» »

Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom

zmaugy ::

Aha. Zato si oni (300 in nekaj milijoniv njih) privoščijo 700 milijard letno za vojsko, s katero delajo štalo po celem svetu, mi (500 in nekaj milijoniv nas) pa s strahom opazujemo štalo, ki jo delajo po naši soseščini. Hell, zadnje čase kar odkrito razfukavajo EU:

https://www.bbc.com/news/world-europe-4...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

nevone ::

zmaugy je izjavil:

Aha. Zato si oni (300 in nekaj milijoniv njih) privoščijo 700 milijard letno za vojsko, s katero delajo štalo po celem svetu, mi (500 in nekaj milijoniv nas) pa s strahom opazujemo štalo, ki jo delajo po naši soseščini. Hell, zadnje čase kar odkrito razfukavajo EU:

https://www.bbc.com/news/world-europe-4...


Kaj pa delajo Evropejci, stalno se nekaj usajajo, ko je treba in ko ni.

No ta pametni sodelujejo in stvar opazujejo le od strani.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

zmaugy ::

Evropejci se pustijo delit in nadvladat ameriškim govedom tipa Bannon.

jype ::

zmaugy je izjavil:

Evropejci se pustijo delit in nadvladat ameriškim govedom tipa Bannon.
Ja, takšni, kot si ti - ki verjamejo v "imigrantsko krizo", ter takšni, ki jih skrbi, da bodo marginalne skupine imele enake pravice kot vsi ostali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tezaab ()

111111111111 ::

nevone je izjavil:


Vi odkrito propagirate, da se je vseh deviantnih ljudi nujno znebiti, ne glede na to, koliko so dejansko škodljivi, ampak samo zato, ker niso po vašem vzoru.

o+ nevone

Nope. Samo propagiramo, da ni treba sprejemati zakone samo za njih. Npr. pri gey porokah, bi lahko mimogrede uvedli še mnogoženstvo, znižali starostno mejo za poročanje na 13 let, itd... Trenutno stanje je prej obratno. Ker se ne strinjaš s trenutnim pristopom do reševanja težav bi te zagovorniki in glavni strpneži najraje linčali. Tako kot jype, ki vsakemu, ki ne deli njegovega pogleda na svet obtoži da je nacist in da ga je treba odstranit. Skratka nobene zmernosti in razmisleka. Zaradi takih ljudi imajo ameri Trumpa, ker so dejansko volilce nagnali v desni pol. Tepen si če podpiraš Trumpa in to ravno od ljudi, ki zahtevajo strpnost do manjšin.

Jaz recimo menim, da nas migranti ogrožajo, begunci pa ne. Če "begunec" zavrne vodo in hrano ker je na njej podoba križa, ga pošljimo direktno nazaj, ker očitno je prisoten fanatizem religije, ki nima nobene veze z bežanjem od vojne. Jaz če bi bil lačen ali žejen in bi zbežal iz vojnega območja, me boli ali mi pomaga musliman ali kristjan.

Pomagal sem v begunskih centrih v Brežicah in mi je kar slabo moški stari 20 - 35 let so lepo pobegnili, za sabo pa pustili žene, otroke, starše. To bi jaz vse segnal nazaj. Ponujajo ti 500-1000€ za prevoz do Avstrije. Ampak vsem je treba pomagat in lepo pobrat vodo ki ti jo vrže po tleh, ker je od Karitasa.

jype je izjavil:

Ja, takšni, kot si ti - ki verjamejo v "imigrantsko krizo", ter takšni, ki jih skrbi, da bodo marginalne skupine imele enake pravice kot vsi ostali.

Ne skrbi nas enakost pravic, ampak neenakost in favoriziranje marginalnih skupin.

Zgodovina sprememb…

jype ::

111111111111 je izjavil:

Ne skrbi nas enakost pravic, ampak neenakost in favoriziranje marginalnih skupin.
Ki se nikjer in nikoli ne dogaja, čeprav konzervativni mediji ves čas lažejo o tem, da se.

111111111111 je izjavil:

Pomagal sem v begunskih centrih v Brežicah in mi je kar slabo moški stari 20 - 35 let so lepo pobegnili, za sabo pa pustili žene, otroke, starše.
Kar nesramno je, da o teh rečeh lažeš tudi ti.

111111111111 je izjavil:

Jaz recimo menim, da nas migranti ogrožajo, begunci pa ne.
Ja, ker si opran in ne znaš razmišljati z lastno glavo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tezaab ()

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Evropejci se pustijo delit in nadvladat ameriškim govedom tipa Bannon.
Ja, takšni, kot si ti - ki verjamejo v "imigrantsko krizo", ter takšni, ki jih skrbi, da bodo marginalne skupine imele enake pravice kot vsi ostali.


Dej ne nakladaj. Pa prepričaj se, komu odgovarjaš. Sploh pa - meni ti ni treba odgovarjati, to sva že obdelala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

nevone ::

Samo propagiramo, da ni treba sprejemati zakone samo za njih.


Ja, pol pa isto propagirate. :)

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone je izjavil:

Ja, pol pa isto propagirate. :)
Ja, kar se njega tiče je zakon, ki pravi, da tisti, ki imajo na slo-techu uporabniško ime, ki se začne na C, dvojno ceno vozovnic v javnem prometu, povsem OK, ker itak velja za vse enako.

zmaugy je izjavil:

Dej ne nakladaj. Pa prepričaj se, komu odgovarjaš. Sploh pa - meni ti ni treba odgovarjati, to sva že obdelala.
Histeričen si, ker spremljaš medije, ki ti lažejo na podlagi finančnih spodbud tistih oligarhij, ki jim je v interesu destabilizirati zahod.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

zmaugy ::

Pojma nimaš in blebetaš na pamet. Spomin pa vemo, da z leti peša.

jype ::

Le tistim, ki ga ne trenirate. Očitno ste že pozabili, kako se je začelo nazadnje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

zmaugy ::

Midva nimava kaj debatirat. V bodoče ne odgovarjaj na moje poste.

jype ::

Tako je - veš, da se v temeljih motiš, a ker v resnici nisi ogrožen, nimaš težav s tem, da na podel način šikaniraš in stigmatiziraš tiste, ki so na skrajnem robu družbe.

Ko bo situacija obrnjena, boš pa iskal milost, strpnost in spoštovanje, tako kot vsi ostali, ki so prestopili na temno stran, pa jih je lekcija ujela.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

zmaugy ::

A te moti, ker ne maram Trumpa? Ne vem o čem nakladaš. Pišeš stvari, ki nimajo nobenega smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Mr.B ::

xmetallic je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kaj pa če bi na poti do nafte obšli nepotrebnega posrednika - ZDA, ki nam za naše uporabne izdelke podtika brezvezne papirčke?
Morda bi pa potem ZDA tudi proizvajale kaj za nas uporabnega in bi bila bilanca uravnotežena?

AMD, Intel, Google, Microsoft, Amazon, Apple, IBM in še stotine drugih podjetij. Večina za nas pomembnih izdelkov izhaja iz ZDA. Če ti doma uporabljaš razne xaomije in ostalo kitajsko navlako je pa to tvoj problem.

Vecina gonilne sile teh podjetij so storitve.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gruntfürmich ::

nevone je izjavil:

Amerika je otrok Evrope.

o+ nevone

ni bolje reči tudi 'odpadek' evrope? ko so kaznjence tja vozili za večno...:)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

[D]emon ::

gruntfürmich je izjavil:

nevone je izjavil:

Amerika je otrok Evrope.

o+ nevone

ni bolje reči tudi 'odpadek' evrope? ko so kaznjence tja vozili za večno...:)


Zamesal z Avstralijo... :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

zmaugy ::

PS: Zanimivo da po spominu najbolj brutalne žalitve pridejo po tem, ko napišem, da ZDA ne prispevajo dovolj koristnega k svetovni ekonomiji in da bi bilo treba premisliti, zakaj jim sploh dajemo takšno veljavo in pozornost.
Res zanimivo in smešno.

rekt ::

jype je izjavil:

Ko bo situacija obrnjena, boš pa iskal milost, strpnost in spoštovanje, tako kot vsi ostali, ki so prestopili na temno stran, pa jih je lekcija ujela.


A to iz osebnih izkušenj govoriš?

Brez skrbi, do tebe bomo milostni pa čeprav pozivaš k pobojem drugače mislečih ter k ukinitvi svobode govora.

zmaugy ::

Mr.B je izjavil:

xmetallic je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kaj pa če bi na poti do nafte obšli nepotrebnega posrednika - ZDA, ki nam za naše uporabne izdelke podtika brezvezne papirčke?
Morda bi pa potem ZDA tudi proizvajale kaj za nas uporabnega in bi bila bilanca uravnotežena?

AMD, Intel, Google, Microsoft, Amazon, Apple, IBM in še stotine drugih podjetij. Večina za nas pomembnih izdelkov izhaja iz ZDA. Če ti doma uporabljaš razne xaomije in ostalo kitajsko navlako je pa to tvoj problem.

Vecina gonilne sile teh podjetij so storitve.


Kar je zanimivo je to, da se vsi povračilni ukrepi na Trumplekove carine osredotočajo na razne predmete in ne na to, kar je tukaj napisano (Google, M$, Apple, IBM...) in kar bi ZDA dolgoročno bolelo in ob čemur bi kapital Trumpa prisilil, da neha afne guncat, ker gre za “ring to rule them all”.

3p ::

111111111111 je izjavil:

nevone je izjavil:


Vi odkrito propagirate, da se je vseh deviantnih ljudi nujno znebiti, ne glede na to, koliko so dejansko škodljivi, ampak samo zato, ker niso po vašem vzoru.

o+ nevone

Nope. Samo propagiramo, da ni treba sprejemati zakone samo za njih. Npr. pri gey porokah, bi lahko mimogrede uvedli še mnogoženstvo, znižali starostno mejo za poročanje na 13 let, itd...


1) V zakonu je izjema ravno v namen favoriziranja tradicionalne poroke.
2) "Npr. pri gey porokah, bi lahko mimogrede uvedli še mnogoženstvo, znižali starostno mejo za poročanje na 13". Pretepaš slamnatega moža.

Nižanje starostne meje bi sicer lahko bilo všeč tradicionalistom, glede na: "The French Napoleonic code provided the legal context in 1791 when it established an age of consent of 11 years. The age of consent, which applied to boys as well as girls, was increased to 13 years in 1863."

jype ::

rekt je izjavil:

Brez skrbi, do tebe bomo milostni pa čeprav pozivaš k pobojem drugače mislečih ter k ukinitvi svobode govora.
Že zdaj vidim, da to ne drži: Z avtomobili morite mirne protestnike, v skupinah pretepate nedolžne ljudi zaradi barve njihove kože, ter brez slabe vesti Grčijo imenujete "varna država", medtem ko tam v bistveno prepolnih taboriščih že majhni otroci izvajajo samomore (in pri tem cinično poveste, da se bo težava torej očitno rešila sama od sebe).

Človekovih pravic ne razumete, kar je razumljivo, ker moraš za razumevanje človekovih pravic biti človek.

vostok_1 ::

Kakršnakoli self-interest poteza razvitejše države, bo vedno smatrana iz strani manj ravitih, kot sebična, zlobna itd.

No argument can be won if this is the rule.
Jype pravi, da takoj ko neka entiteta prehiti drugo entiteto, je dolžna vehementno pomagati.

Grčija ni varna država, sovenija ni varna država, nemčija ni varna država, švedska ni varna država.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sesobebo ::

vostok_1 je izjavil:

Jype pravi, da takoj ko neka entiteta prehiti drugo entiteto, je dolžna vehementno pomagati.


nope. entiteta je dolzna pomagati, ker/ce je prej obljubila, da bo pomagala.



(inb4: "ampak jst tega nism obljubil, to so obljubil eni drugi", "kdo je to namest mene obljubil!? naj on zdj to izpolnjuje!" in ostale popolnoma ne-sebicne in nikakor-zlobne bedarije)

sirjost ::

jype je izjavil:

rekt je izjavil:

Brez skrbi, do tebe bomo milostni pa čeprav pozivaš k pobojem drugače mislečih ter k ukinitvi svobode govora.
Že zdaj vidim, da to ne drži: Z avtomobili morite mirne protestnike,


Heather je umrla zaradi infarkta, ker kontakta z avtom sploh ni imela. Za njeno smrt si kriv izključno ti, ker si ji opral možgane s svojimi prašičevskemi prehrajevalnimi navadami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

jype ::

sirjost je izjavil:

Heather je umrla zaradi infarkta, ker kontakta z avtom sploh ni imela.
Ti si pa klinično mrtev, ker nimaš možganske aktivnosti, zato te je pravno gledano nemogoče umoriti?

sirjost ::

jype je izjavil:

sirjost je izjavil:

Heather je umrla zaradi infarkta, ker kontakta z avtom sploh ni imela.
Ti si pa klinično mrtev, ker nimaš možganske aktivnosti, zato te je pravno gledano nemogoče umoriti?


Ti si seksistični fejk news lažnivec! Njena lastna mama je povedala zakaj se je stegnila, sedaj pa ti hočeš mensplejnati? Justin Turdeu bi jokal če bi vedel kakšen si.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

rekt ::

vostok_1 je izjavil:

Jype pravi, da takoj ko neka entiteta prehiti drugo entiteto, je dolžna vehementno pomagati.


Ne, yipe pravi da je treba enim vzet pravico do svobodnega izražanja svojega mnenja oziroma jih kar sfaširat v hrano če ne bodo delali po njegovo.

Fašist pač.

jype ::

rekt je izjavil:

Ne, yipe pravi da je treba enim vzet pravico do svobodnega izražanja svojega mnenja oziroma jih kar sfaširat v hrano če ne bodo delali po njegovo.
Ne. Jype pravi, da nacisti niso ljudje, ker želi dehumanizirati najbolj nehumano ideologijo na planetu.

Rekt pa pravi, da je svoboda govora bistvena, a mu kljub temu ni všeč, ko jype napiše, da so nacisti dobri le za v flajšmašino. Dvojna merila? Ne, le značilna shizofrenija vsake desničarske ideologije.

sirjost ::

rekt je izjavil:


Ne, yipe pravi da je treba enim vzet pravico do svobodnega izražanja svojega mnenja oziroma jih kar sfaširat v hrano če ne bodo delali po njegovo.

Fašist pač.


To ni fašizem, ampak boljševizem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

jype ::

sirjost je izjavil:

To ni fašizem, ampak boljševizem.
Boljševizem je avtoritaren, antifašizem pa neopredeljen.

sirjost ::

jype je izjavil:

Jype pravi, da nacisti niso ljudje, ker želi dehumanizirati najbolj nehumano ideologijo na planetu.

Ker smo proti: Za večno nahraniti vse obarvane izključno zaradi barve njihove kože?

Oy vej, to lahko naredi samo izrael, ker so od boga izbrani, vi gojimi pa ste dolžni za večno služiti tem melanincem ker Hitletr.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

rekt ::

jype je izjavil:

Ne. Jype pravi, da nacisti niso ljudje, ker želi dehumanizirati najbolj nehumano ideologijo na planetu.


Lepo dehumaniziramo v maniri nacijev. Klap klap, mr. dvojno merilo.

jype ::

sirjost je izjavil:

Ker smo proti: Za večno nahraniti vse obarvane izključno zaradi barve njihove kože?
Proti ste, ker ste idioti: Za večno nahraniti vse, izključno zato, ker so ljudje. Nacisti ste se sami izpisali iz te biološke vrste, tako da ne štejete popolnoma prostovoljno.

rekt je izjavil:

Lepo dehumaniziramo v maniri nacijev. Klap klap, mr. dvojno merilo.
Nacistična propaganda deluje, zato je njene prvine smiselno uporabljati. Ščurki se boste že še razbežali, ko udari nova internacionala.

sirjost je izjavil:

Oy vej, to lahko naredi samo izrael, ker so od boga izbrani, vi gojimi pa ste dolžni za večno služiti tem melanincem ker Hitletr.
Hitletrja sicer ne poznam, nacista pa prepoznam takoj, to je takorekoč moja nadnaravna sposobnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

sirjost ::

jype je izjavil:

sirjost je izjavil:

Ker smo proti: Za večno nahraniti vse obarvane izključno zaradi barve njihove kože?
Proti ste, ker ste idioti: Za večno nahraniti vse, izključno zato, ker so ljudje. Nacisti so se sami izpisali iz te biološke vrste, tako da ne štejejo popolnoma prostovoljno.


Zakaj pa se ne nahranijo sami? A zato ker sem jim jaz usebno ukradel znanje iz lobanje in sedaj ne znajo več delati letečih piramid da bi lahko na Mars hodili prodajat vibranijum?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

rekt ::

sirjost je izjavil:

To ni fašizem, ampak boljševizem.


Sej je vseeno - efekt na topljenje možganske snovi je podoben. V eni točki jih zmanjka, potem bi pa zapirali pa pobijali ostale zgolj zato, ker se jim zdi da so upravičeni do monopola nad idiotskimi zaključki.

Avtoritarci pač.

jype ::

sirjost je izjavil:

Zakaj pa se ne nahranijo sami?
To vprašanje je sicer pomembno in zanimivo, a njegov odgovor, razen pri nacistih, ne vpliva na to, da nahranjeni morajo biti vsi, ker sicer umrejo, kar je nezaželjena posledica.

sirjost je izjavil:

A zato ker sem jim jaz usebno ukradel znanje iz lobanje in sedaj ne znajo več delati letečih piramid da bi lahko na Mars hodili prodajat vibranijum?
Ker si nacist, v tej debati nisi niti potreben, niti koristen, niti zaželjen.

rekt je izjavil:

Avtoritarci pač.
"Zaprte meje" zagovarjate avtoritarci, drži.

sirjost ::

jype je izjavil:

sirjost je izjavil:

Zakaj pa se ne nahranijo sami?
To vprašanje je sicer pomembno in zanimivo, a njegov odgovor, razen pri nacistih, ne vpliva na to, da nahranjeni morajo biti vsi, ker sicer umrejo, kar je nezaželjena posledica.


Aja, jaz moram delat, zato da oni lahko jejo? Podobno kot se je to delalo s sužnji v Ameriki preden so jih ukinili. Kul, samo eni trdijo da to ni moralno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

jype ::

sirjost je izjavil:

Aja, jaz moram delat, zato da oni lahko jejo? Podobno kot se je to delalo s sužnji v Ameriki preden so jih ukinili. Kul, samo eni trdijo da to ni moralno.
Invalidom, kakršen si sam, nikjer v zahodni civilizaciji (z morda izjemo ZDA) ni treba delat.

gruntfürmich ::

[D]emon je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nevone je izjavil:

Amerika je otrok Evrope.

o+ nevone

ni bolje reči tudi 'odpadek' evrope? ko so kaznjence tja vozili za večno...:)


Zamesal z Avstralijo... :))

tudi v zda
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sirjost ::

jype je izjavil:

sirjost je izjavil:

Aja, jaz moram delat, zato da oni lahko jejo? Podobno kot se je to delalo s sužnji v Ameriki preden so jih ukinili. Kul, samo eni trdijo da to ni moralno.
Invalidom, kakršen si sam, nikjer v zahodni civilizaciji (z morda izjemo ZDA) ni treba delat.


A, begunci so v 99% invalidi in jim na zahodu ni treba delat? Potem jih samo 1% dela ficki ficki, ker z vozička to težko izvedeš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

jype ::

sirjost je izjavil:

A, begunci so v 99% invalidi in jim na zahodu ni treba delat? Potem jih samo 1% dela ficki ficki, ker z vozička to težko izvedeš?
Ti nisi begunec, zgolj invalid. O statistiki veš toliko, da lahko brez slabe vesti rečemo, da si popolnoma statistično nepismen.

sirjost ::

jype je izjavil:

sirjost je izjavil:

A, begunci so v 99% invalidi in jim na zahodu ni treba delat? Potem jih samo 1% dela ficki ficki, ker z vozička to težko izvedeš?
Ti nisi begunec, zgolj invalid. O statistiki veš toliko, da lahko brez slabe vesti rečemo, da si popolnoma statistično nepismen.


Gor si napisal da:

Invalidom, kakršen si sam, nikjer v zahodni civilizaciji (z morda izjemo ZDA) ni treba delat.

Potem oni ne delajo ker so invalidi? A ti trdiš da je koncentracija melanina v koži >0 invalidnost?

No ja, študije se strinjajo s tem, samo ne vem zakaj moram jaz vse za večno nahraniti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

rekt ::

jype je izjavil:

"Zaprte meje" zagovarjate avtoritarci, drži.


To, da imaš težave z razumevanjem konceptov modernega sveta ala svoboda govora pa nepobijanje drugače mislečih, že vemo, ampak naj te razsvetlim da zaprte meje v resnici niso noben bav bav. Pravzaprav gre za enega izmed temeljev moderne svetovne ureditve.

Tako da nič bat, na koncu bomo liberalci zadevo zrihtali tako, da bo za vse OK pa da ti ne bo treba nobenega fentat. Kot vedno.

3p ::

sirjost je izjavil:

Aja, jaz moram delat, zato da oni lahko jejo? Podobno kot se je to delalo s sužnji v Ameriki preden so jih ukinili. Kul, samo eni trdijo da to ni moralno.


Da. Nekako to, poskušamo zagotoviti vsem. Če ne boš hotel delati ali ne boš mogel delati, bomo nahranili tudi tebe.

Še to. Seveda eni trdijo, da to ni moralno. Ampak konzervativci se običajno vsajate, kako bi morala evropa imeti krščanske temelje. Razen, ko bi bilo kaj potrebno narediti/ali ne narediti v praksi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

jype ::

sirjost je izjavil:

Potem oni ne delajo ker so invalidi?
Delajo, delajo, le ti si umišljaš, da ne delajo.

sirjost je izjavil:

No ja, študije se strinjajo s tem, samo ne vem zakaj moram jaz vse za večno nahraniti?
Invalide vas vse vzdržujemo, ker lahko. Naciste vas pa zato, ker smo načelni.

rekt je izjavil:

liberalci
Liberalci smo vsi za odprte meje. Če si ti za zaprte meje, potem nisi liberalen.

3p ::

sirjost je izjavil:

A, begunci so v 99% invalidi in jim na zahodu ni treba delat? Potem jih samo 1% dela ficki ficki, ker z vozička to težko izvedeš?


https://www.nytimes.com/interactive/201...

V resnici je brezposelnih dobrih 10% migrantov.

rekt ::

jype je izjavil:

Liberalci smo...


Newsflash - če bi pobijal druge pa jim kratil svobodo govora, potem nisi liberalen.

sirjost ::

3p je izjavil:

sirjost je izjavil:

A, begunci so v 99% invalidi in jim na zahodu ni treba delat? Potem jih samo 1% dela ficki ficki, ker z vozička to težko izvedeš?


https://www.nytimes.com/interactive/201...

V resnici je brezposelnih dobrih 10% migrantov.


Seveda bomo brezpogojno zaupali tako uglajenemu glasili kot je New York timeS.

Kalifornija je dober primer uspeha odprtih mej, kjer begunci dobesedno ustvarjajo nova delovna mesta :D

Since the first of the year, the city's 311 service has received an astounding 14,597 calls about piles of poop, human waste and dog feces.

jype ::

rekt je izjavil:

Newsflash - če bi pobijal druge pa jim kratil svobodo govora, potem nisi liberalen.
Kdo so to, "drugi"? Krave pobijamo za zrezke, komarje za malarijo, naciste pa za mentalno zdravje - pa smo še vedno liberalci.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
39276822 (65861) Vazelin
»

Lažne vesti oblikujejo javno mnenje in vplivajo na volitve (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
17949492 (36667) gus5
»

Francija: pravica do pozabe mora zajemati cel svet

Oddelek: Novice / Zasebnost
125983 (4418) Glugy
»

Nemško sodišče od Googla zahteva umik žaljivih autocompletov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
75757 (4188) Afo
»

Google popustil kitajski cenzuri

Oddelek: Novice / NWO
155252 (3958) nsignific

Več podobnih tem