» »

100 EUR dvig na bankomatu

100 EUR dvig na bankomatu

1
2
»

gendale2018 ::

Zdj moras castit rundo

FireSnake ::

dottor je izjavil:

imagodei je izjavil:

Mene pa fascinira, da dvigujete take količine denarja. No, seveda, pri 2.5k € plače in več razumem, da bi ljudje redno želeli imeti kakih 500 € gotovine v žepu.

Jaz praktično vse plačujem s kartico. Redko kdaj dvignem več kot 150 €.


Jaz tudi po večini vse plačujem s kartico, le za položnice dvignem gotovino (ker delimo vse stroške s št. doma) ter kar mi uspe prišparat od plače da dam na stran (je najbolj varno imet doma spravljeno, ker če pustim na kartici porabim za neumnosti).


Podobno pri meni.
Vse plačujem z denarjem in posledično lažje spremljam porabo prek spletne banke (manj filtriranja).
Za gostilno pa ne rabim, ker malo hodim po gostilnah...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mmazi ::

V Aleji v Ljubljani je bankomat (NKBM, v pritličju), ki (izgleda) vedno da bankovce po 100 EUR, če lahko.

Ali kdo ve, kje v Ljubljani (če sploh) so še drugi bankomati, ki izdajajo bankovce po 100 EUR (ali večje)?

BuDi79 ::

Ne rabiš.

jest10 ::

Ti ne rabiš, on rabi

wcpapir ::

mmazi je izjavil:

V Aleji v Ljubljani je bankomat (NKBM, v pritličju), ki (izgleda) vedno da bankovce po 100 EUR, če lahko.

Ali kdo ve, kje v Ljubljani (če sploh) so še drugi bankomati, ki izdajajo bankovce po 100 EUR (ali večje)?

V Celju v City mi vedno pljune 100 ven.

Opkow ::

Pošta v Črnučah ima NKBM bankomat, ki ob dvigu nad 100 EUR večinoma da 100 evrski bankovec.
Enkrat dvignil 300 EUR, dobil 3 x 100 EUR.

mmazi ::

Ok, še na Poljanskem nasipu v Ljubljani (Spar, Kapitelj) je en od NKBM, ki daje stotake. V Ljubljani torej zaenkrat znani trije: Kapitelj, Aleja (pritličje) in Pošta Črnuče.

mihi666 ::

Osem let nazaj so vsi avstrijski bankomati dajali zelene ven.

mmazi ::

Bankomat v Murgle Centru tudi daje stotake (spet NKBM).

Nagi Bator ::

E? Dvigujem samo okrogle zneske na 100 in se nikdar v zadnjam casu nisem dobil karkoli drugega kot stotake. (NKBM)

mmazi ::

Nagi Bator je izjavil:

E? Dvigujem samo okrogle zneske na 100 in se nikdar v zadnjam casu nisem dobil karkoli drugega kot stotake. (NKBM)


Bi delil, kje? Jaz sem na nekaterih NKBM-ovih bankomatih (sicer lani) dobil večinoma petdesetake, ponekod pa tudi nekaj bankovcev po 20 in 10. Hvala!

GupeM ::

Zadnjič sem bil po dolgem času spet na bankomatu, dvignil 300 eur. Litija, bankomat NKBM, se mi zdi. Dobil 3 stotake ven.

Sploh ne vem, če sem že kdaj dobil več od 50. Je pa res, da sem zelo, zelo redko na bankomatu. Včasih sem bil bolj pogosto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

delavec44 ::

Inflacija fantje. Starih 50 je novih 100.

Horas ::

nkbm tako ne pljuva ven 10€. 20€ naprej, pa še tega bojo v kratkem ukinli.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

GregiB ::

Sem govoril s kolegom, ki polni bankomate. Povedal je, da ima le par bank v rodni grüdi v bankomatih kasete s 100€ bankovci, pa še to praviloma zgolj na tistih, ki so ob poslovalnicah. V veliki večini bankomatov so najvišji apoeni 50€ in višjih v bankomatih sploh ni...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

link_up ::

prvic je branjevka mal cukas gledala kaj je to flik, drugic je pa slo ze bp...
In and Out

Sindrom ::

Kaj že morda razmišljajo o tem, da bi zaradi inflacije počasi nazaj uvedli bankovce po 500 EUR?
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polog na banko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656669 (4258) matobeli
»

Menjava bankovcev - večja količina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810543 (7858) blink
»

Bankomat limit

Oddelek: Loža
4918251 (5619) Luk as
»

Umik bankovca za 500€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39888356 (71822) AndrejO
»

Ponarejen denar

Oddelek: Loža
469743 (7363) Stari maček

Več podobnih tem