» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
4 / 19
»»

oo7 ::

New Admiral Picard Uniform from STAR TREK: PICARD




oo7 ::

'Star Trek: Picard' Renewed For Season 2 Ahead Of Series Debut Next Month

https://deadline.com/2019/12/star-trek-...

Druga sezona potrjena.

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

'Star Trek: Picard' Renewed For Season 2 Ahead Of Series Debut Next Month

https://deadline.com/2019/12/star-trek-...

Druga sezona potrjena.


Huh? :D

Sicer lahko še vedno zadevo prekličejo, če bi bilo vse skupaj popolno razočaranje. Ampak kot kaže ima Star Trek nekaj zagona :)

p.s. a je kdo odločil, da bi pogledal celoten TNG pred serijo? Prvi dve sezoni se mi zdita porazni. Najbrž lahko preštejem na prste ene roke dele, ki se mi zdijo vredni ogleda.

imagodei ::

MrNighthawk je izjavil:

Prvi dve sezoni se mi zdita porazni. Najbrž lahko preštejem na prste ene roke dele, ki se mi zdijo vredni ogleda.

Hm, zanimivo. Meni se zdijo čist solidne, ne smeš pa seveda gledat efektov. STTNG je vedno briljirala v tem, da so bili karakterji postavljeni pred raznovrstna etična, sociološka, eksistencialna in sorodna vprašanja, s katerimi smo se gledalci lahko poistovetili. V stilu, OK, dogaja se par stoletij v prihodnosti, ampak tarejo jih ista vprašanja kot nas. V tem je bila moč serije, ki je potem navdihnila še par spinoffov in filmov. Čisto drugače kot npr. DISCO, kjer so v ospredju hitre akcijske scene in cel kup brezveznih specialnih efektov... Recimo, zakaj se mora Discovery trikrat zavrtet okoli svoje osi, ko požene spore drive? Kot Dorothy, ki je morala 3x potolči skupaj s čeveljci, da je lahko šla domov v Kansas... ;((
- Hoc est qui sumus -

MrNighthawk ::

imagodei je izjavil:


Hm, zanimivo. Meni se zdijo čist solidne, ne smeš pa seveda gledat efektov. STTNG je vedno briljirala v tem, da so bili karakterji postavljeni pred raznovrstna etična, sociološka, eksistencialna in sorodna vprašanja, s katerimi smo se gledalci lahko poistovetili.

Ne mislim zaradi efektov ampak sam način igranja, glasba,... itd. Pri DS9 in Voyagerju nisem imel teh problekom, ker sta bila praktična "kopija" TNGja kasnejših sezon in "modernizirana" late 90s.

Čisto drugače kot npr. DISCO, kjer so v ospredju hitre akcijske scene in cel kup brezveznih specialnih efektov...

Ja to je "problem" modernega CGI. Postal je poceni in akcija je obvezna v modernem TVju. Dialogi so prisotni več ali manj za povečanje drame.
Recimo, zakaj se mora Discovery trikrat zavrtet okoli svoje osi, ko požene spore drive? Kot Dorothy, ki je morala 3x potolči skupaj s čeveljci, da je lahko šla domov v Kansas... ;((

Mogoče je pa spore drive tisti, ki obrne Disco??? :))
Meni že ni bilo všeč (na začetku), da so se Voyagerju motorji privzdignil :D
Sicer pa ne vem zakaj se Discovery obrača okoli... umetniško izražanje I guess.

BigWhale ::

MrNighthawk je izjavil:

imagodei je izjavil:


Recimo, zakaj se mora Discovery trikrat zavrtet okoli svoje osi, ko požene spore drive? Kot Dorothy, ki je morala 3x potolči skupaj s čeveljci, da je lahko šla domov v Kansas... ;((

Mogoče je pa spore drive tisti, ki obrne Disco??? :))
Meni že ni bilo všeč (na začetku), da so se Voyagerju motorji privzdignil :D
Sicer pa ne vem zakaj se Discovery obrača okoli... umetniško izražanje I guess.


Takrat, ko se aktivira spore drive, pride do fluktuacij med nasim vesoljem in micelijskem medprostorom, zaradi tega nastanejo ortogonalne sile, ki delujejo na ladjo na eni strani zgoraj, na drugi strani pa spodaj, pride do coriolisovega efekta in zato ladjo obrne okrog. Podobno kot vrtinec vode v kopalni kadi. Inertial dampers ublazijo te reci za posadko, zunaj se pa se vedno vidi tako kot se vidi.

Ne vem no, res nic ne veste in je treba vse razlozit?!

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

imagodei je izjavil:


Recimo, zakaj se mora Discovery trikrat zavrtet okoli svoje osi, ko požene spore drive? Kot Dorothy, ki je morala 3x potolči skupaj s čeveljci, da je lahko šla domov v Kansas... ;((

Mogoče je pa spore drive tisti, ki obrne Disco??? :))
Meni že ni bilo všeč (na začetku), da so se Voyagerju motorji privzdignil :D
Sicer pa ne vem zakaj se Discovery obrača okoli... umetniško izražanje I guess.


Takrat, ko se aktivira spore drive, pride do fluktuacij med nasim vesoljem in micelijskem medprostorom, zaradi tega nastanejo ortogonalne sile, ki delujejo na ladjo na eni strani zgoraj, na drugi strani pa spodaj, pride do coriolisovega efekta in zato ladjo obrne okrog. Podobno kot vrtinec vode v kopalni kadi. Inertial dampers ublazijo te reci za posadko, zunaj se pa se vedno vidi tako kot se vidi.

Ne vem no, res nic ne veste in je treba vse razlozit?!




https://www.technobabble.biz/

Zgodovina sprememb…

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Takrat, ko se aktivira spore drive, pride do fluktuacij med nasim vesoljem in micelijskem medprostorom, zaradi tega nastanejo ortogonalne sile, ki delujejo na ladjo na eni strani zgoraj, na drugi strani pa spodaj, pride do coriolisovega efekta in zato ladjo obrne okrog. Podobno kot vrtinec vode v kopalni kadi. Inertial dampers ublazijo te reci za posadko, zunaj se pa se vedno vidi tako kot se vidi.

Ne vem no, res nic ne veste in je treba vse razlozit?!

Super :))
Le kaj je z današnjo šolo. To smo se mi učili pri osnovah fizike ;)

Jst ::

In to na Vulcanu, davna leta nazaj že!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BigWhale ::

MrNighthawk je izjavil:




Shaka, when the walls fell.

oo7 ::

PATRICK STEWART EXPLAINS HOW 'LOGAN' INSPIRED HIM TO COME BACK FOR STAR TREK: PICARD

https://www.syfy.com/syfywire/logan-ins...

Logan je zelo dober film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gury ::

MrNighthawk je izjavil:


p.s. a je kdo odločil, da bi pogledal celoten TNG pred serijo? Prvi dve sezoni se mi zdita porazni. Najbrž lahko preštejem na prste ene roke dele, ki se mi zdijo vredni ogleda.

TNG serija je meni osebno zelo dobra. Značilno za prvo sezono je bilo, da še niso ravno vedeli, kam bodo šli s serijo in zgodbo. Naslednje sezone so izhajale tudi iz zgodb/epizod prve sezone, pa tudi nove dobre zgodbe so se začele razvijati.

MrNighthawk ::

Gury je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:


p.s. a je kdo odločil, da bi pogledal celoten TNG pred serijo? Prvi dve sezoni se mi zdita porazni. Najbrž lahko preštejem na prste ene roke dele, ki se mi zdijo vredni ogleda.

TNG serija je meni osebno zelo dobra. Značilno za prvo sezono je bilo, da še niso ravno vedeli, kam bodo šli s serijo in zgodbo. Naslednje sezone so izhajale tudi iz zgodb/epizod prve sezone, pa tudi nove dobre zgodbe so se začele razvijati.


Meni je tudi bila in še vedno pogledam kakšen del vsake toliko. Še posebno kasnejših sezon.Ampak se čuti pridih 80ih in TOSa. DS9, Voy,... so bili iz tega pogleda bolj "moderni", seveda ker so bili pač novejši in sledili ustaljenemu iz TNGja in DS9.

oo7 ::

Še 13 dni :)

Spock83 ::

Yey :)

Izi ::

Zadnji 8 minutni "Short Treks" (#11) iz Star Trek Discovery z naslovom "Children of Mars" je pa obvezen ogled.
Nova Canon zadeva in še povezan je z Admiralom Picardom:

Je to predzgodba za prihajajočo Picard serijo?

MrNighthawk ::

Izi je izjavil:

Zadnji 8 minutni "Short Treks" (#11) iz Star Trek Discovery z naslovom "Children of Mars" je pa obvezen ogled.
Nova Canon zadeva in še povezan je z Admiralom Picardom:

Je to predzgodba za prihajajočo Picard serijo?


Omenjajo "Rebel synths", kar lahko namiguje na replike od Data, ki jih prikazujejo že v trailerju. In v enem izmed trailerjev je pokazal Picarda in v oknu se vidi rdeč planet in eksplozije. Lahko, da bo to kakšen flashbac glede na to, da Picard ni več admiral. Razen, če bo spet v star fleetu na koncu sezone in je tole prequel na 2. Sezono ;)

oo7 ::

Patrick Steward na Twitterju - https://twitter.com/SirPatStew/status/1...

We are about 10 days away from the premiere of #StarTrekPicard, so it's a delight to share with you that we've been renewed for a second season! Excited to get back to work and for you to see what our amazing team has created for season one.

msjr ::

24. 1. mi kaže na amazonu series premiere, komaj čakam. (brez proxija, direkt iz slo, upam da ne bodo spet kaj zaj. kot recimo s serijo Bosch, kjer ne morem gledat zadnje sezone)

Cveto ::

Znanec (je novinar v nemčiji) je bil na premieri v Berlinu.

Prepozna kdo tole:



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

link_up ::

24.1. bo na Prime. Bom pogledal. Ampak, ce bo skropucalo, kot je Discovery bo zalostno. Ja ne vem, a ne znajo vec zanimivih sci-fi serij snemat? Kaksne so to zdaj neke moralne fore? Koga briga kaj je un reku, udri po siromaki s 4x quantum!
In and Out

DrDre95 ::

link_up je izjavil:

ce bo skropucalo, kot je Discovery bo zalostno


Kar je Picard pravil je, da se bo vse skupaj vrtelo okoli tega ko se bori proti Prime directive ker so Romulani begunci in jih ksenofoba federacija noče sprejeti.

Kakršnokoli naključje z dejanskim stanjem je popolnoma namensko.

oo7 ::

A ni že 23.1 prva epizoda ?

MrNighthawk ::

DrDre95 je izjavil:

link_up je izjavil:

ce bo skropucalo, kot je Discovery bo zalostno


Kar je Picard pravil je, da se bo vse skupaj vrtelo okoli tega ko se bori proti Prime directive ker so Romulani begunci in jih ksenofoba federacija noče sprejeti.

Kakršnokoli naključje z dejanskim stanjem je popolnoma namensko.


Star Trek je pogosto prikazoval in bil obraz tematiki iz RL v vseh serijah od TOS naprej pa do filmov.

link_up je izjavil:

24.1. bo na Prime. Bom pogledal. Ampak, ce bo skropucalo, kot je Discovery bo zalostno. Ja ne vem, a ne znajo vec zanimivih sci-fi serij snemat? Kaksne so to zdaj neke moralne fore? Koga briga kaj je un reku, udri po siromaki s 4x quantum!


Snemajo serije, ki jih ljudje gledajo. Je pa način snemanja, igranja, prikaz itd drugačen kot je bil 20, 30 ali pa 50 let nazaj. Če bi bil Discovery takšno skropucalo do Picard serije in vseh ostalih planiranih serij sploh ne bi prišlo.
Trenutno je zanimanje za Star Trek na konkretnem nivoju, drugače ne bi odobrili že 2. sezone STP

oo7 je izjavil:

A ni že 23.1 prva epizoda ?


ja na CBS v USA. Za svet pa preko Prime 24. Glede na to, da je čas predvajanja 23.1. ponoči je 24. čist ok :)

link_up ::

hvala hawk, imas prav. Dejansko sem ostal v casu. Preprosto mi sodobni slog ne odgovarja.
In and Out

oo7 ::

Star Trek: Picard - Blue Skies extended

imagodei ::

MrNighthawk je izjavil:

Snemajo serije, ki jih ljudje gledajo. Je pa način snemanja, igranja, prikaz itd drugačen kot je bil 20, 30 ali pa 50 let nazaj. Če bi bil Discovery takšno skropucalo do Picard serije in vseh ostalih planiranih serij sploh ne bi prišlo.

Predvsem je problem format. STTNG se je izrazito ukvarjal z družbeno aktualnimi temami, brezčasnimi moralnimi vprašanji, zapakiranimi v ZF. Z igralci smo se poistovetili, ker so jih dajale iste dileme, kot dajejo posameznika danes. Pri Discoveryju je npr. izrazito tako, da so efekti povsem povozili zgodbo, karakterji se meni osebno ne zdijo močni oziroma se z nikomur ne poistovetim, umestitev zgodbe odpira več vprašanj kot jih zapira... Absolutno nerazumljivo mi je, zakaj Discota niso mogli postaviti v čas po STTNG oziroma v drug time frame, kjer ne bi delal štale po kanonu in timelineu.

MrNighthawk je izjavil:

Trenutno je zanimanje za Star Trek na konkretnem nivoju, drugače ne bi odobrili že 2. sezone STP

Zanimanje je za Patricka Stewarta / Picarda. ;) Če bo tale serija polomija, bo ogorčenje nekje na nivoju tistega iz zaključka Game of Thrones.
- Hoc est qui sumus -

Gregor P ::

imagodei je izjavil:


Zanimanje je za Patricka Stewarta / Picarda. ;) Če bo tale serija polomija, bo ogorčenje nekje na nivoju tistega iz zaključka Game of Thrones.

... Stewart je izjemen igralec in točno to tudi pričakujemo od njega v novi ST seriji. Drugače je vseeno, če te serije sploh ne naredijo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BigWhale ::

imagodei je izjavil:

Predvsem je problem format. STTNG se je izrazito ukvarjal z družbeno aktualnimi temami, brezčasnimi moralnimi vprašanji, zapakiranimi v ZF. Z igralci smo se poistovetili, ker so jih dajale iste dileme, kot dajejo posameznika danes.


Z igralci smo se poistovetili predvsem zato, ker so igrali priblizno tako leseno, kot bi igrali mi, ce bi igrali v ST. ;>

imagodei je izjavil:


Pri Discoveryju je npr. izrazito tako, da so efekti povsem povozili zgodbo, karakterji se meni osebno ne zdijo močni oziroma se z nikomur ne poistovetim, umestitev zgodbe odpira več vprašanj kot jih zapira... Absolutno nerazumljivo mi je, zakaj Discota niso mogli postaviti v čas po STTNG oziroma v drug time frame, kjer ne bi delal štale po kanonu in timelineu.


Men se zdi, da ima Discovery v povprecju vec dobrih karakterjev kot so jih imele prejsnje serije. Pa nima enga karakterja, ki se ful trudi bit bolj clovek. :))

imagodei je izjavil:

Zanimanje je za Patricka Stewarta / Picarda. ;) Če bo tale serija polomija, bo ogorčenje nekje na nivoju tistega iz zaključka Game of Thrones.

Po mojem bo ogorcenje v vsakem primeru. :>

3p ::

BigWhale je izjavil:

Z igralci smo se poistovetili predvsem zato, ker so igrali priblizno tako leseno, kot bi igrali mi, ce bi igrali v ST. ;>


Da. :D Je pa res, da se mi takrat, ko sem kot smrkavec to prvič gledal, ni zdelo tako.

Tudi "moralna vprašanja" zapakirana v ZF so bila vsa rešena po principu, da vsakič zmagamo mi, ker smo najboljši, če že ne v vseh pogledih, pa vsaj bolj moralni. Takrat se še je dalo "prodati" gledalcem federacijo, kot sinonim upgradanega zahoda, kar bo zdaj problem, ker je že otrokom jasno, da je imamo zelo zelo velike uhlje.

imagodei ::

BigWhale je izjavil:

Z igralci smo se poistovetili predvsem zato, ker so igrali priblizno tako leseno, kot bi igrali mi, ce bi igrali v ST. ;>

Eh, ne... Mislim, da sva ti in jaz kar približno istih let; dvomim, da si pri cca 15 letih, give or take few, v ZF nanizanki spremljal kako leseno igrajo igralci...? Predvsem manko proračuna za spektakularne eksplozije in vesoljske bitke so prav uspešno nadoknadili z zanimivimi dilemami - kot sem napisal, z brezčasnimi dilemami. Niti ne trdim, da so bile same zgodbe vrhunske, ampak tematika je bila pa mnogokrat precej aktualna.
- Hoc est qui sumus -

Phantomeye ::

imagodei je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Z igralci smo se poistovetili predvsem zato, ker so igrali priblizno tako leseno, kot bi igrali mi, ce bi igrali v ST. ;>

Eh, ne... Mislim, da sva ti in jaz kar približno istih let; dvomim, da si pri cca 15 letih, give or take few, v ZF nanizanki spremljal kako leseno igrajo igralci...? Predvsem manko proračuna za spektakularne eksplozije in vesoljske bitke so prav uspešno nadoknadili z zanimivimi dilemami - kot sem napisal, z brezčasnimi dilemami. Niti ne trdim, da so bile same zgodbe vrhunske, ampak tematika je bila pa mnogokrat precej aktualna.


Sej dejansko ne opaziš, kako slabo je nekaj (npr. lesena igra), če nimaš z ničemer za primerjat. Tudi starih iger se spomnimo, da so imele lepo grafiko.

MrNighthawk ::

imagodei je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Z igralci smo se poistovetili predvsem zato, ker so igrali priblizno tako leseno, kot bi igrali mi, ce bi igrali v ST. ;>

Eh, ne... Mislim, da sva ti in jaz kar približno istih let; dvomim, da si pri cca 15 letih, give or take few, v ZF nanizanki spremljal kako leseno igrajo igralci...? Predvsem manko proračuna za spektakularne eksplozije in vesoljske bitke so prav uspešno nadoknadili z zanimivimi dilemami - kot sem napisal, z brezčasnimi dilemami. Niti ne trdim, da so bile same zgodbe vrhunske, ampak tematika je bila pa mnogokrat precej aktualna.

Lesena igra je bila v 90ih zelo prisotna. Ne samo v sci fi ampak povsod. Od Beverly Hills do Baywatch, ER,... itd. zato so bili preboji igralce iz TVja v filme zelo redki in redkokdaj uspešni. Z razliko od 21. stoletja, kjer v serijah z visokim budgetom igrajo že zelo uveljavljeni igralci itd.
Se pa strinjam, da je bilo včasih veliko več dialoga od akcije in reševanje problemov na bolj "intelektualni" ravni. v 2. sezoni so največji "zajeb" time crystals. ker je bila njihova naloga reševanje scenarija :))

PARTyZAN ::

BigWhale je izjavil:

Z igralci smo se poistovetili predvsem zato, ker so igrali priblizno tako leseno, kot bi igrali mi, ce bi igrali v ST. ;>


Jaz si ne bi upal rečt, da so igrali "leseno" ampak bolj gledališko. Večina TNG igralcev je imelo prej največ izkušenj ravno iz te sfere. Also, nice. Nisem vedel, da si aspiring igralec!

Men se zdi, da ima Discovery v povprecju vec dobrih karakterjev kot so jih imele prejsnje serije. Pa nima enga karakterja, ki se ful trudi bit bolj clovek. :))


Karakter oz. značaj? Si mislil like? :). I guess je to subjektivno.

Po mojem bo ogorcenje v vsakem primeru. :>


Definitivno. Neki tazga bo.

MrNighthawk ::

PARTyZAN je izjavil:

Jaz si ne bi upal rečt, da so igrali "leseno" ampak bolj gledališko. Večina TNG igralcev je imelo prej največ izkušenj ravno iz te sfere.

Aja?
Razen Patrick Stewarta in Brent Spinerja so bili večino daytime soap opera igralci. V DS9 je bil Avery Brooks bolj znan igralec, v Voyageryju Ethan Philips.
Edina omembe vredna sta bila Levar Burton, ki je že dobil Emmija in Wil Wheaton (Stand by Me).
Ni baš neki omembe vreden nabor igralcev.

PARTyZAN ::

Ja.

Poleg omenjenih še:
Gates McFadden
Marina Sirtis

A ti tripaš na pretekle dosežke? Zakaj je The Expanse tolk kul? Zato, ker so sami seasoned znani igralci? :)

c3p0 ::

Stewart je klasično šolan vrhunski igralec, zato za samo igro ni debate. Poserjejo pa ga lahko scenaristi in razne agende, česar se tudi bojim. Žanr je že tako izmozgan, da bo nekaj originalnega težko izvesti.

PARTyZAN ::

ST je vedno mel "razne agende".

MrNighthawk ::

PARTyZAN je izjavil:

Ja.

Poleg omenjenih še:
Gates McFadden
Marina Sirtis

Eh... dej no :)
Ethan Phillips (Nelix) je bil bolj aktiven :)
Večina main casta vseh ST serij niso bili ne vem kako vrhunski igralci, pred Star Trekom in velika večina jih tudi po Star Treku ni naredila nekaj omembe vrednega. Wil Wheaton odkar se pojavlja v Big bang thoery :))
Razen Patrick Stewarta.
A ti tripaš na pretekle dosežke? Zakaj je The Expanse tolk kul? Zato, ker so sami seasoned znani igralci? :)

Huh? Govor je o leseni igri in "dosežkih" igralcev, ne pa da je samo njihovo igranje zaslužno za kvaliteto serije.

PARTyZAN ::

Nikjer nisem tega napisal. Sem pa še vedno mnenja, da je najverjetneje BW precenil svoje igralske sposobnosti :)

MisterM ::

Prva epizoda je že dosegljiva (Amazon). Engage!

MrNighthawk ::

MisterM je izjavil:

Prva epizoda je že dosegljiva (Amazon). Engage!

Na Prime, ga še ni.
No mogoče, če imaš CBS all acces z U.S. naslovom.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Tale prvi del je bolj ogrevanje, ampak kaj čmo, star trek je star trek.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

c3p0 ::

Po (meni) obupnem Discovery nisem pričakoval kaj dosti, zato je začetek prijetno presenečenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

MrNighthawk ::

Tole je bil res samo uvod.

PARTyZAN ::

Sami američani tle apparently :).

Ales ::

Sem zelo prijetno presenečen, zaenkrat. Predogled za naslednje dogodke navdaja z optimizmom.

Furbo ::

PARTyZAN je izjavil:

Sami američani tle apparently :).

Seveda. Kaj ni ravno politično korekten Hollywood tisti, ki hoče ukiniti meje?
Zagotovo ne morejo imeti nič proti temu, da sledimo njihovem prepričanju. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Dober začetek nove TV serije.

MrNighthawk ::

PARTyZAN je izjavil:

Sami američani tle apparently :).


Ma dej nehite z nekimi politčnimi butalščinami, iskanju komunistev itd.

A ne more noben pokomentirat razlike Enterprise D v uvodnem prizoru v Full HD z Enterprise D iz remastered TNG? :D
Poleg tega, da Patrick Stewart reees odlično igra "starčka" Picarda in glasba iz uvodne špice je awesome.
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861864 (7407) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111646 (1238) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726920 (22548) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810682 (9243) nicjasno

Več podobnih tem