» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
5 / 19
»»

PARTyZAN ::

Ne, ne more. Šele danes aira prva epizoda na Prime Video :). Razen če si, tako kot sem že omenil, Američan s CBS subscriptionom.

Iz katere riti si pa ti politike in komuniste povlekel?

ahac ::

Lej, PARTyZAN... v Sloveniji folk pač ne bo dal 5EUR za serije, sploh če na torrente pride par ur prej. Tukaj si butelj ti, ker plačaš za nekaj, kar bi lahko piratiziral...
To je ta balkanska miselnost, ki se je še dolgo ne bomo znebil pa zato tudi še dolgo ne bomo dohitel razvite Evrope.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

MrNighthawk ::

PARTyZAN je izjavil:

Ne, ne more. Šele danes aira prva epizoda na Prime Video :). Razen če si, tako kot sem že omenil, Američan s CBS subscriptionom.

Iz katere riti si pa ti politike in komuniste povlekel?


Počak 5 minut... mogoče sem se malo prenaglil :))

ahac je izjavil:

Lej, PARTyZAN... v Sloveniji folk pač ne bo dal 5EUR za serije, sploh če na torrente pride par ur prej. Tukaj si butelj ti, ker plačaš za nekaj, kar bi lahko piratiziral...
To je ta balkanska miselnost, ki se je še dolgo ne bomo znebil pa zato tudi še dolgo ne bomo dohitel razvite Evrope.


Na Netflixu gledam Discovery, Prime sem naročil samo za Picarda. Epizoda je po downloadana in "pogledana" za statistiko in podporo.
Nima vpliva, če sem zaradi neučakanosti 12h prej potegnil torrent :P

Sicer se pa strinjam z napisanim.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Sčasoma se pridruži tudi Annika Hansen, aka. 7 of 9, tako da bodimo optimistični.

BuDi79 ::

PARTyZAN je izjavil:

Ne, ne more. Šele danes aira prva epizoda na Prime Video :). Razen če si, tako kot sem že omenil, Američan s CBS subscriptionom.
Verjetno ga je zmotilo da je že na vseh včerajšnjih izdajah pisalo "AMZN WEB-DL", se človek lahko potem zmoti.

Izi ::

Še ena vrhunska serija. Se bomo še razvadili ko imamo zadnje čase toliko super serij :D
Tole bo odlično tako za Next Generation nostalgike kot za nove Trekije.

m0LN4r ::

Ali se meni zdi ali so zaceli delat serije, ki nekako povezuje srednjo generacijo z novo, hkrati malo kulta in ornk budget, da ne izpade vse tako poceni?
Res je da delajo veliko sodra, ampak zadnje case so serije res dokaj dobro narejene. Niso pretirano dolgocasne, niso pretirani nisne, ampak ravno prav neki vmes.

PS: Stanje 3-4 leta nazaj je bilo slabse. Je pa tko, da danes je CGI dalec prisel in lahko poceni naredis nekaj zelo dobrega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

mgermo ::

Ok prvi del, čeprav me je prva scena pokra triggerala. Call and raise je nedovoljena poteza, online tega ne moreš narediti, v live igri te krupje oz. cela miza na to opozorijo in velja zgolj call. Nato Picard pove Dati, da ima tell. Zakaj že? A noče zmagat? Nato Data stavi znesek za preostali del Picardovih žetonov. In mu lepo reče call or fold. Enostavno sta edini dve opciji. Nakar Picard reče I'm all in. Seveda si fakin all in, sej si sam reko da je stava za vse tvoje žetone. Torej kličeš. A v merici noben ne igra pokra. Jesus.

Furbo ::

mgermo je izjavil:

Ok prvi del, čeprav me je prva scena pokra triggerala. Call and raise je nedovoljena poteza, online tega ne moreš narediti, v live igri te krupje oz. cela miza na to opozorijo in velja zgolj call. Nato Picard pove Dati, da ima tell. Zakaj že? A noče zmagat? Nato Data stavi znesek za preostali del Picardovih žetonov. In mu lepo reče call or fold. Enostavno sta edini dve opciji. Nakar Picard reče I'm all in. Seveda si fakin all in, sej si sam reko da je stava za vse tvoje žetone. Torej kličeš. A v merici noben ne igra pokra. Jesus.

Seveda ti kot velik poznavalec pokra veš, da obstaja samo en in edini način, kako se ga igra. Bognedaj, da bi jih bilo že danes več ali da bi si v prihodnosti izmislili še kakšnega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mgermo ::

Igram ga on off 20 let, tako da osnove, ki se jih naučiš v prvih urah igranja, vendarle imam. Neglede na vrsto pokra so zadeve kristalno jasne...stava, klic, višanje. Saj v drugih nadaljevankah/filmih zadeva ni bolje prestavljena...vedno I call you AND raise...kar je pač narobe/invalid. Tako kot vedno radi rečejo da so ALL in, pa čeprav je nonsensical. Tako kul zveni.
Tehnološko osveščen človek se tudi smeji/joče ob povedi "I'll create a GUI interface in Visual Basic, see if I can track an IP address. (CSI) Je bedastoča, ki moti nekoga, ki se na zadevo spozna, za drugega je pa no fucks given in raje želi diskreditirati prvega.

Izi ::

Star Trek: Picard se dogaja leta 2399. Smo na prehodu 24. v 25. stoletje.
Jean-Luc Picard se je rodil leta 2305 na Zemlji in to v Franciji, kar pomeni, da je trenutno star 94 let. Igra torej starejšega kot je v resnici, seveda pa tudi medicina 24. stoletja naredi svoje.
Ta serija se dogaja najdlje v prihodnosti.

Star Trek Timeline za osvežitev:

2151 do 2155 - Star Trek: Enterprise

2256 do ???? - Discovery (serija še traja)
2258 - Star Trek (film 2009)
2259 - Star Trek Into Darkness (film 2013)
2263 - Star Trek Beyond (film 2016)
2266 do 2269 - Star Trek: The Original Series

2305 - rodi se Jean-Luc Picard
2364 do 2370 - The Next Generation
2369 do 2375 - Deep Space Nine
2371 - Star Trek Generations (film 1994)
2371 do 2378 - Voyager
2375 - Star Trek Insurrection (film 1998)
2379 - Star Trek Nemesis (film 2002)
2387 - Uničen je planet Romulus v povezavi s filmom Star Trek (2009)
2399 do ???? - Star Trek: Picard


Edino kar mi je dalo misliti je zakaj se Picard trudi s pridelovanjem vina, ko pa lahko domači Replikatorji v vsakem trenutku naredijo katerokoli vino. Sploh je v tistem času izdelovanje česarkoli nesmiselno. Poleg tega Picard pije samo čaj, kar pa je spet malo čudno saj naj bi bil Francoz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

BigWhale ::

mgermo je izjavil:

Ok prvi del, čeprav me je prva scena pokra triggerala. Call and raise je nedovoljena poteza ...


Jest bi na tvojem mestu naredu rage quit in sel protestno pred CBS s transparentom. Kaj hudica se pa gredo! To je skor tok hudo kot ce pri clovek ne jezi se ne vrzes ven svoje figure, ce prides na enako mesto!!!11

Izi je izjavil:


Edino kar mi je dalo misliti je zakaj se Picard trudi s pridelovanjem vina, ko pa lahko domači Replikatorji v vsakem trenutku naredijo katerokoli vino. Sploh je v tistem času izdelovanje česarkoli nesmiselno.


Tudi danes je ze veliko stvari povsem nesmiselno, recimo voznja s starinskimi avtomobili, pa ljudje kljub temu se vseeno pocnejo te stvari. Zato ker jim je to pac vsec. :)

Temu se med drugim rece tudi hobby. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

MrNighthawk ::

Izi je izjavil:


Edino kar mi je dalo misliti je zakaj se Picard trudi s pridelovanjem vina, ko pa lahko domači Replikatorji v vsakem trenutku naredijo katerokoli vino. Sploh je v tistem času izdelovanje česarkoli nesmiselno. Poleg tega Picard pije samo čaj, kar pa je spet malo čudno saj naj bi bil Francoz.


Že v TNG je brat od Picarda govoril, da replikatorji ne naredijo dobrega vina. Sisko je rad kuhal itd. Smiselno ali pa ne, odnos do replikatorjev ni vedno pozitiven in obstajajo tudi slabi.

mgermo je izjavil:

Ok prvi del, čeprav me je prva scena pokra triggerala. Call and raise je nedovoljena poteza, online tega ne moreš narediti, v live igri te krupje oz. cela miza na to opozorijo in velja zgolj call. Nato Picard pove Dati, da ima tell. Zakaj že? A noče zmagat? Nato Data stavi znesek za preostali del Picardovih žetonov. In mu lepo reče call or fold. Enostavno sta edini dve opciji. Nakar Picard reče I'm all in. Seveda si fakin all in, sej si sam reko da je stava za vse tvoje žetone. Torej kličeš. A v merici noben ne igra pokra. Jesus.


Kaj pa, ko Data pokaže pet srčevih dam? Ker absurd a ne? Emm dude it was a dream.

Glede na to, da so to sanje, nikjer ne piše da mora imeti igra smisel. Vsak element je lahko in najbrž je, samo prispodoba.

Okapi ::

mgermo je izjavil:

Ok prvi del, čeprav me je prva scena pokra triggerala. Call and raise je nedovoljena poteza, online tega ne moreš narediti, v live igri te krupje oz. cela miza na to opozorijo in velja zgolj call.
Samo nista igrala v igralnici. Lahko da 20 let igraš poker, ampak očitno kot otrok nikoli nisi doma igral pokra za zabavo. Ko ljudje doma igrajo poker za zabavo, je reči "enačim in višam" nekaj najbolj vsakdanjega (tudi v Ameriki).

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Samo nista igrala v igralnici. Lahko da 20 let igraš poker, ampak očitno kot otrok nikoli nisi doma igral pokra za zabavo. Ko ljudje doma igrajo poker za zabavo, je reči "enačim in višam" nekaj najbolj vsakdanjega (tudi v Ameriki).


Sej ne mores visat, brez da prej ne enacis. Picard je ze vedu kaj dela. :>

mgermo ::

Enostavno ne moreš reči call and raise, ker delilec lahko razdeli karto preden ti rečeš raise. Če si pa že na zadnji karti pa ko ti rečeš call nasprotnik pokaže karte in valjda ne moreš raisat. Raise ne velja, ni veljaven, kot da nisi rekel. Tudi v home igri bojo ljudje imeli kaj za povedat. Ker kršiš pravila...kot da bi pri monopolyu kral iz banke.

"A "string bet" is an illegal type of bet in live poker. It refers to a bet or raise in which the player does not put all his or her desired amount of chips into the pot in one motion, and does so, instead, in multiple motions."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

bluefish ::

Po zadnjih nekaj prebranih prispevkih bi človek dobil občutek, da je osrednji element serije igranje pokra.

Nazaj na topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Okapi ::

mgermo je izjavil:

Enostavno ne moreš reči call and raise, ker delilec lahko razdeli karto preden ti rečeš raise. Če si pa že na zadnji karti pa ko ti rečeš call nasprotnik pokaže karte in valjda ne moreš raisat. Raise ne velja, ni veljaven, kot da nisi rekel. Tudi v home igri bojo ljudje imeli kaj za povedat. Ker kršiš pravila...kot da bi pri monopolyu kral iz banke.

"A "string bet" is an illegal type of bet in live poker. It refers to a bet or raise in which the player does not put all his or her desired amount of chips into the pot in one motion, and does so, instead, in multiple motions."

Ti sploh ne veš, kako ljudje doma igrajo poker za zabavo. Tako da se mirno lahko nehaš pametnega delati.

MrNighthawk ::

mgermo je izjavil:

Enostavno ne moreš reči call and raise, ker delilec lahko razdeli karto preden ti rečeš raise. Če si pa že na zadnji karti pa ko ti rečeš call nasprotnik pokaže karte in valjda ne moreš raisat. Raise ne velja, ni veljaven, kot da nisi rekel. Tudi v home igri bojo ljudje imeli kaj za povedat. Ker kršiš pravila...kot da bi pri monopolyu kral iz banke.

FFS!
Data je pokazal, da ima 5 srčevih dam. To tudi ni ravno "po pravilih".

In ljudje, ki igrajo doma "za štos", delajo in marsikatero neumnost.

c3p0 ::

Saj lahko rečeš call and raise, le da boš nato moral le callat, miza se ti bo pa v najboljšem primeru smejala.

mgermo ::

Ti sploh ne veš, kako ljudje doma igrajo poker za zabavo. Tako da se mirno lahko nehaš pametnega delati.

Ker sem človek in ker igram tudi za zabavo - doma, vem kako ljudje igrajo za zabavo. Tisti, ki ne zna igrat, bo naredo kot Picard. Mu boš 2x povedal in bo znal. Picard več let igra poker, zato bi to znal. Torej je zajeb scenaristov. Ali pa zanalašč napisano narobe. Ker I call you AND raise...se čuje bolj zajebano aka glej ga frajerja, neki ma. Enako kot na koncu reče ALL IN. Zveni bolj pompozno, čeprav je logično, da je all in.
FFS!
Data je pokazal, da ima 5 srčevih dam. To tudi ni ravno "po pravilih".

In ljudje, ki igrajo doma "za štos", delajo in marsikatero neumnost.

5 dam je seveda neka simbolika. Proces igre pa nekako težko.
Seveda delajo, ampak nekako ne štekate, da se tu ne gre za semantiko aka saj je vseeno kaj rečeš, ampak ilegalno potezo.
String bets are illegal due to their potential for use as a form of angle-shooting; in particular to get more information out of opponents. For example, a player could make an initial bet and quickly choose to raise the size of that bet based on his opponent's reaction.

Saj lahko rečeš call and raise, le da boš nato moral le callat, miza se ti bo pa v najboljšem primeru smejala.

Drži. Ko se ti bo 2x smejala, pa se boš potrudil, da narediš pravilno, ker počasi ostalim ne bo več smešno.

ahac ::

MrNighthawk je izjavil:

Kaj pa, ko Data pokaže pet srčevih dam? Ker absurd a ne? Emm dude it was a dream.

Glede na to, da so to sanje, nikjer ne piše da mora imeti igra smisel. Vsak element je lahko in najbrž je, samo prispodoba.


Exactly! A ni normalno, da so sanje čudne in nerealistične?
Jaz nimam pojma o pokru, ampak ko sem videl tistih 5 enakih kart, sem pomislil na to, da so verjetno sanje. NAMENOMA je posneto tako, da to lahko razumeš preden ti pokažejo!
Kdor tega ne dojame, mogoče ve več o pokru, ampak očitno čisto nič o sanjah. Lay off the weed, guys.. pa boste med spanjem malo več sanjal.

Ej, enkrat sem sanjal, da sem na sedežnici pa je šla vmes tako pri tleh, da sem moral dvignit smučke, drugače bi udaril v tla! Kakšna napaka v scenariju sanj! /s

Upam, da ljudje sanj ne vzamejo tolk resno kot jih poskušajo nekateri tukaj...

ps.
Mene bolj zanima kako ljudje potujejo po svetu. Kako v Star Trek svetu prideš iz Bostona v Francijo in potem v San Francisco? Greš z letalom al so teleporterji v vsaki vasi kot včasih telefonske govorilnice?
Tega nikoli ne pokaže ...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

c3p0 ::

mgermo je izjavil:


Drži. Ko se ti bo 2x smejala, pa se boš potrudil, da narediš pravilno, ker počasi ostalim ne bo več smešno.


Bazirajo pa na teh zablodah celi filmi. Npr. ima na mizi manj denarja od nasprotnika. Pa potem vrže gor ključe od avta ali izlet na banko, klicanje okoli za sposojo, prepis kmetije. Smeha polna skleda. Igrajo pa večinoma 5-draw, da potem pokaže en 4 ase, drugi pa itak royal flush.

BigWhale ::

Al pa ce bi si za poker odprli svojo temo? :>

Okapi ::

mgermo je izjavil:

Seveda delajo, ampak nekako ne štekate, da se tu ne gre za semantiko aka saj je vseeno kaj rečeš, ampak ilegalno potezo.
Edini, ki tukaj česa ne razume, si ti.

To ni dokumentarec o pokru. Ti se lahko delaš pametnega in nam razlagaš, da se tako po pravilih ne igra. Ampak scenaristična napaka pa to ni bila, ker niso hoteli pokazati, kako se igra strogo po pravilih, ampak kako za zabavo igrata dva prijatelja, ki nista resna igralca pokra. Mogoče bo to zate šok, ampak večina pravil iz igralnic sploh ne pozna, se nanje požvižgajo, poker za zabavo pa vseeno igrajo, po "domačih" pravilih.

A je scenarist napisal "enačin in višam" zato, ker ni vedel, da je to napačno (in je pač napisal tako, kot sam doma igra poker za zabavo, morda s svojimi otroki), ali pa je vedel, da je to strogo po pravilih napačno, in je napisal tako, ker ve, da večina tako igra poker, je v bistvu čisto vseeno.

MrNighthawk ::

mgermo je izjavil:

Picard več let igra poker, .

V TNGju je Picard samo enkrat igral poker in še to samo v zadnjem delu.

In še enkrat, so samo sanje.

Phantomeye ::

lol, dejansko ne morem verjet, kaže prizor iz sanj in se najde en mandeljc, ki se obregne, da poker v sanjah ni po pravilih :D

Jaz sem zadnjič sanjal, da sem letel. Moral bi k zdravniku in mu povedat, da so moje sanje nerealistične in da potrebujem pomoč.

Izi je izjavil:

Star Trek: Picard se dogaja leta 2399. Smo na prehodu 24. v 25. stoletje.
Jean-Luc Picard se je rodil leta 2305 na Zemlji in to v Franciji, kar pomeni, da je trenutno star 94 let. Igra torej starejšega kot je v resnici, seveda pa tudi medicina 24. stoletja naredi svoje.
Ta serija se dogaja najdlje v prihodnosti.

Star Trek Timeline za osvežitev:

2151 do 2155 - Star Trek: Enterprise

2256 do ???? - Discovery (serija še traja)
2258 - Star Trek (film 2009)
2259 - Star Trek Into Darkness (film 2013)
2263 - Star Trek Beyond (film 2016)
2266 do 2269 - Star Trek: The Original Series

2305 - rodi se Jean-Luc Picard
2364 do 2370 - The Next Generation
2369 do 2375 - Deep Space Nine
2371 - Star Trek Generations (film 1994)
2371 do 2378 - Voyager
2375 - Star Trek Insurrection (film 1998)
2379 - Star Trek Nemesis (film 2002)
2387 - Uničen je planet Romulus v povezavi s filmom Star Trek (2009) (ne)
2399 do ???? - Star Trek: Picard


Edino kar mi je dalo misliti je zakaj se Picard trudi s pridelovanjem vina, ko pa lahko domači Replikatorji v vsakem trenutku naredijo katerokoli vino. Sploh je v tistem času izdelovanje česarkoli nesmiselno. Poleg tega Picard pije samo čaj, kar pa je spet malo čudno saj naj bi bil Francoz.


Če ne pokaže, da pije kaj drugega, še ne pomeni, da ne pije kaj drugega. V seriji ne pokaže, da lula na wc-ju, to pomeni, da sploh ne lula - ever? Sploh pa, a če je francoz, mora piti vino ali kako? Državljanska dolžnost?

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

Phantomeye je izjavil:

Če ne pokaže, da pije kaj drugega, še ne pomeni, da ne pije kaj drugega. V seriji ne pokaže, da lula na wc-ju, to pomeni, da sploh ne lula - ever? Sploh pa, a če je francoz, mora piti vino ali kako? Državljanska dolžnost?


Ja... Kapitan najboljše ladje flote bi moral konstantno pit vino :))

Na dopustu je pa pil tudi vino...

mgermo ::

V TNGju je Picard samo enkrat igral poker in še to samo v zadnjem delu.

Ok, Picard je n00b in Data je preveč vljuden, da bi ga opozoril. Pa še 5 kraljic ima, tako da mu je vseeno. :p
BigWhale je opozarjal na napake v trailerju od Mavericka. Pa mislim, da veliko več ljudi igra poker, kot pilotira borbena letala.

BigWhale ::

Seveda, saj gre za film o bojnih letalih. Star Trek Picard pa ni Star Trek Poker Stars ampak Star Trek Picard. Pac igrata poker mal po svoje in jima je vseeno kaj bi blo tocno po pravilih. Zdej pa ze dost o tem pokru.

Aja, pa Picard ni francoz zarad tega, ker ga nikol nismo vidl z bageto pod pazduho.

ahac ::

Also, Top Gun verjetno ne prikazuje sanj od Icemana.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Easter Eggs You Missed In Star Trek: Picard Episode 1

oo7 ::

Star Trek: Picard Sets New Records for CBS All Access

The premiere of Star Trek: Picard helped drive CBS All Access to record numbers in January 2020, according to the streaming service.

https://comicbook.com/startrek/2020/01/...

Phantomeye ::

Zakaj še noben ni izpostavil borge na koncu? :D

svecka ::

tisto nisi bili borgi ampak samo cube od borgov (iz zadnjega filma?!?), ki ga pa sedaj okupirajo romulanci (raziskujejo).

Mene po trailerju za prihodnje dele serija navdušuje, da bo zelo bazirna zgodbi, kjer se bodo prepletari nam znani karakterji, kar mi je tudi všeč.

Še posebej, ker me je zelo zmotilo, da je zgodba likov iz serije voyager ostala nedokončana. Serija je ravno začela prepletati romanco med liki, njhiove zgodbe itd, ko se je kar naenkrat končala serija prihodom domov in borg finalom. Ful razočaran sem bil takrat. Toliko potenciala in njihvo potovanje domov je bilo nekaj drugačnega od starih Star Trek serij. skoda res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

nurse013 ::

Kdaj pride drugi del ?
:)
you gotta be kidding me...

PARTyZAN ::

V četrtek (jutri) za američane, v petek za ostale smrtnike s Prime Video.

BigWhale ::

svecka je izjavil:

Še posebej, ker me je zelo zmotilo, da je zgodba likov iz serije voyager ostala nedokončana. Serija je ravno začela prepletati romanco med liki, njhiove zgodbe itd, ko se je kar naenkrat končala serija prihodom domov in borg finalom. Ful razočaran sem bil takrat. Toliko potenciala in njihvo potovanje domov je bilo nekaj drugačnega od starih Star Trek serij. skoda res.


Kaj pa je ostalo nedokoncano med liki? Sej so potovanje vlekli sedem let, a ni to dost? :>

MrNighthawk ::

Tale serija ima že v osnovi dolgočasno in nezanimivo zgodbo. Samo zato , ker so potegnili iz naftalina Picarda , ki izgleda resnično uvelo in daje občutek, da se ga loteva ena od možganskih bolezni-


Disco - preveč akcije to ni Star Trek!!
STP - čisti dolgčas!!!

Eni res nikol niso zadovoljni :))
Prvi del od 10ih... to ni zgodba to je uvod ;)

Phantomeye je izjavil:

Zakaj še noben ni izpostavil borge na koncu? :D

svecka je izjavil:

tisto nisi bili borgi ampak samo cube od borgov (iz zadnjega filma?!?), ki ga pa sedaj okupirajo romulanci (raziskujejo).

Najbrž je nek drug cube, tisto v filmu uničijo.
Sodeč po trailerju, neka oblika Borgov bo.

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

svecka je izjavil:

Še posebej, ker me je zelo zmotilo, da je zgodba likov iz serije voyager ostala nedokončana. Serija je ravno začela prepletati romanco med liki, njhiove zgodbe itd, ko se je kar naenkrat končala serija prihodom domov in borg finalom. Ful razočaran sem bil takrat. Toliko potenciala in njihvo potovanje domov je bilo nekaj drugačnega od starih Star Trek serij. skoda res.


Kaj pa je ostalo nedokoncano med liki? Sej so potovanje vlekli sedem let, a ni to dost? :>


Hmm Ensign Harry Kim? :))

BigWhale ::

MrNighthawk je izjavil:

Hmm Ensign Harry Kim? :))


Njegova zgodba bo za vedno ostala nedokoncana. :D

Maximus ::

BigWhale je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Hmm Ensign Harry Kim? :))


Njegova zgodba bo za vedno ostala nedokoncana. :D


Mogoče bodo naredili nov ST: Harry Kim - Čin še neznan ;)

Phantomeye ::

svecka je izjavil:

tisto nisi bili borgi ampak samo cube od borgov (iz zadnjega filma?!?), ki ga pa sedaj okupirajo romulanci (raziskujejo).

Mene po trailerju za prihodnje dele serija navdušuje, da bo zelo bazirna zgodbi, kjer se bodo prepletari nam znani karakterji, kar mi je tudi všeč.

Še posebej, ker me je zelo zmotilo, da je zgodba likov iz serije voyager ostala nedokončana. Serija je ravno začela prepletati romanco med liki, njhiove zgodbe itd, ko se je kar naenkrat končala serija prihodom domov in borg finalom. Ful razočaran sem bil takrat. Toliko potenciala in njihvo potovanje domov je bilo nekaj drugačnega od starih Star Trek serij. skoda res.



mislm, vem, da je bil samo njihov cube.


Filma? J.J. film? Ker, kako naj bi bilo to povezano? To je Alter svet?

Phantomeye ::

svecka je izjavil:

tisto nisi bili borgi ampak samo cube od borgov (iz zadnjega filma?!?), ki ga pa sedaj okupirajo romulanci (raziskujejo).

Mene po trailerju za prihodnje dele serija navdušuje, da bo zelo bazirna zgodbi, kjer se bodo prepletari nam znani karakterji, kar mi je tudi všeč.

Še posebej, ker me je zelo zmotilo, da je zgodba likov iz serije voyager ostala nedokončana. Serija je ravno začela prepletati romanco med liki, njhiove zgodbe itd, ko se je kar naenkrat končala serija prihodom domov in borg finalom. Ful razočaran sem bil takrat. Toliko potenciala in njihvo potovanje domov je bilo nekaj drugačnega od starih Star Trek serij. skoda res.


Takšni nenadni konci (značilne dvo-delne epizode) so ponavadi posledica ukinitve serije.

buttcrack ::

ne vem sicer zakaj mi je kita pobrisal post, ampak OK, on že ve...

drugi del je že na razpolago za pretakanje :p

MrNighthawk ::

buttcrack je izjavil:

ne vem sicer zakaj mi je kita pobrisal post, ampak OK, on že ve...

drugi del je že na razpolago za pretakanje :p


A se lahko zmenimo (A gentlemans/womans agreement) da do sobote zjutraj ne pišemo spoilerjev? :))
To govorim za celo sezono :))

Invictus ::

buttcrack je izjavil:

ne vem sicer zakaj mi je kita pobrisal post, ampak OK, on že ve...

drugi del je že na razpolago za pretakanje :p

Akcija :D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tero ::

Kdo že gledal drugi del? Zgodba in efekti so cool. Me pa zelo moti beseda 'fuck'. Star trek nikoli ni imel kletvic in jih tudi ne potrebuje. (ja vem discovery jih tudi ima)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Phantomeye ::

Tero je izjavil:

Kdo že gledal drugi del? Zgodba in efekti so cool. Me pa zelo moti beseda 'fuck'. Star trek nikoli ni imel kletvic in jih tudi ne potrebuje. (ja vem discovery jih tudi ima)


fuck it. Imel bi jih, če takrat ne bi bilo cenzure kot je bila, zdaj je ni.

oo7 ::

Tero je izjavil:

Kdo že gledal drugi del? Zgodba in efekti so cool. Me pa zelo moti beseda 'fuck'. Star trek nikoli ni imel kletvic in jih tudi ne potrebuje. (ja vem discovery jih tudi ima)


Sem pogledal kar vredu epizoda.
Najbolj me moti fuck beseda pri TV seriji Expanse kjer preklinja tista tastara Aversala.
««
5 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861148 (6691) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111633 (1225) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726759 (22387) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810651 (9212) nicjasno

Več podobnih tem