» »

Kdo naj ostane ... in kdo naj gre?

««
6 / 13
»»

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Tvoj ekvivalent iz preteklosti so tisti, ki so svarili ljudi pred železnico, ker se ljudje pri hitrostih nad 15km/h zadušijo, ker jim sapo odpihne.

Ahhh, fresh air...



Choo Choo mothafokaaaa
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

Problem je enostavno rešljiv. Za avtonomna prevozna sredstva naj bodo vozne površine ločene.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Problem je enostavno rešljiv. Za avtonomna prevozna sredstva naj bodo vozne površine ločene.
Čemu niso že za motorna vozila, ki jih upravljajo ljudje?

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Problem je enostavno rešljiv. Za avtonomna prevozna sredstva naj bodo vozne površine ločene.
Čemu niso že za motorna vozila, ki jih upravljajo ljudje?


To se tudi jaz sprašujem, ker bi ob cestah komot bila še ločena kolesarska trasa. Ne tista miniatutna steza ampak prav ožja cesta rezervirana za kolesa in kak traktor.

Tak promet je počasen. Tudi za pešce bi bilo bokj varno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:


In kaj imajo lačni otroci, posiljene in pretepene ženske ter pobiti moški od raket v vesolju?


Saj bi rekel kakšen štos, ampak to je preveč žalostno vprašanje.

FormerUser je izjavil:


You're not husband material anyway.


Ja ja, vem. Moram najprej zmaja ugnobit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

bMozart ::

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WTF folk? A lahko padete še nižje? Tekmujete kdo lahko najbolj nivo spusti?

Tema je o umetni inteligenci, na tehnološkim forumu bi pričakoval pogovore o naprednih algoritmih, kako bi z dodatnimi naprednimi senzorji, ki jih človen nima (radar, lidar, ir kamere, ki vidijo skozi meglo, ultrazvočni senzorji itd. ) v vozilih rešili problem prometnih nesreč.

Z malo volje se da. Imamo vso tehnologijo.

Ni še noben od vas izgubil sorodnika, prijatelja v prometni nesreči? Če bi bi verjetno drugače razmišljali.
*TF no, malo se skulirajte.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

kuall ::

bMozart prav imaš. Jaz bi veliko raje debatiral o umetni inteligenci kot o politiki. Ampak so eni osebki obsedeni s politiko, da vsako temo zasmetijo.
Tudi kakšno temo bi odprl o umetni inteligenci, ampak ker vem, da jo bo kakšen jype takoj zasmetil izgubim veselje sploh odpirat.
fuktn jypeta iz foruma in brisat vse offtopic in nesramne objave bi bil začetek.

Unknown_001 ::

Jype načelno ni problematičen. Tip trolla for fun. Dostikrat postavi zelo tehtno podvprašanje. Potem je pa na sogovorcu ali bo argumentiral ali pa padel v histerijo.

Problematični so labilneži, ki se pustijo sprovocirat. Ali pa taki ki komaj čakajo, da bodo tolkli zamere še iz prejšnjih debat. In tako nivo pade down down below...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

kuall ::

tvoj post je dober primer, zakaj je jype tako škodljiv. njegovi oboževalci kot si ti ga začnejo posnemat v njegovi nesramnosti in postane cela skupnost eno leglo nesramnežev. hipatija je tudi dober primer tega posnemanja. v resničnem življenju je najbrž čist prijazna, ampak tu jo je potegnil jype v svojo igro nesramnosti. ljudje zelo radi posnemajo en drugega.

Unknown_001 ::

kuall je izjavil:

tvoj post je dober primer, zakaj je jype tako škodljiv. njegovi oboževalci kot si ti ga začnejo posnemat v njegovi nesramnosti in postane cela skupnost eno leglo nesramnežev. hipatija je tudi dober primer tega posnemanja. v resničnem življenju je najbrž čist prijazna, ampak tu jo je potegnil jype v svojo igro nesramnosti. ljudje zelo radi posnemajo en drugega.


To bom v bistvu vzel za kompliment.

Sicer pa ne vem, kaj je zate nesramnost. Osebno žaljenje ali zagovarjanje lastnih stališč?

Zelooooo redko sem komu direkt rekel da je "[vstavi poljubno žaljivko]" če pa sem, verjamem da je bil razlog dovolj dober ali pa je šlo za pogovorno frazo ala "pejt se solit".
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

kuall ::

za tebe ne bi mogel rečt, da si nesramen. hotel sem povedat to, da jype zlahka dobi fanboye kot si ti.
nekateri potem postanejo mau preveč zagreti in ga začenejo posnemat še v njegovi nesramnosti. to je pa škodljivo.

nesramno je npr:
če te nekdo zanalašč narobe razume.

če ti nasprotuje, čeprav ni čemu nasprotovati in govoriš nek common sense stvar, ki je splošno znana, da je res, kot to npr, da je jype škodljiv za ta forum. :)

če ti ubija veselje za teme, ki te zanimajo.

Unknown_001 ::

Fanboy ? Little do you know about me.

Btw. Back on topic.
Debata novice kot nalašč spet načenja temo kdo je potreben in kdo ni. Kdo je za odstrel in komu naj bo prizanešeno. Debata kjer bi se spomnili primerov segregacije skozi zgodovino je tako neizbežna.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:


Sem ti par postov nazaj povedala, da me ne zanima podrejenost, ne moških, ne kogarkoli drugega, da sem za enakovrednost vseh.

Kvote in enakopravnost ne gredo skupaj. Kvote de facto en spol postavijo v nadrejeni položaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

kuall je izjavil:

hipatija je tudi dober primer tega posnemanja. v resničnem življenju je najbrž čist prijazna, ampak tu jo je potegnil jype v svojo igro nesramnosti.


Jaz sem tudi na forumu čisto prijazna, do tistih, ki si to zaslužijo. Zakaj točno bi morala biti prijazna do šovinistov, ki mi niso pripravljeni priznati enakovrednosti, pa resnično ne vem. Morda zato ker sem ženska in bi morala biti po difoltu prijazna, mila in kimajoča? No, to je pač seksizem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:



Jaz sem tudi na forumu čisto prijazna, do tistih, ki si to zaslužijo. Zakaj točno bi morala biti prijazna do šovinistov, ki mi niso pripravljeni priznati enakovrednosti, pa resnično ne vem. No, to je pač seksizem.


To ni seksizem ampak kulturno vedenje. Ti pa ne branim, da se spustiš na ali pod njihov nivo. Da smo na jasnem.

Udariš (če je sploh treba), ko si napaden. V nasprotnem primeru vršiš agresijo nad ostalimi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

bMozart je izjavil:


*TF no, malo se skulirajte.



Ne, TI se skuliraj in nehaj težit s predlogi za izbris komentarjev, ki ti niso po volji. Članek je star 40 ur, če bi ljudje imeli interes, bi se debata o algoritmih že davno razvila, ampak očitno ga nimajo, očitno ga nimaš niti ti, saj bi lahko že kaj o temi napisal, namesto da samo jamraš in skušaš policirati druge.

Unknown_001 je izjavil:



To ni seksizem ampak kulturno vedenje. Ti pa ne branim, da se spustiš na ali pod njihov nivo. Da smo na jasnem.

Udariš (če je sploh treba), ko si napaden. V nasprotnem primeru vršiš agresijo nad ostalimi.


Seksizem je to, da se od žensk pričakuje prijaznost, od moških pa ne. In kot sem povedala, jaz svoj nivo prilagodim sogovorniku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:


Seksizem je to, da se od žensk pričakuje prijaznost, od moških pa ne. In kot sem povedala, jaz svoj nivo prilagodim sogovorniku.


UŽALJEN SEM

Je sploh še smiselno odgovarjat al je ta tema komplet FUBAR offtopic ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Povsem on-topic je. Rešuje neobstoječ problem, ki so si ga izmislili ljudje, ki o AI ne vedo ničesar, teoretiki zarot pa zdaj masturbirajo nad njihovim mlatenjem prazne slame.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

kuall ::

Jaz imam interes za debato o algoritmih o umetni inteligenci, ampak ni pravih poslušalcev na tem forumu. Če čutim, da nekdo ni dober poslušalec sem ponavadi tiho o temi, ki me zanima, ker nočem, da mi ubije veselje. Je zoprno, ko nekomu nekaj razlagaš on te pa narobe razume ali ga ne zanima in se gre raje naprej predrkavat o nacistih, ki skačejo po njegovi buči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:



Je sploh še smiselno odgovarjat al je ta tema komplet FUBAR offtopic ?


Tema niso samo algoritmi in samovozeča vozila kot si nekateri tukaj predstavljajo ampak vrednote in moralne dileme ter odločitve s katerimi se srečujemo v življenju, tako da, po moje, niti nismo prav veliko skrenili.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Povsem on-topic je. Rešuje neobstoječ problem, ki so si ga izmislili ljudje, ki o AI ne vedo ničesar, teoretiki zarot pa zdaj masturbirajo nad njihovim mlatenjem prazne slame.


Vprašanje je resda bolj filozofske narave. Je pa vseskupaj glupa fikcija ki realno nikoli ne bo izvedena. Why? Ker je avtonomni individualni avtomobilski prevoz nekaj najbolj butastega kar si je lahko človeštvo umislilo. Švica medtem še vedno pridno razvija železniško infrastrukturo in se jim hebe za te probleme. Pojem absolutna varnost pa je v prometu, na delovnem mestu, v gospodinjstvu zgolj slaba šala.

In če se vrnemo na filozofiranje: Vse skupaj je padlo na osebni nivo: jaz sem iz te grupe, ti si iz one grupe, on je iz tretjega predalčka na desni itd.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

kuall je izjavil:

Jaz imam interes za debato o algoritmih o umetni inteligenci, ampak ni pravih poslušalcev na tem forumu. Če čutim, da nekdo ni dober poslušalec sem ponavadi tiho o temi, ki me zanima, ker nočem, da mi ubije veselje. Je zoprno, ko nekomu nekaj razlagaš on te pa narobe razume ali ga ne zanima in se gre raje naprej predrkavat o nacistih, ki skačejo po njegovi buči.


Potem pa udarita debato o algoritmih in AI z bMozartom, saj vama nihče ne brani, tiste, ki se bodo vtikali vaju s politiko pa pač ignorirajta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:



Je sploh še smiselno odgovarjat al je ta tema komplet FUBAR offtopic ?


Tema niso samo algoritmi in samovozeča vozila kot si nekateri tukaj predstavljajo ampak vrednote in moralne dileme ter odločitve s katerimi se srečujemo v življenju, tako da, po moje, niti nismo prav veliko skrenili.


Te dileme v normalnem svetu ne obstajajo. Sploh pa je opisana dilema glupa fikcija.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

kuall ::

FormerUser je izjavil:

Potem pa udarita debato o algoritmih in AI z bMozartom, saj vama nihče ne brani, tiste, ki se bodo vtikali vaju s politiko pa pač ignorirajta.

Ne bom zato ker že poznam ta forum, da bolje, da obdržim take teme zase. Sej sploh ne vem zakaj še sploh hodim sem, če povem po pravici.

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:



Te dileme v normalnem svetu ne obstajajo. Sploh pa je opisana dilema glupa fikcija.

Pa obstajajo kakšne druge, saj se ni treba držati opisanega primera kot pijanec plota.

kuall je izjavil:


Ne bom zato ker že poznam ta forum, da bolje, da obdržim take teme zase. Sej sploh ne vem zakaj še sploh hodim sem, če povem po pravici.

Potem pa ne vem v čem je sploh problem, saj verjetno obstajajo tudi forumi, ki so specializirani za takšne zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Druge dileme že rešujemo na skrajno nemoralne načine: Sprejemljivo se nam zdi, da na cestah samo v EU pomre več kot 1000 ljudi vsako leto, še nekaj desetkrat toliko pa je trajno pohabljenih, pri čemer to sprejemamo kot nujno zlo. V resnici bi lahko bistveno učinkoviteje rešili transport, a so mnogi proti, ker se ne mislijo odpovedati "udobju", ki so ga vajeni, čeprav objektivno gledano mainstream transport v današnji obliki ne ponuja nikakršnega.

Zgodovina sprememb…

SmotaniJanez ::

Unknown_001 je izjavil:

Jype načelno ni problematičen. Tip trolla for fun. Dostikrat postavi zelo tehtno podvprašanje. Potem je pa na sogovorcu ali bo argumentiral ali pa padel v histerijo.

Problematični so labilneži, ki se pustijo sprovocirat. Ali pa taki ki komaj čakajo, da bodo tolkli zamere še iz prejšnjih debat. In tako nivo pade down down below...



Seveda so zamere iz prešnjih preteklih debat, in zato marsikdo ni pripravljen konstruktivno debatirat.

Pravo vprašanje je, zakaj je do tega prihajalo, kdo je to dopuščal?

jype ::

SmotaniJanez je izjavil:

Pravo vprašanje je, zakaj je do tega prihajalo, kdo je to dopuščal?
Ena sveta krava je vztrajno trdila, da človeštvo ne zna izmeriti razdalje, pa se mu je to dovolilo. Od tam naprej je šlo vse navzdol.

Zgodovina sprememb…

euagrus ::

jype je izjavil:

Druge dileme že rešujemo na skrajno nemoralne načine: Sprejemljivo se nam zdi, da na cestah samo v EU pomre več kot 1000 ljudi vsako leto, še nekaj desetkrat toliko pa je trajno pohabljenih, pri čemer to sprejemamo kot nujno zlo. V resnici bi lahko bistveno učinkoviteje rešili transport, a so mnogi proti, ker se ne mislijo odpovedati "udobju", ki so ga vajeni, čeprav objektivno gledano mainstream transport v današnji obliki ne ponuja nikakršnega.


Jaz bi sel se malo dlje. Zabitost populacije, je povzrocila, da je avtomobil postal statusni simbol, predmet obcudovanja, znak slobode, lepota bivanja, moski podaljsek (v znamenju teme: pa tudi zenski zadnje case, bi si clovek mislil, da bo zenska enakopravnost, "dvignila" le te na tisto visjo raven, ki jo baje uzivajo "beli moski", pa je dejansko samo prinesla primitivizem in podebiljenje visje ravni "belih moskih" med zenske, zdaj lahko v miru recemo, da sta "moderen" moski in "moderna" zenska enaka - egocentrika in idiota), skratka nekaj "vec", v zameno za dolgo cakanje v kolonah, fantasticne stroske, unicevanjem narave (in soljudi) vse v imenu - zasluzka avtomobilske industrije, ki so edini, ki imajo dejansko nekaj od tega. Zanimivo, da se temu nihce ne upre, vsi jamrajo zaradi stroskov avtomobila, nihce pa nic ne ukrene zaradi tega (podpiram podvojitev cene bencina za osebni promet, bi moralo resiti vecino tezav).
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

joze67 ::

Podvojitev cene bencina za osebni promet bi seveda ustvarila dodatne težave (siva cona med osebnim in transportnim; osebnim in poslovnim; tihotapljenje; ...) pa mogoče več avtov na plin/elektriko. Na=bal bi seveda spet tisti, ki nimajo denarja (ne za 2x bencin ne za el. avto ne za stanovanje blizu službe obeh zakoncev...)

gruntfürmich ::

samoučeča AI ne bo nikoli sprejemljiva. ker če bo obstajala, bo postala hudo rasistična in seksistična (glede na statistiko), kar pa ne bo po godu levičarjem, desničarji pa so proti in je kot take ne bi niti potrebovali...:))

SmotaniJanez je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Jype načelno ni problematičen. Tip trolla for fun. Dostikrat postavi zelo tehtno podvprašanje. Potem je pa na sogovorcu ali bo argumentiral ali pa padel v histerijo.

Problematični so labilneži, ki se pustijo sprovocirat. Ali pa taki ki komaj čakajo, da bodo tolkli zamere še iz prejšnjih debat. In tako nivo pade down down below...



Seveda so zamere iz prešnjih preteklih debat, in zato marsikdo ni pripravljen konstruktivno debatirat.

če je nekdo tu samo zato da fura agendo in propagando, kako velik idiot moraš biti da od takega osebka pričakuješ v neki drugi temi a priori objektivnost in argumentacijo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Druge dileme že rešujemo na skrajno nemoralne načine: Sprejemljivo se nam zdi, da na cestah samo v EU pomre več kot 1000 ljudi vsako leto, še nekaj desetkrat toliko pa je trajno pohabljenih, pri čemer to sprejemamo kot nujno zlo. V resnici bi lahko bistveno učinkoviteje rešili transport, a so mnogi proti, ker se ne mislijo odpovedati "udobju", ki so ga vajeni, čeprav objektivno gledano mainstream transport v današnji obliki ne ponuja nikakršnega.

"Iz ljudi naredimo nekaj kar ne bodo več ljudje." -jypetova moralna rešitev
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

gruntfürmich ::

kuall je izjavil:

tvoj post je dober primer, zakaj je jype tako škodljiv. njegovi oboževalci kot si ti ga začnejo posnemat v njegovi nesramnosti in postane cela skupnost eno leglo nesramnežev. hipatija je tudi dober primer tega posnemanja. v resničnem življenju je najbrž čist prijazna, ampak tu jo je potegnil jype v svojo igro nesramnosti. ljudje zelo radi posnemajo en drugega.
ta škodljivost je lahko tudi dober indikator kdor ima visoko moralno in kdo ne.
vsaka slaba stvar je lahko tudi za kaj dobra...8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Še več, študije so pokazale, da se fantje še pri 1 letu starosti enako radi igrajo z barbikami kot z avtomobilčki, enako kot deklice.

Seveda. Vpliv (feministične) družbe. :))

FormerUser je izjavil:

In kako naj ženske karkoli spremenijo, če se pa vsak poskus pričaka na nož, pa naj bodo to kvote ali kaznovanje spolnih predatorjev.

TO je recimo problem. Spolnih predatorjev med ženskami se skoraj sistematično ne preganja.
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Zakaj točno bi morala biti prijazna do šovinistov, ki mi niso pripravljeni priznati enakovrednosti, pa resnično ne vem.

Očitno ne razumeš nekih osnov. Nihče normalen ne pravi, da ženske niso enakopravne. So. Ženske so enakopravne. In enakovredne.

Niso pa biološko enake moškim. To je vse, kar eni trdimo. In to trdite celo ženske, saj pri športu pravite, da tam pa enake obravnave ne bi smelo biti, ker da so moški menda močnejši. Zaradi vpliva hormonov imajo več mišične mase.

Kako hudiča, če smo pa hkrati menda biološko enaki?

In iz tega, da ženske niso biološko enake moškim, nekateri izpeljemo sklep, da ima to tudi družbene posledice. Da so zato moški v povprečju bolj "primerni" za težja fizična dela (gradbeništvo) in naloge, kjer je treba imeti sistemizirajoči um (matematika, tehnika), ženske pa za care giving, empatijo, dojenje otrok,...

V povprečju.

Kar NE pomeni, da bi morali ženskam ali moškim omejevati dostopa do poklicev, ki si jih želijo. Ravno obratno - feministke bi ženske rade na silo in proti njihovi volji vkalupile v gradbeništvo. Nekateri pa trdimo, da naj ženske izberejo tisti poklic, ki si ga želijo opravljati.

To je vse.

Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj.
sudo poweroff

Unknown_001 ::

O fak Matthai, kér šovinist...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Utk ::

Zaradi vpliva hormonov imajo več mišične mase.

Ne, to je zaradi okolja, in zato ker je mamica dala enoletniku kramp v roke, ne pa kuhalnice.

Še več, študije so pokazale, da se fantje še pri 1 letu starosti enako radi igrajo z barbikami kot z avtomobilčki, enako kot deklice.

Jasno. Ker ne vejo niti kaj je avtomobilček niti kaj je barbika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Unknown_001 ::

Utk je izjavil:


Jasno. Ker ne vejo niti kaj je avtomobilček niti kaj je barbika.


On point !

Utk je izjavil:


Ne, to je zaradi okolja, in zato ker je mamica dala enoletniku kramp v roke, ne pa kuhalnice.


Deloma je res, ampak če daš delat moškega in žensko, bo moški hitreje pridobil na moči gornjega dela telesa.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

windigo ::

Če bi se umetna inteligenca svoje moralnosti učila iz časopisov in sicer glede na to, kakšen odmev v medijih je kakšna smrt povzročila v družbi (pod predpostavko, da mediji objavljajo, kar ljudi res vznemirja), potem bi trenutna lestvica vrednosti najbrž zgledala nekako takole:

1. Prava princeska po imenu Diana
2. Ameriški politik s priimkom Kennedy*
3. Še aktivna hollywoodska, pop ali športna zvezda**
4. Aktivni politik***
5. Bogataš$ ali bivša hollywoodska, pop ali športna zvezda
...

....

...
XXXXXXXX. Eden od anonimnih$$ miljonov stradajočih otrok v Jemnu#.
Konec.



(* glede na položaj, spolno privlačnost in spolno obsedenost)
(** glede na mladost in perspektivnost, smrt Jamesa Deana >> smrt Marlona Branda)
(*** glede na vojaško moč države)
($ glede na $$$$$$$$$$$$)
($$ brez $, vode in hrane)
(# država ki je komaj to)

Unknown_001 ::

In kako bo sistem identificiral kdo je kdo?

Predpostavljaš, da bomo tudi mi čipirani in povezani na net?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

windigo ::

A nimaš telefona v žepu?

Unknown_001 ::

windigo je izjavil:

A nimaš telefona v žepu?


Ne vedno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

windigo ::

Ne verjamem.

Unknown_001 ::

windigo je izjavil:

Ne verjamem.


Tvoj problem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

poweroff ::

Unknown_001 je izjavil:

O fak Matthai, kér šovinist...

A ne?

Kar zagovarjam stališče, da so ženske enakopravne in enakovredne. Čisto grozno...
sudo poweroff

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

O fak Matthai, kér šovinist...

A ne?

Kar zagovarjam stališče, da so ženske enakopravne in enakovredne. Čisto grozno...


Meanwhile in northern France:
Nebo nam bo padlo na glavo Obelix !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:



Kar NE pomeni, da bi morali ženskam ali moškim omejevati dostopa do poklicev, ki si jih želijo. Ravno obratno - feministke bi ženske rade na silo in proti njihovi volji vkalupile v gradbeništvo.


Se ne strinjam. Če se na primer za neko fizično naporno delo pričakuje, da je delavec sposoben nositi bremena težja od... te in one kilaže se pri tem kriteriju NE popušča. Ne glede na spol.

Sprejet boš, vkolikor si sposoben izpolniti minimalne sprejemne kriterije.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

poweroff ::

Unknown_001 je izjavil:

Se ne strinjam. Če se na primer za neko fizično naporno delo pričakuje, da je delavec sposoben nositi bremena težja od... te in one kilaže se pri tem kriteriju NE popušča. Ne glede na spol.

Sprejet boš, vkolikor si sposoben izpolniti minimalne sprejemne kriterije.

Kaj pa govorite tovariš!

Zaposlovati je treba po kvotah. Potem pa naj za spol veljajo ločena pravila glede nošenja bremen!

Vse ostalo je... nemarna patriarhalnost. :))

(IRONY OFF)
sudo poweroff

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Se ne strinjam. Če se na primer za neko fizično naporno delo pričakuje, da je delavec sposoben nositi bremena težja od... te in one kilaže se pri tem kriteriju NE popušča. Ne glede na spol.

Sprejet boš, vkolikor si sposoben izpolniti minimalne sprejemne kriterije.

Kaj pa govorite tovariš!

Zaposlovati je treba po kvotah. Potem pa naj za spol veljajo ločena pravila glede nošenja bremen!

Vse ostalo je... nemarna patriarhalnost. :))

(IRONY OFF)


No, če lahko postavim kontro vaši sarkastični pripombi:
Po tej logiki kvote pripadajo tudi invalidom, ki imajo res problem dobiti službo. Predstavljaj si gasilca invalida. Top notch!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Ja, saj. Zakaj pa ne? Zakaj feministke ne zagovarjajo kvot za invalide?
sudo poweroff
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koga naj ubije samovozeč avtomobil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
22967848 (60462) Truga
»

Kdo naj financira znanost? Država ali privatni sektor?

Oddelek: Problemi človeštva
363603 (3299) A. Smith
»

Kdo naj bo novi papež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534805 (3864) mips/cips

Več podobnih tem