» »

nadgradnja sistema

nadgradnja sistema

simplem ::

Lp!
Ok situacija je taka...imam osn. plosco qdi advance 10b + celeron 633 Mhz + 192 MB rama + 2 diska (10 GB + 2 GB)...rad bi mal nadgradil sistem pa imam par vprasanj...
1. hotu sm kupit vecji disk (120 GB) - pa me zanima ali je mozno na kak nacin nardit da bi moja sedanja osn. plosca podpirala tak disk (upgrade biosa,...) ?
2. racunalnik bi uporabljal predvsem za gledanje filmov, poslusanje mp3jev, internet (ADSL) - v glavnem igre me ne zanimajo kej prevec...pa mam zdej dve opciji na voljo pa me zanima vas nasvet - torej prva je: plosca ostane + celeron 1300 Mhz (tolk se gre na mojo plosco) + 256 MB rama (+ 192 ostane) + disk 60 GB (tolk se podpira moja plosca + 10 GB ostane)...druga opcija pa je upgrade celga sistema (nova plosca, procesor, DDR rami, 120 GB disk,...)
3. zanima me tudi nakup katerega CD RWja priporocate (bolj spodnji srednji razred) - sam sem premisljal o LiteOn-u...
ok, to bo zaenkrat vse pa hvala za odgovore

boštjan ::

kaj pa grafična?če maš keš se loti celotne nadgradnje in če te igre ne zanimajo bo že radeon7500 dovolj(če ga še sploh kje majo).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737960 (4762) floyd1
»

Kaki PC majo vasi starsi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505120 (4178) BoLhCa
»

Kakšen sistem naj priporočam nečaku

Oddelek: Kaj kupiti
431706 (1147) mtosev
»

PC iz akcijske ponudbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583489 (2690) sid911
»

pocasen sistem - zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141275 (1086) delfinus

Več podobnih tem