» »

Sportsdirect - nakup kolesa preko spleta

Sportsdirect - nakup kolesa preko spleta

techuser ::

Probal sem kupiti kolo preko sportsdirect ampak vedno dobim povratno informacijo, da ne morejo poslati v našo državo. Je pa to slovenska spletna stran in mi je čudno, ker sem bral, da so ljudje že kupovali kolesa pri njih. Kdo ve ali so kaj spremenili? Poskusil sem jih klicati pa vedno dobim informacijo, da imajo preveč klicev, na email pa odgovarjajo zelo slabo, ponavadi čakaš po več dni.
  • spremenil: techuser ()

shadeX ::

Lepo prosim, NE kupuj koles iz sports direct, niso z razlogom tako poceni. Imam izkušnje z dvemi muddyfox kolesi, ki dobesedno razpadajo, kaj več sploh nimam za dodajat.

Poglej v Hervisu, imajo večkrat akcije in znižanja, iz tam 450€ na 300€ ali še manj dobiš že solidno kolo, tudi kvaliteta na videz deluje veliko boljša kot muddyfox sranje.

xda develope ::

Ce hoces poceni pa dobro pejdi u decathlon...prezivi skoraj use

techuser ::

Bom drugje kupil, hvala za nasvete.
A je ta kolo v redu? https://www.mimovrste.com/gorska-kolesa...

Ganon ::

Ne, ni v redu. In pa, kolesa se ne kupuje preko spleta.

xda develope ::

Ni vredu ne. Vzemi v decathlonu rockrider 340. Boljsi od teh jajc.

fujtajksel ::

shadeX je izjavil:

Lepo prosim, NE kupuj koles iz sports direct, niso z razlogom tako poceni. Imam izkušnje z dvemi muddyfox kolesi, ki dobesedno razpadajo, kaj več sploh nimam za dodajat.

Poglej v Hervisu, imajo večkrat akcije in znižanja, iz tam 450€ na 300€ ali še manj dobiš že solidno kolo, tudi kvaliteta na videz deluje veliko boljša kot muddyfox sranje.


Hm, ravno Hervis si moral dat za boljšo alternativo? Tam mi je prodajalec namignil da rajši ne jemat njihove znamke. Pa za znane znamke ki jih prodajajo je znano da za njih delajo sumljive posebne serije, ki jih sami ne prodajajo in po nekem čudnem naključju izdelajo podobne originalnim boljšim serijam čeprav niso... Dobro poglej kaj prodajajo in ne jemat če še ni 50% popusta.

scipascapa ::

xda develope je izjavil:

Ni vredu ne. Vzemi v decathlonu rockrider 340. Boljsi od teh jajc.


pa res za 200€ dober? Kaj za take ki so cca 95kg? :)

sesobebo ::

Ganon je izjavil:

Ne, ni v redu. In pa, kolesa se ne kupuje preko spleta.

ker?
(pa cist resno me zanima, ker jaz do zdaj nisem imel slabe izkusnje)

krneki0001 ::

shadeX je izjavil:

Lepo prosim, NE kupuj koles iz sports direct, niso z razlogom tako poceni. Imam izkušnje z dvemi muddyfox kolesi, ki dobesedno razpadajo, kaj več sploh nimam za dodajat.


Zanimivo da muddyfox meni že nekaj let deluje brez problemov in nič ne razpada, pa se vozim povsod, čez drn in strn. Res pa z njim ne skačem (ker je na okvirju izrecno napisano, da se z njim naj nebi skakalo)
Ni bil pa kupljen v Sloveniji, ampak v Avstriji, ker sports direct trgovine takrat pri nas še ni bilo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

xda develope ::

scipascapa je izjavil:

xda develope je izjavil:

Ni vredu ne. Vzemi v decathlonu rockrider 340. Boljsi od teh jajc.


pa res za 200€ dober? Kaj za take ki so cca 95kg? :)

Jap. To pa nebi vedu jih mam 70. Pač solidno za denar ki ga daš

Sheteentz ::

najprej odgovori kje vse se boš peljal s tem kolesom. ker za 150€ boš dobil kolo, ki je zmožno zgolj manjših skokov. Da greš pa s takšnim kolesom že po kakšnih bolj konkretnih koreninah se pa zna zgodit, da material ne bo zdržal in bo prej ali slej kaj počilo.

tisto kolo iz mimovrste ima sprednje in zadnje vzmetenje in neke gume, ki res niso za po grobem materialu, tudi prednja vilica je nek no-name švoh izdelek, ki ne zdrži nekih obremenitev. že tukaj bi ti ta diskrepanca morala takoj zasvetit direkt v oči. pa vzemi diske, ker so mnogo boljši od klasičnih zavor.

torej, raje vzemi brez zadnjega vzmetenja in bolj konkretno kot ta poceni polno vzmeteni jajc. Sj je logično, da že samo z materialom težko prideš čez, če za 150€ kupuješ polno vzmeteno kolo. ajde, izgleda že kot da je vzmeten, ampak to zvmetenje je verjetno bolj hec.

jaz sem lani vzel predlanski model nakamura catch s prendjim vzmetenjem, ki je bolj osnovno, ni za po nekih hudi klancih, je pa za po zmernih brezpotjih čisto dovolj.
https://www.intersport.si/nakamura-catc...

techuser ::

Dobro, nekje za 200 EUR je rockrider 340 in pa tale kolo: http://www.eurobike.si/sl/esperia-orego...

Je ta v rangu rockriderja ali je to spet kakšna slaba italijanska firma?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Sheteentz ::

še zdaj ne vemo kje vse se boš sploh peljal

xda develope ::

Sheteentz je izjavil:

najprej odgovori kje vse se boš peljal s tem kolesom. ker za 150€ boš dobil kolo, ki je zmožno zgolj manjših skokov. Da greš pa s takšnim kolesom že po kakšnih bolj konkretnih koreninah se pa zna zgodit, da material ne bo zdržal in bo prej ali slej kaj počilo.

tisto kolo iz mimovrste ima sprednje in zadnje vzmetenje in neke gume, ki res niso za po grobem materialu, tudi prednja vilica je nek no-name švoh izdelek, ki ne zdrži nekih obremenitev. že tukaj bi ti ta diskrepanca morala takoj zasvetit direkt v oči. pa vzemi diske, ker so mnogo boljši od klasičnih zavor.

torej, raje vzemi brez zadnjega vzmetenja in bolj konkretno kot ta poceni polno vzmeteni jajc. Sj je logično, da že samo z materialom težko prideš čez, če za 150€ kupuješ polno vzmeteno kolo. ajde, izgleda že kot da je vzmeten, ampak to zvmetenje je verjetno bolj hec.

jaz sem lani vzel predlanski model nakamura catch s prendjim vzmetenjem, ki je bolj osnovno, ni za po nekih hudi klancih, je pa za po zmernih brezpotjih čisto dovolj.
https://www.intersport.si/nakamura-catc...

Z rockriderjem 340 sm take delou pa se vedno niti razpokice na okvirju....

simone ::

Kaj pa cestna muddyfox kolesa ima kdo kaksne izkusnje?

widj3098dj32 ::

simone je izjavil:

Kaj pa cestna muddyfox kolesa ima kdo kaksne izkusnje?

Decathlon Triban RC500, RC520.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 492 93 94 95 )

Oddelek: Šport
4708703312 (619) b4d
»

Nakup kolesa

Oddelek: Šport
254002 (3059) HotBurek
»

Otroško kolo 24 col

Oddelek: Šport
141277 (1104) kixs
»

Nakup kolesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5511223 (6865) Twixz
»

Katero nizkocenovno kolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8632636 (30163) stratosD

Več podobnih tem