» »

Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom

poweroff ::

111111111111 je izjavil:

Samo to da ga ne maramo in nam je ogaben, ne more biti merilo.

Točno to skušam pokazati.

"Ne strinjam se s tem, kar praviš, ampak bom vseeno branil tvojo pravico do izražanja".
sudo poweroff

euagrus ::

>> Donald Trump je pozneje med pogovorom z novinarje dejal še, da je Google zlorabil zaupanje velikega števila ljudi, kar predstavlja zelo resen problem.

Trump je cepec ampak tukaj pa ne samo da ima prav, ampak ima potencial narediti vec dobrega, kot je naredil slabega. Ukinejo naj google in facebook zraven in zapre vodstvo v Guatanamo in vrze kljuc stran.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

zmaugy ::

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Primerjanje "težav" milijonarja, ki jih ima zaradi svojih ogabnih stališč in početja, s težavami, ki jih imajo ljudje zaradi barve kože ali spolne orientiranosti, nekako ni kredibilno, kljub navideznim paralelam.

Miljonar gor miljonar dol. Ogabno početje je treba dokazati na sodišču. Samo to da ga ne maramo in nam je ogaben, ne more biti merilo. Dobro bi bilo, če bi bili levičarji dosledni tudi takrat, ko ni voda na vaš mlin. Trump je kreten, ampak je izvoljen iz strani ljudstva, legitimno dokler se ne dokaže nasprotno. Ravno tako ni naredil ničesar kaznivega oz. mu niso dokazali.

To da v restavraciji ne postrežeš nekoga, ki ti ni všeč, pač ne more biti merilo. Se lahko vrnemo kar nazaj v zgodovino, ko se je na ta način obravnavalo manjšine. Ne moreš zaradi enega kretena spremeniti svojih moralnih stališč, ker je potem ta kreten zmagal.


1. Billy Bush tape, pozivanje k nasilju nad drugimi, enačenje nacijev s proti naciji, zmerjanje vsakogar, s katerim se ne strinja, track record fukfehtanja... Ogabno početje. Za samo delček tega s strani Obame bi hillbillyi noreli. Saj je Tromb lepo povedal, da bi on lahko na 5 aveniji nekoga ustrelil in bi njegove ovce še vedno glasovale zani.
2. Haha, jaz da sem levičar, črno-bela slika Tromb oboževalcev...
3. Lastniki restavracij lahko zavrnejo postrežbo komurkoli in ga naženejo iz prostorov.

PS: S 3 milijoni manj glasov od HC ne moreš govoriti o legitmnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

PS: S 3 milijoni manj glasov od HC ne moreš govoriti o legitmnosti.


Zakaj ne? Saj pravila so bila vnaprej znana in se jih ni kršilo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

poweroff ::

zmaugy je izjavil:

3. Lastniki restavracij lahko zavrnejo postrežbo komurkoli in ga naženejo iz prostorov.

Dobro vedeti, ko bodo naslednjič nagnali črnce in geje.
sudo poweroff

Brane3 ::

Stve Bannaon je bil Trumpov svetovallec ( mislim) in pa lastnik in šef Breitbart news, ki so mu "demokratični" mediji risali že prav komično povdarjene žaljivke.

No, izkaže se, vsaj meni daje tak vtis, da v solidnem intervjuju zna čisto lepo braniti svoja stališča:

Steve Bannon and Lanny Davis debate (English version)

111111111111 ::

zmaugy je izjavil:


2. Haha, jaz da sem levičar, črno-bela slika Tromb oboževalcev...
3. Lastniki restavracij lahko zavrnejo postrežbo komurkoli in ga naženejo iz prostorov.

PS: S 3 milijoni manj glasov od HC ne moreš govoriti o legitmnosti.

Seveda si levičar. Malo si preberi za kakšne agende se zavzemaš. Nisi (še) ekstremni levičar, čeprav si zelo napadalen.

Lastniki restavracij lahko zavrnejo postrežbo opiti in nasilni osebi. To je to. Vse ostalo je blebetanje.

P.S.:Pravila so bila znana pred volitvami. Preberi si kako delujejo volitve v ZDA. In dokler so zakonite LAHKO govoriš o legitimnosti.

jonzie777 ::

zmaugy je izjavil:


PS: S 3 milijoni manj glasov od HC ne moreš govoriti o legitmnosti.


Ja, in pri šahu se na koncu šteje komu je ostalo več figuric.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Seveda si levičar.
Ne, ni. Če hoče bit levičar, potem ne sme bit rasist. Vaš je.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Ne, ni. Če hoče bit levičar, potem ne sme bit rasist. Vaš je.

Ni rasist, samo Trumpa ne mara. Dejte ga vi vzet. Po moje se boste razumeli. Mlad je še in preveč posplošuje, vsekakor pa ima potencial, da ga premamite v ekstreme. Ker sedaj pač rabite leve đihadiste, ko boste strpnost izborili z orožjem in bojem.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Ni rasist, samo Trumpa ne mara.
Ne, prepričan je, da bomo izgubili dušo, če bomo nastanili in izobrazili 2-5% svežega prebivalstva, ki sem prihaja praktično brez vsega.

111111111111 ::

@zmaugy: Nihče te ne vzame za svojega. Ostane ti le še IS-IS ali Trump.

jype je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ni rasist, samo Trumpa ne mara.
Ne, prepričan je, da bomo izgubili dušo, če bomo nastanili in izobrazili 2-5% svežega prebivalstva, ki sem prihaja praktično brez vsega.


2-5% je kar precej. Že lepo spremeniš demografsko sliko. Koliko od tega se jih bo pa vrnilo? Hrvaške begunce smo sprejeli odprtih rok? Koliko se jih je vrnilo v domovino? Obstaja kakšna statistika?

jype ::

111111111111 je izjavil:

2-5% je kar precej.
To je realističen scenarij, ki se obeta, če bomo dobro zvozili.

Če ne bomo, bo 30-50%.

jype ::

Imamo srečo, da smo na pravi strani oceana, kjer demokracija še vedno deluje:

https://www.bbc.com/news/world-europe-4...

D3m ::

Lol. Nič ne bo na koncu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nevone ::

jype je izjavil:

Imamo srečo, da smo na pravi strani oceana, kjer demokracija še vedno deluje:

https://www.bbc.com/news/world-europe-4...


Jaz bi si želela, da so tudi na Balkanu tako dejavni. Ampak vidimo, kako to gre, tisti, ki se nabolj požvižgajo na vse, jo najbolje odnesejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

janig ::

jype je izjavil:

Imamo srečo, da smo na pravi strani oceana, kjer demokracija še vedno deluje:

https://www.bbc.com/news/world-europe-4...

Hungary is the example for all EU countries and Orban is a hero and deserves the Nobel Prize.

8-)

xmetallic ::

jype je izjavil:

Imamo srečo, da smo na pravi strani oceana, kjer demokracija še vedno deluje:

https://www.bbc.com/news/world-europe-4...

EU je najbolj nedemokratična tvorba na tem planetu. Ima se za demokratično hkrati pa želi kaznovati Madžarsko, ker se je demokratično odločila, da ne želi migrantov.

Na srečo ji to ne bo uspelo. Višjegrajski blok stoji na trših temeljih kot že skoraj propadla EU. Bodo pa vsekakor naredili korak naprej k propadu tvorbe imenovane EU. Samo še vprašanje časa je kdaj bo propadla. Vsiljevanje migrantov, omejevanje pravic svobode govora, kot smo videli danes nam sledi tudi cenzura interneta. Vsak dan bližje smo k osvoboditvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

SimplyMiha ::

EU ne bo propadla; interes povezanosti je močnejši od populizmov.

jype ::

xmetallic je izjavil:

želi kaznovati Madžarsko, ker se je demokratično odločila, da ne želi migrantov
"Hitler je bil demokratično izvoljen" v Nurembergu ni rešilo nikogar.

xmetallic je izjavil:

Na srečo ji to ne bo uspelo. Višjegrajski blok stoji na trših temeljih kot že skoraj propadla EU. Bodo pa vsekakor naredili korak naprej k propadu tvorbe imenovane EU. Samo še vprašanje časa je kdaj bo propadla. Vsiljevanje migrantov, omejevanje pravic svobode govora, kot smo videli danes nam sledi tudi cenzura interneta. Vsak dan bližje smo k osvoboditvi.
Za ljudi, ki ne razumejo besede "demokracija", ima tvoje pisanje smisel. Vsi ostali razumemo, da ste takšni zgolj uporabni idioti, ki vas navija propagandni stroj neke oligarhije.

SimplyMiha ::

V Nurenbergu niso sodili zaradi Hitlerjeve izvolitve; sodili so zaradi zločinov, ki so sledili.

Če temu sploh lahko rečemo sojenje.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

111111111111 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


2. Haha, jaz da sem levičar, črno-bela slika Tromb oboževalcev...
3. Lastniki restavracij lahko zavrnejo postrežbo komurkoli in ga naženejo iz prostorov.

PS: S 3 milijoni manj glasov od HC ne moreš govoriti o legitmnosti.

Seveda si levičar. Malo si preberi za kakšne agende se zavzemaš. Nisi (še) ekstremni levičar, čeprav si zelo napadalen.

Lastniki restavracij lahko zavrnejo postrežbo opiti in nasilni osebi. To je to. Vse ostalo je blebetanje.

P.S.:Pravila so bila znana pred volitvami. Preberi si kako delujejo volitve v ZDA. In dokler so zakonite LAHKO govoriš o legitimnosti.


Legalnost in legitimnost ne sovpadata vedno.

Seveda NISEM levičar. Kaj bolj butastega nisem slišal že od jypetovih blodenj, da sem rasist.

jype je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ni rasist, samo Trumpa ne mara.
Ne, prepričan je, da bomo izgubili dušo, če bomo nastanili in izobrazili 2-5% svežega prebivalstva, ki sem prihaja praktično brez vsega.


Dušo? A ti imaš tudi namišljenega prijatelja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

janig ::

"Hitler je bil demokratično izvoljen" v Nurembergu ni rešilo nikogar.

Albert Speer se je resil

jype ::

zmaugy je izjavil:

Dušo? A ti imaš tudi namišljenega prijatelja?
To so tvoje blodnje, ne moje. Tebe je strah islamizacije in beguncev.

SimplyMiha je izjavil:

V Nurenbergu niso sodili zaradi Hitlerjeve izvolitve; sodili so zaradi zločinov, ki so sledili.
Ja, saj Madžarska bo tudi kaznovana zaradi zločinov njihovih oblasti, ne zaradi Orbana.

D3m ::

Pa Von Braun tudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

111111111111 je izjavil:

jype je izjavil:

Ne, ni. Če hoče bit levičar, potem ne sme bit rasist. Vaš je.

Ni rasist, samo Trumpa ne mara. Dejte ga vi vzet. Po moje se boste razumeli. Mlad je še in preveč posplošuje, vsekakor pa ima potencial, da ga premamite v ekstreme. Ker sedaj pač rabite leve đihadiste, ko boste strpnost izborili z orožjem in bojem.


Haha, res si zaslužite eni druge. Skrajneži vseh ekstremov in tako naprej...

jype ::

zmaugy je izjavil:

Haha, res si zaslužite eni druge. Skrajneži vseh ekstremov in tako naprej...
Vsak, ki ne spoštuje človekovih pravic, kar vključuje njihovo univerzalnost, se je prostovoljno izpisal iz vseh oblik zmernosti. Sam si se označil, nismo te mi.

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Dušo? A ti imaš tudi namišljenega prijatelja?
To so tvoje blodnje, ne moje. Tebe je strah islamizacije in beguncev.

SimplyMiha je izjavil:

V Nurenbergu niso sodili zaradi Hitlerjeve izvolitve; sodili so zaradi zločinov, ki so sledili.
Ja, saj Madžarska bo tudi kaznovana zaradi zločinov njihovih oblasti, ne zaradi Orbana.


Jaz ne maram nasilnežev - ne glede na politično orientacijo in namišljenega prijatelja.

jype je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Haha, res si zaslužite eni druge. Skrajneži vseh ekstremov in tako naprej...
Vsak, ki ne spoštuje človekovih pravic, kar vključuje njihovo univerzalnost, se je prostovoljno izpisal iz vseh oblik zmernosti. Sam si se označil, nismo te mi.


Haluciniraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jype ::

zmaugy je izjavil:

Jaz ne maram nasilnežev - ne glede na politično orientacijo in namišljenega prijatelja.
Torej si zdaj po novem zagovornik odprtih mej?

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Jaz ne maram nasilnežev - ne glede na politično orientacijo in namišljenega prijatelja.
Torej si zdaj po novem zagovornik odprtih mej?


nisem vedel da je schengen odprta meja. Še danes sem na lastni koži izkusil, da temu ni tako..

jype ::

zmaugy je izjavil:

nisem vedel da je schengen odprta meja. Še danes sem na lastni koži izkusil, da temu ni tako..
Te niso spustili preko?

Če so te, potem je meja odprta. Če te niso, potem je zaprta.

zmaugy ::

Sem moral počakat na mejnem prehodu, pokazat osebni dokument itd. Nisem šel čez hosto na skrivaj.

xmetallic ::

jype je izjavil:

Ja, saj Madžarska bo tudi kaznovana zaradi zločinov njihovih oblasti, ne zaradi Orbana.

Zločin je zavarovati državo pred varnostno grožnjo, ki je hkrati ekonomsko potratna? :))

jype je izjavil:

Vsak, ki ne spoštuje človekovih pravic, kar vključuje njihovo univerzalnost, se je prostovoljno izpisal iz vseh oblik zmernosti. Sam si se označil, nismo te mi.

Kdo ste "vi" in kdo vam je dal dovoljenje, da v mojo hišo spuščate ljudi za katere niste pridobili mojega dovoljenja? Liberalci? Eh... to je muha enodnevnica. S takim tempom uničevanjem Evrope se boste čez 20 let v učbenike vpisali pod naslovom "Liberals: Hitler 2.0 - white genocide edition". S tem da število žrtev ne bo 6 milijonov temveč 500 milijonov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Poldi112 ::

xmetallic je izjavil:


Na srečo ji to ne bo uspelo. Višjegrajski blok stoji na trših temeljih kot že skoraj propadla EU. Bodo pa vsekakor naredili korak naprej k propadu tvorbe imenovane EU. Samo še vprašanje časa je kdaj bo propadla. Vsiljevanje migrantov, omejevanje pravic svobode govora, kot smo videli danes nam sledi tudi cenzura interneta. Vsak dan bližje smo k osvoboditvi.


Misliš, da res imajo jajca sesuti EU? Bodo hitro nazaj pod Rusi... :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

sechebadre ::

Poldi112 je izjavil:


Misliš, da res imajo jajca sesuti EU? Bodo hitro nazaj pod Rusi... :)



Ti ki se konstantno derete CURRENT YEAR še zmeraj živite 400-50 let za svetom.

Trump je Hitler, Rusi so naciji... bla, bla, bla.

zmaugy ::

Ne ne, Trump je svetnik in Rusi so Karitas.

sechebadre ::

zmaugy je izjavil:

Ne ne, Trump je svetnik in Rusi so Karitas.


To izjavite samo levičarji ko se hočete pretvarjati da so desničarji na vašem mentalnem nivoju, brez argumentov, izključno čustveni izlivi polni "muh gassed babies" "muh russian poison" "muh nazciez"...

Fanatazirate in pridigate o vaši religiji, samo dokler ne boste uvedli smrtne kazni za nevernike, bo uspeha bolj malo.

Mattis admits “No Evidence” Assad did gas attack

zmaugy ::

Še en iz črnobele cone.

PS: Registriran včeraj...? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jype ::

zmaugy je izjavil:

PS: Registriran včeraj...? :))
Jasno, to je zgolj nov neonazi account, ker moderatorji na slo-techu ne želijo uporabljati mojega avtomatiziranega sistema za zaznavanje novih neonazi registracij.

sechebadre ::

jype je izjavil:

zmaugy je izjavil:

PS: Registriran včeraj...? :))
Jasno, to je zgolj nov neonazi account, ker moderatorji na slo-techu ne želijo uporabljati mojega avtomatiziranega sistema za zaznavanje novih neonazi registracij.


Zanimivo da samo neon naciji pišejo resnico in da jih slo tech tako zagreto cenzurira?

Boljševiški borci za pravice korporacij in zastonj delovno silo ste res cvet intelektulne elite :))

zmaugy ::

haha, vedno ista pravopisna napaka...:))

jype ::

sechebadre je izjavil:

Zanimivo da samo neon naciji pišejo resnico in da jih slo tech tako zagreto cenzurira?
Razlika med resnico in tvojimi halucinacijami je v tem, da halucinacije vidiš zgolj sam, resnico pa tudi vsi ostali.

sechebadre ::

jype je izjavil:

Ne znam z dejstvi orveči tvojih trditev zato bom zahteval da se te cenzurira in vrže v fojbo



Jah, nisem jaz kriv da si se rodil kot bledoličnik in ne wakandowec da bi bil verbalno spreten pri pilotiranju piramid.

Morda se ne sramuješ dosti lastne barve kože? Si že kaj delal na temu da se opereš svoje kolonialne preteklosti?

zmaugy ::

Kaj so eni obremenjeni z zunanjostjo. A ni to malce plitvo?

D3m ::

sechebadre je izjavil:

jype je izjavil:

Ne znam z dejstvi orveči tvojih trditev zato bom zahteval da se te cenzurira in vrže v fojbo



Jah, nisem jaz kriv da si se rodil kot bledoličnik in ne wakandowec da bi bil verbalno spreten pri pilotiranju piramid.

Morda se ne sramuješ dosti lastne barve kože? Si že kaj delal na temu da se opereš svoje kolonialne preteklosti?


|HP EliteBook|R5 6650U|

xmetallic ::

Poldi112 je izjavil:

Misliš, da res imajo jajca sesuti EU? Bodo hitro nazaj pod Rusi... :)

Poljska in Češka napovedali blokado vsakršnih sankcij proti Madžarski


Višjegrajska skupina nokautirala EU. Promigrantski politiki so danes na pomirjevalih.

jype ::

xmetallic je izjavil:

Višjegrajska skupina nokautirala EU. Promigrantski politiki so danes na pomirjevalih.
O, demokracija ti nenadoma ne pomeni več ničesar? Parlament, ki je direktno voljen, je izglasoval nekaj, avtoritarni režimi pa zopet nekaj po svoje šušmarijo.

Si že zažgal superge?

D3m ::

Kakšne superge?

Sem ti rekel, da ne bo nič iz tega jype.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

Pa dejte no! Superge morte zažgat, če ne bodo črnci zmagal!

D3m ::

Nimam superg.

Se popravljam imam od Alpine.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
39276896 (65935) Vazelin
»

Lažne vesti oblikujejo javno mnenje in vplivajo na volitve (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
17949507 (36682) gus5
»

Francija: pravica do pozabe mora zajemati cel svet

Oddelek: Novice / Zasebnost
125986 (4421) Glugy
»

Nemško sodišče od Googla zahteva umik žaljivih autocompletov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
75758 (4189) Afo
»

Google popustil kitajski cenzuri

Oddelek: Novice / NWO
155254 (3960) nsignific

Več podobnih tem