» »

POMOČ PRI WMA!!!

POMOČ PRI WMA!!!

JXS ::

Zanima me kako narediš iz CD-ja komade v zapisu wma? Kateri programi to znajo in kaj še rabiš. Sam sem namreč mnenja da je zapis wma boljši kot MP3.

JLP ::

Kukr jest vem je WMA res bol v bl niszkih bitratih. Od ene 64 naprej je pa MP3 bol.
Pa itak je bo,l kr u MP3 dat že zarad kompatibilnosti pa večje razširjenosti formata. Pa še več programov za encodirat je (LAME itak najbolši), pa še M$ ni naredu formata :)
Live long and prosper!

JXS ::

Nevem o kaki kompatibilnosti ti govoriš? Vsak Mp3 predvajalnik omogoča tudi predvajanje wma zapisa. Poleg tega pa se wma pri nižjih bitratih slišiji enako kakor mp3 pri večjih (64 wma je približno enak 160 pri mp3), poleg tega pa wma zavzame manj prostora.

frudi ::

64kbps wma enako kot 160kpbs mp3?? kh, kh... če za mp3 encodiranje uporabljaš xing mogoče :D
po mojih izkušnjah je razlika bistveno manjša, 96kbps wma je nekako enakovreden 112-128kbps mp3, pa še to ne vedno. but then again, sam uporabljam za mp3 256kbps al pa vbr, tak da me nizki bitrati ne zanimajo.
je pa res, vsak predvajalnik, ki prebavi mp3, skoraj sigurno prebavi tud wma, tak da ni sekiranja s kompatibilnostjo. za encodiranje v wma format pa se mi zdi najenostavnejši windows media player 7 - vstaviš cd, klikneš record pa je... simple ko pasulj.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

JLP ::

No če češ enkodirat v WMA pa poglej to stran:
Windows Media 8 Encoding Utility
Live long and prosper!

element ::

Jaz sem bolj privrženec mp3-ja. Pa itak me nizki bitrati ne jxxx, ker mam vse mp3-je 190kb/s ali več! >:D Drugače WMA bi pa jest encoderu z Windows media playerjem 7 :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon mp3 beta vs. iTunes

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
416217 (4644) TESKAn
»

Bo Windows Media Photo izrinil JPEG? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12110838 (8076) BigWhale
»

Odpira se največja spletna glasbena trgovina pri nas...

Oddelek: Loža
463525 (2003) Gandalfar
»

mp3 kvaliteta

Oddelek: Zvok in slika
242180 (1725) Air_Borne
»

WMA vs. MP3

Oddelek: Zvok in slika
51021 (954) Nemelk

Več podobnih tem