» »

Prokleti mostički!

Prokleti mostički!

R@C@ ::

Men se bo zmešal, če bom še enkrat šel štrihat tiste mostičke! Proklet kurac od TB1000 se mi neče odklent. Dejte mi povedat a je s HB svinčnikom kej narobe, al je to stalna praksa da moraš 6 štrihat!

Mel sem D600 pa sem ga sam enkrat štrihnu, pa je bil odklenjen!

OZZY ::

najbolj da uporabiš neko stvar, ki se uopoablja z apopravilo vezij. Dobi se pri Conradu in stane okoli 1500sit. POtem ti mora 100 procentov delat.
Možno je tudi, da si po nesreči ko si prebarval mostičke dva nekako stikata. Tu mislim da se grafit od enega stika z drugim.

Paramedic ::

Najboljš je s tehničnim svenčnikom. s takim sem js do zdej vsakič odklenu. pa je bla čist navadna hb minica, ki jo uporablam v šoli. sam natančn morš bit pa črne sledi vmes nardit. upam, da si sploh prave barvu in v pravi smeri:\
End transmission.

Huey P ::

Uporabi isti svinčnik kot si za Durona!!! Ker se svinčniki razlikujejo po vsebnosti grafita, al neki...

And Enjoy The Speed...
..::DOOM III: The Legacy::..

R@C@ ::

Ma ja no, nevem zakaj, sam sej pravm s tremi svinčniki sem probal, pod lupo gledal, ...
Ne jebe!

webcreator ::

Mene pa ful zanima zaka vi vsi mostičke barvate?????
Jst jih pač čist enostavno izoliram z izolir trakom! Vse gre v prvo, sam mirkat morš pr vstavljanju (Slot 1), da ga ne potegneš dol ...
Uglavnem nikol, da ne bi prjel!:P:P
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

3LeR. ::

jst sem mel tud težave s tem ker sem barval z teh. svinčnikom sam pol sem pa še 1x z navadnim iz prve je že delal
sam ga morš zašilt na ful
pol pa se ti ne smejo roke trest :D
zdej dela ko pesem

VASkO ::

webcreator, si fejst zabluzo s postom. Tu tece pogovor o socketA procesorjih in ne o Intel Slot1 procih, to je cisto druga stvar>:D

webcreator ::

Se globoko opravičujem ....:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Pretorijanec ::

Men je pa farbanje ze iz ta prve uspelo. Uporablu sm pa Faber Casteli HB svincnik. Cist obicn.

ChiefThunder ::

Jz sem uporabu Staedtler 2H... v prvem šusu.

appz ::

jz sem šov pa kr s tempera ...in dela ko šus he he he he>:D>:D

Pretorijanec ::

Za bolse razumevanje poglej sm.

R@C@ ::

A ni to hecn, pr vseh duronih k sem jih videl so bli mostički prerezani spodaj. TB1000 (moj) so pa prerezani zgoraj. V čem je fora...al je ni?

Aja pa še neki...
Tud nekaj drugih mostičkov je prerezanih, k so pri primerjalnem duronu sklenjeni! (in obratno)

A je spet kakšna nova fora AMD-ja, al bom lih kar sešvasu tiste mostičke skupi?

Ker danes sva jih še z enim OCjarjem skupi štrihala brez uspeha!

AtaStrumf ::

Tudi jaz se mučim s temi zafu.. mostički. Grafit se sploh noče prijeti. Povsod po LJ iščem kakšno prevodno bavo pa je nimajo nikjer. Človek bi popenil. Bom šol še v conrada pogledat, ko bom mel kaj več cajta. Boljš da jo majo, če ne bom zašvazu kurce med sabo.;((

AtaStrumf ::

Ej mister-NO kero tempero si uporabil? Proizvajalec, tip, barvo (bela, ...), kje se dobi?

Thanx.:)

R@C@ ::

Papaštrumf, sam tolk ti lahko pomagam, da majo v Conradu samo tako barvo na čopič. Jest je nisem vzel ker se mi je zdel mal težko nanašat gor na tiste pi....!

msmiha ::

Zanimivo, da maste vsi neke probleme z barvanjem mostičkov.>:DJas mam že drugega Durona prejsem mel 700 sedaj mam 800@1007 pa sem pri obeh v prvem prebarval mostičke, da je prijelo:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

R@C@ ::

Tud jest nisem mel nobenih problemov z Duroni, sam tale je pa trd k kamen!

VASkO ::

saj vem, da skoraj ni mozno (no nisem se slisal za to), ampak vseeno: ima tvoj TB vse nogice ali ne? Poglej pod clanki, kako zgleda zaklenjen procesor od spodaj.

R@C@ ::

Sem pozabil povedat ja.....z nogicam vse štima. Če ma kdo tisto zadevo za vezja popravlat nej se mi javi, ker sem malce jezen.
A si predstavlate OC dušo, ki kupi TB1000 in njegov Comp laufa pol na tej frekvenci. ;((

AtaStrumf ::

Hja, ta je pa dobra!
Dons sem cel dan testiral svoje barve za makete če katera prevaja elekriko. Eno sem le najdu in ultra natančno pofarbam velecenjene mostičke in kaj se zgodi? Zdaj pomnoževalnika ne morem niti zmanjšati več. Mašinca niti do POST-a ne pride. Če ga povečam pa ni nobenega efekta.

ChiefThunder ::

Bolj, da zbrišeš zadevo dol...

R@C@ ::

A se samo meni zdi, al so tele zareze hudo globje kot na prejšnjih procesorjih. Je to možno?

AtaStrumf ::

Dons sem se ločil do 1590 SIT in nabavu tisto srebrno barvo v conradu. Zadeva delujo 100 na uro. Duronček trenutno tiktaka na 9x100=900MHz. Zdele se grem pa mal igrat z njem.

R@C@ ::

Ata štrumf, povej s kje si da deal nardiva!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron 1600 MHz Applebred (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19411985 (7750) nimus
»

Duron - Morgan odklepanje

Oddelek: Navijanje
71183 (1043) kalcek16
»

OC Duron 700 , nujno!

Oddelek: Navijanje
171245 (1071) ChiefThunder
»

odklepanje durona

Oddelek: Navijanje
151924 (1608) pikasti
»

Abit KT7 Raid + Duron 700

Oddelek: Navijanje
141656 (1446) birdy

Več podobnih tem