» »

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!

1 2
3
»

Mati ::

Kako pride do tropa ovac?

Ovca opazi drugo ovco na sosednjem bregu in se ji pridruži. Ti dve srečata 3 ovce v dolini in se jim pridružita.
Ko je čas zrel pa imamo cel trop ovac. In na tak način deluje agloco. Ovce napodi na kup, potem pa upravlja s tropom. :D

mtosev ::

*Still waiting for Viewbar*
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Azrael ::

Mar ni lepo, ti njim e-mail naslov, oni pa izhlapijo. No, pravzaprav ne, za pomanjkanje spama na ta e-mail ali dobro testiranje njegovega spam filtra, se nič ne boj.

Ni zastonj kosila.
Nekoč je bil Slo-tech.

lambda ::

Featuring 2009: "Naročili smo že predlani, pa še zmeraj ni prišlo." :D Aja, pa Peter Lamut bo do takrat verjetno na top100 lestvici rich slovencev.

mtosev ::

Danes sn videl reklamo za Agloco na avtobusni postaji :D

Ocitno dosti ljudi verjame v Agloco
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Roadkill ::

Ü

mtosev ::

Meni je tak vseeno kak delajo samo da je legalno in da bom jaz $$$$ dobil, drugo me ne zanima :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Matev ::

tole je to:
Anyways, since it doesn’t actually cost me anything (other than the time to download the viewbar upon its eventual release) I’m going to continue to be hopeful.


ljudje imajo preveč časa

koyotee ::

ocitno je veliko neumnih ljudi kot si ti mtosev
beeeeeeeeeeeeeeeeee>:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matev ::

izdajo wiebara so zopet prestavili

sedaj na nedoločen čas v prihodnsoti
baje bo pred duke nukem fornever

ovce
beeeee

Tic ::

Danes sn videl reklamo za Agloco na avtobusni postaji

Ocitno dosti ljudi verjame v Agloco


Lahko definiraš 'dosti' ljudi?

Pa še to, kako lahko spoznaš iz enega (1) oglasa na avtusni postaji kakšna so verska prepričanaja ljudi?
persona civitas ;>

koyotee ::

agloco nima veze z verskim prepricanjem!!!!!!!??????|O
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

AngelOfDeath ::

In kok ste že zaslužli s tem Aglocom ?
edit: Slovnica

msms ::

In kok ste že zaslužli s tem Aglocom ?


Jaz mislim da so šli v izgubo, ker čas zapravljajo za brezveze.

Tody ::

Če ne drugega so maile spamerjem prodal :D

Matev ::

jih še bodo
sedaj se še kakšen mtosev kljub vsemu še najde

CaqKa ::

Na račun uporabnikov gotovo ne, saj uporabniki ne bodo nič plačali. Denar bodo plačali oglaševalci, pa razni iskalniki, ki bodo plačevali za dodaten promet, ki ga bodo dobili preko AGLOCO (kot npr. Google Firefoxu plača 10 centov za vsako iskanje v tistem oknu zgoraj desno, lani je Fiefox tako dobil 50 mio. $).

Sicer sem pa opazil, da so v zadnjem tednu v Sloveniji začele rasti agloco strani kot gobe po dežju. V smislu tegale*, saj vsak želi dobiti čim več članov. Je pa tu ena stvar za razmisliti... ali smo morda priča novim poslovnim trendom? YouTube je namreč oznanil, da bo svojim uporabnikom plačeval za objavo posnetkov, če bo nek tak posnetek imel vsaj 1000 ogledov. To vse kaže na to, kako veliko vrednost imajo uporabniki storitev in zakaj si podjetja na vso moč prizadevajo, da uporabniki online storitve uporabljajo ravno pri njih. Celo toliko, da so jim za uporabo pripravljeni plačati del zaslužka. Ko človek to razmisli, tudi vidi, zakaj se čitno vsi zastonj wab hostingi, web maili in podbne brezplačne storitve ponudnikom dejansko splačajo. Ne zato, ker so tako dobri, da bi vam omogočili storitev, temveč zato, ker si od vas (uporabnika) obetajo oglaševalski zaslužek.

Ne bi se čudil, če bi v prihodnjih letih opisani poslovni modeli (razdeljevanje dela dobička uporabnikom) postali nekaj vsakdanjega. YouTube in AGLOCO sta morda prvi lastovki te pomladi. S tega vidika AGLOCO ni nateg temveč logična posledica evolucije interneta. Če ne zdaj, bi se pa kakšen drug "AGLOCO" pojavil čez pol leta. V to sem prepričan.



*ja, tisto zgoraj je moj referral link in takih linkov boste na raznih straneh, ki so se v zadnjem tednu pojavile, videli malo morje... baza uporabnikov agloca se bo s tem eksponentno večala, s čimer bo ves sistem še toliko bolj atraktiven za oglaševalce ter kasneje na borzi (saj vsi vemo, za koliko se je YouTube prodal ravno zaradi velike baze uporabnikov - 1,6 mld $)

edit: tipkarske napače

Priložnost na internetu --> http://www.peterlamut.com/?page_id=20

[Ta odgovor je spremenil jeti51 dne 07.02.2007 ob 16:21:49.]

dobro si si noter stisnil svoj referal :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

T-h-o-r ::

A ste že bogati?:P

Trololololo1 ::

Upam, da kdo ne misli resno s to stranjo. V zadnjih parih letih so me tolkrat nategnili pri takšnih in podobnih programih, da delam še vse skupaj samo malo za preganjanje dolgčasa. Če bi bila stran tako zelo uspešna ne bi zamujali z roki več tednov oz mesecev zaradi tega, ker so bli "programerji" na neki konvenciji al kakšen je že bil izgovor.
Bote več zaslužli, če začnete pisat en blog in vržete gor adsence pa vsepovsod limate link in služite z oglasi. :D

BlazB ::

Zadnji mail od njih je bil zanimiv.:D

3. Cash Distributions: To be a sustainable entity in the long term, AGLOCO makes Member cash distributions from its positive cash flow (revenue minus costs). Therefore, please do not expect a check after the first couple of months as it will take time to collect revenue from advertisers and this revenue must exceed costs in order to make cash distributions to Members. We will be keeping Members informed of our financials and you can visit the Official company blog at http://blog.agloco.com for the latest updates.

Se posebno tale del:D

Therefore, please do not expect a check after the first couple of months as it will take time to collect revenue from advertisers and this revenue must exceed costs in order to make cash distributions to Members.

>:D >:D

Trololololo1 ::

Verjetno jih bo par dobilo izplačila, nato pa bodo vse skup ukinli kot se to dela.

Matev ::

view bar je izdan
mtosev lahko začne služiti mastne pare

navalite

treba je sicer dati e-mail naslov in kupiti nekja
a se denar nato triljonkrat obrne in postanete multimilijarderji

mtosev ::

very funny :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Matev ::

kaj se to še kaj dogaja ?
ali je že quitnilo vse skupaj
?

Tody ::

Dogaja maš viewbar zdej ;)

Maš slovensko verzijo tud Algoco

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Trololololo1 ::

Na tej strani je samo referral link do nekoga in nič drugega kar bi lahko bilo uporabno.

Tody ::

A misliš da kje drugje je pa kaj uporabnega ?

Trololololo1 ::

Time will tell.. 8-) Registriral sem se gor pa dobil par referralov pa zdaj čakam samo zarad radovednosti. Če ne bo nič, pa se tud ne bom sekiru.

Matev ::

Matev ::

evo da malo oživim temo

T-h-o-r ::

je že kdo bogat? :D :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

C_maniak ::

odgovora ne boš dobil, ker so vsi na [vstavi poljuben tropski otok].;)

Looooooka ::

vazn da sm na hitr prebral in videl post kjer je nekdo trdil da amway ni nateg.
funny shit

AngelOfDeath ::

Že mamo kakšnega srečnega dobitnika ?
edit: Slovnica

Matev ::

koyotee ::

ahahahahahahahahah, mtosev, bos zivel se 10 let? >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matev ::

baje da so določeni ljudje že tako bogati da jim ni potrebno nič več delati v življenju
niti vejice postavljati ali karkoli drugega

se zgolj redijo in gledajo televizijo ter igrajo računalniške igrice

Tody ::

Pišejo se pa Gates al pa Jobs al pa kaj podobnega :D

McMallar ::

Ampak onadva verjetno ne sedita ves ljubi dan pred televizijo, jesta in igrata igre :D

Matek ::

Heh, kje so vsi tisti, ki so dejansko verjeli v zadevo? Smo ostali skeptiki se vedno zaplankani Slovenci, ki ne razumejo tovrstnih revolucionarnih biznisov?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tody ::

Zanimivo sponzorirana povezava za anti algoco na google searchu :D
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15039751 (22038)          

Služiti denar na internetu?

Oddelek: Omrežja in internet
184663 (2898) Ziga Dolhar
»

me2everyone.com - analiza novega natega

Oddelek: Loža
112549 (1517) bluefish
»

"easy money" na spletnih straneh - mit ali resnica?

Oddelek: Omrežja in internet
91388 (1071) MK42
»

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608877 (3546) Zeberdee

Več podobnih tem