» »

Bitcoin Cvetke 2011-2018 XD

Bitcoin Cvetke 2011-2018 XD

branimirII ::

Pise se leto 2011. Bitcoin zraste na neverjetnih $20. Toda zgodi se nepricakovan crash! Bitcoin pade pod $5.

barakus je izjavil:

Vrednost btcja danes pod $5


Komentarji iz leta 2011 so podobni kot v letu 2018. Evo enih par cvetk.

Bananovec je izjavil:

Toliko o tem, kako boste obogateli. Ko sem nazadnje sledil bitcoinu, je bila vrednost čez 20$ na komad. Sedaj se tem rudarjem lahko samo smejim v faco.

blackbfm ::

Nauk: psihologija mnozic in pravi timing sta vredna miljone $, bitcoin pa je po vseh teh letih se vedno kup neuporabnih bitov:))

jype ::

Kateri biti so pa po tvoje uporabni?

BCSman ::

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?

janig ::

Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?

Bitcoin je pseudo anonimen, zato ga ni priporoceno uporabljat za darknet goods&services

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

branimirII ::

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?

To bo bodoca cvetka leta 2020-2022

c3p0 ::

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?


Niso vlagali, ampak hudo špekulirali. Da so finančno neumni, so si sami krivi. Če ne bi bilo BTC, bi pa "vložili" v forex scame, ali kaj podobnega, kar je pač trenutno in.

Mato989 ::

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?


Enak prispevek bi lahko dal ko je bil bitcoin 20$ in je padel na 5$...

BTC se ne uporablja kaj prida na darknetu... ker je kot je jype povedal PSEVDONIMEN... ti si anonimen samo tako dolgo, dokler ni 1 tx povezan z tvojim imenom in priimkom, potem pa lahko pogledajo celo zgodovino tvojih txov za nazaj...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dice7 ::

Ime se nasplosno pere kriptovalutam. Le, da je veliko vec ljudi slisalo za BTC, kot pa Monero npr

gendale2018 ::

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?

zakaj se ga pa nekateri tako trudijo v obratno smer?

saj če ti je bv pač ne investiraš

za pošiljanje denarja po svetu je meni btc čisto ok, nihanjem v vrednosti si pa izpostavljen minimalno

>Bitcoin je pseudo anonimen, zato ga ni priporoceno uporabljat za darknet goods&services
a ni btc še vedno najbolj popularna kriptovaluta na teh straneh?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Matek ::

gendale2018 je izjavil:

zakaj se ga pa nekateri tako trudijo v obratno smer? saj če ti je bv pač ne investiraš
Saj če greš v restavracijo in imajo slabo hrano, tudi pač ne rabiš več jesti tam - zakaj bi pisal reviewje na internet? :P

Ljudem, ki so vložili denar v kriptovalute, je v interesu v to prepričati tudi ostale. Ljudje, ki niso vložili denarja v kriptovalute, nimajo tovrstnih interesov. Posledično moramo biti do prve skupine bolj skeptični - neodvisno od tega, kdo bo imel na koncu prav.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

gendale2018 ::

to s tem kdo ima večji interes je res

in nekateri kritiki imajo dobre razloge zakaj biti do zadeve skeptičen

nekateri so pa enako tečni kot najbolj zagreti kriptofanatiki in te mi grejo na živce

osebno se mi zdi vse skupaj tvegana zadeva z veliko prevarami, ne bi pa rekel da so kriptovalute same po sebi prevara

(nimam nič vloženega v kripto, ga pa včasih uporabim za poslat relativno nizke vsote denarja po svetu ker je hitro/enostavno/poceni (relativno, čeprav tudi ko so bili btc feeji najvišji in transakcije najpočasnejše za poslat 100 eur nisi plačal veliko, prišlo pa je v uri ali dveh))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

gruntfürmich ::

kaj zdaj, boste iskal poste da se smejimo ali se boste kregali?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

Matek je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

zakaj se ga pa nekateri tako trudijo v obratno smer? saj če ti je bv pač ne investiraš
Saj če greš v restavracijo in imajo slabo hrano, tudi pač ne rabiš več jesti tam - zakaj bi pisal reviewje na internet? :P

Ljudem, ki so vložili denar v kriptovalute, je v interesu v to prepričati tudi ostale. Ljudje, ki niso vložili denarja v kriptovalute, nimajo tovrstnih interesov. Posledično moramo biti do prve skupine bolj skeptični - neodvisno od tega, kdo bo imel na koncu prav.


Saj ljudje ki bi lahko pa so zaradi skepse zamudili zaslužek pa jim je v interesu da zadeva propade ker potem bodo lahko vsaj sami sebi opravičevali da dobro da niso vložili ker bi na koncu pušili...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BCSman ::

Mato989 je izjavil:

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?


Enak prispevek bi lahko dal ko je bil bitcoin 20$ in je padel na 5$...


Takrat so samo geeki s tem trgovali, pri 20$k pa so že frizerke stopile v igro. Ko so enkrat frizerke razdevičile trgovanje s kriptovalutami in na koncu še popušile, bo težko povrnit čast in verodostojnost. Kdo bi hotel biti frizerka, ki je vse popušila.

Mato989 ::

BCSman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?


Enak prispevek bi lahko dal ko je bil bitcoin 20$ in je padel na 5$...


Takrat so samo geeki s tem trgovali, pri 20$k pa so že frizerke stopile v igro. Ko so enkrat frizerke razdevičile trgovanje s kriptovalutami in na koncu še popušile, bo težko povrnit čast in verodostojnost. Kdo bi hotel biti frizerka, ki je vse popušila.


Vsak ki trdi to kar ti meniš naj pomisli kot sem že 1x napisal, KOLIKO tvojih vseh sorodnikov je vložilo procentualno? Od mojega relativno ožjega sorodstva samo jaz in bratranec pa nas je cca. 30...

Nobene frizerke ne poznam ki bi me strigla in bi vložila v crypto... večina jih ne zna niti nardit bitstamp aktivacije in KYC, ker ne znajo prenest slik na PC!!!

Plus tega pa je bil bitcoin na 20k EKSTREMNO malo časa... in takrat od decembra do januarja skor noben ni bil verificiran ker je bil tak naval... torej jih več kot 50% ki jih je hotlo vložit sploh ni moglo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bulplux ::

Mato989 je izjavil:

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?


Enak prispevek bi lahko dal ko je bil bitcoin 20$ in je padel na 5$...

BTC se ne uporablja kaj prida na darknetu... ker je kot je jype povedal PSEVDONIMEN... ti si anonimen samo tako dolgo, dokler ni 1 tx povezan z tvojim imenom in priimkom, potem pa lahko pogledajo celo zgodovino tvojih txov za nazaj...


Ravno to me čudi, da države z odprtimi rokami ne sprejmejo bitcoina. S tem dobijo popolno kontrolo nad prejemki in izdatki svojih državljanov. Za vsakega Janeza bi točno vedeli od kje je dobil btc, kako in za kaj ga je zapravil... Skratka to je skoraj idealen način za kontrolo ljudstva.
Pomoje države tega sploh še niso dojele in ko bodo bo hitro vse na blockchainu in btc priznana in zaželjena (če ne še kaj več) valuta.

branimirII ::

Vladarji so to ze zdavnaj dojeli ampak ti zgleda nisi dojel politike. Ce bi ze od zacetka podpirali bitcoin potem bitcoin kot anti banking, anti government sistem ne bi zazivel. Je na zacetku treba glumit, da so proti. Scasoma pa regulirat.

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

bulplux je izjavil:

Mato989 je izjavil:

BCSman je izjavil:

V čem je sploh fora, da se nekateri tako trudijo oprat ime tem kriptovalutam? A da bodo prepričali naiven folk, ki je kupoval pri 20k in izgubil na kupe z naporom prisluženega denarja, da bodo še naprej vlagali?
Kdor pa dejansko v praksi uporablja btc (darknet) pa tudi ne vem, kaj izgublja čas tukaj s promoviranjem?


Enak prispevek bi lahko dal ko je bil bitcoin 20$ in je padel na 5$...

BTC se ne uporablja kaj prida na darknetu... ker je kot je jype povedal PSEVDONIMEN... ti si anonimen samo tako dolgo, dokler ni 1 tx povezan z tvojim imenom in priimkom, potem pa lahko pogledajo celo zgodovino tvojih txov za nazaj...


Ravno to me čudi, da države z odprtimi rokami ne sprejmejo bitcoina. S tem dobijo popolno kontrolo nad prejemki in izdatki svojih državljanov. Za vsakega Janeza bi točno vedeli od kje je dobil btc, kako in za kaj ga je zapravil... Skratka to je skoraj idealen način za kontrolo ljudstva.
Pomoje države tega sploh še niso dojele in ko bodo bo hitro vse na blockchainu in btc priznana in zaželjena (če ne še kaj več) valuta.

izgubijo pa kontrolo nad denarjem
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Vazelin ::

grunt: od kerga leta si ti že v kriptu?
V tretje gre rado pravijo :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

branimirII ::

izgubijo pa kontrolo nad denarjem


Samo naivni ljudje to mislijo. Stancajo ga lahk ravno tako. Recimo fork je zanimiva zadeva. Pa zgodovina tethra je tudi zanimiva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leto dni kasneje: bitcoin -84 odstotkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8726169 (15987) Aquafriend
»

Kitajska razmišlja o prepovedi rudarjenja bitcoina (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9320751 (16556) MrStein
»

Večina menjalnic kriptovalut zavaja o obsegu prometa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5414225 (10476) _0\WA6m7Uzc
»

Kriptpvalute z visokim potencialom (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
7417775 (15287) Jerry000

Več podobnih tem