» »

Delovno spalna soba

Delovno spalna soba

kuglvinkl ::

Danes bomo skuhali denevno spalno sobo, velikosti 4×5m. Najprej po ordodje. Ker vsestranski štedilnik že imamo, potrebujemo nekaj, da mu povemo kakšno župo bomo skuhali. Čisto po naključju naletimo na SketchUp. Izkaže se, da je zdeva izjemno lahko umljiva. Če ste kadarkoli delali z modelirniki, potem se ga naučite uporabljati v nekaj urah.

Ok, šporhet in program zanj imamo, potrebujemo še sestavine. Nekja jih bomo sčarali sami, druge pa najdemo na travnikih. Privi je najobširnejši, Google, kjer pa je žal veliko plevela in celo strupenih zeli! Največ najdemo na vrtu z imenom Objective Networks, nekaj malega pa še na urdanem SketchUpovem forumu.

Po štirih urah kuhe se izcimi tole:

















Ni idealno, za začetek je pa dokaj smelo. :)

PS. Izkaže se, da ena komponenta v štedilniku povzorča sive lase pri kuhi. Poznamo jo pod imemon ATi, ki ne zna najbolje delati, ko je poligonov veliko (artifaki, upočasnjeno delovanje). No, naslednjič bom nabavil nVidiino pečico (OGL...).

PPS. Za boljšo predstavitev bom moralspustit zadevo čez mikrovalovko (ray traceing). Ampak, Bryce ima težave s teksturami, tako, da bom moral pogledalti za čem drugim. Ima kdo kakšen predlog?
Your focus determines your reallity

mrTwelveTrees ::

ej stari, a si ti na tabletah ? :D

Vikking ::

zamisel dobra, en stvari vredi zgledajo!

Kot prvo bi morala biti velika omara na kateri so zloženi fascikli in ostali papirji zaprta (vrata) vsaj več drsnik da zaprejo!

potem manjka omara za perilo in podobno opremo!!!

Vsekakor pa je tako trenutno postavljeno najbolj primerna predvsem za tiste, ki zelo radi brišejo prah!!!

kuglvinkl ::

ej stari, a si ti na tabletah ?

Jep. Claritine. Samo če ven pogledam, me duši...

Kot prvo bi morala biti velika omara na kateri so zloženi fascikli in ostali papirji zaprta (vrata) vsaj več drsnik da zaprejo!

Ne, to je bla zavestna odločitev. Knjiga mi mora biti vedno dostopna.


potem manjka omara za perilo in podobno opremo!!!


Genau. Za perilo je rešeno z omarico na levi. V bistvu sem bil len. Tam sem hotel postavit veliko omaro, pa nisem našel primerni. Tko da, ja, v naslendnji reviziji bo zadeva predelana.

Tnx!

Še kdo?
Your focus determines your reallity

TribesMan ::

Sam nekaj svetujem... ekrane stran od okna... Ostalo je OK... še posebej postla je nice... DOOOOST placa. :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Vikking ::

sej maš ob steni 5 slotov omar! zapreš recimo 2, pa pustiš 2 odprti, eni daš pa gor steklena vrata!

Ja pa veliko ogledalo še manjka, da lahka vsak dan vidiš svoj ego lahko noter !!!!:P

perci ::

postla je nice... DOOOOST placa. :D

Heh, sej ne spi sam notri ;). Ko sta dva je pa kmal premal placa ;) - vsaj pri meni 0:)

Bob Rock ::

upam, da se okno odpira navzven :D

TribesMan ::

Ja pa veliko ogledalo še manjka,


Tale idej z ogledalom ni tako slaba... svetujem vgradnjo na kakšno posebno mesto... recimo nad posteljo na stropu... zadeva pričara čudovite prizore >:D :D >:D 8-O

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

perci ::

Al pa da naredi talne ploščice iz ogledal ;)) >:D - vemo zakaj, ne :D ?

kuglvinkl ::

Predelal bom mizo, ker je ta sposojena in bom naredil tako, kot bo moja. Monitorji in kišta se potem selita na steno, pri oknu je pa mesto za delo s knjigami.

Ja, to s sšpeglom sem že gruntal. :D

Res je mejhna soba...
Your focus determines your reallity

darh ::

Jest bi po lastnih izkušnjah ločil to na 2 sobe, ampak če je lack of space je problem :O
Excuses are useless! Results are priceless!

Xplicit ::

kot student arhitekture si ne morem pomgati da NE bi komentiral :\ :D

prvo kot prvo - a se zavedas kako OGORMNA je una omara s policami? predlagam ti (ce ze moras imeti veliko polic) da spustis vsako drugo vrsto (tko da se bo zadi vidla stena), tako da dobis police in nekaksne 'odlagalne povrsine' za zacasne zadeve. zgledalo bo veliko manj 'nabito na kup', ker zde dejansko ta omara dominira prostoru, ce se tako izrazim.

drugo - tm k mas tv, bi lahko dejansko potegnil celotno pisalno mizo do stene, ker predvidevam da bos ugotovil da je desna omara res 'rahlo' ogomna in da ne rabis toliko prostora za knjige in si torej to lahko privoscis. seveda pa je lahko desni del za tv rahlo spuscen, z dodatnimi predali. ceprav je zdaj na ta nacin onemogocen prost dostop do okna, ampak ga tudi prej (skoraj) nisi imel tako da...

tretje - jest sm proti barvi lesa- oz. ce ze moras imeti vse v lesu, daj vsaj kombiniraj s se eno drugo barvo oz. daj vsaj malo svetlejsi les. sicer je pa to odvisno od tvojega okusa

4. ne vem ce se zavedas, ampak tiste policke ob steni so potegnjene do stropa in ce ti slucajno nimas 2.20 M visine boz zlo tezko dostopal do stvari 'tam zgoraj'

5. se to - miza je najbolj neuporabna ce je v L obliki ker dejansko ne mores delati v kotu ce ni prav lepo prilagojen (polkrozno zaobljen, ...) tkako da ti predlagam ravno mizo - sej namesto da se obrnes v levo (ali desno) se zapeljes s stolom 30 cm v stran

ce se pa se kaj spomnim bom pa se dopisal

Vikking ::

tretje - jest sm proti barvi lesa- oz. ce ze moras imeti vse v lesu, daj vsaj kombiniraj s se eno drugo barvo oz. daj vsaj malo svetlejsi les. sicer je pa to odvisno od tvojega okusa

ne moreš nekomu vsiljevat okus!!! če ma rad krvav zeleno bo mel tako,,, proti barvi lesa,, les je lep, in vsaka deska ima drugačni vzorec če je masiva! Ail pa bi rad da bi imel, plastic fantastic sobo, kjer prevladuje krom, srebrna, temno modra in trenutno "in" barva olivno zelena!!!!

4. ne vem ce se zavedas, ampak tiste policke ob steni so potegnjene do stropa in ce ti slucajno nimas 2.20 M visine boz zlo tezko dostopal do stvari 'tam zgoraj'

Jaz sem si vse elemente v sobi sam izmislil in edino kar mi je bilo žal je bilo to, da nisem omaro potegnil do stropa!!! Ker škatl se vedno nabere in različne ropotarije, pol pa kr eno na drugo nalagaš, Sej pa lahka gledam zid nad omaro ki je neizkoriščen,,, majo vsaj pajki večje veselje!

Redkvica ::

Ni prostora za obleko. Nedopustno. Jaz bi zaprla polovico omare, to je tisto, ki je bližje postelji, in bi tam imela obleko. Seveda mora bit tudi globina primerna. Razen če seveda nimaš kje kakšne garderobne sobe???

Kaboom ::

kje so pa vrata? >:D

sicer pa fina zadeva. ko bo monitor na steni bo dobro zgledlo.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

overman ::

Meni se soba zelo dopade, razen ena stvar me moti: barva. Saj barva je zelo lepa, ampak za taksen prostor bi bilo boljse izbrati kaksno svetlejso barvo-zaradi obcutka prostornosti. Sicer pa ima vsak svoj okus in to je samo moje mnenje. Sam imam sedaj sobo podobne velikosti z manj omarami kot jih ti sedaj nacrtujes in se mi zdi ze prekleto natrpano vse skupaj.

lep pozdrav;)

Kuglvinkl prosim ce pogledas zasebna sporocila ter mi lepo prosim odgovoris:) hvala

@ljash ::

kuglvinkl: a ti v knjižnici žviš? :D

iskra ::

Da ne boš imel prevelike omare za cunje, ti svetujem uporabo dveh predalov pod posteljo. Enega za posteljnino, drugega za perilo, ker je tam še najbolj pri roki ;)

L mize se moraš definitivno znebiti. V desnem koti na steni pri mizi naredi zelooo visoko stojalo za CD/DVD/VHS medije namesto knjig.

Pa čimsvetlejše barve naj bo pohištvo in še kako luč si omisli! Tiste dve ob postelji in ena nad mizo definitivno niso dovolj! Uporabi recimo tri stropne halogenke. Ogledalo vtakni med prej predlagano omaro za obleke in knjigami. kakih 20-30 cm široko in visoko do vrha omare.

that's my opinion

Na katero stran neba gleda okno in kje so vrata?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Highlag ::

Lepo zrisnao celo všečno, samo postelja je popolnoma iz konteksta. Del sobe je res kot prava pisarna, manjka ti samo še tajnica :D in ob tem postelja malo čudno izpade. Kot moja pisarna samo, da bi imel za sabo namesto pregrade z drugim uporabnikom posteljo. :D

Pol pa pripelješ svoje stranke pa jim ni nič jasno :D

Ker soba zgleda veliko bi si morda lahko omislil kakšen montžani zid, ki bi vsaj delno skril posteljo?
Never trust a computer you can't throw out a window

Xplicit ::

VIKKING - ne moreš nekomu vsiljevat okus!!! če ma rad krvav zeleno bo mel tako,,, proti barvi lesa,, les je lep, in vsaka deska ima drugačni vzorec če je masiva! Ail pa bi rad da bi imel, plastic fantastic sobo, kjer prevladuje krom, srebrna, temno modra in trenutno "in" barva olivno zelena!!!!


sm lepo napisal na koncu ...sicer je pa to odvisno od tvojega okusa
torej sm samo prdlagal izbor barv/materiala iz oblikovalskega stalisca

Jaz sem si vse elemente v sobi sam izmislil in edino kar mi je bilo žal je bilo to, da nisem omaro potegnil do stropa!!! Ker škatl se vedno nabere in različne ropotarije, pol pa kr eno na drugo nalagaš, Sej pa lahka gledam zid nad omaro ki je neizkoriščen,,, majo vsaj pajki večje veselje!


se enkrat - tudi to je vecinoma predlog zaradi oblike, kler ce imas vse pohistvo v vodoravnih linijah, ne mores kar nekje umes usekat eno vertikalo, nekak ne sede

glede uporabe pa lahko recem le to - lahko imas v sobi tudi lestev in pod stropom okol sobe po vseh stenah eno polico in gor odlagas zadeve ki jih ne rabis za dlje cajta. spet - ODVISNO OD OKUSA

pa brez zamere

kuglvinkl ::

xbite

Hja. To bo enosobno stanovanje. Tko da, lack of space je res problem. Ostane samo še kuhna, kamor oblek ne morem dat, še manj pa delat.

Xplicit

prvo kot prvo - a se zavedas kako OGORMNA je una omara s policami? predlagam ti (ce ze moras imeti veliko polic) da spustis vsako drugo vrsto (tko da se bo zadi vidla stena), tako da dobis police in nekaksne 'odlagalne povrsine' za zacasne zadeve. zgledalo bo veliko manj 'nabito na kup', ker zde dejansko ta omara dominira prostoru, ce se tako izrazim.

Imam ogromno knjig. In še več jih bo. Tko da, se bojim, da je ta mastodont nujen. Lahko bi naredil kot mi ti svetuješ in bi rešil problem kot sem ga doma, tako da sem namestil police pod strop po vseh stenah. S to rešitvijo pridobim 15m polic ravno nekje toliko jih pa zgubim, če odstranim dve vrsti iz mastodonta.

drugo - tm k mas tv, bi lahko dejansko potegnil celotno pisalno mizo do stene, ker predvidevam da bos ugotovil da je desna omara res 'rahlo' ogomna in da ne rabis toliko prostora za knjige in si torej to lahko privoscis. seveda pa je lahko desni del za tv rahlo spuscen, z dodatnimi predali. ceprav je zdaj na ta nacin onemogocen prost dostop do okna, ampak ga tudi prej (skoraj) nisi imel tako da...

Ja, zelo dobra misel. Bo tako v naslednji reviziji.

tretje - jest sm proti barvi lesa- oz. ce ze moras imeti vse v lesu, daj vsaj kombiniraj s se eno drugo barvo oz. daj vsaj malo svetlejsi les. sicer je pa to odvisno od tvojega okusa

Bom tudi upošteval. Samo, moram bit pozoren na logične enote. Verjetno miza in police v eni bravi, postelja, omara za obleke v drugi in vse ostalo tudi.

4. ne vem ce se zavedas, ampak tiste policke ob steni so potegnjene do stropa in ce ti slucajno nimas 2.20 M visine boz zlo tezko dostopal do stvari 'tam zgoraj'

Lahko tri odstranim in jih premestim k oknu, s tem da jih obnrem za 90 C.

5. se to - miza je najbolj neuporabna ce je v L obliki ker dejansko ne mores delati v kotu ce ni prav lepo prilagojen (polkrozno zaobljen, ...) tkako da ti predlagam ravno mizo - sej namesto da se obrnes v levo (ali desno) se zapeljes s stolom 30 cm v stran

Zdej, ta delovan miza mora bit za dva. Ki sicer ne bosta mogla naekrat resno delat (jaz rabim popolni mir), surfam pa lahko medtem ko punca dela. Kot sem rekel zgoraj, mizo podaljšam do omare (+ rešim tam problem verjento tko, da dstranim par polic), na tej strani pa ostane enako dolga (do vrat). Se pravi, delo s knjigami se preseli pred okno, kišta pa na levo. Hudič je še v tem, da moram nekam postav še eno kišto (puncino), ki pa uporablja smao en monitor. Najenostavneje bi blo, če bi kupla notebooka, samo trenutno o tem ne morem razmišljat. Lahko bi zamenjal Anteca za kakšno mini ATX kišto, kar bi se poznalo. Kar se tiče kota. Sam delam tako, da rabim ogromno odlagalnega prostora. Tko da, kot ne bi bil neizkoriščen.

Vikking

ne moreš nekomu vsiljevat okus!!! če ma rad krvav zeleno bo mel tako,,, proti barvi lesa,, les je lep, in vsaka deska ima drugačni vzorec če je masiva! Ail pa bi rad da bi imel, plastic fantastic sobo, kjer prevladuje krom, srebrna, temno modra in trenutno "in" barva olivno zelena!!!!

Les bo. Tle ni debate. Masiva. BOm ap razmislil o drugačnih barvah. Tle mi manjka znanja (teorije ipd.).

Redkvica

Sem napisal, da bom tiste tri boxe zamenjal z omaro za obleke. Upam celo, da bom tam pa do vrat stlačil dve, zanjo in zame. Te bova verjetno morala kupit, ker je izdelava masivne omare pregrešno draga...

Jaz bi zaprla polovico omare, to je tisto, ki je bližje postelji, in bi tam imela obleko.

Hm, ja glede na funkcionalnost bi šlo, ker so globoke 300 mm in majice, puloverje bi se verjetno dalo sprav tja. Samo, ako bo zgledalo da imam v eni omari tako knjige, spise, in obleke? Za povezane enote me skrbi.

azen če seveda nimaš kje kakšne garderobne sobe???

Žal.

Kaboom

Sem jih odstranil za lažjo predstavo + motijio. Začnejo se ta, kjer je konec mize.

overman

Saj barva je zelo lepa, ampak za taksen prostor bi bilo boljse izbrati kaksno svetlejso barvo-zaradi obcutka prostornosti.

Hja, potem bi moral narediti temna tla in svetlo barvo lesa + bele stene. Kot pravim, tle mi manjka znanja.

bmw-f1

kuglvinkl: a ti v knjižnici žviš?

Huh, počak da pokažem dizajn moje prave delovne sobe. >:D




iskra

Da ne boš imel prevelike omare za cunje, ti svetujem uporabo dveh predalov pod posteljo. Enega za posteljnino, drugega za perilo, ker je tam še najbolj pri roki

Dobra. To se vidi, da sem razvajen. Zdej 100 m na kvadrat zase, zdej pa 40 za dva :). Jep, površina pod posteljo je totalno izgubljena. Zdej, ne vem zakaj, ampak sem pristaš nizkih postelj, kar je totalno nefunkcionalno (poglejte si starinske postelje, če si bil srednje rasti, si se spustil na tla). OK, bo prostora pod posteljo vsaj 300 mm, tko da bo visoka ene 500mm. Kewl.

L mize se moraš definitivno znebiti. V desnem koti na steni pri mizi naredi zelooo visoko stojalo za CD/DVD/VHS medije namesto knjig.

Glede mize sem napisal zgoraj in pravo rešitev za dva še vedno iščem. Ja, sem razmišljal še o CD/DVD prostoru, samo, potem sem se spomnil, da je ovitek za DVD drugačnih dimnezij. No, potem sem se spomnil, kolk DVDjev bom kupil... :). Ja, to bom dodal nekam blizu kište.

Pa čimsvetlejše barve naj bo pohištvo in še kako luč si omisli! Tiste dve ob postelji in ena nad mizo definitivno niso dovolj!

Ja, luster manjka. Ker moti pri delu. Samo, halogenke si ne morem privoščiti. Zadnjič sem bi v ene ateljeju in mi je tip povedal za ceno: 100k SIT, to je za dleovno halogenko (ja, je dizajn). Glede stropnih, pa nisem navdušen za te. Tut to še razmišljam in iščem rešitev.


Ogledalo je bil joke. Pa tut če ga bova dala, vam ne povem ;). Sicer pa, takega ki bi služil normalni uporabi, ne rabim. Po moje zadošča tisto v kopalnici in v predsobi.


Na katero stran neba gleda okno in kje so vrata?

Ne vem. Vrata se začnejo pri koncu mize.

Highlag

samo postelja je popolnoma iz konteksta. Del sobe je res kot prava pisarna, manjka ti samo še tajnica in ob tem postelja malo čudno izpade. Kot moja pisarna samo, da bi imel za sabo namesto pregrade z drugim uporabnikom posteljo.

Huh, če bi si lahko privoščil, da bi spala drugje, je menda jasno, da pojstle tle ne bi blo.

Pol pa pripelješ svoje stranke pa jim ni nič jasno

To ni namenjeno strankam, tko da si s tem ne belim glave.

Ker soba zgleda veliko bi si morda lahko omislil kakšen montžani zid, ki bi vsaj delno skril posteljo?

Misliš, da je smiselno delat pregradni zid v 4×5m velki sobi?




PS. Vseh odgovorov sem izredno vesel, tako da prosim, še komentirajte! Sem nov v tem "poslu" ;).
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Tkole. Predelal sem pojstlo, da sem ji dodal spodaj predale:




in pa zrisal omaro za obleke, precej veliko, ki sega od stene do vrat, z drsnimi vrati,:

.


Zdej pa naprej. Predvsem moram najprej totalno podret mizo.:)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Redkvica ::

O, tudi punca bo tu stanovala:))) Torej potrebuješ še omaro ustrezne globine za obešalnike - 30 cm ne bo dovolj, priporočljivo je 60 cm. Če ne bo imela ravno dolgih oblek, je možno dobiti omaro, ki je sicer do stropa, a ima dva nivoja obešalnih palic - enega nad drugim. Gornja obešalna palica naj bo na višini, da obešalnik še lahko vzameš dol brez da stopiš na prste. Malo preizkusi višino v praksi. Sicer ti prodajalci radi ponudijo izvlečno obešalno palico, a ta ima številne slabe lastnosti: stane minimalno 15K SIT, mehanizem za izvlek zasede kar nekaj prostora, ki bi ga sicer lahko oblačila, pa še precej prostora potrebuješ pred omaro, da palico lahko udobno izvlečeš (pri tem moraš stopit precej nazaj). In ni priporočljivo za težko konfekcijo - jakne pa bunde.

Pa ne pozabit na čevlje: zimske, letne, za na hlače, za na krilo........tudi ti morajo najt svoje mesto.

Samo kot ideja.

sketch ::

kot prvo... da bi ti res lahko pomagali, take lepe slikice ne pomagajo veliko :)
Rabil bi d/š/v sobe, položaj, parapete in dimenzije okna in vrat, ter vse izhode/vhode obstoječih inštalacij, pogoje... potem bi pa lahko resno govorili.

Ampak recimo, dajmo kaj probat iz obstoječega.

Kot prvo, 40 m2 ni malo - poglej si revijo Hiše (mislim da spomladansko, ena v modro oblečena blont pupa je na naslovnici). Notri je kar nekaj stanovanj pod 50m2 (tema so majhna stanovanja), in nekaj je kar luštnih.

Najprej... dnevni in spalni del. Meni se zdi, da bi bilo mogoče vredno razmisliti, če bi pregradil sobo na dva dela - kajti verjetno ne bosta hodila vedno ob istem času spat, en bo študiral drug pa hotel brat... ali pač? Odvisno od življenjskega ritma.

Glede elementov:

Kar se tiče omar/polic... definitivno potegnit jih do stropa (se ne strinjam z xplicitom; predvidevam, da je strop cca 2.5m, glede na zrisano zadnjo omaro). Tako dobiš enotno površino, pa dosegel boš tudi, saj imaš tisti meter osemdeset.

Enota za TV naj bo tudi do stropa - očitno rabiš vsak cm3 hrambenega prostora. Magari nalepiš sliko na zunanjo stran vrat omare.

Glede mize je Xplicit lepo povedal - kot se splača samo, če notri potisneš CRT ali pa kaj takega.

Odsvetujem ti obešanje monitorjev na steno... ker morajo vedno biti usmerjeni pravokotno na pogled (vsaj optimalno), človeku pa paše če gleda rahlo navzdol. Pa pridobiš ne prav veliko, mogoče 10 cm globine... nima smisla.

Postelja - kot prvo, verjetno ni nujno, da je 2m široka (razen če ne nameravaš kupovati nove). 1.8m bo dosti. Kar se tiče prostora spodaj, je to bilo že dobro povedano - edino opomin, da ni nujno da so predali drsni (ker če potegneš ven 1m predal, nimaš več kam stopit - razen vanj), ampak se lahko postelja dvigne / odpre.

O sami razporeditvi... odvisno od pregraditve, če bi rad še kuhinjico zraven (možno je)... Kar se mene tiče, se lahko enkrat v prihajajočem tedno dobiva ob kofetu, papirju in svinčniku...? ZS, če hočeš.

Sicer pa manjkajo vrata, da bi lahko konkretno povedal... ampak jaz bi npr. "mastodonta" uporabil in bi ga naredil 60 cm globokega. Delno garderoba, delno knjige, lahko tudi kuhinjski elementek z dvema ploščama, hladilnikom, kanto za smeti in koritom... pa drsna zapirala, tako je stvar monolitna in samo malo zmanjša sobo, ne ustvarja kaosa. Pa poceni je, ker samo inštaliraš tračnico za vrata in police ter ostale elemente zadaj po poljubni konfiguraciji (je pa treba dosti pucat).

Za nadaljnje razmišljanje mi manjkajo predvsem točne dimenzije in položaj vrat...

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Ziga Dolhar ::

O jebenti, kuglvinkl.

Zdej mi je pa jasno, kaj je Primoz mislil s tisto tvojo "knjižnjico".
https://dolhar.si/

ferdo ::

kuglvinkl, katero verzio SketchUP uporabljaš ???????
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Marjan ::

Si se pa potrudil bolj kot jaz s slikcami :D

Ampak jaz sem že vseljen :))

mgliha ::

a lahko sam vprašam v kermu programu si to delu, ker slikce sem že najdu na netu, tam kjer si poslal eno povezavo, sam kje nej pa te slikce uporabljam pa nimam pojma

Tic ::

Odvsetujem ogledalo. Baje "škoduje" ...

Barve mi tudi niso všeč. Jah, u bistvu jst bi čist drgač naredu :D
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Myth ::

Je sploh kaj napredovalo tole? :P Že dolgo nisi nič objavil za komentirat.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Matev ::

a prav vidim ali imaš res monitor pred oknom
?
ni to to
verjemi

knjižna polica je tudi vprašljive velikosti

Ziga Dolhar ::

Matev: misliš rečt, da si je Kuglvinkl zrisal preveliko knjižno steno?
https://dolhar.si/

Gandalfar ::

mgliha: se enkrat dobro preberi drugi odstavek, prveg posta

Zgodovina sprememb…

Matev ::

prevelika?
no ja dopuščam možnost da ima doma toliko knjig
čeprav se mi zdi malo verjetno da jih res toliko rabi

pa ni panike
zaradi mene jih ima lahko cel kamion če mu paše

gzibret ::

Nobenih zvočnikov ne vidim. Daj ob vsak kot 2 visokotonca, pa en vufer neka. Pa še ojačevalec (surround), cd player (opcija) in gramofon.
Vse je za neki dobr!

kuglvinkl ::

Tole (projekt) je na žalost do nadaljnega na standbyu. Rišem pa. Čedalje več, bom objavil, ko bo kaj konkretnega, link na zbirko objektov.

prevelika?
no ja dopuščam možnost da ima doma toliko knjig
čeprav se mi zdi malo verjetno da jih res toliko rabi


Knjig imam toliko. Rabim jih pa še 1000× več.

Je pa tako, da mi manjka teorije. Mnogo premalo teorije za kaj resnega takega zrisat.

Zdej mam plan, da si postopoma zrišem dream house. In medtem težim arhitektom (shetchu 0:)) za smislenost. Med tem pa absrobcija teorije.

Da imam priliko o čem sanjat. O Mojem (najinem).
Your focus determines your reallity

Vice ::

Kaj si ti kakšna mešanca s kameleonom, da imaš dva ekrana??

kuglvinkl ::

Jest sem kameleonska mešanica. Sicer je pa to Off topic.
Your focus determines your reallity

root987 ::

offtopic: kuglvinkl, kaj že ti študiraš? pravo?

sicer pa šikana soba, ki se je nebi branu. imam sobo podobnih dimenzij, ampak bom zaenkrat takšne načrte še pustu nekje zakopane. ;)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

STASI ::

kuglvinkl: probi si pomagat s knjigo od Petra in Ernsta Neuferta (poglej če jo ima lokalna knjižnica). Pol maš pa še ene par carskih knjig od založnika teNeues.0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mašine za hobi mizarstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8436407 (1251) Hudobec82
»

Mizar, rabim zidno omaro (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512275 (3667) Rok Woot
»

Plesen v omari

Oddelek: Loža
299209 (7689) MatijaZ
»

Razporeditev sobe

Oddelek: Loža
355237 (4025) LitralSM
»

opremljanje stanovanja - strošek

Oddelek: Loža
208154 (2045) zlobcek

Več podobnih tem