» »

Kako razporediti elemente v sobi [slika]

Kako razporediti elemente v sobi [slika]

1
2
»

bradek ::

Edino kar bi jaz spremenil v tej postavitvi je tista miza pod oknom.
Po mojem mnenju bi bilo velik bolje ce bi jo postavil enako kot racunalnisko, samo na drugo stran tiste vizuelne pregrade, svetlobe bo se vedno zadosti, predvsem pa ne bos imel vrat za hrbtom, ker to, verjel ali ne, ful vpliva na psiho, ko sedis za tisto mizo, veliko bolje se clovek pocuti in tudi skoncentrira se lazje ce ima za hrbtom steno.

Marjan ::

Ja, in tudi ventil radiatorja potem ne bo zakrit z mizo!
Sem desničar tako, da svetloba bo tudi padala pravilno, pa še ta psihološki učinek.

Mogoče bom pa res tako postavil, ja. Thx!

motorc ::

A lahko kdo kaj več pove o tem psihološkem učinke oz. navede kakšne slo vir? K se mi zdi, da je kar pravilen (pa če se še tako čudno sliši). Primer: V svoji sobi se sploh ne morem učit, niti naloge ne morem delat (mam vrate za hrbtom). Vse to delam za jedilno mizo kjer imam vrate pred sabo in steno za mano. Weird.

Marjan ::

Sej stvar je čisto enostavna - bolj varni in sigurni vase smo, če imamo situacijo pod nadzorom.

To izvira tako iz psihe, kot iz genov. Če imaš nekoga (potencialno) za svojim hrbtom si v nevarnosti (lahko tudi življenski itd.).

Lahko daš temo v Z&T... :)

undefined ::

Dost velika zadeva. Tale soba, mislim. :)

Marjan ::

Ja, sej zato pa grem vanjo :D

PS: Trenuto polagam tepih (najcenejša varjanta, z obojestranskim selotejpom limam na tla :\ :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razporeditev sobe

Oddelek: Loža
355178 (3966) LitralSM
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227207 (24696) root987
»

Računalniška miza.

Oddelek: Kaj kupiti
3616746 (7083) nodrim
»

Delovno spalna soba

Oddelek: Loža
405783 (4588) STASI
»

Načrtovanje dnevnega prostora

Oddelek: Loža
51378 (1276) Jose

Več podobnih tem