» »

Apple priznal težave s tipkovnicami za MacBook

1
2
»

hawkwood ::

mojca je izjavil:

Če mac, iMac (svoje čase so stali jurja in si lahko sam menjal disk in dodal ram), zdaj pa za ceno najcenejšega tudi že dobijo tri take HP-je.

3 podobne HPje za ceno iMaca? A lahko link? Samo primerljiv 27" 5k display je 1k$.

Mac mini je beden. Sam sem prepričan da ti lahko tut pri HPju najdem en kup bednih produktov, ki niso vredni svojega denarja. Pa mal pozabljaš na 200$ Windows licenco, pa si že skor na mac mini fusion drive-u. Aja saj smo balkanci, valda maš piratsko verzijo v firmi.

opeter ::

Mac mini je seveda beden, saj prodajajo še vedno isti model iz leta 2014 po isti ceni ... pa pri teh modelih je RAM prilepljen na matično.
Jaz imam sicer tisto srednjo 2,6 GHz-no varianto, ampak je tudi tukaj RAM nenadgradljiv. Kupil pa seveda rabljeno v tujini.

Zadnji dobri Mac mini je tisti iz leta 2012, ko si še imel opcijo, da si vanj stavil do dva diska (2 x SATA port), RAM nafilal do 16 GB in imel štirijedrne procesorje iz Ivy Bridge serije (2.3 in 2.6 GHz). Edino integrirana Intel grafična zna bit ozko grlo.

Če ga do konca leta ne bodo osvežili, obstaja možnost, da ga bodo skenslali.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

paraboŁa ::

Tudi meni ni jasno kaj ljudje delajo s PC-ji, da jim je potrebno vedno nekaj šraufat. Več let imam že nameščen sistem in nobenih problemov. Ko sem menjal disk s SSD-jem, sem formatiral, od takrat dela brez problema in nekega igranja s sistemom ter podobnega BS-ja.

MrStein ::

Potem verjetno tudi ne razumeš kako se lahko v prometu ubije vsak mesec 10 ljudi, ter 100 pohabi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

paraboŁa ::

MrStein je izjavil:

Potem verjetno tudi ne razumeš kako se lahko v prometu ubije vsak mesec 10 ljudi, ter 100 pohabi.

Enlighten me plz

MrStein ::

Stvari se dogajajo če jih razumeš ali ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Geho ::

poweroff je izjavil:


In Windows 10 je dovolj izpiljen, da prednosti MacOS zvodenijo...

Nisi še uporabljal macOS-a ane? Se vidi...

nejcek74 ::

Geho je izjavil:

poweroff je izjavil:


In Windows 10 je dovolj izpiljen, da prednosti MacOS zvodenijo...

Nisi še uporabljal macOS-a ane? Se vidi...

Ti ocitno tudi ne prav dosti. Ce odstejes razlike v uporabniskem vmesniku, bi vedel da povprecen uporabnik na obeh sistem trci ob enake probleme:
- delovanje sistema v nasprotju s pricakovanju uporabnika (in posledicno jeza in frustracije)
- obcasna odpoved hardverja
- tezave s 3rd party hardware/software, tu seveda prednjacijo wins-i iz preprostega razloga, ker je nanje mogoce priklopiti vsa mogoca cuda

Se strinjam da cenovno ni razlike ce kupujes jabolcne naprave in ostalim harwarom, ki ima za sabo resen support. Se pa lahko Applov support skrije pred npr. Dell-ovim. Pri Applu je "najcenejse" da imas rezervni hardware kar v lastnem skladiscu.

poweroff ::

Geho je izjavil:

poweroff je izjavil:


In Windows 10 je dovolj izpiljen, da prednosti MacOS zvodenijo...

Nisi še uporabljal macOS-a ane? Se vidi...

Problem je v tem, da se to *** uporabljal še predolgo časa... no, saj ga še vedno, ampak zgolj kot alternativo.
sudo poweroff
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zapušča glavni dizajner (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5911361 (7940) c3p0
»

Macbook?

Oddelek: Kaj kupiti
265080 (3555) Uporabnix
»

Apple novosti: 12-palčni MacBook, Apple Watch in kopica drugih izboljšav (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
390119396 (97089) opeter
»

Toshiba premika meje zaslonov ultrabookov s KIRAbookom

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
3714628 (11813) HupChup
»

Apple prenovil macbooke pro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
18442843 (36741) BlueRunner

Več podobnih tem