» »

Nakup avtodelov rezervni deli autodoc in podobno

Nakup avtodelov rezervni deli autodoc in podobno

«
1
2

alese ::

A je kdo že tam kaj kupil, meni nihče ne odgovori na maile mi je vse tako sumljivo.

Dimnik ::

Ni nič sumljivo, kupi brez strahu, pa še poceni je....preverjeno

Ganon ::

Velikokrat. Nič ni sumljivo, samo brez strahu.

https://slo-tech.com/forum/t719741/p586...

cresh ::

Jaz tudi brez problemov, najcenejši je res autodoc. Imam pr Potokarju popust 30%, pa je autodoc še zmeri cenejši za 20%.
Traja pa kakšen teden da pride roba.

aiko ::

+1 kupil že večkrat, vsakič brez težav in vedno je prišlo točno to kar sem naročil.

Blinder ::

+1, dobre izkusnje, edino pazi da ni v ceni vracunana se 'pledge/varscina'; to pomeni, da moras pokvarjen (ampak se vedno priblizno ohranjen) kos poslat njim, na tvoje stroske.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

alese ::

hvala za odgovore, iščem ključavnico za clio pa jo sploh ni tam a mi zna kdo to poiskat tam gor , je smao tisto ko ključ vtakneš notri jaz pa rabim prav ključavnico levo voznikovo se pravi voznikova a je to leva ali desna, ker ne vem s katere strani se to ali ko sediš v avtu naprej je leva, če pa gledaš proti avtu spredaj je desna, katera je torej leva, voznikova ali sopotnikova

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

Blinder ::

Poskusi prvo dobit katalosko stevilko od original kljucavnice. Potem potrebujes katalosko stevilko od kopije originala (verjetno vsak proizvajalec ima svoje kataloske). In potem po teh kataloskih isces. Poisci tudi na ebayu.
Zdej, ce je original kataloska na pisana na kjluki si zmagal, sicer pa bos moral iskat po VIN sasiji avta; pa tisti searchi niso 100% sigurni.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

zk_eu ::

Če nisi prepričan ali je prava, jim v chatu posreduj VIN in ti bodo zastonj preverili. Jaz to vedno preventivno naredim.

Drugače pa brez strahu. Verjetno ti ne odgovorijo zaradi gneče, ker imajo res naval. V chatu ti pa takoj odgovorijo. Jaz sem že velikokrat naročil. Enkrat sem celo dobil poškodovan artikel in so mi brez obotavljanja takoj naslednji dan dali novega na pošto.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

hator ::

Jaz vse dele tam naročam. Autodoc ima nad 110 eur brezplačno poštnino. Res so za "poceni znamke" za 20-30 % cenejši. Pri premium znamkah(BMW) pa nastaja bolana razlika. Tudi deli za določene korejce in japonce so bistveno cenejši.(tudi -75 % na slovensko ceno ni redkost).

peug_kat ::

Jaz imam pa negativno izkušnjo z autodoc.si. Poslali so mi napačen del za avto - komplet sklopke. Ker sem imel avto že razstavljen in sem ga nujno potreboval, sem vgradil samo potisni ležaj, neustrezno sklopko pa vrnil. Potisni ležaj prodajajo tudi samostojno in bi ga lahko dodali k kompletu sklopke, vendar nočejo nič slišati o tem. So celo arogantni, ker so mnenja, da jim nič ne moremo iz Slovenije (podjetje je iz Nemčije).
To je bil moj drugi nakup pri autodoc.si. Prvič je šlo vse OK. Le poštnina iz Nemčije je kar draga.
Lep pozdrav vsem!

koyotee ::

Nad 100€ al kok ni poštnine, kar komplet sklopke vsekakor presega.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Veron ::

Naročil komplet zavore (spredaj in zadaj diski + ploščice).

Sam narobe naredil naročilo glede ploščic, brez težav smo se dogovorili, da zavrnem dostavo in ko dobijo nazaj, mi vrnejo denar ter naredim novo (pravilno) naročilo.
Vse je potekalo točno tako, le malo je trajalo.

krneki0001 ::

peug_kat je izjavil:

Jaz imam pa negativno izkušnjo z autodoc.si. Poslali so mi napačen del za avto - komplet sklopke. Ker sem imel avto že razstavljen in sem ga nujno potreboval, sem vgradil samo potisni ležaj, neustrezno sklopko pa vrnil. Potisni ležaj prodajajo tudi samostojno in bi ga lahko dodali k kompletu sklopke, vendar nočejo nič slišati o tem. So celo arogantni, ker so mnenja, da jim nič ne moremo iz Slovenije (podjetje je iz Nemčije).
To je bil moj drugi nakup pri autodoc.si. Prvič je šlo vse OK. Le poštnina iz Nemčije je kar draga.
Lep pozdrav vsem!



Torej jaz kupim tvoj računalnik (kompleten), vzamem ven grafično in ti dam računalnik nazaj, pa zahtevam vračilo denarja, za grafično ti bom dal pa samo 30% njene vrednosti. Se strinjaš?

Če je kit komplet sklopke, lahko vrneš le cel komplet, ne da ga polovico porabiš, ostalo pa vrneš. Ne gre tako kot si ti zamišljaš. Tudi v sloveniji bi te enako tretirali, če bi to naredil.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Utk ::

Hvala da si se registriral na slotech samo zaradi tega dragocenega prispevka.

zk_eu ::

Jaz imam samo pozitivne izkušnje. Pa zagotovo 1-krat mesečno kaj naročim.

Enkrat sem edino naročil raztezno posodo in je prišla z zlamano cevko. Ampak sem poslal fotografije in jih poprosil, če lahko pohitijo, ker mi ta na avto pušča, pa so že naslednji dan dali na pot novo.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

peug_kat ::

Gospod "nebivedu" - ime je pravo! Ko nekaj ne veš, je bolje, da ne govoriš.
rekel sem, da so mi poslali napačno sklopko - sklopka, ki ne paše. naročilo je bilo pravilno - po specifikaciji, ki je bila na spletni strani.
Še enkrat prečitaj, kaj je napisano. Pošiljati napačen del brez vsakršne odgovornosti, to bi vsakemu trgovcu prišlo prav. Pa ni tako, vsaj če hočeš ohraniti dobro ime. Trgovca ne bi popolnoma nič stalo, če bi meni zaračunal samo potisni ležaj (ali bi mi ga prodal in jim ga jaz "dostavim" - brez vsakršnega pošiljanja), ki ga imajo v redni prodaji in tako kompletiral "komplet sklopke". Pa niso pripravljeni za sodelovanje.
Torej previdno, gospod "nebivedu" z pametovanjem.
LP vsem.

matobeli ::

Ena zadeva ki jo je potrebno omenit pri autodoc, sploh za prve kupce. Popust je skoraj vedno, tistih 21-23% je standard, res občasno ga ni ali pa je bistveno nižji.

Ne kupovati takrat ;)

PunkDude ::

Tudi support je v redu. Sem že enkrat zaključil nakup in plačal. Pa sem hotel v isti nakup dodati še en artikel, da ne plačujem poštnine. So vse uredili BP.

FTad ::

Danes je 22% popust, ce koga zanima ;)

pitar ::

Če še koga zanima, na mobilni aplikaciji je popust vedno višji za 2% od tistega na spletu. Lp

matobeli ::

Tnx!

A je kdo spremljal točno autodoc? Kolk je najvišji standardni popust in če je kakšen vzorec kako se popusti menjajo?

Bom v prihodnjem tednu naročal nekaj robe pa je čist vseeno če vzamem ko bo popust najvišji. Vsaj da pir med delom pokrijem.

krneki0001 ::

Najvišji je 23%, ponavadi na ponedeljek, potem pa vsak dan za kak procent pade.

Se ti pa splača preverit ceno brez popusta (preveri kadar ni popustov) in potem s popustom, ker sem že naletel na to, da so dvignili ceno ko je bil popust in sem bil skoraj na isti ceni, kot če bi kupil brez popusta.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

koyotee ::

Danes je 24%
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fikus_ ::

Saj to hočem izvedet, ali je ena postavka, potem ne moreš ven pobrat, kar želiš, ali več postavk! Mislim, da se je Peug malo zajeb** in sedaj nas prepričuje, kako je trgovec nepravičen.

Sam zadnje čase dosti naročam iz te trgovine, tudi za sorodnike in nimam problemov.

BlaY0 ::

krneki0001 je izjavil:

Najvišji je 23%, ponavadi na ponedeljek, potem pa vsak dan za kak procent pade.

Se ti pa splača preverit ceno brez popusta (preveri kadar ni popustov) in potem s popustom, ker sem že naletel na to, da so dvignili ceno ko je bil popust in sem bil skoraj na isti ceni, kot če bi kupil brez popusta.


Moja izkušnja je tudi takšna...

Končna cene artikla variirajo za max. par centov... ko zvišajo popust na 25% (max. pri nakupu prek aplikacije), zvišajo tudi ceno artikla brez popusta. Imajo vsaj 10 štacun pod različnimi imeni in očitno en algoritem, ki prilagaja cene povsod z majhnimi razlikami... danes so svečke na avtodoc cenejše kot na buycarparts, filter za olje je pa dražji, jutri bo pa recimo obratno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Polanc ::

Zelo slabe izkušnje - dobili nedelujoč del na reklamacijo se lahko požvižgamo - trdijo o neki nestrokovnosti ...komunicirajo samo v angleščini kakšna nemška firma - nemški nateg. Naročajte samo dele, katerih nedelovanje ni mogoče (ploščice, filtre,....)

fikus_ ::

Glej, če naročuješ v tujini, se zavedaj, da boš v primeru reklamacij komuniciral v tujem jeziku!

Ganon ::

Polanc je izjavil:

Zelo slabe izkušnje - dobili nedelujoč del na reklamacijo se lahko požvižgamo - trdijo o neki nestrokovnosti ...komunicirajo samo v angleščini kakšna nemška firma - nemški nateg. Naročajte samo dele, katerih nedelovanje ni mogoče (ploščice, filtre,....)


Kakšen del? Zakaj bi se požvižgal na reklamacijo? Povedal nisi nič.

Do zdaj sem naročil že veliko delov in vedno je bilo vse v najlepšem redu. Zame boljša trgovina z avtomobilskimi deli ne obstaja.

chucki ::

Danes dobil komplet za servis ampak v skatli ni bilo olja, na racunu pa je. Sem klical in so rekli, da konec tedna posljejo. Jaz pa ze narocen na servis. Sem malce razocaran, da niso sami me obvestili. Upam, da me niso nategnili, da ga dobim.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ironzz ::

Katastrofa, ko pride do uveljavljanja garancije zaradi okvare dela. Sem kupil pri njih zavorno čeljust za zadnje levo kolo. Po 6 mesecih neha delovati in sicer samo del, ki skrbi za ročno zavoro. Seveda moraš kupiti novega in starega odmontirati. Poslal sem jim video, kaj ne dela, samo izgleda, da se idiotom, ki odgovarjajo na E-maile sploh ne sanja o avtodelih. Potem so hoteli izpolnjen obrazec, pa slike, pa številke na delu ( ki jih seveda na delu ni). Skratka še zdaj čakam na vračilo denarja. Imam sicer zavarovanje pravne zaščite ARAG, tako, da se bom z njimi tudi tožil, če bo potrebno, ker se ne gre toliko za tistih 80€ kot za princip. Ampak toplo odsvetujem nakup preko njih. Pa pazite, ker imajo registriranih vsaj 5 (pet) slovenskih domen. Vse lepo prevedeno, ko pa kaj rabiš pa angleško ali nemško. Pa prav trudijo se, da ne rabijo vračat denarja. Sem vse kupoval v naših trgovinah, nikoli problema pri zamenjavi, rabat kadarkoli hočeš, če ne šparaš jezik. Samo ta del sem pa res rabil, pa ga pri nas ni bilo možno takoj dobiti, pa sem rekel zakaj pa ne splet. Ampak nikoli več.

blackbfm ::

rabat kadarkoli hočeš, če ne šparaš jezik


Potem morajo met res oderuške osnovne marže

zk_eu ::

Jaz res ne razumem kaj imate to neke težave.

Jaz sem samo letos za naše avte naročil že preko 1000 EUR delov pri njih, lani pa čez 3.000 EUR (tudi za kolege namreč pogosto naročam).

Pri količini delov in odposlanih pošiljkah je pričakovano, da bo nekdo dobil okvarjen ali nedelujoč del, ali pa poškodovan, ker včasih dobim takšno škatlo, da se res čudim, da je vse celo ostalo.

Jaz sem garancijo že 3-krat uveljavljal. 2-krat je šlo preko slik, 1-krat sem del gor poslal. Vedno sem dobil nazaj denar oziroma dobropis. 2-krat pa sem dobil tudi delno vračilo denarja, ker je izdelek bil malo "pobutan", a ni vplivalo na delovanje. Spet poslal slike in napisal predlog ter so mi še isti dan ugodili.

Je pa res, da nikoli nisem čakal, da reklamacijo rešijo, temveč sem vedno ob izpolnitvi obrazca označil (ker se je pač mudilo), da želim dobropis za ta del in del kar naročil, nato pa pustil, da si vzamejo čas. 2-krat je bila rešena v tednu (samo na podlagi slik), enkrat je pa res trajalo 2 meseca.

Ampak upoštevajte, da ene 4-5 dni samo traja, da pride pošiljka do njih, nato pa jo morajo procesirati (ker ne čakajo samo na vašo pošiljko) in preposlati naprej v tovarno ter nato oni odločajo, če se garancija prizna ali ne. Zdaj, če sklepam pri dveh resnih znamkah, je bila reklamacija rešena zelo hitro, pri tisti "levi", ki sem jo naročil, pa je res trajalo malo dlje.

Še nihče pa ni na lepe oči ugodil zahtevi.

A ni logično, da če so situairani v Nemčiji, da boste morali komunicirati v nemščini ali angleščini?

Jaz jih lahko zgolj pohvalim. Sploh njihov support je noro odziven in ustrežljiv. In tudi, če mi dajo 30% naši na cene popust, je Autodoc pri večini delov še vedno bistveno cenejši.

Primer za vžigalno tuljavo za moj avto, ki sem jo (med drugimi) naročil na Autodoc (112 EUR) nazadnje, ko sem klical okoli:
- Euroton 250 EUR,
- IST 230,
- GMT 220,
- Bartog 190.

Edino kar je bilo 1-krat nerodno je, ker 2 delov niso imeli na zalogi in so mi tisti Stark poturili. Ampak sem jim pisal in so mi nato ta dva dela, ki sem jih hotel, naknadno poslali z nekaj zamude, ko sta bila na voljo. To navadno naredijo, če neke leve znamke naročaš, pri srednjem cenovnem razredu pa že jaz nisem več zasledil tega.

Lepa beseda vedno lepo mesto vedno najde in jaz "pravno" nikoli ne kompliciram, če le gre.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

IL_DIAVOLO ::

Kupi si avto, ki se manj kvari.

louser ::

ironzz je izjavil:

Katastrofa, ko pride do uveljavljanja garancije zaradi okvare dela. Sem kupil pri njih zavorno čeljust za zadnje levo kolo. Po 6 mesecih neha delovati in sicer samo del, ki skrbi za ročno zavoro. Seveda moraš kupiti novega in starega odmontirati. Poslal sem jim video, kaj ne dela, samo izgleda, da se idiotom, ki odgovarjajo na E-maile sploh ne sanja o avtodelih. Potem so hoteli izpolnjen obrazec, pa slike, pa številke na delu ( ki jih seveda na delu ni). Skratka še zdaj čakam na vračilo denarja. Imam sicer zavarovanje pravne zaščite ARAG, tako, da se bom z njimi tudi tožil, če bo potrebno, ker se ne gre toliko za tistih 80€ kot za princip. Ampak toplo odsvetujem nakup preko njih. Pa pazite, ker imajo registriranih vsaj 5 (pet) slovenskih domen. Vse lepo prevedeno, ko pa kaj rabiš pa angleško ali nemško. Pa prav trudijo se, da ne rabijo vračat denarja. Sem vse kupoval v naših trgovinah, nikoli problema pri zamenjavi, rabat kadarkoli hočeš, če ne šparaš jezik. Samo ta del sem pa res rabil, pa ga pri nas ni bilo možno takoj dobiti, pa sem rekel zakaj pa ne splet. Ampak nikoli več.

Pri nas je klasičen popust koliko? 10%? Stegneš jezik in dobiš popust 30%. Primerjaš s ceno na spletu in je še vedno 20% dražje.

brbr21 ::

ironzz je izjavil:

Katastrofa, ko pride do uveljavljanja garancije zaradi okvare dela....... Ampak nikoli več.

In ironzz se je 22.2.2020 registriral, da bi tehnično usmerjeni javnosti obelodanil kaki nateguni so v tujini in poštenjaki v Sloveniji. c,c,c,...

V kateri trgovini delaš? Da se ji na daleč ognemo...

Pri Autodocu zaenkrat smo pozitivne izkušnje. Bistveno ceneje in ena reklamacija je bila rešena brez pretiranega kompliciranja. Je pa trajalo, ampak vzameš v zakup. Cene so precej nižje. Če pa se ti mudi pač plačaš pri lokalnem trgovcu. Če sploh ima.

DePalmo ::

Tudi sam sem že kupoval dele pri njih, je pa to ista firma za vse tele strani: rezervniavtodeli24.si, autodoc.si in rexbo.si. Te poznam in sem ponavadi naročil kjer je bilo ceneje (s poštnino), prišlo je pa vedno v škatli od Autodoca.

Do sedaj še nisem imel problemov z njimi in se jih bom posluževal tudi v prihodnje.

terryww ::

En primer za Citroen: menjava visokotlačne črpalke z delom prišlo ceneje kot če bi jo sam kupil na autodoc. Na uradnem servisu dobil popust 35% na original dele in se pozna. Po drugi strani so hotli met 75€ za vžigalno tuljavo (autodoc 20€)...
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

fikus_ ::

Terry, potem pa še napiši, koliko je bila menjava+črpalka in koliko je bila cena te črpalke na autodoc (lahko tudi povezavo do črpakle na autodoc). Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Ganon ::

Moj zadnji nakup:

Oljni filter
Zračni filter
Filter, zrak notranjega prostora
Vodna črpalka+kit-komplet zobatega jermena
Komplet rebrastega jermena


Autodocu sem plačal 167 evrov, v Eurotonu bi me identični deli stali 337 evrov. Heh.

terryww ::

fikus_ je izjavil:

Terry, potem pa še napiši, koliko je bila menjava+črpalka in koliko je bila cena te črpalke na autodoc (lahko tudi povezavo do črpakle na autodoc). Hvala.

Črpalke na autodoc od 494-564€. Račun z delom 451€ (35% popust na dele za člane Citroen + kluba (članstvo zastonj, sam podatke morš dat :) )).
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

Ganon ::

Torej ne veš, kakšno črpalko so ti vgradili? "Original" mi ne pove nič. Tole smrdi.

terryww ::

Ganon je izjavil:

Torej ne veš, kakšno črpalko so ti vgradili? "Original" mi ne pove nič. Tole smrdi.

Kako se pa na pooblaščenem servisu preverja katere dele ti vgradijo? Vprašaš za embalažo? Greš za njimi šraufat in gledat?
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

matobeli ::

Lahk da je bila obnovljena.

Sicer pa ja, vprašaš kere dele so vgradil.

terryww ::

matobeli je izjavil:

Lahk da je bila obnovljena.

Sicer pa ja, vprašaš kere dele so vgradil.

Sicer mi jo je pokazal, tako da sklepam, da ni bila obnovljena. Je pa za naslednjič zanimiva misel, da se da takšne drage dele komu obnovit... Kdo se pa s takšnimi obnovami sploh ukvarja?
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

BorutJ ::

!!! Pozor vsem !!! Sem redna stranka Auto-doca, rezervni deli 24 itd... Danes sem naročil po 37% Popustu, naročilo sem oddal tik pred iztekom, nakar sem ugotovil, da se mi je cena med plačilom z dobroimetjem cca 1.2€0 in s tem povečala za znesek 10€ poštnine. Zato sem jih obvestil, da želim naročilo stronirati, med tem, ko so mi znesek kupnine naložili na dobroimetje mojega Autodoc računa... Ko sem se ponovno vrnil na spletno stran je bil nov popust zvišan na 38%...in zdaj glej ti to: prej znesek za iste artikle 104,63€ pri 37% popusta z poštnino, ko pa sem preveril košarico, v kateri so seveda čakali artikli po stornaciji izdelka... Cena šok!! 115,80€ z 38% popustom in to brez poštnine, saj se poštnina ne obračuna nad 110€!!!! V glavnem algoritem je nastavljen tako,da te z visokimi popusti privabijo na njihovo spletno stran nato pa te zahrbtno zavedejo z zviševanje osnovnih cen. Ko sem se obrnil na njihove referente smo me v trenutku, ko sem jim napisal svojo ugotovitev, odrezali in zablokirali, ter prekinili pogovor z mano. Nato sem se še enkrat obrnil na reklamacijsko službo, jih ponovno obvestil o težavi jim predlagal mirno rešitev, da naj bodo cene v stanju, kot so bile dopoldan a so se izgovorili, da lahko dobavitelji kadarkoli spreminjajo cene, nato sem predlagal, da mi imetje na Autodoc računu vrnejo in so seveda brez odlašanja odgovorili, da bo denar nakazan na moj račun v stanju, kakor je bil nakazan na njihov račun v naslednjih 3-eh dneh. Letos je to drugi primer, ko je šlo med naročanjem in spremembo popusta do zvišanja cene. Zato ne nasedajte in bodite pozorni!!! Nič več navdušen zagovornik Auto-doca!!!

fikus_ ::

Tile popusti na Autodoc so za privabljanje. Pomembna je končna cena.

Vuli ::

to si na telefonu gledal?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Ganon ::

Osnovna cena se zna, glede na višino popustov, malenkost spreminjati, to sem že opazil. Ampak kljub temu so deli toliko cenejši od tistih, v lokalnih trgovinah, da ni za razmišljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

aiko ::

Do sedaj sem naročil že za preko 3000 eur robe pri njih in nikoli težav.
Je pa res, da vedno preverim tudi cene drugje saj se včasih vsega ne splača tam nabavljat, specifično olja imajo draga, gume, ter kaka stikala ali filtre.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejši avtodeli

Oddelek: Na cesti
377825 (1256) strucko89
»

Velik servis - absurdna cena? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
31734713 (20161) robo125
»

katere firma za avtodele so kvalitetne made in europe

Oddelek: Na cesti
405658 (3611) PunkDude
»

Autodoc, Rezervnideliavtodeli24 in ostali

Oddelek: Na cesti
304046 (2739) treker
»

Rezervni deli - rezervniavtodeli24 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7322558 (15296) undertacker

Več podobnih tem