» »

Krups Drop - Dolce Gusto kavni aparat

Krups Drop - Dolce Gusto kavni aparat

dione2kx ::

Hello! :)
Kupil sem nov kavni aparat Drop za dolce gusto kapsule.
Zanima me, kje lahko kupim čistilno sredstvo za descaling - čiščenje vodnega kamna. Na YouTube sem gledal, kako se čisti in so uporabljali
 Čistilno sredstvo za vodni kamen

Čistilno sredstvo za vodni kamen


Iskal sem, kje bi to lahko kupil v Sloveniji pa najdem na Mimovrste le nek prašek, ki je od Krupsa. Ali je vseeno kaj uporabljam? Je tisti prašek proti vodnemu kamnu tudi OK?
 Čistilni prašek Mimovrste

Čistilni prašek Mimovrste

Also, ali je kdo poskušal kupiti original Dolce Gusto kozarce v Sloveniji, ker tudi teh ne najdem nikjer na spletu ali pa uporabljate generične ene iz naših trgovin? :)
Thanks, če kdo odgovori. :P

tejka ::

Najceneje dobiš prašek za odstranjevanje vodnega kamna na Petrol shop - https://eshop.petrol.si/sl/petrol/krups... :)

Anney ::

Vseeno je kaj uporabiš za vodni kamen (od namenskih), lahko tudi sodabikarbona in alkoholni kis.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

dione2kx ::

Da, tega sem mislis ampak nikjer ne piše kako uporabiti oz. kako dozirati. Proti originalem od Dolce Gusto, ki je dozirano. Plus original kozarci dolce gusto kdo?

MonoPattern ::

V BTC je trgovina, kjer prodajajo kapsule za te naprave, pokliči če mogoče tudi za vodni kamen prodajajo. Za kozarce so po mojem tudi pravi naslov tam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kavni aparat (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31359481 (323) nokken
»

Kavni aparat dolce gusto in kapsule

Oddelek: Loža
4913305 (127) amacar
»

Kateri filter vode za hišo?

Oddelek: Problemi človeštva
2511239 (1968) bruco21
»

Nakup kavnega avtomata

Oddelek: Loža
456237 (2404) Tsunamii
»

Kavni avtomat

Oddelek: Loža
489793 (8649) karosha

Več podobnih tem