» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
17 / 19
»»

cias ::

BigWhale je izjavil:

Glede na celotno sezono so zakljucek naredil se kar ok.


Kaj je bil sploh smisel zgodbe? Konec je itak enak začetku, vmes pa so nekaj namašili s scenaristi po 5$ na uro ki Star atreka še videli niso.

Phantomeye ::

cias je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Glede na celotno sezono so zakljucek naredil se kar ok.


Kaj je bil sploh smisel zgodbe? Konec je itak enak začetku, vmes pa so nekaj namašili s scenaristi po 5$ na uro ki Star atreka še videli niso.


Začetek je bil, da je Picard ukazal samouničenje flote, anomalija pa je uničila sektor. Konec je bil pa, da Picard ni uničil flote, z borgi so pa ustvarili transwarp črvino.

Zvezdica27 ::

ajajaj.... zdaj sem pogledal... edina bolj bedna možna varianta bi bila, da bi se še Q in Picard zalizala. Samo to je manjkalo, sem že mislil, da se bosta. Pa sploh ni bila slaba serija, do tega zadnjega dela... tle pa v 20 min rešimo vse, lom pa se začne s to Kore (ker debilen lik...) - why je zdaj ona kar traveller? Kaj pa je naredila v lajfu? WTF? Potem šok, da ni Wesley Snipes v ST, ampak jebeni Wesley Crusher (kaj pa tip s faco dela?), nikakva zgodba glede te vnukinje Picard (kaj odkrije? Nič od nič od nje, pa kao center vsega...). Rios, dober lik, je pokopan, ostaja pa bedna Raffi in Elnor? Picard na koncu sodeluje z Borg, ni komunikacije, cela drama, Rios izgine, a Star Fleet ne strelja nanj? Noben drug kapitan se ne zna odločati, ker je na eni ladji en starček Picard neki ukazal - ni smisla...

Tudi Q štorija - se strinjam, nedokončano - zakaj umira? Kako umira? Nič od nič. Guinan - katastrofa, kot da bi gledal Buffy the vampire slayer...

Edini plus je Jurati+Borg, pa Riosova štorija je cute (upam da ne bo naslednji ST kako Rios in familija postanejo nevladniki in rešuejjo okolje, ker pol pa ratam fan Petkovega večera z Blažem Švabom) in zdaj vemo, kako nastane Khan. Seven je zdaj lezba? V sekundi jo asimilacija ne moti (kaj zdaj, je asimilirana spet ali ni?) Ok...

Too cute, WOKE shit. Kaj to je zdaj Canon, da Borg niso več bad guy? Prejšnje štorije z Borg, recimo Voyager, ne veljajo več (odnosi, hiranje itd?)?



zz

aja... in na konc, da ne naskoči one, ker fail... vsaj zalizal bi jo lahko kot en najstnik... ah...

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Zvezdica27 je izjavil:

ajajaj.... zdaj sem pogledal... edina bolj bedna možna varianta bi bila, da bi se še Q in Picard zalizala. Samo to je manjkalo, sem že mislil, da se bosta. Pa sploh ni bila slaba serija, do tega zadnjega dela... tle pa v 20 min rešimo vse, lom pa se začne s to Kore (ker debilen lik...) - why je zdaj ona kar traveller? Kaj pa je naredila v lajfu? WTF? Potem šok, da ni Wesley Snipes v ST, ampak jebeni Wesley Crusher (kaj pa tip s faco dela?), nikakva zgodba glede te vnukinje Picard (kaj odkrije? Nič od nič od nje, pa kao center vsega...). Rios, dober lik, je pokopan, ostaja pa bedna Raffi in Elnor? Picard na koncu sodeluje z Borg, ni komunikacije, cela drama, Rios izgine, a Star Fleet ne strelja nanj? Noben drug kapitan se ne zna odločati, ker je na eni ladji en starček Picard neki ukazal - ni smisla...

Tudi Q štorija - se strinjam, nedokončano - zakaj umira? Kako umira? Nič od nič. Guinan - katastrofa, kot da bi gledal Buffy the vampire slayer...

Edini plus je Jurati+Borg, pa Riosova štorija je cute (upam da ne bo naslednji ST kako Rios in familija postanejo nevladniki in rešuejjo okolje, ker pol pa ratam fan Petkovega večera z Blažem Švabom) in zdaj vemo, kako nastane Khan. Seven je zdaj lezba? V sekundi jo asimilacija ne moti (kaj zdaj, je asimilirana spet ali ni?) Ok...

Too cute, WOKE shit. Kaj to je zdaj Canon, da Borg niso več bad guy? Prejšnje štorije z Borg, recimo Voyager, ne veljajo več (odnosi, hiranje itd?)?



zz

aja... in na konc, da ne naskoči one, ker fail... vsaj zalizal bi jo lahko kot en najstnik... ah...


Če moški pokažejo čustva, še ne pomeni, da so tudi zaljubljeni med sabo. Mogoče ti to manjka v lajfu :P
Model k je Crusherja igral je čist car model. Mal poglej njegov youtube in podobno.
Picarda poslušajo, ker je faking admiral, ne nek starček.
Voyager borgi so drugi borgi kot Jurati Borgi. Ona je šla po svoje in se 400 let razvijala ločeno, medtem, ko so se borgi, ki so, sklepam, starejši od 400 let, razvijali ločeno - po planu. In so bili praktično sesuti, tnx to Voyager crew.

Zvezdica27 ::

torej imamo zdaj dvoje Borgov? To mi ni jasno - Je JuratiQueen zdaj šefica vseh Borgov ali so oni klasični še vedno tam s svojo Queen?

Glede Picarda: ko se pojavi biggest fakin' threat, nad takimi dramami bdijo še kontrolni mehanizmi, torej Section31 varianta - in posredujejo. Če ti izgine kapitan admiralske ladje, Picard pa ne odgovarja na pozive flote, operativci (tajne službe, obveščevalci) po protokolu ukrepajo (sploh če da starček abort autodestruct), sploh pa drugi kapitani ne sedijo in mirno čakajo, kaj bo.

Kaka epizoda bi lahko nastala iz tega... uf. Fail, če mene vprašaš, HQ bi moral biti vpleten. To je bil res potencial.

Glede čustev pa imaš morda celo prav.

Phantomeye ::

Zvezdica27 je izjavil:

torej imamo zdaj dvoje Borgov? To mi ni jasno - Je JuratiQueen zdaj šefica vseh Borgov ali so oni klasični še vedno tam s svojo Queen?

Glede Picarda: ko se pojavi biggest fakin' threat, nad takimi dramami bdijo še kontrolni mehanizmi, torej Section31 varianta - in posredujejo. Če ti izgine kapitan admiralske ladje, Picard pa ne odgovarja na pozive flote, operativci (tajne službe, obveščevalci) po protokolu ukrepajo (sploh če da starček abort autodestruct), sploh pa drugi kapitani ne sedijo in mirno čakajo, kaj bo.

Kaka epizoda bi lahko nastala iz tega... uf. Fail, če mene vprašaš, HQ bi moral biti vpleten. To je bil res potencial.

Glede čustev pa imaš morda celo prav.


Time travel v filmih / serijah / knjigah je tricky.

ampak ja razumljeno je, da sta šle svojo pot in ustanovili svojo vejo borgov. Ker kraljica mora najprej bit kraljica originalnih borgov, da pristane na točki, kjer spozna Jurati in grejo v preteklost.


drgace pa res nisem fouvž scenaristom. Pac okej pustimo show runnerja. ampak je precej tezko tkole fast celo zgodovino star treka, po eni strani pazit, da da nisi kontradiktoren, po drugi strani se odločiti za koga pišeš. Za stare fane ali gradiš za nove gledalce, ki jih zanimajo druge stvari. Picard ni perfekten šov, ampak sej tudi originalni ni bil.

karafeka ::

Ampak od trenutka, ko je šla original kraljica v preteklost, stari borgi več ne obstajajo oz. nimajo več kraljice, ampak je samo še jurati hybrid, torej samo ena veja borgov. Ampak potem je cela voyager saga eno alternativno vesolje? S katerimi borgi imajo potem konflikte v delta kvadrantu? Ker voyager se dogaja po Picardu. Kraljica je lahko samo ena, ali?

Ps: upam, da mi bigwhalea ne zbriše posta in da je post po njegovih "standardih".

BigWhale ::

Ok, dejmo tole mal razpakirat, tud men cela serija ni bla blazno vsec. Ampak tole kar eni pisete je pa neko cist butasto rantanje, kot da sploh neb gledal serije. :)

Zvezdica27 je izjavil:

ajajaj.... zdaj sem pogledal... edina bolj bedna možna varianta bi bila, da bi se še Q in Picard zalizala.


Zakljucek zgodbe s Qjem je bil dejansko eden izmed zakljuckov, ki je imel smisel. Zakaj Q umira? Vseeno je. Nismo vedeli ne zakaj je obstajal in ne kak je njegov namen in cemu sluzi Q continumum, vseen je zakaj umira. Pac umira, se sam ne ve zakaj.

Zvezdica27 je izjavil:

lom pa se začne s to Kore (ker debilen lik...) - why je zdaj ona kar traveller? Kaj pa je naredila v lajfu? WTF? Potem šok, da ni Wesley Snipes v ST, ampak jebeni Wesley Crusher (kaj pa tip s faco dela?)


Ja, lik Kore bi morala odigrati neka druga igralka. Drugace je pa lik v bistvu dost ok napisan in da nekaj backgrounda za Soonga.

Zvezdica27 je izjavil:

nikakva zgodba glede te vnukinje Picard (kaj odkrije? Nič od nič od nje, pa kao center vsega...)

Pra pra sestricna ampak ok. Odkrije pa nek mikroorganizem na Io, ki naj bi bil sentient. Organizem odnese nazaj na Zemljo in s tem prepreci, da bi clovestvo stradalo zarad pomanjkanja.

Zvezdica27 je izjavil:


Rios, dober lik, je pokopan, ostaja pa bedna Raffi in Elnor?


Rios je bil dejansko eden izmed slabse napisanih karakterjev v seriji. :)) Nobenega ozadja in kar naenkrat je bil kapitan Stargazerja, ene izmed najbolj naprednih ladij federacije takrat. :)


Zvezdica27 je izjavil:

Noben drug kapitan se ne zna odločati, ker je na eni ladji en starček Picard neki ukazal - ni smisla...

Kot so ti ze povedali, Picard je bil admiral in castnik z najvisjim cinom v floti. :)

Zvezdica27 je izjavil:


Too cute, WOKE shit.


Ne mores brez tega, a ne?

Zvezdica27 je izjavil:


Kaj to je zdaj Canon, da Borg niso več bad guy? Prejšnje štorije z Borg, recimo Voyager, ne veljajo več (odnosi, hiranje itd?)?


Vse je canon. Borgatijeva je odpeljala svojo verzijo Borgov nekam drugam. Ostali borgi so se razvijali normalno naprej.

BigWhale ::

karafeka je izjavil:

Ampak od trenutka, ko je šla original kraljica v preteklost, stari borgi več ne obstajajo oz. nimajo več kraljice, ampak je samo še jurati hybrid, torej samo ena veja borgov. Ampak potem je cela voyager saga eno alternativno vesolje? S katerimi borgi imajo potem konflikte v delta kvadrantu? Ker voyager se dogaja po Picardu. Kraljica je lahko samo ena, ali?


Time travel in paralelna vesolja so pac zajebane zadeve. ;>

Original kraljica je kraljica iz alternativnega vesolja, ki je nastalo takrat, ko Renee ni sla na Evropa mission. :) iz tega vesolja lahko vse vzames in das v 'pravo' vesolje, pa pravega vesolja ne porusis kaj prevec.


karafeka je izjavil:

Ps: upam, da mi bigwhalea ne zbriše posta in da je post po njegovih "standardih".

Ta line ni po standardih ampak nej ti bo.

Zvezdica27 ::

?

zdaj si me pa zmedel... "Original kraljica je kraljica iz alternativnega vesolja, ki je nastalo takrat, ko Renee ni sla na Evropa mission."

A je kaka spletna stran, ki to razloži, da ne bomo tu debatirali - ne štekam namreč kdaj Renee ne gre na Europo (gre, ko psotane dark-Picard - sam saj je šla in ta realnost ne nastane - in kaj imajo zveze s tem originalni Borg? Sam to ni alternativno vesolje, ker zdaj ne nastane - ali vedno nastane? Ker originalna kraljica v "normal" timeline nikoli ne izvira iz ne-potovanja na Europo).

Meni osebno je mnogo bolj zanimivo vedeti kako ozadje Q, kot pa Soonga (četudi je Soong še kako pomemben za cel kup likov, a je to bolj TOS lik zame). Okoli drugih likov se ne bomo prepirali, sploh glede na to, kako delajo z njimi po celi franšizi (Discovery).

Phantomeye ::

karafeka je izjavil:

Ampak od trenutka, ko je šla original kraljica v preteklost, stari borgi več ne obstajajo oz. nimajo več kraljice, ampak je samo še jurati hybrid, torej samo ena veja borgov. Ampak potem je cela voyager saga eno alternativno vesolje? S katerimi borgi imajo potem konflikte v delta kvadrantu? Ker voyager se dogaja po Picardu. Kraljica je lahko samo ena, ali?

Ps: upam, da mi bigwhalea ne zbriše posta in da je post po njegovih "standardih".


Borg kraljica je personifikacija kolektiva, ona je njihov speaker. Nekaj, kar lahko v trenutku zamenjajo.

Recimo kolonija mravelj ob izgubi kraljice propade (z izjemo vsaj ene vrste)

Medtem ko čebele kraljico lahko zamenjajo.

Ce se delamo, da timeline ni bil spremenjen. Ampak je VOY vseeno uspel ujeti kraljico v Delta kvadrantu, je ta kraljica je šla v preteklost, zavzela Jurati in sta začeli svojo borg firmo. Kraljičin stari kolektiv je pa izbral novo kraljico (če jo je sploh rabil). Lahko so se srečali, lahko ne, ampak ladja iz prvega oz. zadnjega dela, deluje kot generacijska ladja, kjer so gor vsi novi borgi.

Zvezdica27 je izjavil:

?

zdaj si me pa zmedel... "Original kraljica je kraljica iz alternativnega vesolja, ki je nastalo takrat, ko Renee ni sla na Evropa mission."

A je kaka spletna stran, ki to razloži, da ne bomo tu debatirali - ne štekam namreč kdaj Renee ne gre na Europo (gre, ko psotane dark-Picard - sam saj je šla in ta realnost ne nastane - in kaj imajo zveze s tem originalni Borg? Sam to ni alternativno vesolje, ker zdaj ne nastane - ali vedno nastane? Ker originalna kraljica v "normal" timeline nikoli ne izvira iz ne-potovanja na Europo).

Meni osebno je mnogo bolj zanimivo vedeti kako ozadje Q, kot pa Soonga (četudi je Soong še kako pomemben za cel kup likov, a je to bolj TOS lik zame). Okoli drugih likov se ne bomo prepirali, sploh glede na to, kako delajo z njimi po celi franšizi (Discovery).



Mislim, da je blo eksplicitno rečeno, da je to ni bil altertime line, ampak spremenjen originalni timeline. Kar je malo hecno po mojem mnenju. Ker ne vem, če lahko sočasno obstajajo alternativni svetovi, ki so posledica sprememb v času, mirror vesolja in standardni time travel, kjer sprememba preteklosti vpliva na prihodnost (in posledicno nastanek paradoksov), ampak ok.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

karafeka je izjavil:

Vsaka serija ima filerje in to z Picardovo podzavestjo je pač bil en tak del.
Kakorkol, mi je pa Picard bolj gledljiv kot Discovery. Pa ne vem točno zakaj.

Žal ne morem mimo tega, da se s tem ne strinjam. V tej sezoni je bilo veliko fillerjev, ampak tole spominjanje Picarda ni bilo. Tole je bilo ključno gonilo zgodbe te sezone.
Ne vem a ste vsi navajni na Rambote in Die Hard? V tej seozni je bil filler (kot sem že napisal) lovljenje Agnes po San Franciscu, pravzaprav je bilo večino akcije filler.

V zadnjih dveh epizodah, so še kar lepo zapeljali zadevo v miren zaključek.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Ja, jest sem razumel tko, da ga je vrgu nazaj zato, ker je pac zajebal. Ker je zarad svoje preteklosti preobremenjen sam s sabo in ni sposoben razmisljati z mal bolj odprto glavo, ko pride do Borgov. Hkrati pol tud razumem zakaj je Q na nek nacin 'aktivno' delal proti Picardu, ker ga je hotel spravit v to situacijo, da bo Picard razumel samega sebe. Recimo.

Tole je bila čista psihoterapija Q-ja na Picardu. Če hočeš pri miselnosti nekoga naredit nek efekt, mu ne smeš povedati rešitve, ampak ga moraš usmeriti tako, da jo bo našel sam in se z njo poistovetil. Tale cel koncept Q-ja do Picarda je bil na koncu še precej ok. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

karafeka ::

Nikec3 je izjavil:

karafeka je izjavil:

Vsaka serija ima filerje in to z Picardovo podzavestjo je pač bil en tak del.
Kakorkol, mi je pa Picard bolj gledljiv kot Discovery. Pa ne vem točno zakaj.

Žal ne morem mimo tega, da se s tem ne strinjam. V tej sezoni je bilo veliko fillerjev, ampak tole spominjanje Picarda ni bilo. Tole je bilo ključno gonilo zgodbe te sezone.


Ja, se strinjam. Sedaj ko poznamo celo zgodbo je to jasno.

Zvezdica27 ::

kaj pa ta Strange new worlds, gledate kaj, je za pogeldat?

zz

BigWhale ::

Cela tema je odprta na forumu. ;>

Zvezdica27 ::

a res... gremtja

MrNighthawk ::

Phantomeye je izjavil:


Ce se delamo, da timeline ni bil spremenjen. Ampak je VOY vseeno uspel ujeti kraljico v Delta kvadrantu, je ta kraljica je šla v preteklost, zavzela Jurati in sta začeli svojo borg firmo. Kraljičin stari kolektiv je pa izbral novo kraljico (če jo je sploh rabil). Lahko so se srečali, lahko ne, ampak ladja iz prvega oz. zadnjega dela, deluje kot generacijska ladja, kjer so gor vsi novi borgi.

Zvezdica27 je izjavil:

?

zdaj si me pa zmedel... "Original kraljica je kraljica iz alternativnega vesolja, ki je nastalo takrat, ko Renee ni sla na Evropa mission."

A je kaka spletna stran, ki to razloži, da ne bomo tu debatirali - ne štekam namreč kdaj Renee ne gre na Europo (gre, ko psotane dark-Picard - sam saj je šla in ta realnost ne nastane - in kaj imajo zveze s tem originalni Borg? Sam to ni alternativno vesolje, ker zdaj ne nastane - ali vedno nastane? Ker originalna kraljica v "normal" timeline nikoli ne izvira iz ne-potovanja na Europo).

Meni osebno je mnogo bolj zanimivo vedeti kako ozadje Q, kot pa Soonga (četudi je Soong še kako pomemben za cel kup likov, a je to bolj TOS lik zame). Okoli drugih likov se ne bomo prepirali, sploh glede na to, kako delajo z njimi po celi franšizi (Discovery).



Mislim, da je blo eksplicitno rečeno, da je to ni bil altertime line, ampak spremenjen originalni timeline. Kar je malo hecno po mojem mnenju. Ker ne vem, če lahko sočasno obstajajo alternativni svetovi, ki so posledica sprememb v času, mirror vesolja in standardni time travel, kjer sprememba preteklosti vpliva na prihodnost (in posledicno nastanek paradoksov), ampak ok.


Voyager je Borg Queen uničil in ne ujel.

Uradna razlaga (intervju z ustvarjalci na nekem podcastu), da so se Borgati Borgi razvijali po svoje.

Borg Queen iz Picarda je iz alternativnega vesolja in nikoli ni bila povezana z Voyager/First contact Borgi. Se pa je zavedala, da se nekaj dogaja. Zakaj se ni alternative timeline izbrisal, ko so popravili zadeve pa težko odgovorim.:)

Po odhodu z La Sirena je "prijazno asimilirala" svoj kolektiv 400 let in v tem času ugotovila, da nekaj ogroža vesolje in lahko to ustavijo samo s pomočjo Star Fleeta in začne se 1. del druge sezone.

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:


Žal ne morem mimo tega, da se s tem ne strinjam. V tej sezoni je bilo veliko fillerjev, ampak tole spominjanje Picarda ni bilo. Tole je bilo ključno gonilo zgodbe te sezone.
Ne vem a ste vsi navajni na Rambote in Die Hard? V tej seozni je bil filler (kot sem že napisal) lovljenje Agnes po San Franciscu, pravzaprav je bilo večino akcije filler.

V zadnjih dveh epizodah, so še kar lepo zapeljali zadevo v miren zaključek.


Če bi po editiral celotno sezono bi dobil za 3 do 4 delov zanimive zgodbe.
Večino dogajanja v L.A. ni blo smiselnega.
Kup zapletov je bilo filerjev. Aretacija Riosa in Picarda nista imele smisla. Guinnan del je bil bolj Harry Potter vložek.

Koncept zgodbe je bil soliden. Q "umira" in želi Picarda naučit, da se mora sprijaznit in soočit s svojo preteklostjo. Seveda na Q način. Koncept sta sicer Picard in Q že dala čez ;)

Mene so motile druge zadeve. Rios je postal Kapitan Stargazerja ampak nikoli ni Stargazerja omenil, od drugega dela naprej. Čeprav je bil Star Fleet kar mu je Picard naprej metal že v 1.sezoni.
Recikliranje starih obrazov v novih vlogah z nesmiselnimi razlagami. Soji, Laris, Soong. Elnorja so humano ubili.

Nekje sem bral, da je bila 2. sezona spisana med Covidom, potem so pa imel preveč časa razmišljat in tudi snemat zato so vmes nekatere ideje zamenjal. Mogoče so ugotovil, da želijo TNG reunion in se morajo poslovit od ostalih.

oo7 ::

Direktor TV serije Picard o tretji sezoni in glavnem negativcu - It is a new character. Played by someone you've seen a million times before. Someone I've always wanted to work with. And... wow. You're not ready.

scipascapa ::

William Shatner? :P

Okapi ::

Edini startrekovec, ki je zares poletel z raketo.;)

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

Direktor TV serije Picard o tretji sezoni in glavnem negativcu - It is a new character. Played by someone you've seen a million times before. Someone I've always wanted to work with. And... wow. You're not ready.


Tukaj ni mišljen star trek igralec, ampak nekdo ki ga lahko vidiš povsod in se pogosto pojavlja na ekranu.

Zvezdica27 ::

Trump!

oo7 ::

Star Trek: Picard Season 3 Teaser

Invictus ::

To serijo bodo vlekli, dokler Picard ne bo škripnil... Igralec, ne serija :D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OldSkul ::

Nevem kaj se mučijo. Vlečejo nazaj stare igralce, kar je sicer super, vendar kaj ko jim niso zmožni zagotoviti zanimive zgodbe za celotno sezono. Tako 1. sezona, kot 2. sezona sta bili eno samo razočaranje.

Cantstandya ::

Invictus je izjavil:

To serijo bodo vlekli, dokler Picard ne bo škripnil... Igralec, ne serija :D


Saj so rekli, da bodo samo 3 sezone. To je zadnja.

BigWhale ::

Invictus je izjavil:

To serijo bodo vlekli, dokler Picard ne bo škripnil... Igralec, ne serija :D


Kaj pri frazi "the final season" ti ni jasn? :> Pa pri tem, da so ze v startu rekl, da bodo tri sezone? :)

MrNighthawk ::

Worf je kr konkretno posivel.

Koliko Enterprisov bo?
https://www.giantfreakinrobot.com/ent/s...

Mogoče bo samo muzejska verzija Enterprise D.

Gregor P ::

Zdaj pa vprašanje, ali je ta serija za pogledat ali ne? Ker ob prebiranju vaših komentarjev pa tudi ostalih ocen na YT ipd., me je kar malo strahizgubiti teh 20 ur:D Za orientacijo; zelo mi je všeč serija ST Strange New Worlds, veliko manj pa mi je všeč ST Discovery, ki sem jo dejansko gledal le zato, ker je pač ST.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

judoka ::

Ce ti je nostalgija kak relevanten faktor potem absolutno. Ce si prezivel Discovery, potem bo Picard kar ok.

Gregor P ::

Aha ok ciljajo na mojo nostalgijo torej :D ... čeprav Q-ja nikoli nisem maral (kot karakterja, igralec sam je zelo v redu).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

cias ::

Gregor P je izjavil:

Aha ok ciljajo na mojo nostalgijo torej :D ... čeprav Q-ja nikoli nisem maral (kot karakterja, igralec sam je zelo v redu).


Enkrat mi pravijo da serija ni za fanboje, drugič da ciljajo na njih? Menda to samo mladi gledajo, to ni za nas iz časa TNG.

OldSkul ::

Gregor P je izjavil:

Zdaj pa vprašanje, ali je ta serija za pogledat ali ne? Ker ob prebiranju vaših komentarjev pa tudi ostalih ocen na YT ipd., me je kar malo strahizgubiti teh 20 ur:D Za orientacijo; zelo mi je všeč serija ST Strange New Worlds, veliko manj pa mi je všeč ST Discovery, ki sem jo dejansko gledal le zato, ker je pač ST.


Potem lahko Pikarda izpustiš ;)

Lonsarg ::

V Picardu je nostalgija samo zaradi znanih oseb.

V Strange New Worlds so pa dejansko uspeli prenesti izvirni "duh" serije. Kar je IMO boljl pomembno kot samo spamati znane osebe.

oo7 ::

Star Trek: Picard | Final Season Sneak Peek | Paramount+





16 februar 2023

oo7 ::

Star Trek: Picard | Teaser Trailer (NYCC 2022) | Paramount+

Nikec3 ::

Meni je Picard všeč, pa TNG-ja nisem gledal, tako da ne more bit zaradi nostalgije. Patrick Stewart mi je zelo blizu igralec in se mi zdi, da nosi celotno serijo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Furbo ::

Saj zato ti je pa všeč. Tudi poceni vino ni slabo, dokler ne probaš dobrega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MrNighthawk ::

Furbo je izjavil:

Saj zato ti je pa všeč. Tudi poceni vino ni slabo, dokler ne probaš dobrega.

TOS zagriženci so enako govorili za TNG.
TNG za Enterprise itd.
Serije se spreminjajo, formati pa še bolj. Vse ne more biti po tvojem okusu.

OldSkul ::

Tole ima srečo, da je prišlo do 3. sezone. Če bi bila ta serija z nekim drugim imenom, bi jo odpovedali že po 1. sezoni.

oo7 ::

Star Trek: Picard | Season 3 Official Trailer - Paramount+


Igralka, ki je v TV seriji Picard igrala Borg kraljico je umrla za rakom v 45 letu starosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Še 6 dni, do začetka tretje sezone

karafeka ::

Ja, so celo na rtv v poročilih reklamirali....

borut_p ::

Naj bi bila zadnja sezona...tak da bo 'napeto'

BigWhale ::

Po mojem bo 'pilot' sezona za novo serijo. :>

hendriks ::

borut_p je izjavil:

Naj bi bila zadnja sezona...tak da bo 'napeto'


Itak. Patrick Stewart ni več mlad.

borut_p ::

BigWhale je izjavil:

Po mojem bo 'pilot' sezona za novo serijo. :>


Odvisno od gledanosti ja ... bodo pa sigurno spinofi. Tak ko Marvel molze sedaj ze s totalno bz izdelki

oo7 ::

Že kdo pogledal ?
««
17 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861996 (7539) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111650 (1242) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726941 (22569) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810693 (9254) nicjasno

Več podobnih tem