» »

Clio mk2 potovalni računalnik

Clio mk2 potovalni računalnik

Robi :P ::

Zdravo,
imam clio 2 expression ki nima potovalnega računalnika ostala oprema naparam billabongu je boljša... Ker sem že imel tudi billabonga malo pogrešam potovalni računalnik in me zanima ali je dovolj če menjam samo števec, se pravi da dobim števec od razbitega billabonga? Danes bom preveril konstruktorje da vidim ali so isti ali ne... Ali samo števec ne bo dovolj ima clio 2 še kje skrit kak poseben box za potovalni računalnik?

Lp Robi

koyotee ::

A da bos gledal porabo 2,9/100?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fikus_ ::

Kot prvo, moraš imeti zaslon, na katerem boš prikazoval zadevo. Če to imaš, je precej velika verjetnost, da imaš v avtomobilskem računalniku opcijo, da prikazuješ podatke. Samo shekati ga moraš in omogočiti funkcijo.
Mislim, da boš za to prekratek. Pojdi do kakšnega mehanika, ki se res spozna na to.

Robi :P ::

Ne nasploh mal okvirno da vidiš za kolk km se mas benza kok dolg je avto laufo med potjo ipd ipd ni sam poraba na potovalcu :D... Kolker sem danes gledal bi rabo stikalo pri zmigavcu za saltanje funkcij konektorje ima moj stevec iste kot na billabongu prav tako zaslon za prikaz verjetno je keč še kje drugje kot sam v stikalu za brisalce ker tam se potem not stisne in je se en gumb ampak mora bit pa komplet drugo stikalo za brisalce s tistim gumbom

hojnikb ::

kaj pa kaksen obdii app ?
#brezpodpisa

Robi :P ::

to mam pa redko kdaj uporabim potovalca maš le skos pred sabo in lahko pogledas ko se ti pač zazdi bolj komot je ni pa nuja pač tko če ni preveč komplicirano bi si sam zmontiral ker deli za te cliote so dokaj poceni oz je izbira rabljenih tako dobra da dobis vsega boga in ce je samo eno stikalo dovolj mi res ni problem it na odpad pa dat tistih 5 10€...

kurjač ::

Imel sem clio 2 expresion L2001, prvotno brez potovalnega računalnika. Zamenjan je bil števec, ki je imel vse te bonbončke. Potrebno je bilo zamenjati še desni ob volanski pecelj (stikala) zaradi tipke ki jo je števec potreboval. Z menjavo ob volanskega stikala sem pridobil še funkcijo časovnega zamika intervala brisalcev. Ampak to je moral serviser omogočiti programsko, ker glavni računalnik ni bil tovarniško naučen...

Robi :P ::

kurjač je izjavil:

Imel sem clio 2 expresion L2001, prvotno brez potovalnega računalnika. Zamenjan je bil števec, ki je imel vse te bonbončke. Potrebno je bilo zamenjati še desni ob volanski pecelj (stikala) zaradi tipke ki jo je števec potreboval. Z menjavo ob volanskega stikala sem pridobil še funkcijo časovnega zamika intervala brisalcev. Ampak to je moral serviser omogočiti programsko, ker glavni računalnik ni bil tovarniško naučen...

Aha torej števc od billabonga stikalo + programiranje

Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

zobnik ::

Porabo, ki kaže potovalni ni realna kot po klasičnem izračunu. Mal je odstopanja na 100km, par dcl.
Sem že imel to igračkanje v avtu, ampak nima smisla.

Ganon ::

Kako nima smisla, če je malo odstopanja? To dvoje ne gre skupaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
36354848 (5525) hojnikb
»

Natančnost števcev za hitrost

Oddelek: Na cesti
295755 (4780) Mare2
»

Avti, ki nimajo potovalnega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5614006 (11640) Spajky
»

Merjenje trenutne porabe goriva

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
112306 (1959) frane3
»

Razlika med Renault opremo

Oddelek: Loža
366964 (6012) djordjevic

Več podobnih tem