» »

Ima kdo izkušnje z future.net

Ima kdo izkušnje z future.net

nokia6310 ::

Pozdravljeni, pred dnevi sem bil na obisku kjer sem zvedel za to zadevo. Baje v Sloveniji še ni razširjena. Prvotno se je uporabljala med podjetji. Gre za to, da se naj bi s klikanjem reklam dalo kar veliko zaslužiti. Z relativno majhnim vložkom recimo 1500 eur se da sčasoma zaslužiti precej. Nekateri s tem poslom zaslužijo celo po 7.000 eur na mesec kar osebno ne verjamem pa vseeno. Osebno se držim tistega: Če je nekaj prelepo da bi bilo lahko res, potem najbrž ni res. Ker bi rad dobil čimbolj objektivno mnenje me zanima sledeče. 1. Za kaj pri tej zadevi sploh gre?
2. Ali je to piramidni sistem pri katerem dobijo dobičke samo tisti na vrhu in služijo vključno s pridobivanjem novih strank, ali pa gre dejansko za dobro investicijo? Menda so celo uvedli svojo kripto valuto. Pri teh ki mi to predstavljajo mi gre naživce to ker mislijo, da imajo monolog, ker ti sploh ne pustijo do besede in posledično s tem zmanjšajo moje zanimanje za zadevo. Seveda je njihovo prepričanje ravno obratno. Hvala vsem za odgovore.

Isotropic ::

pozabi

vostok_1 ::

Si sam rekel. Too good to be true.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Furbo ::

Ja, vsak dan boš 10x kliknil oglase in to je to. Če verjameš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tryhard ::

Enih pet ali več let je bila postavka na klik 0.2 centa. Ob dvajsetih klikih 4 cente. Ob referalih še mdorda kakih od 2 do 20 centov zraven. Danes vejetno še slabše.
Waste of time v glavnem.

SebyDiamant ::

Podjetje je lani naredilo cca. 600 milijonov prometa,Futureadpro pa je le en izmed projektov katerega imajo v ponudbi. Res se zasluži, uporabljam tudi sam. In res pogledaš samo 10 oglasov dnevno.
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

tryhard ::

Zasluži koliko?

nokia6310 ::

SebyDiamant: Če je res tako da se da toliko zaslužit kot si napisal imam zate predlog: Posodiš mi za začetni vložek. Jaz pa se obvežem da ti v primeru da bo res zaslužek tak kakršnega si omenil vsak mesec dam polovico tega kar bom zaslužil. To pomeni, če bom zaslužil 7.000 eur ti dam 3.500 eur. Zame je 3.500 eur na mesec več kot preveč in več niti ne rabim. Zdaj pa če je res tako kot si napisal, se boš strinjal z mojim predlogom. V nasprotnem primeru se seveda ne boš.

Baja ::

tudi jaz sem slišal za tole. zanimivo mi je blo, ker se baje da ta njihova kripto valuta tudi rudariti. štos pa je v tem, da polovica nagrad gre v masternode, katerega lastnik je future.net, svojega masternoda pa ne moreš imeti.

vglavnem, vse skupaj malo smrdi.

mm888mb ::

Prihrani si čas in denar...

https://taratalkstoday.blogspot.com/p/f...

Furbo ::

SebyDiamant je izjavil:

Podjetje je lani naredilo cca. 600 milijonov prometa,Futureadpro pa je le en izmed projektov katerega imajo v ponudbi. Res se zasluži, uporabljam tudi sam. In res pogledaš samo 10 oglasov dnevno.

In zakaj rabiš potem dati 1500€? Klikam lahko iz telefona.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mm888mb ::

Ni enačbe, da ti tisti oglasi prinesejo tak ROI in ti povem to kot nekdo, ki je 10+ let v spletnem oglaševanju. Sploh pa glede na to na kak način misliš sam klikati na oglase - kako točno bo slepo klikanje na oglase prineslo nekomu takšno dodano vrednost, ki je ljudje pri futurenet obljubljajo, punce pri futurenet mi tega niso znale razložiti, lahko pa jaz razložim - ne bo.

V tistem trenutku, ki bodo ljudje pri njih nehali kupovati oglase se bo cela zadeva sesula - ta trenutek MORAŠ kupiti oglase, če hočeš začet služiti in potem jih moraš porabiti in vsakih par dni oziroma mesecev kupiti nove. To ni tista zadeva pred par leti, ko si klikal na oglase za cente, tukaj moraš "vložiti" denar, z njim kupiti pakete in potem lahko klikaš na oglase, tvoji prihodki pa so sorazmerni glede na vložek (oziroma bi naj bili). Z denarjem, ki si ga priklikaš moraš potem kupiti nove oglaševalske pakete, da lahko dalje klikaš... itd. itd.

Sicer pa poskusi, vsaka šola nekaj stane...

tikitoki ::

Koncno ne bom vec rabil sluzbe, se preselil na karibe, vsak dan 10 kliknil na oglase, nato pa lovil domacinke in ribe, ne nujno v tem vrstnem redu:).

mm888mb ::

Mhm, good luck with that...

Btw https://translate.google.com/translate?...

Jerry000 ::

Rave v kriptovalute dej tistih 1500 :)

nokia6310 ::

1500 je bilo samo priporočilo. Nobeden ni rekel, da ne smeš dati manj. Sploh pa če bi se jaz tega lotil je vprašljiva kompatibilnost med mojim screen readerjem in tisto stranjo. Mi je pa zelo zanimivo kako posiljeno se hočejo nekateri pogovarjat o tej temi. Rabiš mentorja, da ti bo pomagal. Komu? Meni ali sebi? Zanima me še to: Ali ta sistem deluje tudi na pridobivanju strank? Kakšno provizijo dobi mentor za eno stranko? Verjetno gre tako več kot jih dobi, večji dobiček ima.

shmandi ::

A še ras ni bilo dovolj raznih nategov, veriženj, piramid... in seveda naivnih ljudi?

Glugy ::

Nevem če ni to ista finta kot pri gospodinjskih aparatih ko eno serijo naredijo dobro naslednjo pa zanič da prihranijo+ si priskrbijo čimprejšnjo potrošnjo za nov nakup; obenem pa potem vzdržujejo raven debate o kvaliteti izdelka na zadostni ravni da je kupcev vedno dovolj.
Morda kdo služi dobro ; ampak to pomeni da X oseb tm gor ne služi ali pa služi malo. Lahko imaš srečo pa ravno tebe izberejo da boš služil ; da boš nevede reklama za njih na raznih forumih; družabnih omrežjih; pogovorih ipd.

Denar se ne dela iz nič. Reklame na internetu so pa tud blazno poceni na ogled.

mm888mb ::

nokia6310 je izjavil:

1500 je bilo samo priporočilo. Nobeden ni rekel, da ne smeš dati manj. Sploh pa če bi se jaz tega lotil je vprašljiva kompatibilnost med mojim screen readerjem in tisto stranjo. Mi je pa zelo zanimivo kako posiljeno se hočejo nekateri pogovarjat o tej temi. Rabiš mentorja, da ti bo pomagal. Komu? Meni ali sebi? Zanima me še to: Ali ta sistem deluje tudi na pridobivanju strank? Kakšno provizijo dobi mentor za eno stranko? Verjetno gre tako več kot jih dobi, večji dobiček ima.


Deluje, kakšno imajo provizijo pa ne vem, nisem "član" te čudovite skupnosti, poznam edino par ljudi, ki so. Moj pomislek je edino, kaj boš rekel ljudem, ki so se včlanili preko tebe oziroma si jim ti zadevo prodal in bodo iskali denar ter odgovornost če zadeva gre v franže. Ljudje, ki jih jaz poznam in so v tem, tržijo te zadeve zelo agresivno, tudi zavajajo, če bi jim jaz dal 10kE ali pa tudi jurja, 500 EUR in gre zadeva adijo, sem naslednji dan pri njih na vratih - pa bom hitro dobil nazaj. Sploh če me "vpeljejo" pod pretvezo kako je zadeva ziher in varna, kako so njihovi odvetniki in kriminalisti preverili vse firme, itd...

Sicer pa kot sem že napisal, vsaka šola nekaj stane, odločitev je tvoja.

Glugy je izjavil:

Nevem če ni to ista finta kot pri gospodinjskih aparatih ko eno serijo naredijo dobro naslednjo pa zanič da prihranijo+ si priskrbijo čimprejšnjo potrošnjo za nov nakup; obenem pa potem vzdržujejo raven debate o kvaliteti izdelka na zadostni ravni da je kupcev vedno dovolj.
Morda kdo služi dobro ; ampak to pomeni da X oseb tm gor ne služi ali pa služi malo. Lahko imaš srečo pa ravno tebe izberejo da boš služil ; da boš nevede reklama za njih na raznih forumih; družabnih omrežjih; pogovorih ipd.

Denar se ne dela iz nič. Reklame na internetu so pa tud blazno poceni na ogled.


Praviloma služijo tisti, ki imajo dovolj ljudi pod seboj oziroma redno pripeljejo nove.

Ko sem jaz začel spraševati o odgovornosti in to, želel, da zadevo spravimo na papir in overimo so pa takoj prišli z 500 in enim izgovorom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mm888mb ()

shadeX ::

@Nokia, to je scam. Na tako lahek način ne boš prišel do tako velikih vsot denarja. Če bi bilo to res danes noben ne bi več delal.

nokia6310 ::

shadeX: Vem da je tako in tudi takrat še preden sem odprl to temo sem vedel da je tako. Ravno zato pa sem povprašal tu. Če bi bilo tako nebi nihče več delal. Sploh pa ta agresivna prodaja je res milo rečeno zoprna. Če hočem jaz nekomu pomagat mu pustim svobodno odločitev da se odloči ali mu bom pomagal, ali mu ne bom in mu ne vsiljujem nekaj na način da še do besede ne more prit.

jakan123 ::

Prepričajo te, da ti pomagajo, ampak cilj jim je sam oda se včlaniš. Ponavadi se hvalijo kako svobodni so itd. Poznam nekaj ljudi, ki so zelo uspešni v raznih mlm podjetjih in služijo nad 5k mesečno, nekateri celo nad 10k, ampak delajo vsak dan od zjutraj do večera. Ne vem kakšna svoboda je to :D

otago ::

A to je isti nateg kot My Advertising Pays (MAP)?

nokia6310 ::

Pozdravljeni, pred kratkim sem bil na neki predstavitvi te zadeve. Potreben je zakup reklam in še potem je najboljše tisto kar zaslužiš reinvestirat tako da se ti v kakem letu vrne, če se ti. Za malo denarja se ne splača it v to. Potrebno je klikat reklame. Ampak od klikanja še nihče ni obogatel. Drugo pa je, če maš svojo firmo in jo oglašuješ tam. Sem ga vprašal če lahko ta zadeva propade pa mi je reku da je tolk produktov tolk storitev na trgu da je to nemogoče. Mi je pa svetoval da se splača vložit kakih 5.000 do 7.000 eur če bi hotel dolgoročno imeti kaj od tega.

tryhard ::

ar zaslužiš reinvestirat tako da se ti v kakem letu vrne, če se ti. Za malo denarja se ne splača it v to

V kolikor dacarji ne polovijo teh nepridipravov. Ponavadi ko jim le-ti pridejo blizu, kar sami zaklučijo z operacijami.
Sem ga vprašal če lahko ta zadeva propade pa mi je reku da je tolk produktov tolk storitev

Še Apple je skoraj propadel, ne da ta scam ne bi.

mm888mb ::

Poglej kakšne produkte imajo, vse so pocenski ponaredki (facebooka, adsensa, etc), ki niti vseh funkcionalnosti nimajo.

Pa to, da neki ne mora propast ne garantira ničesar, kdo garantira, da je vse legalno, da ni piramida, kdo bo osebno odgovoren - vprašaj jih to.

Za konec pa jih še vprašaj kako večina pri njih dela, kako si "dobičke" oziroma prihodke izplačujejo. Kolikor je meni znano večina muti oziroma dela to na črno, kar je big no no če se hočeš iti legalni biznis.

pm32 ::

Hey! Kdor ne poskusi ne ve. Kdo pa pravi, da moraš veliko vložit. Npr. Adpro oglaševalski paket za 10 enot (adpack paket 10 dolarjev) in sam vidiš kaj prinese 10 ogledov na dan to je 10 minut tvojega časa cca. do 0.07 dolarja, za 50 enot paket do 0.50 dolarja. Odvisno od dobička tisti dan. Ostalo je matematika število oglaševalskih paketov za 10 oz. 50 dolarjev. Z oglaševalskimi paketi pa reklamiraš na omrežju npr. spletno stran picerije. Nikogar ni treba vpisovat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pm32 ()

louser ::

Ejga, ne rabim probavat HIVa, da bi vem, da ga ne rabim.
, za 50 enot paket do 0.50 dolarja.

Samo zato, ker ti prodajalec na njegovi! spletni strani spremeni eno cifro, še ne pomeni, da si kaj zaslužil.

pm32 ::

Podjetje Futurenet je generalni sponzor futsal (dvoranski nogomet) ekipi Futurenet Maribor v Sloveniji. Treba podpreti slovenske športnike. Veriga Futurecaffe restavracij v Evropi se širi :-)

rokoeurope ::

Future Net je dobra stvar, a le za tiste, ki se ukvarjajo z posredništvom. Provizije so zanimive in privlačne. A stvar se zaključi z vstopom v shemo. Kot prvo, pomanjkljive in zavajajoče informacije o zaslužkih vlagateljem, nestrokovno osebje in predvsem provizije za vsaka nakazila v in iz sheme. Stvar je namenjena le za aktivne vpisovalce, ki najdejo čimveč "ovc" za vpis in investicije, a ovce same od te zgodbe nimajo ničesar. Jasno, nekdo mora plačati zabavo!!! Moj primer... vstopil sem v FN (Adpro) z 600 USD, žena je klikala redno vsak dan, danes (16 mesecev poyneje) imamo na računu 509 USD ))), za katere bo treba plačati še provizijo, da jih lahko dvignemo. Edini plus pri celi stvari je, da jih nismo zapravili takoj in še imamo po 18 mesecih nekaj denarja na voljo :)))

XLapse ::

FutureNet is an AdPack based PONZI SCAM that the
Polish Authorities have issued a SCAM warning about:
https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?ne...

https://taratalkstoday.blogspot.co.uk/2...

And the Securities and Exchange Commission have issued a General warning about:
https://www.sec.gov/news/press-release/...

https://taratalkstoday.blogspot.com/p/f...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačljivi oglasi na svoji web strani

Oddelek: Omrežja in internet
154296 (2484) slovenec_89
»

Nekater Googlove storitve - daleč pod nivojem za uporabnika

Oddelek: Loža
82941 (2632) cen1
»

Francija prihodnje leto bržkone obdavčuje spletne oglase

Oddelek: Novice / Ostale najave
3510652 (9741) poweroff
»

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608898 (3567) Zeberdee
»

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14013668 (8008) Tody

Več podobnih tem