» »

Banka Ferratum

Banka Ferratum

1
2
»

buttcrack ::

v vednost:
Dear customer,


We are closing Ferratum Mobile Bank app on 22nd of June, 2020.

We are building a new mobile app which will be available in selected markets in 2020. Due to the ongoing development of the new app, Ferratum Bank will no longer offer banking services with the current Mobile Bank app starting from 22nd of June, 2020.

Unfortunately, this means that on 22nd of June, 2020 your Ferratum Bank account will be closed and you will no longer have access to your account.

To move your funds and save bank statements, please take the following steps:

Transfer your funds from your Ferratum mobile bank account to another bank account in your name. Transfer out all your remaining funds as from 22nd of June, 2020 the app and access to funds will no longer be available.
Download your bank statements, they are available in-app for you to download
If you wish to receive Statement of Fee, please contact our customer service at customersupport@ferratumbank.com.

Term deposit, savings account and your Ferratum Bank Mastercard debit card:

As per today, it is not possible to open any new fixed term deposit or savings account.
By 1st of June 2020 the fixed term deposits and savings accounts that you may have opened with us, will be closed and all the available balances will be transferred to your main Ferratum Bank account. Remember that your available bank account balance needs to be transferred out of your Ferratum Bank account to another bank account in your name.
If your fixed term deposit will terminate earlier than the agreed term, the deposit will be considered as matured and the accrued interest will be paid to you.
Interests accrued on your savings accounts will be credited to your main Ferratum Bank account by 1st of June 2020.
All physical and virtual debit cards will stop working on the 1st of June 2020.

We apologize for any inconvenience that this may cause you and thank you for being our customer.

If you have any questions, please contact our customer service at +356 203 415 33 / customersupport@ferratumbank.com.

Best regards,

Ferratum Mobile Bank team

Apple ::

Ech, bo treba na FURS javit, da smo zaprli racun :)
LP, Apple

buttcrack ::

Škoda mi ga bo. Sicer res da so skenslal vezavo že z novim letom ampak obresti na savings računu so bile pa neprimerljive. Ima kdo kakšno odejo kam dat ležat cekine za .5%+ obresti brez vezave?

Apple ::

Delnice? Zdej so nekatere slovenske rekordno nizke...
LP, Apple

buttcrack ::

Beri to kot ziher biznis aka zajamčeno, to delnice niso!

buttcrack ::

včeraj dobim priporočeno pošto s FURSa, kjer piše, da sem v letu 2019 utajil davke, bla bla bla...

s sicer dokaj prijazno referentko ugotoviva, da gre za tole potopljeno banko, ki pomoje sploh ne obratuje več in zaradi tega ne morem niti do izpiskov alil karkoli.

Banka je za tiste čase ponuja solidne obresti na depozite in vezane vloge, zato sem pač takrat nekaj denarja tam parkiral in pokasiral obresti. Sedaj so pa FURSu javili, da so mi izplačali dividende!!!, ne obresti. Ker teh obresti takrat ni bilo preko 1k €, mi jih ni bilo treba prijavljati, sedaj pa želijo globo in kaj jaz vem kaj še.

kako hudiča človeku dopovedat, da so se zajebali brez izpiskov. To, da na njihovi še delujoči spletni strani piše večinoma o obrestih in depozitih/vezanih vlogah njih pač ne zanima, ker nekje v drobnem tisku se pa najde tudi beseda dividenda.

Sicer, če se bom izognil globi, se ne bom preveč sikiral, bom pač plačal tistih 25% davka na dobiček, ampak je pa skrajno retardirano vse skupaj...

Ima kdo kako idejo, razen, da se na Malto zategnem v živo težit :)

Ales ::

Si imel prijavljen Ferratum bančni račun pri FURS?

buttcrack ::

seveda

estons ::

Lara3 ::

Živjo,
Zanima me, če je v zadnjem času kdo vzel kredit pri banki Ferratum. Zahtevajo namreč uporabniško ime in geslo moje banke NLB za vpogled v moje prihodke, da lahko ocenijo koliko kredita lahko dobim. Mi lahko prosim kdo pomaga z nasvetom?

Steinkauz ::

Preberi prejšnji članek.
Morš bit nor kej tazga narest.

redtech ::

Če nimaš denarja, ga boš potem imel še manj:

Primer kredita : Za kredit v višini 1.000,00 EUR, ki se črpa v enkratnem znesku, s spremenljivo nominalno obrestno mero 4,9% na leto v višini 26,54 EUR, nadomestilom za storitve v višini 222,98 EUR, naročnino v višini 12,00 EUR in nadomestilom za črpanje v višini 50,00 EUR, je skupni znesek, ki ga mora plačati kreditojemalec 1.311,52 EUR, če se odplačuje v 12 mesečnih obrokih 172,48 EUR, 119,05 EUR, 115,61 EUR, 112,17 EUR, 108,73 EUR, 105,30 EUR, 104,96 EUR, 101,52 EUR, 98,08 EUR, 94,64 EUR, 91,21 EUR, 87,77 EUR. EOM znaša 77,59

Za 2k po njihovem izračunu EOM 52%...

Bolje, da na svoji banki vzameš izreden limit po 12%.

BuDi79 ::

Lara3 je izjavil:

Živjo,
Zahtevajo namreč uporabniško ime in geslo moje banke NLB za vpogled v moje prihodke...
in kaj si jim mislil dat, glede na to da se v NLB pride samo z otp kodo?

Furbo ::

Lara3 je izjavil:

Živjo,
Zanima me, če je v zadnjem času kdo vzel kredit pri banki Ferratum. Zahtevajo namreč uporabniško ime in geslo moje banke NLB za vpogled v moje prihodke, da lahko ocenijo koliko kredita lahko dobim. Mi lahko prosim kdo pomaga z nasvetom?

To ni legalno. Najprej sem še pomislil, da gre za očitni scam, ker prvič slišim za to 'banko'.
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/insp...
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trading212 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23050096 (691) Comandante
»

Degiro online broker (in alternative) - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
547151141 (15844) Thomxy
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247527 (6452) sarma832

Več podobnih tem