» »

Zaev: Novo ime je Republika Severna Makedonija

Zaev: Novo ime je Republika Severna Makedonija

jb_j ::

Zakaj je tak problem pri imenu?
če ima grčija svojo pokrajino jo lahko imenuje Makedonija.
In če ima Makedonija državo s tem imenom, jo lahko prav tako imenuje.

Avstrijski Kurz, pa pogojuje Makedoniji z vstopom v Eu s spremembo svojega imena.
Mal je kratka fora Kurz.

In jalovo posredovanje za vse bivše republike exyu (predsedniški hlapci od slo,hr,bos in srb), kako se je država imenovala že nevem kolk let, iz zdj je kr naenkrat problem.

Al majo države EU takšno moč, da mora država spremeniti svoje ime zaradi vstopa v EU?

Mal spominja na po mojem mnenju DEBILNE fore s piranskim zalivom. Dobr tukaj sem na strani slovencev, ker imajo hrvatje več 1000km ribolovne cone, slovenci nekaj čez 40km. (aja pa še vprašanje dostopa do mednarodnih vod)
Je računica kar enostavna, dobr, države morjo zmetat nekaj miljonov za takšne dogovore.
Čeprav je skoraj vsem jasen odgovor.

Mi je pa žalostn, da je tut slovenska vlada upočasnila vstop hrvaške zaradi tega vprašanja, če bi jih sprejel v eu prj,
tega vprašanja skoraj ne bi bilo, ker smo sedaj skoraj praktično znotraj ene meje.
(najbrž so slovenski politiki bili (ali so še) hudi evroskeptiki, da se mora določat točna meja med državami, da lahko živimo v skupni uniji)
  • zaklenilo: zee ()

jb_j ::

Mal spominja na čefurske fore, k so enga mjhnga poslal, da je težil majhni grupi.
Pol so pa uletel ostali pa jih rasfukal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Novo ime je Republika Severna Makedonija

Oddelek: Loža
111202 (939) zee
»

Potni list vs. osebna izkaznica?

Oddelek: Loža
267171 (5750) NotSpecial
»

Hrvaska in vstop v EU (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29223280 (15035) dzinks63
»

NATO-pro,contra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1117891 (6432) freserovski

Več podobnih tem