» »

Pošiljanje 55' TV iz Nemčije

Pošiljanje 55' TV iz Nemčije

logocar3 ::

Zdravo,

Želim kupiti 55' tv iz Nemčije - sam kaj ko so mere večje kot jo GLS sprejme (123 x 79 x 33), saj je obseg + dolžina 347. Kilaža ni toliko problem (20kg)

Imam kolege v Stuttgart-u, ki bi lahko sprejeli paket in ga poslali naprej - sam ne vem preko katere opcije bi bilo najcenejše, saj so vse, ki sprejmejo tak paket 100+ eur (DHL, Cheap&More ...), kar se mi že skoraj bolj splača naročiti v SLO.

Pozna kdo kakšno opcijo, ki bi mi pretrogala TV v SLO za cirka 50eur? Seveda zadosti varno :)

HVala za vse ideje,

Lp, Grega

logocar3 ::

Kakšna možnost?

DarwiN ::

TVji so ena redkih zadev, ki v Nemčiji praviloma sploh niso opazno cenejši kot pri nas in se jih ne splača naročit iz tujine... Razen mogoče kakšnih eksotičnih modelov. No, in pa za Black Friday eventuelno..

Kateri TV imaš v mislih?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

dvojka ::

Če imaš voljo čakati do sredine naslednjega meseca ti ga jaz pripeljem :)

otago ::

Narocis k kolegu na njegov naslov (free shipping), obisces njega(bozicni sejem pa to), poberes tv. Za na pot gor ali dol das oglas na prevoz.org/blablacar. Ali pa casti kolegu 50eur za gorivo in on obisce zlahto v slo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

blackbfm ::

Ali pa casti kolegu 50eur za gorivo in on obisce zlahto v slo.


Kolega ziher komaj caka da se bo lahko jajcal 1000km za je*en tank bencina. Mene bi blo sram buzerirat kolega za tako stvar, ne recem neka zivljenjsko nujna zadeva, ne pa neka luksuz potrosna roba.

pegasus ::

Smo se jajcali že za bolj banalne zadeve ...

Op, zadnji teden decembra ga lahko pripeljem tudi jaz ;)

otago ::

@blackbfm
Mene 2 v Sloveniji prosita in obcasno peljem kaj domov. Zastonj seveda.

Kot Gastarbeiterju se mi ne da pogosto vozit domov, ampak te vcasih prime. (kak RD, koncert, zdaj Veseli december) In ja. 50eur za benz, plus ni se treba ukvarjat z iskalci prevoza je zame tipping point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

starfotr ::

Jaz imam tudi možnost uvoza. Po navadi naročim robo na paleti, pride malo dražje, če je paleta višja in težja, vendar se še vedno splača.

LeQuack ::

blackbfm je izjavil:

Ali pa casti kolegu 50eur za gorivo in on obisce zlahto v slo.


Kolega ziher komaj caka da se bo lahko jajcal 1000km za je*en tank bencina. Mene bi blo sram buzerirat kolega za tako stvar, ne recem neka zivljenjsko nujna zadeva, ne pa neka luksuz potrosna roba.


Men je to zmer smešno, da ljudje vedno samo bencin navedejo kot strošek. Medtem ko je čas 10x bolj vreden.
Quack !

logocar3 ::

Samsung 55NU8009, pri nas je enaka verzija NU8002 za 200e in drobiž dražja.

Ma ktermu se bo pa dal cjazt tja gor, Majo vsi pametnejše zadeve za delat xD Hvala za vse ponudbe za prevoz, verjetno bi se sicer s tvjem lepse ravnalo ampak hja, bi raje videl nekoga ki je zakonsko odgovoren za TV :D

Sej jokal za tvjem ne bom, pač kle kupis mal slabsiga za manj denarja, pa se v roku 1 mesca navadis in ti je tudi ta kul. Sam če je pa opcija za 50 EUR pa kupim :D

Hvala za vse ponudbe no ;)

DarwiN ::

logocar3, zgolj slučaj, da je tolk razlike v ceni..

Imaš boljši 2018 Samsung model s quantum dot tehnologijo pri edigital za 895€ trenutno, torej podobna cena kot v Nemčiji.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

radmannsdorf ::

Koliko pa je v nemčiji? Tule v Slo ga imajo za jurja.

Zico44 ::

radmannsdorf je izjavil:

Koliko pa je v nemčiji? Tule v Slo ga imajo za jurja.

https://www.idealo.de/preisvergleich/Of...

starfotr ::

Saj TV lahko pošlješ (oziroma naročiš prevzem) kot nestandardno pošiljko, kot na primer kolo v škatli ali podobno.

Mare2 ::

Zico44 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Koliko pa je v nemčiji? Tule v Slo ga imajo za jurja.

https://www.idealo.de/preisvergleich/Of...


Tole je pa vredno nakupa. A je evropska garancija? Npr. če se pokvari? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

logocar3 ::

starfotr je izjavil:

Saj TV lahko pošlješ (oziroma naročiš prevzem) kot nestandardno pošiljko, kot na primer kolo v škatli ali podobno.


Ja lahko, samo takoj stane 100eur pol pa že pridemo ven iz mojega cenovnega razreda, že tako sem ga raztegnil samo zaradi dobrega deala :D 700eur je res gut

Mislim da je evropska garancija za 2 leti - zato sem razmišljal da bi pač cenejšiga vzel v SLO in dobil 5 let garancije.

starfotr ::

Poglej na euro sender.

TOP ::

Ja sam kaj si upaš TV,da ti ga pošljejo.Jaz ziher ne še prinas se zgodi,da pride razbit, kaj šele iz Nemčije.

logocar3 ::

Update: online so razprodali, cena velja le še za TVje v štacunah - kar pomeni da sem zamudil :( ampak vseeno, če ima kdo kaj drugega kot Eurosender, GLS, DHL, FeDex, cheap&more, demailbox z veseljem lišim če najdem še kakšno nemško akcijo :D

misek ::

Kolega je naročil neko čudno lestev iz Nemčije in mu je pripeljal https://www.dbschenker.com/global

radmannsdorf ::

drugač se pa za 300€ nižjo ceno splača vsest v avto in it v nemčijo po tv. ali ne?

rdecaluc ::

Cestnine + gorivo + čas... pomoje ne.
Est modus in rebus. ,typos

DjTonic ::

Odvisno kako gledaš. Jaz sem se dobrih 10 let nazaj vsedel v avto in šel gor. Vzameš si dopust, vzameš koga zraven, morda še kje prespiš in imaš super izlet. Izključno po eno zadevo, brez drugih ciljev pa se ne splača, če res ni nekega posebnega pomena.

Zico44 ::

Zico44 ::

Tu vprasajte, za koliko vam ga lahko pripeljejo: https://www.cheaperandmore.com/

Mare2 ::

radmannsdorf je izjavil:

drugač se pa za 300€ nižjo ceno splača vsest v avto in it v nemčijo po tv. ali ne?

Ali gre to v avto? Npr. Golfa? Koliko je velika škatla?

Dr_M ::

Torej, op bi rad iml dostavljen 55' (55 feet) velik Tv. To je 1676.4cm diagonale. Probi tovornjak.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zico44 ::

Dr_M je izjavil:

Torej, op bi rad iml dostavljen 55' (55 feet) velik Tv. To je 1676.4cm diagonale. Probi tovornjak.

Diagonala je 140 cm!

kixs ::

Pomembna je velikost embalaze!

Razen, ce ga kdo misli vozit razpakiranega. Pa se potem moras diagonali pristet kak centi/dva/tri za okvir. S skatlo vred je 55" precej velik za avto.

DINAMIK ::

Lg 55 škatla meri 1360x810x207 mm ...,za približno primerjavo.

Mare2 ::

DINAMIK je izjavil:

Lg 55 škatla meri 1360x810x207 mm ...,za približno primerjavo.

Ne vem, če bi to šlo v Golfa, podreš zadnje zice in prednji desni in porineš od zadaj not. A je kdo že tovoril kaj takega?

Gregex ::

Meni je 55 lgja prpeljal poštar v njihovem renault kangooju in so komajda ga spravli not, res komajda. Za las je šlo not, tko da dvomim, da bi to v golfa zrinil not. Probaj na strehi ga prpeljat, to je zadnje čase vidim, da moderno.

Vanquish ::

logocar3 je izjavil:

Zdravo,

Želim kupiti 55' tv iz Nemčije - sam kaj ko so mere večje kot jo GLS sprejme (123 x 79 x 33), saj je obseg + dolžina 347. Kilaža ni toliko problem (20kg)

Imam kolege v Stuttgart-u, ki bi lahko sprejeli paket in ga poslali naprej - sam ne vem preko katere opcije bi bilo najcenejše, saj so vse, ki sprejmejo tak paket 100+ eur (DHL, Cheap&More ...), kar se mi že skoraj bolj splača naročiti v SLO.

Pozna kdo kakšno opcijo, ki bi mi pretrogala TV v SLO za cirka 50eur? Seveda zadosti varno :)

HVala za vse ideje,

Lp, Grega


naroci si ga tukaj: https://www.quelle.at/p/samsung-ue55nu8...

pa si naroci v celovec ali kje ti je najblizje na mejo in idi iskat sam.

DINAMIK ::

Mare2 je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

Lg 55 škatla meri 1360x810x207 mm ...,za približno primerjavo.

Ne vem, če bi to šlo v Golfa, podreš zadnje zice in prednji desni in porineš od zadaj not. A je kdo že tovoril kaj takega?

Sam sem ga pripeljal v mondeotu in je šel noter ležeče..,v golfa pa dvomim da gre..,vzemi meter in izmeri.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466187137 (11852) tikitoki
»

Najem mehanika za prisostvovanje pri nakupu rabljenega avtomobila v Lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11016186 (12534) solatko
»

Corsair K95 - Šumniki

Oddelek: Kaj kupiti
222965 (2478) rdecaluc
»

Nakup TV-ja iz Nemčije

Oddelek: Zvok in slika
72209 (1980) Saintek

Več podobnih tem