» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
12 / 19
»»

Phantomeye ::

Del mene verjame, da situacija z super sinti ni zadnja (torej season 2 pa to)

Invictus ::

Seveda ne, saj je Picard zdaj synth...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

Kako bi razvrstili Star trek TV serije od najboljše, do najslabše ?

To je po času izida.

The Original Series
The Next Generation
Deep Space Nine
Voyager
Enterprise
Discovery
Picard


DS9
TNG/VOY (oba od. 3. sezone)
Enterprise
Discovery/Picard (nova doba ST)
Voy (sezone 1-2)
TNG (sezone 1-2)
TOS

Težko je razvrstit celo serijo. Načeloma ocenjujem na podlagi "gledabilnosti" :))
Vedno lahko DS9, Voy in Enterprise na Netflixu gledam stare dele. Discovery sem pogledal 1.5 Picarda najbrž ne bom 25x tako kot Way of the warrior.
Voyager se je kasnej razvil v solidno serijo, Enterprise je imel posamezne dele odlične.
TNG je pa za našo generacijo osnova... mel so kšne dobre dele pa kšne k so bli totalen crap.

TOS pač ostane TOS... it's fun.
DS9... ni debate ;)
Bomo pa videl kako se bodo nove serije postarale

Zvezdica27 ::

za mene:
najjača sta mi DS9 ter VOY
TNG je legenda in če bi bila kasneje bi bila najjača, po svoje pa je vedno na prvem mestu
Enterprise mi je bil zelo kul
STD je piece of shit
Picard mi je še slabši
TOS pa je enostavno prestar, ni efektov... ker recimo prvi filmi kjer je bil TOS so bili vseeno top, samo TOS pa ne morem...
TAS pa sploh ne štejem v to

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jaz sem gledal na A kanalu več ali manj Next generation in Voyager.

DS9 pa ne vem če sem gledal. Kaj je tam tako dobrega ? :)

sbawe64 ::

DS9 pa ne vem če sem gledal. Kaj je tam tako dobrega ? :)

Captain Sisko pomoje (anti Picard), "yt: ds9 sisko".


Pogledal zadnjo epizodo, občutki mešani, cgi efekti so ok, scenarij gre nekako na silo naprej.Borgi so se kar nekam izgubili, Q-ja tudi ni na spregled.

Kam izgine v 2/2 potem oni preostali bradati Tal Shiarovec, ko se prikaže SF flota z Rikerjem na USS Zheng He ?
btw, a gre SF flota tudi skozi transwarpkanal, da pride pravočasno ?

btw2, zvočni efekti v vesolju so skregani s fiziko (v vakuumu se zvok ne prenaša, pustimo sedaj virtualne delce).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Zvezdica27 ::

ma fizike v ST lih ni...

DS9 je bil carski zaradi likov, razvoja dogodkov, v bistvu 3 lokacije, Ds9, changelingi/wormhole ter Bajor/Cardassia. Dogajalo je. Pa liki so bli res OK, še O'Brien je bil ;) V bistvu niti ni happy enda s Odom, tko res je blo dobro narejeno. Voyager pa, ker je skoz dogajalo, nikoli nisi vedel, kaj bo v naslenjem delu.

MrNighthawk ::

sbawe64 je izjavil:

zvočni efekti v vesolju so skregani s fiziko (v vakuumu se zvok ne prenaša, pustimo sedaj virtualne delce).

Obstajata eni dve seriji k nimata efektov pa trije filmi

Zvezdica27 je izjavil:


TAS pa sploh ne štejem v to

TAS ma par ful dobrih zgodb.

oo7 je izjavil:


DS9 pa ne vem če sem gledal. Kaj je tam tako dobrega ? :)


Storyline, karakterji, vse. Nekak je nasprotje Gene Roddenbery Star Treka.

Zvezdica27 ::

evo zdaj sem pogledal konec. Sam konec z Dato in posadka - ma to je bilo še najbolje. Do 4., 5. dela je še šlo, potem pa samo dol. Tole z Dato pa je bil kalsičen ST. Kam je Narek zginu? Škoda, da ga ni na ladji... Borg - zamujena šansa. upam, da bodo zdaj ko so to spackali šli graditi like, recimo Rios obeta, pa razen tega, da je povaljal ono morilko (tle spet zamujajo vsebine ogromno), nič o njemu. Seven in ona ta stara karkoli je že - tudi obeta. Soji pa je medla, da res ni, oni Elnor pa tud če ga ne bi bilo do zdaj.

Kako se gradi like pa si lahko preplačani Hwoodarji pogledajo pri Dark Matter, ki pač so jo ukinili, ker očitno ni bilo keša. Sam liki so pa vrhunski.

no ja... samih končnih 10 min je bilo zelo spodobnih, vse ostalo med 4. epizodo do tma pa bomo pač pozabili.

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:


Kako se gradi like pa si lahko preplačani Hwoodarji pogledajo pri Dark Matter, ki pač so jo ukinili, ker očitno ni bilo keša

Sej vem, da je to stvar okusa. Ampak Dark Matter mi je bil res totalen poden. Tam pa sploh ni bilo karakterjev.
Včasih serija ni profitabilna ker je res noben ne gleda, ker je pač preprosto slaba.

judoka ::

Glede karakterjev je bil Farscape razred zase. Za moj okus najboljsa vesoljska ZF serija ever.
Farscape bi moral postat fransiza tako kot ST/SW.

MrNighthawk ::

judoka je izjavil:

Glede karakterjev je bil Farscape razred zase. Za moj okus najboljsa vesoljska ZF serija ever.
Farscape bi moral postat fransiza tako kot ST/SW.

Iz tistih časov se mi je Babylon 5 dopadel. Super zgodba, ki je bila zarisana od samega začetka.

oo7 ::

Brent Spiner pravi, da ne bo nikoli več igral lik Data.

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Brent Spiner pravi, da ne bo nikoli več igral lik Data.


Hahaha, to pravi že zadnjih 20 let :D Pomoje je to razlog, da je umrl v seriji :D

svecka ::

Zadnji del odlično prikazuje, da je celotna serija Picard v bistvu en poklon ST seriji.

Bezukhoff ::

E, še sam pogledal tegale Picarda, edina stvar, ki mi je v bistvu bila všeč je bil izključno odnos Picard/Data, dober hommage to the good ol' times of next generation era, in, na nek način, tudi final goodbye temu obdobju.

Vse ostalo, vključujoč Discovery, well, nothing trekkish about Star Trek anymore.

Zvezdica27 ::

lp,

mrNighthawk - meni osebno, če katera serija, so like in njihov razvoj NAJBOLJ zadeli v Dark matter. Vidi se, da v Kanadi ni toliko denarja, sploh na začetku čist cheap scenografija... samo liki in njihov rzavoj, lej, jaz kaj takega še nisem videl v space ZF, odnos med moralnimi načeli, odločitvami... od začetnih nezaupanj do sodelovanja, potem oni Japonec izda vse, zbližebanje... uf. Prav psihološka vojna med lgavnimi liki. Pol pa še korporacije. meni je bil to tak top shit, da ne omenim, da so tudi igralci bli izjemno pravi (in seveda lepo rasno razproejeni ;) Jaz osebno bi to celo plačal, STP pač ne. Lih ko so dobil neki denar in je CGI napredovla in scene kolikor toliko spodobne... pa ukinejo...

Sicer pa imaš prav - kar folk kupi... sam če je kakršnokoli merilo recimo Hustlers, ki je hit, a film za posrat se (to JLo bi morali dati vsaj v zapor, da da mir)... pol me mnenje množic sploh ne zanima. Pač ne bom imel Dark matter. Imam knjige.

Pri STP mi je hec, da kao federacija, a črnec lih eden (pa še ta ne vem če je čist, ta ženska), azijcev nikjer, gejev pa lezb pa kolkr češ ;) Rusov sploh ni, nemca pa po moje sploh še nikdar ni bilo... Rios pa kao latino (predvidevam, da ni španec), a dec se obnaša kot da je iz teksasa (če odštejemo soccer ball).

zz

Nikec3 ::

Pogledal celo sezono. Imam mešane občutke, čeprav overall bi dal pozitivno oceno. Serija je najboljša, ko jo počasi gradijo in je malo več dialogov. Takoj ko začnejo na hitro zgodbo peljat naprej nastane totalni clusterfuck. To je bil velik problem zadnjih nekaj epizod, ampak so na koncu s takim lepim epilogom popravili vse skupaj. Kinematografija je vrhunska, za magnitudo boljša kot v Discoveryju, liki bolj všečni, glede zgodbe je morda malo slabše kot v STD.

Je pa definitivno Patrick Stewart tisti, ki lastnoročno dvigne zadevo na soliden nivo. Od likov mi je nadležen samo Elnor, ki je tak nebodigatreba. Upam, da ga v drugi sezoni nadomesti Soji. Ni nevem kaj od lika, ampak je hot (ne morem si pomagat). Aja, ko smo že pri hot - Seven Of Nine je tako noro dobra milfa, da sploh ne morem opisat. 8-)

Aja Borgi so res zapravljena priložnost, cel Borg cube je koristil samo temu, da je Annika lahko prišla na Synth planet. ;((
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

mrNighthawk - meni osebno, če katera serija, so like in njihov razvoj NAJBOLJ zadeli v Dark matter. Vidi se, da v Kanadi ni toliko denarja, sploh na začetku čist cheap scenografija... samo liki in njihov rzavoj, lej, jaz kaj takega še nisem videl v space ZF, odnos med moralnimi načeli, odločitvami... od začetnih nezaupanj do sodelovanja, potem oni Japonec izda vse, zbližebanje... uf. Prav psihološka vojna med lgavnimi liki. Pol pa še korporacije. meni je bil to tak top shit, da ne omenim, da so tudi igralci bli izjemno pravi (in seveda lepo rasno razproejeni ;) Jaz osebno bi to celo plačal, STP pač ne. Lih ko so dobil neki denar in je CGI napredovla in scene kolikor toliko spodobne... pa ukinejo...

Vsakemu svoje. Meni je v STP pa DSC napačno to, ker so prekratke sezone, odvija se v krajšem časovnem obdobju in težko razvijaš več kot tri glavne karakterje. Zato se mi je dopadel DS9. 7 razvitih glavnih karakterjev pa še 15 stranskih.
CGI mi je bil overall zelo všeč, razen obeh flot v zadnjem delu, ki je blo mal razočaranja.


Pri STP mi je hec, da kao federacija, a črnec lih eden (pa še ta ne vem če je čist, ta ženska), azijcev nikjer, gejev pa lezb pa kolkr češ ;) Rusov sploh ni, nemca pa po moje sploh še nikdar ni bilo... Rios pa kao latino (predvidevam, da ni španec), a dec se obnaša kot da je iz teksasa (če odštejemo soccer ball).

Poleg vseh ostalih ras ;)
Je v prvem delu Picard poudaril, da ni razlike med življenjem ljudi ali Romulanov.

Nikec3 je izjavil:


Aja Borgi so res zapravljena priložnost, cel Borg cube je koristil samo temu, da je Annika lahko prišla na Synth planet. ;((


Jst sem "razočaran", da ni bilo več konkretnih Borgov ampak, če bi to naredil potem bi bil STP samo nostalgični trip. Morajo mal svojo zgodbo naredit.

judoka ::

Od likov mi je nadležen samo Elnor, ki je tak nebodigatreba. Upam, da ga v drugi sezoni nadomesti Soji.


Zanimivo, za moj okus je ravno obratno. Elnor "the anti Romulan" ninja mi je smesen, Soji pa samo meh.

Zvezdica27 ::

Soji je čist brezvezna, Elnor vilinec tudi e ga ne bi bilo.

Namesto super synth androidov, ki izgledajo kot črvi v vesolju, bi veliko raje imel Borg. to je bilo kr neki...

jaz oseno sem nad Picardom zelo rzaočaran, razen celotnega closure z Dato. Kar pa je tudi nepotrebno, ker razen nas starih noben ne ve, kdo Data sploh je, po moje. Tko kot je nekdo zgoraj napisal: ST za najstnike, brez zgodbe. Namesto 208 ROmulan warbirds, bi jih bolj ebilo imeti 5, pa da se kaj zgodi. Cel cube, kot da ne obstaja... isto 208 federation ships pride in gre.

pustmo stat. Slabo, v glavnem.

zz

Okapi ::

To s flotami je bilo res krneki. Nasedla borgovska kocka tudi ni imela nobenega pravega pomena, razen da je bil en "chick fight" za popestritev dolgočasja;)

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:


ki izgledajo kot črvi v vesolju, bi veliko raje imel Borg. to je bilo kr neki...
zz

te črvi so malo spominjal na Control iz Discovery

Zvezdica27 ::

hm... a veš, da se ne spomnim control-a sploh. Tudi tisto so namreč dobro zaj*****, zgodba bi lahko bila arc par sezon, pa je blo, kolk, 3 epizode vse skupaj (konkretno). Tud tam so vse, kar je bilo ST (tylerjeva razvojenost in vse kar je sledilo) kar pustili ob strani in šli v star wars akcijo.

LeQuack ::

Se pravi če povzamem vaše opažanje, celotna sezona bi lahko bila dva dela v TNG ali VOY, ostalo pa je filler?
Quack !

BigWhale ::

Zvezdica27 je izjavil:

hm... a veš, da se ne spomnim control-a sploh. Tudi tisto so namreč dobro zaj*****, zgodba bi lahko bila arc par sezon, pa je blo, kolk, 3 epizode vse skupaj (konkretno).


Ugh, men se zdi pa ravno obratno. Na zivce mi gredo neki nasprotniki, ki desetkrat umrejo in so se vedno zivi in jih vlacijo skozi mnozico sezon. Ce nardijo karakterje tolk nesposobne, da v eni sezoni ne znajo premagat enga nasprotnika, potem lahk kr nehajo delat serijo. Tako neumnih likov ne maram, ker je ponavadi rezultat scenarija tak, da mas ljudi, ki so navduseni nad 'plot twistom', jaz pa zavijam z ocmi, ker so ljudje tolk neumni, da nekemu zlobnezu, ki jih je ze ene trikrat zapored pretental, verjamejo se cetrtic. :D

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

To s flotami je bilo res krneki. Nasedla borgovska kocka tudi ni imela nobenega pravega pomena, razen da je bil en "chick fight" za popestritev dolgočasja;)


Flote v Star Treku so ble zmeri res neumna zadeva :D Ker je taktika bojevanja se vedno taka kot leta 1843 na morju, sam se to manjka, da bi Picard ukazal 'crossing the T'. :))

Za borge sem pa hkrati vesel hkrati pa pissed off, ker zdej je bla ta kocka res samo en prop, Seven bi lahk dal en cist navadn romulan shuttle al pa kej (ok, bil je transwarp condiut) al pa SpaceUber. :> Po drugi strani sem pa vesel, da niso Borgov prevec vpletl, ker jih mam ze dost iz Voyagerja in ostalih delov. :)

Zvezdica27 ::

lp,

samo pravim, da bi - v STD - control lahko bil, recimo, kot kardasijci ali pa changelingi - uber enemy kot cel sistem, ne en lik, ne pa en človeček, ki ga je control kao okupiral (isto je bil en človeček kar cel S31). Saj pravim, tak bedno, da se sploh ne spomnim

A veš, zgodba traja eno sezono, ne preliva se. Izdaj bo v STD - kaj bo? kr neki, na nuli so, spet od začetka z zgodbo? STP pa isto - na nuli smo.

judoka ::

kaj bo? kr neki, na nuli so, spet od začetka z zgodbo? STP pa isto - na nuli smo.


To ni nic novega v ST. Vecinoma so bile epizodne serije z neko rdeco nitjo ki je lahko trajala celo serijo ali manj.
DS9 je mogoce izjema, pa tudi tam je bilo polno filerjev ki niso imeli z samo zgodbo nic. Za Picarda je itak boljse da se starta na novo, ker teli
sinti so bili meh.

Riff ::

zakon prva sezona , druga bo še boljša St se vrača nazaj tako kot mamo že ST Dicovery :)

Jarno ::

Sem začel z ogledom. Na začetku kar dobro ustvarijo malce skrivnostno/spletkarsko situacijo.
Kar pa me je zmotilo, pa je stanje v orbiti Zemlje, ko Picard gre na potep.
Kje so vesoljske postaje, patrulje, kakšna križarka, nadzor poletov itd?
Kot je rekel JL: "Because it's no longer Starfleet!"
#65W!

MrNighthawk ::

Jarno je izjavil:

Sem začel z ogledom. Na začetku kar dobro ustvarijo malce skrivnostno/spletkarsko situacijo.
Kar pa me je zmotilo, pa je stanje v orbiti Zemlje, ko Picard gre na potep.
Kje so vesoljske postaje, patrulje, kakšna križarka, nadzor poletov itd?
Kot je rekel JL: "Because it's no longer Starfleet!"


Sej niso bežal. Na parkingu ni treba, da te kej nadzirajo :))

oo7 ::

Patrick Stewart Rumored To Be Unhappy About Returning For Star Trek: Picard Season 2

Sir Patrick does not like the idea of being dead and now a 'golem'- this is one aspect of the series he did not sign off on. The writers are [now] scrambling to reconfigure the season into something with coherency, which is not something the show has a lot of. "

https://wegotthiscovered.com/tv/patrick...

BigWhale ::

Izvor rumorja je 4chan? :D No, ce je res, je tole kr mal bizarno. Ce se Steward ni uspel zmenit, da mu pokazejo scenarij preden je podpisal, pol si cist zasluzi, da ga spremenijo v golema. :>

On je dost high-profile igralec, da ne rabi skakat v vloge za katere ne ve v kaj se bodo razvile.

judoka ::

Ne razumem zakaj bi bil "transfer of consciousness" v drugo telo v ZF seriji big deal. Se premalokrat je to v igri v zf zanru.

MisterM ::

Verjetno zato, ker bi to odprlo vrata mnogim konkretnim spremembam v civilizaciji, najbolj pa tem v družinskih celicah in razmnoževanju. Vsak bi si pač lahko prenesel zavest v novo, mlado klonirano telo, končali pa bi bržkone kot Asgardi v Stargate univerzumu.

Okapi ::

Ampak to je v resnici bolj znanstveno verjetno kot teleport in warp.

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Ampak to je v resnici bolj znanstveno verjetno kot teleport in warp.


Jaz dam tle mal vec moznosti za 'warp', ker takoj, ko imamo prestavljanje zavesti v drugo telo, imamo tudi teleport! :> Je pa Star-Trek verzija teleporterja res samo fantastika. :)

Drugace pa se s prestavljanjem zavesti v drugo telo zelo intenzivno ukvarja Alternative Carbon. :)

Okapi ::

Ja, "teleport" informacij je seveda mogoč (poznamo od konca 19. stoletja dalje), ampak hipno 3D-tiskanje teles ali česarkoli kar "iz zraka" pa IMHO ne. Sploh pa ne izven "tiskalnika".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

Izvor rumorja je 4chan? :D No, ce je res, je tole kr mal bizarno. Ce se Steward ni uspel zmenit, da mu pokazejo scenarij preden je podpisal, pol si cist zasluzi, da ga spremenijo v golema. :>

On je dost high-profile igralec, da ne rabi skakat v vloge za katere ne ve v kaj se bodo razvile.


Očitno v svoji naivnosti nisi opazil splošen trend holivuda&Co.
V številnih serijah/filmih, ki so kontinuacija starih, prihaja do zamenjav vodilnih igralcev.
Boš rekel...but vostok...that is completely normal. Yes. But:
povsot konceptualizirajo tako, da se stare like zavrže. Denegrira. Zamenja se jih with new and improved, more progressive verzije, a new "soviet man".
Ta odlomek precej fanj ponazori RL agendo:


Gre za nadaljni poskus subvertanja "stare" mladine. Češ..."vi ne smete imeti zgodovine, ampak ste novi ljudje, as i see fit!"

Vem, da misliš, da spet neke zarote vlečem vn. I'm not. It's actually a trend in ima več kot očitno ideološki izvor. Pravim ti. US mainstream entertainemnt industrija je nekakšen balonček, hivemind almost. Nič kar gre vn iz nje, ne sme deviirati preveč.
Zato pa so vas tako dobro oprali, da vam že več desetletji servirajo propagando (granted...včasih zelo dobro pakirano, unlike today) in vi niti ne registrirate.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. Mogoče boste razumeli šele ko bo prišel sin ali hči domov in rekel/a: "Oči, pustimo preteklost umreti. Če potrebno, jo tudi ubiti."
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

judoka ::

Vem, da misliš, da spet neke zarote vlečem vn. I'm not.


Ja jih. V vseh faking temah.

Ampak kar, daj si duska. Je smesno ze zato ker vedno za ovce oznacujes druge ljudi medtem ko si ti (valda) izjema. Aroganca najvisjega nivoja ki hkrati zahteva tudi ignoranco najvisjega nivoja.

vostok_1 ::

Jasno, da tudi jaz lahko nasedam, se pa trudim ne.
Vi pa sprejemate to z odprtimi rokami.
Kot rečeno, ste incredibly useful idiots. Točno take rabijo "powers that be". Ljudje, ki ne razmišljajo in zgolj ponavljajo servirane, priučene mantre.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Izvor rumorja je 4chan? :D No, ce je res, je tole kr mal bizarno. Ce se Steward ni uspel zmenit, da mu pokazejo scenarij preden je podpisal, pol si cist zasluzi, da ga spremenijo v golema. :>

On je dost high-profile igralec, da ne rabi skakat v vloge za katere ne ve v kaj se bodo razvile.


4chan je velikokrat izvor govoric, ki so velikokrat tudi resnične.

Cruz ::

Kul serija.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

Izvor rumorja je 4chan? :D No, ce je res, je tole kr mal bizarno. Ce se Steward ni uspel zmenit, da mu pokazejo scenarij preden je podpisal, pol si cist zasluzi, da ga spremenijo v golema. :>

On je dost high-profile igralec, da ne rabi skakat v vloge za katere ne ve v kaj se bodo razvile.


Stewart je bil zraven še producent in sodeloval pri delanju serije. Mogoče se res ni z vsem strinjal, ampak dvomi, da je tako nesrečen. Denarja mu pri teh letih najbrž ne primanjkuje. 2. Sezona je bila papotrjena, ko prve še niso predvajali.

vostok_1 je izjavil:

Jasno, da tudi jaz lahko nasedam, se pa trudim ne.
Vi pa sprejemate to z odprtimi rokami.
Kot rečeno, ste incredibly useful idiots. Točno take rabijo "powers that be". Ljudje, ki ne razmišljajo in zgolj ponavljajo servirane, priučene mantre.


Kaj točno si kadil, ker jaz bi tudi.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Star Trek Hints Q Will Return In Picard Series

https://screenrant.com/star-trek-lower-...

MisterM ::

Nice. "Jean-Luc, sometimes I think the only reason I come here is to listen to these wonderful speeches of yours".

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

Star Trek Hints Q Will Return In Picard Series

https://screenrant.com/star-trek-lower-...


Ne vem no, če bi Q ustrezal formatu serije Picard. Je pa bil cameo v Lower Decks zabaven.:D

oo7 ::

Star Trek: Picard - Official Deleted Scene

««
12 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861119 (6662) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111629 (1221) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726755 (22383) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810651 (9212) nicjasno

Več podobnih tem