» »

OC Duron 700 , nujno!

OC Duron 700 , nujno!

Pat_MaGroin ::

OJ!

Odklenil sem duruna 700. mam msi k7t pro 2. fora je v tem, da ko dam 6,5x100 dela, ko dam pa 7,5x100 (ali visje) pa se ne zbudi. Imam najnovejsi BIOS. Poskusil sem tudi z voltazp 1.85V
Any clue?
lp

asPeteR ::

Mislim, da ga še nisi zares odklenil.

Dej še enkrat DOBRO pobarvaj L1 mostičke, ter pazi da se med seboj ne prekrivajo!

Huey P ::

Meni se isto zgodilo... Še enkrat pobarvaj drugi L1 mostiček od leve proti desni.

..::DOOM III: The Legacy::..

msmiha ::

Keri teden pa je procesor. Jaz sem mel tud 700 sam sem ga lahko spravil na 900 (9*100). Sedaj pa sem si nabavo 800 pa gre na 1017 (9,5*107) mogoče bi še šlo kaj več.

P.S. Ker BIOS maš gor praviš, da je najnovejši. To je tisti, ki se da množilnik spreminjat tud navzol. Zanima me če dela ta BIOS vredi, ker imam isto plato! Lahko še bi probal dat gor en BIOS pred totim. Pa s tistim probaj
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

msmiha: Jest mam tanov bios (tisti za OC-je) na tej plati gor in dela uredu. Ni pomoje nobenih razlik z predhodnikom. Sam mal me nervira, ker mi ne gre d700 na 900 ampak samo do 874. Bom vidu kako bo z peltiljerom. Vodno pa sem danes naredu.
Go with the flow.

msmiha ::

Raje ne bom dal novega BIOSa gor sem s tastarim čis zadovoljen:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Pat_MaGroin ::

Hm, ene 10x sm prebarval. Z 3 razlicimi svincniki. Zdej je uradno: ne znam povezat kurcevih L1 mosticev ;-). Ima kdo kaj une zadeve, ki jo v konradu prodajajo?
lp

Pat_MaGroin ::

Aja, dogajale so se pa cudne stvari: na 6,5x100 se zbudi. Na 7,5x100 ne, na 8, 8.5 ne, na 9x100 se zbudi na 500mhz, na 10x100 pa na 600 mhz. U glavnem, krneki;-)
lp

Huey P ::

PIC;

Jaz sem imel čist isti problem. Ni se mi zbudil na 7.0, 7.5, 8.0, 8.5 na 9.0 pa se je. Potem pa mi je zile povedal, da drugi L1 od leve proti desni ni dobro pobarvan in to je tudi bilo. Ko sem TEMELJITO pobarval še tistega je vse lepo delovalo!!!


..::DOOM III: The Legacy::..

Pat_MaGroin ::

Dans sm punci sunil en res mehek svincnik. Grafit se je kr topil:-) Pobarval 2x. Brez uspeha. Zdej se mi pa res ne da ves sraufati zadev 100x. Kaj morm kupit v conradu zaeno stvar za farbat? Ma kdo mogo kej te zadeve kak mililiter doma?:-)
lp

EvilK|NG ::

Folk mene zanima s cim tocno je najbols prebarvat L1 mostičke ??? Da bo 100% delal:D

asPeteR ::

Kot že tisočkrat,...

S svinčnikom!! Pa naj ne bo tehnični, temveč čim starejši, saj le-ti vsebujejo veliko mero grfita.

Barva se pa tako da s ni ne ''špara'' z njim!

Pazi, da se med seboj ne bo grafit dotikal!

EvilK|NG ::

Ej PIC pa si ti mogoče že pogledu pod procesor če mas slučajno une 4 nogice k eni duroni jih nimajo tko da pol to farbanje mostičkov nč ne pomaga se lahk sam še zjokaš , Prever !!!

Mate ::

Jest sm t-birde farbu z H2 svincnikom in so vsi delal. Pazi da jih ne pobarvas med seboj in da so res vsi pobarvani... ce ti kje spodleti naredi se enkrat, in ko bos mel vse lepo pobarvano ni vrag, da ne bi delalo

Huey P ::

PIC ima vse nogice na procesorju, ,ker drugače nebi mogel spreminjati množilnika!!!

Ne more spreminjati množilnika od 7.0 do 8.5!!! To pa je posledica malo pobarvanega drugega mostička od leve prozi desni.

PIC;

Nekateri procesorji imajo zelo globoko vrezane mostičke, zato vzemi en star svinčnik ga ošili na ostro konico in z veliko močjo pritisni na drugi L1 pa pobarvaj. Svinčnik položi na sredino mostička oziroma tam kje vrezan pa pritisni noter v tisto vrezano luknjo...


..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

Pa dejte tolk komplicirat, prim en svinčnik v roke, pa drgn, da bo zadeva čist črna... ;(:\
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

EvilK|NG ::

ChiefThunder ::

tako...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rezanje povezav L1 na duronu

Oddelek: Navijanje
371346 (990) franci
»

OC durona 800 ali ko ti procesor rece ne

Oddelek: Navijanje
101089 (891) jamiroq
»

Nekaj malega za mozgane napenjat (OCjanje)

Oddelek: Navijanje
231430 (1085) zizi
»

D600 ne morem OCat

Oddelek: Navijanje
212032 (1759) legenda
»

Abit KT7 Raid + Duron 700

Oddelek: Navijanje
141656 (1446) birdy

Več podobnih tem