» »

odklepanje durona

odklepanje durona

Yo ::

jes mam pa eno zelo tehnicno vprasanje.Kaksen svincnik je najbols za ogklepanje durona. Katere trdote, a je bols tisti lesen al na 0.5 minico.:D
A je treba mosticke fejst pobarvat.jes sm ze dvakrat poskuso pa se zdaj ne deluje (sm si vse prste polomo ko sm odstranjeval chrom orba).

Loki ::

Najboljsi je tehnicni svincnik, trda mina.

RudeBw ::

HB z zelo osiljeno konico. Pa ne sparat z grafitom.;)

Mate ::

Jest sm na unmu testu procov na slo-techu uporablu, hmm zdej pa ne vem B al pa H 2. Uglavnem trdo minco2 in je v večih primerih tud delal :)uglavnem trdi 2, drgac pa pomoje gre tud z HB.
Aja, priporocam uporabo tehnicnega svicnika.

mico ::

da povem, da sem bil sam izredno razočaran, ko sem videl kako mali so v resnici ti mostički...drugič prosim napišite opombe pod slikami, ki jih objavljate...skratka, mislim da jih je nemogoce pobarvat z lesenim HB svincnikom, ker je enostavno prevelik in lahko mosticke mimogrede sklenete, kar pa povzroči nedelovanje procesorja. Skratka stvar je treba naredit z tehničnim svinčnikom, pa še tam je fajn če je mina lepo ošiljena --> sploh če maš nemirno roko :D

SuperHik ::

Ojla

Jest sem uporabljal navaden 0.5 HB tehnični svinčnik. Mal sem ga pobrusu da sem dobu bolj ostro špico.

Moje priporočilo je, da naj to povezuje en z bolj mirno roko in pri dobri (močni) svetlobi, da se bolje vidi. Važno je tudi, da dovolj dolgo "barvaš" , da narediš dober stik.

Tako, sedaj bi stvar morala delovati .

Good Luck !!
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

Yo ::

bom prbal se enkrat z bol trdo mino.drugace pa sm poskuso dvakrat pa se brez uspeha.tisti mosticki pa so res zelo mali.ko sm primo procesor v roke sm rabo pol ure da sm jih sploh zagledo :)

Lucio ::

Pa sej ni tak problem.

V svoji karieri sem jih prebarval kar nekaj, pa noben ni delal problemov. Vedno je šlo ko po maslu.
Uporabil pa sem vedno patent svinčnik (na minice pa HB minico).

Malo potrpežljivosti pa mirnih živcev pa gre>:D.

eraserr ::

Jaz mam L1 bridge povezane z prevodnim lepilom, kar je precej bolj sigurno, pa še upor na bridgih je zelo majhen.

yjj ::

Tehnični svinčnik, ampak pazi da pobarvaš da ne povezeš sosednjih mostičkov.

mojsterpeter ::

eraserr: kakšno je to lepilo in kako ti je uspelo nanesti lepilo na tako majhno površino?

Medved ::

vzem tehnični svinčnik naslon roko na trdo in pod lupo (8x-tko mam jz k ne vidm) prebarvi mostičke da bojo čist črni seveda vsacga posebi da se ne dotikajo!!! ni težko sam korajžno:)

eraserr ::

Ne vem točno, ker sem to dal naredit stricu, ki dela v laboratoriju in načrtuje čipe in je dal enmu sodelavcu, da je pod lupo naredu, čeprov bi pomoje tud jaz sam to lahko naredu.

Drugače je pa lepilo za leplenje razpok v tiskanih vezjih in bi ga moral dobit v vsaki boljši elektro trgovini.

birdy ::

jest sem povezal z:
navdnim HB svincnikom star je bil cca 5 let(cist majhen)

edino ko sem ga ostril sem se 30 min zafrkaval s svincnikom...

drgac razmisljam da bi vse skup naredu se z lepilom ker kakor je rekel erasser je bolj sigurno

lp
birdy

crt ::

Kako je sedaj s tistimi procesorji (Duroni in TBirdi) ki so popolnoma zaklenjeni(brez nogic)? So že v prodaji? Sedaj kupujem rač in upam, da ne bom naletel na takšnega. :-)

lp Crt

pikasti ::

Jst jih še nism vidu.
Neko strašno veliko anti-reklamo so delali za Durone brez nogic, vendar jih še v nobeni trgovini nism zaslediu.
Za nameček pa sm pa vidu par Duronov s plavim jedrom z tednom izdelave 47, kar pomeni, da so precej novi. Pa so tud meli vse nogice.
Tko da mislm, da so ti skrbi za zdej odveč.
Vseeno pa lohk prekontroliraš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odklepanje AMD

Oddelek: Navijanje
141288 (1024) _icy_
»

Prokleti mostički!

Oddelek: Navijanje
251202 (907) R@C@
»

zakaj se ga ne da navuT????!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121149 (957) 3LeR.
»

Povezovanje l1 mostickov in Svincnik

Oddelek: Navijanje
171382 (1092) miha
»

Abit KT7 Raid + Duron 700

Oddelek: Navijanje
141656 (1446) birdy

Več podobnih tem