» »

Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom

Markoff ::

TržaškiGusar je izjavil:

A so druzboslovci politicno solani ljudje?

Kaj pa naj bi pomenilo "politično šolani"? In kaj ima to zveze z deležem izobrazbene usmeritve?
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

gruntfürmich ::

če se ljudem perejo možgani z levičarskimi idiotizmi je to ok, če se te iste podatke uporabi pri volitvah na republikanski strani je narobe.
čisto enostavno!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nekikr ::

In zdej bo v imenu tega skrupucala uničil svobodo novic v tistem segmentu ki najbolj šteje; na internetu. Uničil bo svoboden internet po vzoru Kitajske. Obnašal se bo kot da se živi v demokraciji v resnici bo pa on in tisti ki so njemu blizu nadzoroval najbolj ključne novice ; tiste ki so jeziček na tehnici; in dobili bomo novo Rusijo. Na papirju demokracija v praksi pač ne. Lahko da ne bo vladal toliko časa lahko da bo pač nastavil nekomu njemu všečnega ampak to je isto sranje.
Sam če bo Trump uničil demokracijo v enem samem mandatu pol je pa tud en kreten.

Oh boy, that escalated quickly ;)

111111111111 ::

[D]emon je izjavil:



Nekdo je prevec Petersona poslusal. :))

Guilty as charged. :)

Skratka zmerna sredina lepo počasi izginja iz politike, čeprav si tega želi večina, ampak ta večina ne gre na volišča. Desničarji se bojijo komunistov in levice, levaki pa Janše ne prebavljajo zato so pripravljeni pahnit državo v sranje. Nikjer pa nobene sredine na obzorju, da bi gladko odrezali skrajne leve in desne. :D

Magic1 ::

Ehh, eni niso zaštekali point novice. Problem ni v tem, da bi Trump želel vplivati na novice. V bistvu je zagrozil z sankcijami, če se bo pokazalo, da velikani vplivajo na prikaz novic. V bistvu se v tem primeru zavzema za svobodo govora. Drugače je že nekaj časa jasno, da politična koreknost konkretno omejuje svobodo govora. Kot sem že rekel, včasih so vlade cenzurirale, sedaj se ljudje kar sami. Narobe svet.
Kot drugo Google, facbook & co niso podvrženi istim pravilom, kot npr. privat Slo-tech. Oni so tudi privat, samo zaradi velikosti nimajo in ne morejo imeti popolnoma proste roke o odločanju, kaj bodo delali. Monopolne zadeve in take fore.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Stari maček ::

poweroff je izjavil:

kixs je izjavil:

Naslov je cista zmaga...
Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom
Ce se prireja iskalne rezultate, potem si neuravnovesen :)) Da ni morda avtor tega clanka tudi malo neuravnovesen :|

Narobe si prebral.

Ne piše neuravnovešenosti, pač pa neuravnoteženosti. Torej, ker so tehnološki velikani (nazorsko) neuravnoteženi, jim je Trum zagrozil.

Je pa res, da sem jaz na prvo žogo tudi prebral tako, kot da je Trump zaradi svoje neuravnovešenosti zagrozil tehnološkim velikanom. :))

111111111111 je izjavil:

Twitter bo Trumpu ukinil račun in bo Trump brez prava glasanja. :)

Saj privatno podjetje (Twiter) lahko s svojo lastnino upravlja kot samo želi. Ali pač? >:D

Stari maček je izjavil:

Dejstvo je, da je fb odkrito pristranski do desničarskih stališč. Medtem pa grožnje levičarjev tolerira.

Saj privatno podjetje (Facebook) lahko s svojo lastnino upravlja kot samo želi. Ali pač? >:D

Dokler fb deluje in se debeli na področju EU-ja, se seveda mora držati evropske zakonodaje. Očitno bodo morali še par milijard plačati, da bodo dojeli oni in taki osebki, kot si ti. Med te seveda sodi tudi svoboda govora.

3p ::

Stari maček je izjavil:

Dokler fb deluje in se debeli na področju EU-ja, se seveda mora držati evropske zakonodaje. Očitno bodo morali še par milijard plačati, da bodo dojeli oni in taki osebki, kot si ti. Med te seveda sodi tudi svoboda govora.


1) Mislim, da je matthai hotel demonstrirati slaboumnost desničarskega argumenta, da naj se država ne vmešava v zasebno lastnino (privatno podjetje).
2) Da se razpravljati, ali je stvar svobode govora, kako agregator novic, ki ga prostovoljno uporabljaš za izbiranje novic, izbira novice, ki ti jih prikaže. Kako bi bilo prav?
Če agregatorja ne uporabljam in grem direktno na spletno mesto medija, a mi je zdaj ta dolžan posredovati uravnotežene novice? Recimo eno, v kateri napišejo, da so z drona zadeli ohcet. Pa še eno, v kateri napišejo, da "kaj so pa delali na ohceti, lahko bi bili v službi, kot vsi pridni državljani".

Markoff ::

Ja, to bi bilo pa res grozno, če bi moral prebrati RAZLIČNA mnenja v zvezi z dogodkom, saj bi potem moral sam filtrirati tiste, ki so ti všeč, ki so logični, manj rumeni, levičarski ali desničarski ipd. Ti, lenuh, ti. Še dobro, da se ti da pisati komentarje, mar bi uporabil tisti generator političnih govorov...nič čudnega, da ti je Veliki Brat sprejemljiv, dokler deliš z njim splošno sprejemljivo prepričanje. Kaj pa, ko ga ne boš več? Hja, potem bo malce prepozno.

Fak, no, kako si nekateri predstavljajo svobodo govora, pluralizem medijev, ipd. Jaz sem prav vesel za Slovenske novice, da ima neuka raja čtivo, ki ustreza njihovim intelektualnim kapacitetam, pa to še ne pomeni, da sem ga enkrat samkrat v življenju kupil ali celo prebral kaj več od naslovnice...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

[D]emon ::

tikitoki je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Saj ni nobenega karkoli vrednega protiargumenta, ki bi trdil, da bi bilo izumrtje cloveske vrste slaba stvar. :))


Zakaj se pol tolk folka razburja zaradi domnevnega prihajajocega izumrtja belcev? niti clovestvo ni ogrozeno pa je ze panika.


Ker so ljudje neumni.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

gruntfürmich ::

Markoff je izjavil:

...ali celo prebral kaj več od naslovnice...
drugič vsaj poglej sredinsko stran :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

poweroff ::

3p je izjavil:

1) Mislim, da je matthai hotel demonstrirati slaboumnost desničarskega argumenta, da naj se država ne vmešava v zasebno lastnino (privatno podjetje).

Tako je.
sudo poweroff

Markoff ::

Dokler nekateri uporabljate besedne zveze kot so "slaboumnost desničarskega argumenta" (ali obratno), ne pričakujte benignega odziva druge strani. Tako se pač razvijejo verske vojne tako med neuko rajo kot "intelektualci".
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

mtosev ::

trump iz dneva v dan dokazuje zakaj pač ni primeren za presidenta usa. naj lepo v beli hiši odklopijo net pa bo ok:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sgdjkdlsugi4 ::

[D]emon je izjavil:

> V kanadi so sprejeli zakon, ki predpisuje kakšne zaimke moraš uporabljati za transseksualne ljudi, drugače te lahko kazensko preganjajo.

Nekdo je prevec Petersona poslusal. :))

Za leve je sredina desnica.

Kot pravi Peterson je težava v družbeni nedefiniranosti meje, kjer levo sredinska in leva "levica" preide v ekstremno levo. Po 2. sv. vojni je na desnici to namreč dosti lažje (rasizem, antisemitizem). Hkrati pa ekstremna levica (beri komunizem) zaradi zmage v 2. sv. vojni ni nikoli imela iste negativne konotacije kot nacizem. Kolikor jo je bilo v času hladne vojne, se je po letu 1990, ki je začel neko obdobje miru, kjer smo se lahko malo oddahnili, vse pozabilo.

V bistvu pa je da oba ekstrema sta slaba. Težava je pa v tem, da ko nekdo želi o tem debatirati vleti nekdo in te označi za nacija (tu gor je že en tak). Roko na srce demokrati v ZDA so zelo hipokritični glede upoštevanja drugačnih mnenj, ker je nekje od Busha ml. naprej v veljavi prepričanje, da "na oni strani nimajo pojma, torej nimajo kaj za govoriti". Ta "high-horse attitude" ima pač svoje posledice.

Zgodovina sprememb…

euagrus ::

3p je izjavil:

Reycis je izjavil:

Največja moč legacy medijev je bila, da so s skrbno redakcijo javnih debat ustvarjali fake konsenz. Ko je z internetom prišla možnost komentiranja novic, pa seveda socialna omrežja in 4chan in druge opcije so to moč izgubili. Svojih nasprotnikov so se lotili z vsemi topovi: najprej z diskreditacijami in posmehovanjem, kasneje pa še z brisanjem, bananjem in deplatformanjem. Vse skupaj so seveda lepo zracionalizirali na tak ali drugačen način: sovražni govor, privatna podjetja, whatever. Dejanski razlog seveda pa je, da nočejo, da bi morale njihove ideje, analize, "ekspertna" mnenja, itd tekmovati na prostem trgu.

Temu se mora narediti konec. Informacije in ideje naj bodo svobodne in enakopravne ljudem pa bo treba zaupat, da bodo sami znali presoditi kaj je prav in kaj ne.


Strokovnjaki ne morejo na "prostem" trgu tekmovati s svojimi analizami in mnenji. Recimo, jaz ki tu in tam ljubiteljsko kaj preberem o ekonomiji, lahko z mnenji in vprašanji zasujem kogarkoli. "Dajte" mi recimo "Krugmana". Tako ga bom zasipal s svojim neznanjem, da bo lahko cel dan le še odbijal moje napade. Če mi napiše, da pojma nimam, da nimam niti diplome iz ustreznega področja ekonomije, kaj šele kaj več, se noče boriti na "prostem" trgu. Tako ga lahko prisilim, da cel dan zabije za moje napade. Naslednjih 10 let lahko le mene "šola". Ko bo opravil z mano, se ga lahko loti moj šank-kolega, za katerega šolanje lahko zapravi naslednjih 10 let.
Ni verodostojno pričakovati, da bo "Kip Thorne" zapravil naslednjih 10 let svojega življenja, da bo meni dokazoval, da ni res, da šank-Jožetov ZPE generator ne deluje le zaradi zarote prostozidarjev.
Demokracija, kot smo je vajeni, je vedno delovala tako, da so se na posameznem področju usposobljeni ljudje nekaj dogovorili, ljudstvo pa je lahko pritisnilo bremzo, in izvolilo stranko, pri katari ta skupina ljudi pač ni imela besede.
Tako kot si razni pidžama mediji predstavljajo demokracijo in novinarstvo, to ne more delovati. Mnenje 10 šank jožetov ne more biti bolj verodostojno kot mnenje 7 strokovnjakov. Seveda lahko glasujejo proti tej opciji.
Ampak mene živ bog ne spravi na letalo, ki ga bo namesto 50 stokovnjakov razvilo 200 4-chanovcev. Predlagam, da se z njim najprej peljejo 4-chanovci sami.
Duh časa pelje v smer, da bodo letala načrtovali 4-chanovci. Taki demokraciji se ne reče demokracija ampak idiokracija.


Se strinjam. Ne, da bojo letala nacrtovali 4-chanovci ampak je tezava v tem, da lahko danes vsak zadnji kreten izrazi svoje mnenje, ki tako ali tako ne more biti kriticno presojeno, ker so ljudje premalo razgledani, da bi o njem razmisljali ampak gre vsa zadeva na nivo navijastva: "Oh, x populist je izjavil nekaj, vseeno kaj je izjavil, jaz se strinjam, zato ker navijam zanj". Enako gre na vseh sferah zivljenja, sploh ni vec pomembno kaj govoris ampak koliko imas followerjev, kar vec kot dokazuje pojav influencerjev. Nekoc, si imel moznost nagovoriti mnozice, ce si bil dovolj pameten, da je kdo objavil tvoj clanec, danes pa vsak skrajni idiot nabija svoje neumnosti, ljudje pa to berejo "ker je zabaven", kmalu pa tudi navijajo zanj. V bistvu se z Trumpom celo (bljak) strinjam, naj potolce google, facebook in njune pritekline do tal, porusi, unici. S tem bo naredil vec koristi clovestvu, kot mu bo uspelo narediti skode s svojim mandatom, z izjemo pritiskanja na red button. Ampak po drugi strani sta ga fb in google ze pritisnila, skupinsko poneumljanje ljudi, do te mere, da bo clovestvo v nekaj generacijah zalivalo njive z getoraidom.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

euagrus ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

[D]emon je izjavil:

> V kanadi so sprejeli zakon, ki predpisuje kakšne zaimke moraš uporabljati za transseksualne ljudi, drugače te lahko kazensko preganjajo.

Nekdo je prevec Petersona poslusal. :))

Za leve je sredina desnica.

Kot pravi Peterson je težava v družbeni nedefiniranosti meje, kjer levo sredinska in leva "levica" preide v ekstremno levo. Po 2. sv. vojni je na desnici to namreč dosti lažje (rasizem, antisemitizem). Hkrati pa ekstremna levica (beri komunizem) zaradi zmage v 2. sv. vojni ni nikoli imela iste negativne konotacije kot nacizem. Kolikor jo je bilo v času hladne vojne, se je po letu 1990, ki je začel neko obdobje miru, kjer smo se lahko malo oddahnili, vse pozabilo.

V bistvu pa je da oba ekstrema sta slaba. Težava je pa v tem, da ko nekdo želi o tem debatirati vleti nekdo in te označi za nacija (tu gor je že en tak). Roko na srce demokrati v ZDA so zelo hipokritični glede upoštevanja drugačnih mnenj, ker je nekje od Busha ml. naprej v veljavi prepričanje, da "na oni strani nimajo pojma, torej nimajo kaj za govoriti". Ta "high-horse attitude" ima pač svoje posledice.


Naj vas razavetlim... zivis v ekstremnem kapitalizmu, poslusaj si kaksen govor Roosevelta po WW2 in se boste zalotil kako kricite "prekleti komunist". Celo okno dojemanja se je od takrat milimeter za milimetrom premaknilo v skrajno izkoriscevalski sistem, da ne recen skrajno desnicarstvo tistega casa. Kar bi danes rada desnica je bilo za tiste case, rahlo levo (Roosevelt je uvedel cap na osebni dohodek, si morete misliti?). Danes, ko se pritozujete cez levico, imate skrivljeno dojemanje - ne da je levica skrajna, normala je zamaknjena tako v kapitalisticno izkoriscanje, da se vam zdijo ze najbolj osnovne zadeve ekstrem.

Torej ja. Levica se je tokom let premikala vedbo bolj v sredino, desnica pa vedno bolj desno kar je privedlo, da je zmernez danes levicar, desnicarji pa so ultraskrajnezi (s tem, da so rahlo izgubili rasizem - ker pac ni modern)

Ne meni verjeti, pojdite Roosevelta poslusat (ali pa predreaganske/predteacherske politike) in jih primerjajte z danes.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

[D]emon ::

> Kot pravi Peterson

Od cloveka, ki se ima za intelektualca, obenem pa trosi take debilizme, da niti smesni niso (niti tistim na zaprtem oddelku) ne pricakujem nobenih pametnih argumentov.

Od njegovih zagovornikov takisto ne.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Loocas ::

Matev - najslabši troll vseh časov

pegasus ::

Pozor, vse kar na 4chanu piše je res! ;((

SimplyMiha ::

A delaš za Google? :o

sgdjkdlsugi4 ::

[D]emon je izjavil:

> Kot pravi Peterson

Od cloveka, ki se ima za intelektualca, obenem pa trosi take debilizme, da niti smesni niso (niti tistim na zaprtem oddelku) ne pricakujem nobenih pametnih argumentov.

Od njegovih zagovornikov takisto ne.

Nima se za intelektualca, ampak je doktor na področju, kjer dela že desetletja, se pa v poplavi dreka zgoraj nisi potrudil s kakšnim argumentom. Kar je najbolj smešno je, da neumna levica označi Petersona za desničarja, ker nima pojma da ga desničarji ne morejo, saj mu očitajo da sedi na ograji in se ne upa lotit židovskega vprašanja ter se ne loti Islama.

[D]emon ::

Peterson je nakladal o jastogih, pred kratkim se o nekih bakterijah, pa o tem kako on in njegova hcerka zivita na dieti ki bazira izkljucno na govedini, soli, in vodi.

Ima priblizno toliko kredibilnosti kot Jones.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

xmetallic ::

poweroff je izjavil:

Saj privatno podjetje (Twiter) lahko s svojo lastnino upravlja kot samo želi. Ali pač?

Če je pametno nasprotovati trenutno enemu izmed najbolj vplivnih ljudi na svetu je pa drugo vprašanje. Če je finančno smiselno je tudi vprašljivo. Ni tukaj samo Trump pač pa na milijone ljudi, ki Trumpa podpirajo. Kaj se zgodi s Twiterjem, če se nanj spravi nekaj deset milijonov ljudi? Ali še slabše, če iz protesta zapustijo Twitter? Potrebno se je zavedati, da za Twitterjem, Facebookom stojijo vlagatelji. Odstraniti vplivnega človeka s svoje platforme in odgnati velik del populacije zaradi osebnih političnih prepričanj je samomor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Reycis ::

Eugarus, ti vidiš ekstremen premik na desno ker gledaš ekonomski vidik. Nekdo ki opazuje predvsem socialni vidik vidi ekstremen premik na levo. Resnica pa je, da sta bili levica in desnica zlizani in vsaka je naprej porivala svojo stran agende: levica je porivala predvsem socialni del agende (imigracija, LGBTP, feminizem) desnica pa ekonomski (prestavljanje industrije na kitajsko, "legalna imigracija", vojne za izrael). Edino kar se je dejansko spreminjalo je bil hitrost napredka na različih področjih, nikoli pa se pri nobeni stvari ni naredilo niti koraka nazaj. Tako naprimer Trump ni ukinil obamacare, ni deportiral 11 miljonov ilegalcev in ni zgradil zidu. Imigracija poteka malenkost počasneje to pa tudi je vse. Še pri davkih povprečen državljan nikoli ni bil deležen nobenega znižanja.

3p ::

Reycis je izjavil:

Eugarus, ti vidiš ekstremen premik na desno ker gledaš ekonomski vidik. Nekdo ki opazuje predvsem socialni vidik vidi ekstremen premik na levo.


Ok, razloži ta ekstremen premik v levo na področju sociale?
Ok, razen že misliš "social" kot družbeni/nazorski. Ja, zdaj lahko črni hodijo na isti avtobus kot belci, homoseksualci, pa se žvalijo po kafičih, namesto na skrivaj (kot je pri homoseksualnih konzervativcih v navadi še danes).
Nam je zato kaj slabše? Meni ni nič slabše, njih pa je boljše. Par jih pa je frustriranih in se vsajajo po twiterju. Ampak v povprečju nam je verjetno boljše.

poweroff ::

xmetallic je izjavil:

poweroff je izjavil:

Saj privatno podjetje (Twiter) lahko s svojo lastnino upravlja kot samo želi. Ali pač?

Če je pametno nasprotovati trenutno enemu izmed najbolj vplivnih ljudi na svetu je pa drugo vprašanje. Če je finančno smiselno je tudi vprašljivo. Ni tukaj samo Trump pač pa na milijone ljudi, ki Trumpa podpirajo. Kaj se zgodi s Twiterjem, če se nanj spravi nekaj deset milijonov ljudi? Ali še slabše, če iz protesta zapustijo Twitter? Potrebno se je zavedati, da za Twitterjem, Facebookom stojijo vlagatelji. Odstraniti vplivnega človeka s svoje platforme in odgnati velik del populacije zaradi osebnih političnih prepričanj je samomor.

Ja samo to je premislek in odločitev Twiterja in FBja, ne spletnih trolčkov.
sudo poweroff

111111111111 ::

3p je izjavil:


Ok, razen že misliš "social" kot družbeni/nazorski. Ja, zdaj lahko črni hodijo na isti avtobus kot belci, homoseksualci, pa se žvalijo po kafičih, namesto na skrivaj (kot je pri homoseksualnih konzervativcih v navadi še danes).
Nam je zato kaj slabše? Meni ni nič slabše, njih pa je boljše. Par jih pa je frustriranih in se vsajajo po twiterju. Ampak v povprečju nam je verjetno boljše.

Boljše vsekakor, ampak je pa začelo preraščati vse razumne meje. Vsaka kritika je sovražni govor, sprememba knjig, da ne bi bile žaljive (https://www.theguardian.com/books/books..., sprejetje zakonov, ki ljudi silijo v uporabo določenih izrazov drugače te preganjajo, itd...

Nekje na poti do pravičnosti in enakosti se nam je malo zmešalo in sedaj so po večini ekstremisti. Kar spomnimo se kaj se je zgodilo grkom in njihovi civilizaciji. :)

sgdjkdlsugi4 ::

[D]emon je izjavil:

Peterson je nakladal o jastogih, pred kratkim se o nekih bakterijah, pa o tem kako on in njegova hcerka zivita na dieti ki bazira izkljucno na govedini, soli, in vodi.

Ima priblizno toliko kredibilnosti kot Jones.

Missed the point completely.

Jastogi: njegov argument je, da so tekmovalne hierharhije stvar narave ze vrsto let, saj so vidne pri opazovanju hudo starih živali kot so jastogi. Torej je argument, da so "social construct" in rezultat "toxic masculinity" kot trdijo social studies BS doktorji vreden toliko kolikor njihov umeten faks. 0.

Carnivore diet: Peterson je za disclaimer ko so ga sprasevali o tej dieti eksplicitno povedal, da ni nutricionist ter strokovnjak za prehrano ter da naj ljudje ne sledijo slepo temu nacinu prehranjevanja. Se enkrat preberi prejsnji stavek. Nato je nadaljeval z opisom svojih in hcerkinih izkusenj. Zdaj ce ti iz tega potegnes ven argument, da je bedak ker po tvojih besedah promovira to dieto, pac ne beres/poslusas/spremljas dovolj pozorno.

sgdjkdlsugi4 ::

poweroff je izjavil:

xmetallic je izjavil:

poweroff je izjavil:

Saj privatno podjetje (Twiter) lahko s svojo lastnino upravlja kot samo želi. Ali pač?

Če je pametno nasprotovati trenutno enemu izmed najbolj vplivnih ljudi na svetu je pa drugo vprašanje. Če je finančno smiselno je tudi vprašljivo. Ni tukaj samo Trump pač pa na milijone ljudi, ki Trumpa podpirajo. Kaj se zgodi s Twiterjem, če se nanj spravi nekaj deset milijonov ljudi? Ali še slabše, če iz protesta zapustijo Twitter? Potrebno se je zavedati, da za Twitterjem, Facebookom stojijo vlagatelji. Odstraniti vplivnega človeka s svoje platforme in odgnati velik del populacije zaradi osebnih političnih prepričanj je samomor.

Ja samo to je premislek in odločitev Twiterja in FBja, ne spletnih trolčkov.

Seveda je, saj je platforma njihova. Ampak morajo se pa pripraviti tudi na posledice, ki jih ta poteza prinaša, ker postavljat se na katerokoli stran ti pač odnese statement, da si odprta platforma za obveščanje.

All animals are equal, but some are more equal then others*.

*Kot moj post o progressive stacku in cultural marxismu, ki je bil danes tu izbrisan.

Zgodovina sprememb…

jype ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Jastogi: njegov argument je, da so tekmovalne hierharhije stvar narave ze vrsto let, saj so vidne pri opazovanju hudo starih živali kot so jastogi. Torej je argument, da so "social construct" in rezultat "toxic masculinity" kot trdijo social studies BS doktorji vreden toliko kolikor njihov umeten faks. 0.
Njegov argument je vreden natanko nič, ker je t.i. Pseudoscience @ Wikipedia .

sgdjkdlsugi4 ::

jype je izjavil:

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Jastogi: njegov argument je, da so tekmovalne hierharhije stvar narave ze vrsto let, saj so vidne pri opazovanju hudo starih živali kot so jastogi. Torej je argument, da so "social construct" in rezultat "toxic masculinity" kot trdijo social studies BS doktorji vreden toliko kolikor njihov umeten faks. 0.
Njegov argument je vreden natanko nič, ker je t.i. Pseudoscience @ Wikipedia .

Gender theory je pa kaj?

Neger bitte.

jype ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Gender theory je pa kaj?
Boogeyman konzervativcev, ki ste preveč intelelktualno izzvani, da bi prepoznali idiotizem, ko slišite zanj.

D3m ::

pegasus je izjavil:

Pozor, vse kar na 4chanu piše je res! ;((


Žalostno vendar res.
|HP EliteBook|R5 6650U|

sgdjkdlsugi4 ::

jype je izjavil:

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Gender theory je pa kaj?
Boogeyman konzervativcev, ki ste preveč intelelktualno izzvani, da bi prepoznali idiotizem, ko slišite zanj.

Boogeyman vsaj ni resničen, indoktrinacija v imenu gender studies pa je že implementirana v zgodnji fazi:



Get them while they're young.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Njegov argument je vreden natanko nič, ker je t.i. Pseudoscience @ Wikipedia .

Tvoji so pa seveda utemeljeni in znanstveni.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Tvoji so pa seveda utemeljeni in znanstveni.
Tako je.

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Boogeyman vsaj ni resničen, indoktrinacija v imenu gender studies pa je že implementirana v zgodnji fazi:
Idioti, ki to dejansko verjamete, ste rak človeštva in nimate mesta v kakršnikoli javni debati. Včasih se vas je preprosto ignoriralo, danes ste pa tako glasni, da bodo prej ali slej nujni ostri represivni ukrepi. Jebiga, človekove pravice dejanskih ljudi je treba zaščititi tudi pred grožnjo tistih, ki se vam zdi, da je nasilje do drugačnih človekova pravica (in takšni definitivno niste ljudje).

janig ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:


OMG
In potem se ljudje cudijo, kako lahko kdo voli Trumpa, Berlusconija in klapo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

jype ::

janig je izjavil:

In potem se ljudje cudijo, kako lahko kdo voli Trumpa, Berlusconija in klapo.
Kdor pogleda tak video in potem (zaradi tega) voli Trumpa in/ali Berlusconija, je zrel za reprocesiranje v soylent green.

janig ::

Raje imam Berlusconija za predsednika, kot da otroci poslusajo LGBT nebuloze od transeksualcev in drag queen.
Ja vem, sem nacist, fasist hujsi kot Hitler in "il Duce", bi me bilo treba pofojbat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

jype ::

janig je izjavil:

Raje imam Berlusconija za predsednika, kot da otroci poslusajo LGBT nebuloze od transeksualcev in drag queen.
Ja, ker si kognitivno nesposoben.

janig je izjavil:

Ja vem, sem nacist, fasist hujsi kot Hitler in "il Duce", bi me bilo treba pofojbat.
Ne, zgolj porabiti vire, ki se zdaj nesmiselno trošijo zate, na manj zgrešen način.

"LGBT nebuloze od transeksualcev" so znanstvena dejstva, vaša čustvena izsiljevanja na podlagi potvarjanja, kakršno je v zgornjem posnetku, pa poceni ideološko preseravanje, ki si ga lahko privoščite izključno zato, ker niti sami ne znate presoditi, kako očitno mentalno zaostali ste videti, ko o tem poizkušate debatirati, pa se vas družba zato usmili.

Vaše izvajanje je zgolj še en degeneriran poizkus rehabilitacije nasilja množic - in popolnoma nič drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

janig ::

Ja, ker si kognitivno nesposoben.

Verjetno res, ampak kaj cem. Berlusconi mi je (bil) cisto fanj.

jype ::

janig je izjavil:

Verjetno res, ampak kaj cem. Berlusconi mi je (bil) cisto fanj.
"Fanj" ali ne, slabo vzgojeni ljudje, ki vidijo grožnjo v tem, da se otroke uči reči, ki izhajajo iz sodobne znanosti, so edina skupina, ki se čuti užaljeno, ko jim kdo razloži, da volijo v nasprotju z lastnimi interesi (ker naj bi bilo pokroviteljsko), medtem ko se zanje situacija slabša ravno zaradi njihovih dejanj (ne pa zaradi "LGBT transeksualcev", "imigrantov", "židov" ali kogarkoli tretjega, ki ga je mogoče okriviti za vašo lastno neumnost). Vsi fašistoidni politiki, ki jim gre pluralizem v nos, so nagnjeni k temu, da ignorirajo dejstva in v zakonodajo in družbo vnašajo ideološko sranje, škodo, ki jo to povzroča, moraš pa potem z dajatvami državi pokrivati tudi ti.

[D]emon ::

First they came for the socialists, and I did not speak out--
Because I was not a socialist.

Then they came for the trade unionists, and I did not speak out--
Because I was not a trade unionist.

Then they came for the Jews, and I did not speak out--
Because I was not a Jew.

Then they came for me--and there was no one left to speak for me.


Naciji se zelo radi ponavljate. LGBT niso nobena groznja druzbi, kvecjemu nasprotno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

D3m ::

jype je izjavil:

janig je izjavil:

Raje imam Berlusconija za predsednika, kot da otroci poslusajo LGBT nebuloze od transeksualcev in drag queen.
Ja, ker si kognitivno nesposoben.

janig je izjavil:

Ja vem, sem nacist, fasist hujsi kot Hitler in "il Duce", bi me bilo treba pofojbat.
Ne, zgolj porabiti vire, ki se zdaj nesmiselno trošijo zate, na manj zgrešen način.

"LGBT nebuloze od transeksualcev" so znanstvena dejstva, vaša čustvena izsiljevanja na podlagi potvarjanja, kakršno je v zgornjem posnetku, pa poceni ideološko preseravanje, ki si ga lahko privoščite izključno zato, ker niti sami ne znate presoditi, kako očitno mentalno zaostali ste videti, ko o tem poizkušate debatirati, pa se vas družba zato usmili.

Vaše izvajanje je zgolj še en degeneriran poizkus rehabilitacije nasilja množic - in popolnoma nič drugega.


Ko dovolj denarja vložiš in lobiraš je vse znanstveno dejstvo. :)

[D]emon je izjavil:

First they came for the socialists, and I did not speak out--
Because I was not a socialist.

Then they came for the trade unionists, and I did not speak out--
Because I was not a trade unionist.

Then they came for the Jews, and I did not speak out--
Because I was not a Jew.

Then they came for me--and there was no one left to speak for me.


Naciji se zelo radi ponavljate. LGBT niso nobena groznja druzbi, kvecjemu nasprotno.


Ti raje ostani v svojem varnem prostoru.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

111111111111 ::

jype je izjavil:

"Fanj" ali ne, slabo vzgojeni ljudje, ki vidijo grožnjo v tem, da se otroke uči reči, ki izhajajo iz sodobne znanosti, so edina skupina, ki se čuti užaljeno, ko jim kdo razloži, da volijo v nasprotju z lastnimi interesi (ker naj bi bilo pokroviteljsko), medtem ko se zanje situacija slabša ravno zaradi njihovih dejanj (ne pa zaradi "LGBT transeksualcev", "imigrantov", "židov" ali kogarkoli tretjega, ki ga je mogoče okriviti za vašo lastno neumnost). Vsi fašistoidni politiki, ki jim gre pluralizem v nos, so nagnjeni k temu, da ignorirajo dejstva in v zakonodajo in družbo vnašajo ideološko sranje, škodo, ki jo to povzroča, moraš pa potem z dajatvami državi pokrivati tudi ti.

Tudi ena skupina je strašno užaljena, če se samo malo podvomi o njihovih trditvah. SJW. Si užaljen ker ti ne verjamemo na besedo? :P

Si pa kakovosten predstavnik levice, bi te postavil v ring s kakšnim sposobnim teologom, ampak mislim, da bi se uspel skregati tudi s sredinsko usmerjenim Petersonom. Lepo da se borite za manjšine, ampak taka radikalizacija, da druge imenuješ idiote, ker imajo drugačno mnenje...

Furbo ::

Na napačen način se 'borijo' (lajajo po internetu) za manjšine. Ker se obnašajo tako, kot da so manjšine zaostali otroci, ki ne znajo sami poskrbeti zase. Aroganca in rasizem brez primere.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gruntfürmich ::

janig je izjavil:

sgdjkdlsugi4 je izjavil:


OMG
In potem se ljudje cudijo, kako lahko kdo voli Trumpa, Berlusconija in klapo.

jasna stvar.
ker osebno ne razumem zakaj bi se morali otroci že v vrcu učiti o duševnih boleznih nekaterih ljudi, ko pa je to lahko komodt v sklopu medicinskega programa o človeku v osnovni šoli, ko so otroci že bolj dojemljivi za učenje.
so te duševne bolezni parih posameznikov resnično tako pereč svetovni problem da je to tako nujno potrebno?
mislim da še zdaleč ne, in da si nekdo hudo na silo želi preveč pozornosti... rezultati pa bodo kot je vedno pri teh zadevah ravno kontra produktivni. žal
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

Ne razumeš, zato si proti. Tako kot anticepilci, flat-eartherji in drugi ljudje, ki so intelektualno izzvani.

Ali pa imaš tako bolezen kot Chuapoiz in se ti zdi, da so dejstva v razpravi ekvivalentna napačnim mnenjem in je oboje treba spoštovati na enak način.

Na koncu se itak vse konča pri tem, da zagovarjate nasilje, ki ga sami nočete biti deležni in ste torej sadistične primitivne zlobe, ki se dobro počutite le takrat, ko kdo trpi zaradi vaše ideologije.

nekikr ::

Daj nehaj že, resno. Uničiš prav vsako debato. Nekaj časa je še zabavno, ko vidim, da se spet prideš pofočkat, ampak potem pa izgubi svoj čar in samo še nabijaš nekaj v tri dni in uničiš vsako razpravo. Če nimaš kaj za povedati, razen standardnih in preživetih žaljivk, a moraš to res razlagati vsem?

jype ::

Pišem dejstva. Če nisi sposoben sprejeti tega, potem morda to ni forum zate.

Vpišite se med nore motoriste, ti so bolj po vašem okusu:

https://www.theatlantic.com/internation...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trump zaradi nazorske neuravnoteženosti zagrozil tehnološkim velikanom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
39276836 (65875) Vazelin
»

Lažne vesti oblikujejo javno mnenje in vplivajo na volitve (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
17949497 (36672) gus5
»

Francija: pravica do pozabe mora zajemati cel svet

Oddelek: Novice / Zasebnost
125983 (4418) Glugy
»

Nemško sodišče od Googla zahteva umik žaljivih autocompletov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
75757 (4188) Afo
»

Google popustil kitajski cenzuri

Oddelek: Novice / NWO
155254 (3960) nsignific

Več podobnih tem