» »

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg?

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg?

1
2
»

poweroff ::

Za Photoshop si že slišal? >:D
sudo poweroff

kozikozi ::

Sitno je res to, da vam ne morem dokazati....pa se tudi ne bom trudil.

Dodal bi samo, ker se je nekdo obregnil, kako da zaupam bux.to, paypalu pa ne....

Torej paypal operira z mojim denarjem, podobno kot klik...in če je moj denar nekje "imaginarno" na netu, sem pač dvomljivec in zadevi pač ne zaupam.

Kar pa se tiče bux-a je pa tako, da tam pravzaprav NI moj denar....ampak pač neke cifre zraven znaka $,
katere tja daje ekipa bux-a. Jaz tja ne pošiljam denarja...torej me ne morejo okrasti.
Res pa je, da se te cifre, ko se pojavijo na paypalu spremenijo v MOJ denar...

In če mi kdorkoli vdre v račun, bo ukradel MOJ denar.


p.s.:Če ne razumeš, probaj prebrati še enkrat....(denar dobim pa ob 4h - pa mi sajvestekaj če ne verjamete)

Azrael ::

Brez skrbi, saj čakamo, kakšen (imaginaren) denar boš dobil ob 4., realnega do sedaj ni dobil še nihče, razen tistih, ki so piramido postavili in lovili naivneže.

Ampak pravzaprav, si več kot dovolj povedal s tem, da se ne boš trudil dokazatio, da nimamo prav. Tako, da, case closed.
Nekoč je bil Slo-tech.

;-) ::

@kozikozi

sem probal zdaj vse to. In do zdaj deluje. Sam to gre tako počasi da zbiraš tele centeke da v eni uri v službi zaslužiš tolk ko 3 dni preko neta.

se motim?

Matev ::

prvi mesec ali prvi teden so vsi navdušeni ko prikaplja en ali dva centa

a po mescu in dveh evrih zaslužka večinoma še tak zagonetnež odneha

kozikozi bo pa 300-400 evrov kazal - lol (mogoče čez par deset let)

Matheeew ::

Še moje mnenje.

Kozakozi bo do teh xxx € prišel, če:
- bo zeloooo dolgo klikal,
- bo nategnil dovolj ljudi, da bodo klikali namesto njega. Kot kitajčki - za par $ na mesec [če pretiravam],
- ne bodo na koncu njega nategnili za večino ali celoten "zaslužen" znesek.

In najpomembnejše - tukaj piše in nas prepričuje, ker nas ima rad in želi, da smo premožni in srečni v življenju in ne zato, ker bi imel od kakšno občutno korist.

:BRUH:

Zeberdee ::

300 - 400 dolarjev bom jaz, če se bodo trendi nadaljevali (v roku dveh dveh tednov) služil na deset dni. Res, da pri tem nisem sam in da imam partnerja (torej moraš vse deliti z 2) - vlozenega je bilo priblizno 200 dolarjev, po dveh dneh smo na 50 (so še kliki od prej, v povprečju na 16 $ dnevno.

Azrael ::

>denar dobim pa ob 4h

Ni povedal katerega dne, meseca in leta, ampak ugibam, mogoče je zato tiho, ker je že šel po denar v Nigerijo ali pa JAR.
Nekoč je bil Slo-tech.

Azrael ::

Uporabnik kozikozi:

Datum zadnje prijave: 06.02.2008 11:50:39

Torej, če je denar dobil in se je od sreče zapil, zakadil, zapohal, zadel ali nekaj drugega v tem stilu, bi v tem času že prišel k sebi in se pohvalil še tukaj. Tako pa...

Vse te verige nekaj čebljajo o milijonih zadovoljnih uporabnikov.

Lepo, sedaj pa en preprost izračun. Če upoštevamo podatke uporabnika kozikozi, to pomeni, da taka firma za katero skoraj nihče ne ve, na mesec pri "samo" milijonu uporabnikov raztala 400 milijonov US dolarjev. Na leto je to 6 milijard dolarjev, brez vseh ostalih stroškov. Koliko no name firm v realnem življenju to zmore in predvsem kdo bi jim dal toliko denarja?
Nekoč je bil Slo-tech.

WamPIRe- ::

Zagotovo ne morejo vsi zaslužiti toliko :)

Sicer pa denar pride iz več strani. Prva in najpomembnejša so firme, družbe in ne vem kdo še, ki želijo reklamo ...
Druga stran so pa uporabniki, ki si plačajo neke "Premium" račune, ki jim ponujajo določene ugosnosti in ne vem kaj še.
Tukaj (bux.to) je še "prodaja" Referrals, ki jih lahko dodatno kupijo.
Seveda je pa vprašanje koliko je to nateg.. če nekomu uspe s tem.. lepo, če pa so ga "nategnili", da je plačal še ta premium račun pa nevem kaj še vse... life is cruel :\

Kje je zdej ta kozikozi?

Zeberdee ::

pa nima še izplačanga tega 1 eur, da ne bo pomote :D

sorry k uppam. samo tako, da nič ni izplačanega. to je printscrin iz mojga mejla.

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738826 (21857) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134832 (14796) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109442 (28292) Vetrpiha
»

Ste že srečali tole stran?

Oddelek: Pomoč in nasveti
323326 (2272) donfilipo
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316647 (8968) techfreak :)

Več podobnih tem