» »

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!

1
2
3

Matev ::

pravi spam mail nima odjavnega linka
oziroma ima odjavno/potrditveni link

kot je nekdo zgoraj že napisal

Poldy ::

Teh 5 ur "dela" je tvoje dnevno brskanje po internetu, kamor sodi tudi slo-tech forum. Tako da to ni delo temveč zastonj denar

Ne vem no, če sem prav zastopil, moraš klikati na reklame in reklame gledati 5h?

Če pa uporabljaš kake programčke ki goljufajo, potem je pa to nelegalno pridobljen denar, tega pa lahko zaslužiš ogromno - recimo oropaš banko...

mtosev ::

Jaz komaj cakam da lahko zacnem. :D Free money that's for me.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

darkolord ::

mtosev: dej prid k men mal pospravljat... 5 ur ne boš delal nič (samo pospravljal) in na koncu dobil FREE money :D

Poldi112 ::

Brilko: Se pa poslavljam od te teme,...

:P
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Brilko ::

Ma... me nekateri tak nasmejejo (PaX_MaN intelektualec pa še mogoče kdo), da raj tole temo pogledam kot pa da kako komedijo pogledam, ki mi vzame 2 ure.

Načeloma pa sem mislil poslavljanja od komentiranja sistema.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vajenc ::

Gospodje, nobena stvar na tem svetu ni zastonj! Še če greš sosedu krompir "robutat", moraš za to delat pol ure + povečan adrenalin. Tko, da z veliko "švica" se da nekaj zaslužit tudi z Amwayom, pa zavarovanji, pa s skladi Paribas, pa z gemkolekšni (tukaj sploh švicaš, da slučajno ne srečaš bivšega najboljšega prijatelja), pa z internet klikanjem ..., ampak zastonj = brez vložka pa ne, pa tudi obogatijo le tisti pri koritu = "iznajditelju", ali pa so slučajno izžrebani.

D.J. ::

Ekipa:
https://www.agloco.com/web/guest/aboutus

Nekateri iz ekipe:
Ray Everett-Church @ Wikipedia
Jim Jorgensen @ Wikipedia

Zgodovina: AllAdvantage:
AllAdvantage @ Wikipedia

Novice na večjih straneh:
http://www.techcrunch.com/2006/11/20/we...
http://venturebeat.com/2006/11/20/agloc...

Men deluje kot pravi biznis, za vas pa ne vem :D

Več podrobnosti samo za vas - www.aglocoslovenija.com (na forumu nam lahko še 1x poveste, kako se bomo nategnili ;) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D.J. ()

Matev ::

vse kar je 100% je edino to da bo acloco zaslužil mastne pare

na račun koga?

na račun negoga vsekakor

jeti51 ::

Na račun uporabnikov gotovo ne, saj uporabniki ne bodo nič plačali. Denar bodo plačali oglaševalci, pa razni iskalniki, ki bodo plačevali za dodaten promet, ki ga bodo dobili preko AGLOCO (kot npr. Google Firefoxu plača 10 centov za vsako iskanje v tistem oknu zgoraj desno, lani je Fiefox tako dobil 50 mio. $).

Sicer sem pa opazil, da so v zadnjem tednu v Sloveniji začele rasti agloco strani kot gobe po dežju. V smislu tegale*, saj vsak želi dobiti čim več članov. Je pa tu ena stvar za razmisliti... ali smo morda priča novim poslovnim trendom? YouTube je namreč oznanil, da bo svojim uporabnikom plačeval za objavo posnetkov, če bo nek tak posnetek imel vsaj 1000 ogledov. To vse kaže na to, kako veliko vrednost imajo uporabniki storitev in zakaj si podjetja na vso moč prizadevajo, da uporabniki online storitve uporabljajo ravno pri njih. Celo toliko, da so jim za uporabo pripravljeni plačati del zaslužka. Ko človek to razmisli, tudi vidi, zakaj se čitno vsi zastonj wab hostingi, web maili in podbne brezplačne storitve ponudnikom dejansko splačajo. Ne zato, ker so tako dobri, da bi vam omogočili storitev, temveč zato, ker si od vas (uporabnika) obetajo oglaševalski zaslužek.

Ne bi se čudil, če bi v prihodnjih letih opisani poslovni modeli (razdeljevanje dela dobička uporabnikom) postali nekaj vsakdanjega. YouTube in AGLOCO sta morda prvi lastovki te pomladi. S tega vidika AGLOCO ni nateg temveč logična posledica evolucije interneta. Če ne zdaj, bi se pa kakšen drug "AGLOCO" pojavil čez pol leta. V to sem prepričan.



*ja, tisto zgoraj je moj referral link in takih linkov boste na raznih straneh, ki so se v zadnjem tednu pojavile, videli malo morje... baza uporabnikov agloca se bo s tem eksponentno večala, s čimer bo ves sistem še toliko bolj atraktiven za oglaševalce ter kasneje na borzi (saj vsi vemo, za koliko se je YouTube prodal ravno zaradi velike baze uporabnikov - 1,6 mld $)

edit: tipkarske napače

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jeti51 ()

@LOL ::

Ne zato, ker so tako dobri, da bi vam omogočili storitev, temveč zato, ker si od vas (uporabnika) obetajo oglaševalski zaslužek.

No shit Sherlock0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

jeti51 ::

Seveda. :) Ampak uporabniki se vse premalo zavedajo pomena tega dejstva. Ne vedo, kako visoka je njihova dejanska vrednost in potem se jim zdi nerazumljivo, da bi jim nekdo plačeval npr. 10$ na mesec (številka izmišljena) za uporabo storitve. Ko jim nekdo to obljubi, je atvar avtomatično že kar avtomatično "nateg", čeprav je en uporabnik v smislu marketinga vreden več kot samo 120$.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jeti51 ()

darkolord ::

Na račun uporabnikov gotovo ne, saj uporabniki ne bodo nič plačali.

Seveda bojo, s svojim časom.

Matev ::

pa a ste vi kdaj poslavali s kom?

ker če ste

potem ne bi kvasili takih neumnosti

s čim lahko prisiliš da ti nekdo plača za storitev?

agloco enostavno ne plača in adijo...

kako ga lahko prisiliš?

Brilko ::

Matevž, ti si en tak trd fant. Škoda te je.

jeti51 ::

s čim lahko prisiliš da ti nekdo plača za storitev?

Njegov lasten interes je, da te plača. Če te ne bo plačal, bodo to ljudje izvedeli in nihče ne bo več hotel sodelovati v tem, torej tudi oglaševalskega denarja ne bo več. Sicer sam poslovni načrt predvideva, da bodo uporabnikom izplačali 90%, 10% pa zadržali zase. Več kot bo uporabnikov, več bo oglaševalskega denarja in bolj debelih bo tistih njihovih 10%.

Zato.;)

Matev ::

v pakistanu je povprečna mesečna plača nekaj dolarjev/evrov
v indiji ravno tako in na tajskem tudi

voila

agloco in njihovih težav z denarjem je konec
vsak lahko v petih urah zasluži mesečno plačo

kako enostavno ane

aljazh ::

Hmm, če mesečna plača znaša nekaj evrov, kako si lahko oseba s takšno plačo privošči PC in flatrate internetni priklop?

Matev ::

recimo da začne velik del kitajske surfati in služiti hkrati - zastonj in brez truda

kaj se zgodi: oglaševalcem gruča kitajčkov ki služijo in nič ne kupijo, nič ne koristi
ergo: odstopijo od pogodb, znižajo plačilo...

kaj ti pomaga če miljon revnih 5€ željinih ljudi na kitajskem vidi reklamo za mclarna ali novega mercedesa


mogoče bodo pa v aglocolu skenslal določene države

ste prepričani da ne bo med njimi tudi slovenija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

D.J. ::

Skenslal ne bodo nikogar, bodo pa zaslužki lokalizirani. Glede na to, da smo v EU, bi si skoraj težko že privoščili ukinitev slovenije.

Matev ::

a pa mislte da bo firma ki trži zgolj čez lužo
plačevala deskarjem v sloveniji za prazen nič
?

jeti51 ::

Pa saj ti je napisal, da bodo oglasi lokalizirani. ;) Si pa res trd, kot je nekdo napisal zgoraj, brez zamere.

r5r ::

Zdi se mi, da bo tale "Viewbar" lepo zapisoval vse dejavnosti uporabnika, in verjetno tudi vpisane številke kreditnih kartic. Dokler ne dobijo dovolj velike količine številk, ne bodo trgali denarja, ampak bodo počakali in vzeli vsem hkrati, zaprli stran in se tako znebili govoric, da so nekomu pobrali denar, kar bi odvrnilo preostale uporabnike.

To je samo moje mnenje in mogoč vir denarja. :D
And it makes me wonder.

lambda ::

5-10$ na mesec, to je recimo 100$ na leto (pa še to vprašljivo) - dejansko denar, ki ga zaslužiš v 2 dneh. Glede na to, da ima leto 365 dni, je zadeva naravnost patetična, tako da kdorkoli je tako neumen in bo celo leto gledal te reklame, hkrati pa po možnosti še ponujal natančno profiliranje interesov in življenjskih navad, ... go ahead.

MarkV ::

Piramide gor ali dol. Večina ljudi ima odpor in negativno mnenje do piramidnega sistema, ampak vam povem, osebno poznam par ljudi, ki imajo v piramidnem sistemu direktorske dohodke. To pomeni mio in več na mesec. Kdor je na vrhu piramide služi ko prašič... In ko pridejo razna piramidna podjetja _prvič_ v slo in če to zagrabite, je denar skoraj zagotovljen - saj bote na vrhu in bodo vsi nadaljnji ljudje pod vami, kar vam prinaša $$. In to brez dela - ko si enkrat na vrhu:D
Je pa res, da tiste ovce na dnu piramide ne dobijo niti za burek - zato pa tisti, ki so visoko služijo na njihov račun.

Rdeča nit: če prideš (znaš priti) na vrh piramide, si car, ki mu ni treba več delati>:D , je pa takih zelo malo.

Govoril sem pa o klasičnih piramidnih sistemih ala amway in podobno.

MarkV ::

Pa ne mislite, da je na vrh enostavno priti. Tisti, ki so na vrhu, so včasih garali kot živali. No, zdaj se jim pa splača---8-)

TESKAn ::

Pa mislite, da bodo firme dolgo plačevale za oglase, ki jih boste samo gledali in nič od oglaševanega kupili?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Matej_K ::

In kdaj bo tole sploh zacelo delovati...saj se nikjer ne da downloadati totega ViewBara ???
... .. .

KoMar- ::

Agloco je prazna vreča... ne izdelujejo ničesar, ne prispevajo k ničemur in so sami sebi všeč. YouTube ljudem omogoča objavo videoposnetkov, je znan, obiskan in si zato lahko privošči plačevati za bolj gledane posnetke - razlika napram nekemu mešanju megle (Aglocu) je očitna...

Mati ::

Piramide gor ali dol. Večina ljudi ima odpor in negativno mnenje do piramidnega sistema, ampak vam povem, osebno poznam par ljudi, ki imajo v piramidnem sistemu direktorske dohodke. To pomeni mio in več na mesec.



Jaz poznam še več ljudi, ki so z raznimi piramidnimi igrami izgubili precej svojega denarja.
En tak nateg se dogaja trenutno pri nas.

Agloco pa je IMHO BULL SHIT!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mati ()

MarkV ::

Jaz poznam še več ljudi, ki so z raznimi piramidnimi igrami izgubili precej svojega denarja.

Na takih tisti na vrhu služijo. Žalostno, toda resnično.

Matev ::

agloco je baje prva taka zuadeva kjer bodo tisti spodaj resnično služili na račun tistih na vrhu

tako vsaj pravijo tisti na vrhu tistim spodaj

zanimivo koliko ljudi temu verjame in troši svoj čas ter gleda reklame v upanju da bodo dobili mastne čeke

darkolord ::

tako vsaj pravijo tisti na vrhu tistim spodaj

kdaj pa so tisti na vrhu trdili drugače?

mtosev ::

Kaj ne bo nic iz tega agloca?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

lol, a si kdaj mislu da bo :\
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

ja nebi mel nic proti. Spam filter pa gmail tak ma. tak da sn safe.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Azrael ::

Seveda marsikdo ne bi imel nič proti, ampak brezplačnega kosila pač ni, nikoli in nikdar. Vedno plačaš v taki ali drugačni obliki, čeprav mogoče na začetku ni videti tako.

BTW, mnogi ki so poslali svoj mail ne vedo niti kaj je spam in kaj je spam filter.
Nekoč je bil Slo-tech.

mtosev ::

Kako bos pa placal? Saj st. od kreditne niso zahtevali.

Drugace je pa agloco slovenija up and running.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

aljazh ::

Kako bos pa placal? Saj st. od kreditne niso zahtevali.


Si morda pomislil, da s svojim časom in/ali osebnimi podatki?

Oboje ima vrednost, ki se jo da izraziti v poljubni valuti.

mtosev ::

In kaj bojo z mojimi podatki? Tak pise da nedelijo podatkov z nikomer.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lambda ::

Piše :D mtostev ... dj vpiši se rajš na kakšen tečaj oplemenitenja možganskih celic.
There's no such thing as a free lunch.

koyotee ::

Najbrž da ti ob prijavi napiše thank you for using our brain washing system 0:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

He vidim da eni ste skeptiki. Mene samo muci da Viewbar se ni izdan. :|
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Azrael ::

Ko se bo pojavil ta viewbar, bo zanimivo koliko časa (ne kdaj) bo potrebno, da ga bodo pri SpyBot-u ali katerem drugem takem programu dali na črno listo.

IMO tole oglaševanje paše v rubriko mutna posla™.
Nekoč je bil Slo-tech.

Matev ::

zanimivo da so mtoseva nategnili
ker on je pa res pameten drugače

zanimivo
zanimivo

koyotee ::

lih sm dobu mail, da hocejo bit "frendi" na myspace.com, pe*** eni...;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matev ::

izdajo Viewbara so že na april prestavl

pravjo da bi do polovice aprila (maja? junija??? drugega leta??? 4never????) bil nared

a ne vedo zagotovo


zakaj sploj kdo čaka na ta toolbar - ko je pa na netu toliko ostalih prav tako brezplačnih

sebavet ::

Tud jaz zaenkrat še verjamem, no ne vem kako dolgo še bom :D , za vse ki vas to zanima pa mate več o tem "nategu" na:
www.agloco-network.com

jaz sem intuzijast pa še nekako verjamem.

d0rK ::

Ker trop ovc.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15039884 (22171)          

Služiti denar na internetu?

Oddelek: Omrežja in internet
184669 (2904) Ziga Dolhar
»

me2everyone.com - analiza novega natega

Oddelek: Loža
112572 (1540) bluefish
»

"easy money" na spletnih straneh - mit ali resnica?

Oddelek: Omrežja in internet
91391 (1074) MK42
»

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608897 (3566) Zeberdee

Več podobnih tem