» »

Nakup avtodelov rezervni deli autodoc in podobno

Nakup avtodelov rezervni deli autodoc in podobno

1
2
»

dice7 ::

Obstaja kak program/spletna stran, kjer bi na podlagi VIN nasel kataloske stevilke rezervnih delov za renault? Kupujem turbino in bi jo drugje, kot prek eurotona.

Ali so tisti filtri model/motor(KW) dovolj tocni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

c3p0 ::

Poglej številko na turbini.

Pac-Man ::

Je že dolgo kar sem to delal, za Renault je Dialogys, išči po travnikih.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

jshadlsa232 ::

Renault pa kataloske :)))

Kolega je za megana 1.6 bencinar dal skoz 3 karterje, preden je pravi pasal ...

c3p0 ::

Aja, to pa možno. Na MB tolko da na vsakem vijaku ni etikete s cifro :)

Ganon ::

dice7 je izjavil:

Obstaja kak program/spletna stran, kjer bi na podlagi VIN nasel kataloske stevilke rezervnih delov za renault? Kupujem turbino in bi jo drugje, kot prek eurotona.

Ali so tisti filtri model/motor(KW) dovolj tocni?


Autodocu pošlji VIN številko in ti bodo odgovorili.

DePalmo ::

Ravno 2 minute nazaj sem na drugem forumu našel tole: https://www.ilcats.ru/?language=en ampak nisem še preverjal če deluje in kako dobro.

Valvoline ::

Obstaja kaksna internetna trgovina z brezplacno postnino podobno alix? Autodoc obcasno ima akcije, vendar ne vedno.

hojnikb ::

no such thing as brezplacna postnina. se aliexpress je prakticno nima vec (če pa je, je pa zapecena v ceno izdelka)... Kupis tam k je pocen, z postnino vred.
#brezpodpisa

Valvoline ::

hojnikb je izjavil:

no such thing as brezplacna postnina. se aliexpress je prakticno nima vec (če pa je, je pa zapecena v ceno izdelka)... Kupis tam k je pocen, z postnino vred.

Naceloma se strinjam, pa vseeno iz kitajske racunajo postnino kak euro do dva, tu pa iz eu trgovin je dostava 10-20e. Iz kitajske je pa itak vse.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Valvoline je izjavil:

Obstaja kaksna internetna trgovina z brezplacno postnino podobno alix? Autodoc obcasno ima akcije, vendar ne vedno.

skoraj vse e-trgovine z avtodeli imajo brezplačno poštnino nad nekim zneskom nakupa.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

hojnikb ::

Valvoline je izjavil:

hojnikb je izjavil:

no such thing as brezplacna postnina. se aliexpress je prakticno nima vec (če pa je, je pa zapecena v ceno izdelka)... Kupis tam k je pocen, z postnino vred.

Naceloma se strinjam, pa vseeno iz kitajske racunajo postnino kak euro do dva, tu pa iz eu trgovin je dostava 10-20e. Iz kitajske je pa itak vse.

če naročaš večje stvari, je poštnina zelo hitr kr par 10€ s kitajske. Poglej si cene turbin in njihovo poštnino na aliexpress. Enostavno ni računice to naročat s tam :)
#brezpodpisa

Blinder ::

WizzardOfOZ je izjavil:

skoraj vse e-trgovine z avtodeli imajo brezplačno poštnino nad nekim zneskom nakupa.


kupiš še material za naslednji servis, mogoče kak brisalec, žarnico, olje za kosilnico in greš čez 110 € za dobit free shipping.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

matobeli ::

Autodoc ima verjetno še vedno to glupo foro ko imajo vsak dan drugo ceno? A je bil petek tisti dan ko so najnižje cene?

delavec44 ::

Jaz imam napisano ponedeljek preko mobilne aplikacije.

fikus_ ::

Jaz imam tudi v spominu da so ob ponedeljkih največji popusti, kar pa ni nujno, da je tedaj cena najnižja.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

darkolord ::

Pa mislim da je prek mobilne aplikacije vedno še nižja cena kot na spletu

mailer ::

Potrebujem en senzor na izpuhu za Citroen. Obstaja kje spletna stran kjer vpišeš vin številko in ti napiše serijsko številko dela, ki ga iščeš?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

darkolord ::

Včasih se je dalo na Citroen strani, sedaj je plačljivo.

Ti lahko poiščem, če napišeš model, letnik in motor.

urli ::

Kako hitro pa dostavijo pri autodoc, če je izdelek na zalogi?

Utk ::

Ponavadi dobiš v nekje 4 dneh, lahko tudi v treh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

fikus_ ::

Če naročiš v pon dopoldne je v petek skoraj zagotovo pri tebi.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

urli ::

Hvala vama, sem kar zdajle naročil, tako da upam, da dobim v sredo oz. najkasneje v četrtek.

WizzardOfOZ ::

Jaz naročam na https://alvadi.ee in naročam v soboto, dobim v četrtek.
So pa v Estoniji stacionirani.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

MTB4life ::

Zanimivo kako različne izkušnje imamo glede Autodoc-a.

Meni vedno potrebujejo vsaj teden dni da odpremijo. Ravnokar je 5 delovnih dni od naročila in piše status - Blago je bilo prenešeno v skladišče za odpošiljanje.
Autodoc naročujem samo kadar drugje ni za dobit kosov ali pa če se mi ne mudi. Naročujem 1x na dva meseca po cca. 10 artiklov na naročilo.
Vedno gledam, da so vsi kosi na zalogi.
Rekord je bil letos marca - 1 mesec je trajalo, da sem dobil naročeno.

SambaShare ::

MTB4life je izjavil:

Zanimivo kako različne izkušnje imamo glede Autodoc-a.

Meni vedno potrebujejo vsaj teden dni da odpremijo. Ravnokar je 5 delovnih dni od naročila in piše status - Blago je bilo prenešeno v skladišče za odpošiljanje.
Autodoc naročujem samo kadar drugje ni za dobit kosov ali pa če se mi ne mudi. Naročujem 1x na dva meseca po cca. 10 artiklov na naročilo.
Vedno gledam, da so vsi kosi na zalogi.
Rekord je bil letos marca - 1 mesec je trajalo, da sem dobil naročeno.


Tako je. 9-14 (koledarskih) dni računaj. Povprečje za >20 naročil, pa večinoma bolj potrošen material. Če predolgo mečkajo v skladišču na koncu pošljejo s prioritetno pošto.

OP drugič za stvari, ki jih rabiš hitro, finavto.si. Malo dražje, ampak še vedno cenejo kot lokalne trgovine.

Zgodovina sprememb…

urli ::

Ojoj, dele nujno potrebujem drug teden. Se da naročilo preklicati predno ga odpošljejo, če ga recimo v ponedeljek ne odpremijo?

urli ::

Za info, če bo kdo potreboval. Naročilo se prekliče preko chat. Obvezno pa pišite v angleščini, ker drugače vam bo sistem vračal, da ni prostega operaterja.

r00k ::

Ve kdo kako je zdaj s popusti na autodoc? Včasih so imeli praktično skozi od -25% dalje na vse izdelke, zadnje čase pa videvam popust samo na določene izdelke in še to zelo poredko.

Racunalnik ::

Meni tudi deluje ko vsake toliko pogledam da popustov sploh vec ni. Razen neki popusti na izdelke ki me ne zanimajo, brisalci, olja...

fikus_ ::

Imajo vedno manj popustov. Vcasih so bili, sicer razlicni, ampak vsak dan.
Na koncu steje končna cena, po karei dobis dele.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

SambaShare ::

fikus_ je izjavil:

Imajo vedno manj popustov. Vcasih so bili, sicer razlicni, ampak vsak dan.
Na koncu steje končna cena, po karei dobis dele.


Ker imam ravno v košarici, pa čakam na popust... Stabilizator je npr. danes brez popusta 25% dražji, kot ko sem naročil novembra (40ish% popust). Tako da ja, malo tudi manipulirajo z osnovno ceno, ampak se vseeno pozna.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Očitno je z autodocom konec. autodoc ima tudi svojo proizvodnjo in že nekaj časa, ko naročiš rezervni del od ene firme, podtaknejo notri "svoje" dele in dobiš low cost polizdelek, ki ne zdrži dolgo časa.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

darkolord ::

Alternative?

Invictus ::

autodoc je šit....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DePalmo ::

Autodoc je dober, ampak očitno niste opazili kako manipulirajo s popusti in cenami. Ko sem še veliko naročal tam gor, sem večkrat našel kose cenejše kot pa takrat ko so bili v akciji. Vedno in brez izjeme ko sem videl popust -25%, je pomenilo da so pred tem dvignili cene in na "novo" ceno dali popust. Pod črto je to pomenilo da si kljub popustu plačal malenkost več kot en mesec pred tem polno ceno.

Je pa res da je tega že nekaj let nazaj ko sem še imel star avto in sem vse naročal sam. Sedaj imam nov avto in je pač garancija, razni autodoci pač odpadejo.

fikus_ ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Očitno je z autodocom konec. autodoc ima tudi svojo proizvodnjo in že nekaj časa, ko naročiš rezervni del od ene firme, podtaknejo notri "svoje" dele in dobiš low cost polizdelek, ki ne zdrži dolgo časa.


Konec ali ne konec, dejstvo je, da res "podtikajo" rezervne dela lastne blagovne znamke, še posebej, če iščeš cenejše na njihovi strani. O kvaliteti teh delov ne morem kaj veliko reči, nimam pa slabih izkušenj.

PS sem jim pa že reklamiral zaradi "podtikanja" delov njihove blagovne znamke in so zamenjali za želeno. Je pa j*b*, ker moraš čakati, da vrneš in dobiš dele želene blagovne znamke.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Ganon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Očitno je z autodocom konec. autodoc ima tudi svojo proizvodnjo in že nekaj časa, ko naročiš rezervni del od ene firme, podtaknejo notri "svoje" dele in dobiš low cost polizdelek, ki ne zdrži dolgo časa.


Nazadnje sem rezervne dele naročil 14 dni nazaj, za dobrih 200 evrov. Pred tem že ničkolikokrat. Vedno dobil točno tisto, kar sem naročil. Zdaj imajo tudi opcijo (vsaj jaz tega prej nisem opazil), da doplačaš dobre tri evre in imaš opcijo vračila delov 200 dni od prejema, na njihove stroške.

Invictus je izjavil:

autodoc je šit....


Res? Zato kupim rezervne dele po polovični ceni? Držim pesti, da bo v prihodnosti še večji "šit".

WizzardOfOZ ::

Alternativa: https://alvadi.ee
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

aiko ::

fikus_ je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Očitno je z autodocom konec. autodoc ima tudi svojo proizvodnjo in že nekaj časa, ko naročiš rezervni del od ene firme, podtaknejo notri "svoje" dele in dobiš low cost polizdelek, ki ne zdrži dolgo časa.


Konec ali ne konec, dejstvo je, da res "podtikajo" rezervne dela lastne blagovne znamke, še posebej, če iščeš cenejše na njihovi strani. O kvaliteti teh delov ne morem kaj veliko reči, nimam pa slabih izkušenj.

PS sem jim pa že reklamiral zaradi "podtikanja" delov njihove blagovne znamke in so zamenjali za želeno. Je pa j*b*, ker moraš čakati, da vrneš in dobiš dele želene blagovne znamke.


Daš želene dele v košarico, plačaš in preveriš še 1x vsebino naročila.
Če ti zamenjajo karkoli z "STARK" kosi, jih kontaktiraš preko chata in ti dajo kar si naročil.
Je sicer neumno ko ti probajo kaj podturit, a glede na večino cen tam proti našim, je vseeno vredno tistih 5 min na chatu po nakupu (moje mnenje).

MTB4life ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Alternativa: https://alvadi.ee

Samo imajo višje cene, kot Autodoc.
Ravno danes sem naročil Powerdisc-e. Autodoc 88€ (brez popusta), Alvadi 102€.
Tudi, pretekla naročila sem vedno primerjal in do sedaj, so vsi kosi bili dražji.

darkolord ::

Še to - nazadnje ko sem naročal, so bile občutno nižje cene preko mobile app.

Ravnokar pogledal:
- web site: 28,16 EUR
- app: 22,15 EUR

WizzardOfOZ ::

MTB4life je izjavil:

Samo imajo višje cene, kot Autodoc.


Za nemška vozila vsekakor. Za japonska si pa že tam-tam s ceno autodoca.

Dostava je pa iz alvadija res hitra. Jaz ponavadi naročim ob sobotah, v četrtek ali petek je pošiljka že na domu. Tako da 4 do 5 delovnih dni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

SambaShare ::

FYI, danes so ok cene. -20%, vsaj za dele podvozja.

Ganon je izjavil:


Res? Zato kupim rezervne dele po polovični ceni? Držim pesti, da bo v prihodnosti še večji "šit".


Ja dobri stari časi eurotonov, bartogov, GMTjev itn. Tam za blagajno si pravzaprav šele zvedel ceno, ko so ti dali nek 5-10% "popust". Si pa vseeno 50% preplačal. Saj še tu na slotechu folk najdlje ni verjel, da autodoc ravno tako prodaja orginal izdelke, ko je bila taka razlika v ceni :)).

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Kak site z rezervnimi deli za vrtne traktorje? Rabim za John Deere nekaj delov, pa ne bi zlatarskih cen plačeval pri lokalnem dilerju.

fikus_ ::

Ne vem če so najcenejši, poklici
https://www.agroremont.si/kontakt/
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere firma za avtodele so kvalitetne made in europe

Oddelek: Na cesti
446277 (316) mugen999
»

Najcenejši avtodeli

Oddelek: Na cesti
377906 (1337) strucko89
»

Velik servis - absurdna cena? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
31735984 (21432) robo125
»

Rezervni deli - rezervniavtodeli24 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7322726 (15464) undertacker
»

Sprednji zavorni diski mazda 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8018831 (17203) theBill

Več podobnih tem