» »

Nakup TV-ja iz Nemčije

Nakup TV-ja iz Nemčije

acerne ::

Našel sem nekaj tem, ki se nanašajo na to problematiko, vendar nobena ne nosi konkretnih odgovorov, zato odpiram novo.

Torej, odločil sem se za nakup TVja in malo raziskal domači in tuji trg. TV-ji so v Nemčiji/Avstriji skoraj za pol cenejši kot pri nas, vendar je en problem - nihče ne dostavlja v Slovenijo.

Ogledan imam namreč LG 55UB820V 4K LED-LCD TV, ki je najcenejši na Amazon.de (850€), vendar ga ne pošiljajo v Slovenijo. Niti do prevzemne točke v Avstrijo ga nočejo poslati.
Ravno tako TV-jev ne pošilja k nam ComputerUniverse, hoh.de, RedCoon... skratka nihče, ki ima ugodne cene.
Sorodnikov/znancev pa v tistih krajih nimam, saj kolikor vidim bi lahko edino prek njih naročil.

Omenjeni televizor pri nas prodaja Harvey Norman za 1300€ in Big Bang za 1350€, tako da nakup na domačem trgu tudi slučajno ne pride v poštev.

Torej:
- ali kdo ve še za kakšno spletno trgovino, ki bi morda imela ugodne cene in dostavljala na našo stran alp?
- morda kdo ve kaj je tak problem poslati TV v Slovenijo in zakaj tega ne prakticirajo?
- ali je kakšna druga možnost pri takem nakupu? Imamo kakšne legitimne "švercerje", ki morda opravljajo takšne storitve?

francek1 ::

Sam sem kupil Philipsa 58 col 4K v BigBangu za 950 €. Ni to neka super cena...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DarwiN ::

Razlike v cenah so samo pri teh 4k TVjih, ker v Slo pač capljamo pol leta zadaj in je treba najprej prodat 1080p TVje..:) Tko da ena varianta je ta, da malo počakaš..

Druga pa ta, da naročiš poštno ležečo pošiljko na avstrijsko pošto.. Lahko tudi iz Redcoon.at, ki bi zagotovo moral poslat, če že Nemci nočejo.. Čeprav tu ne gre metat vse trgovine v isti koš.. Moral bi pisat na več koncev.

Pa če še enkrat dodam svoje mnenje - 55" 4k TV je oslarija, ker je premajhen zaslon, da bi dodobra izkoristil to resolucijo na razdaliji ~3m. Nabavi 65"..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

telexdell ::

za Cheap&More si že slišal? Bi te pa dostava za tam 30kg TV prišel malce manj kot 70EUR.

PS- sam poznam stran, servisa pa se še nisem posluževal!
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

acerne ::

telexdell je izjavil:

za Cheap&More si že slišal? Bi te pa dostava za tam 30kg TV prišel malce manj kot 70EUR.

PS- sam poznam stran, servisa pa se še nisem posluževal!


To zgleda točno nekaj takega, ki bi mi lahko prav prišlo.

Kolikor jaz to zastopim, se tukaj veliko da na zaupanje v Cheap&More? Namereč, ko enkrat plačam in Amazon dostavi k njim je s strani Amazona obveza izpolnjena. Vse naprej pa temelji na dogovoru - torej, če Cheap&More ne dostavi izdelka najbrž kupec (jaz) ne more narediti ali dokazati nič, ali pač?

Sodeč po forumih zgleda, da podjetje sicer že dlje časa uspešno posluje, veliko zadovoljnih uporabnikov, ampak še vedno sem malenkost skeptičen. Kakšna mnenje o njih oz. izkušnja z njimi?

shadeX ::

@acerne

Zakaj computeruniverse ne bi pošiljal TV-ja k nam? TV je samo malo večji monitor, monitorjev smo pa naročili iz tam že malo morje. Računalnikov tudi , itd.

A ti prav napiše da ne pošiljajo tega artikla v SLO ?

EDIT:

Pa res. Večjih stvari sploh ne pošiljajo v Slovenijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Anney ::

Pozanimaj se na moj-tv, oni uvažajo iz nemčije.

Saintek ::

Acerne sam sem uporabil cheaper&more za dostavo iz Anglije, bil pa je foto objektiv za 1100€ stvar prišla brez problema, z gospodom na njihovem mobitelu se da vse zmenit in ti vse razloži. Preden sem jih sam uporabil sem se tudi bal kaj bo in sem jih poklical. V glavnem vse je bilo več kot ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

amazon prime? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9527726 (512) tikitoki
»

Pošiljanje 55' TV iz Nemčije

Oddelek: Zvok in slika
343397 (2291) DINAMIK
»

EU pripravlja ukrepe za cenejšo čezmejno dostavo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13329700 (24337) Mr.B
»

Corsair K95 - Šumniki

Oddelek: Kaj kupiti
222963 (2476) rdecaluc

Več podobnih tem