» »

novi detonatori 11.00

novi detonatori 11.00

VASkO ::

stvar je hitrejsa od 10.80 in ima boljsi OpenGl, ki je hitrejsi od tistega pri 6.50. Navali narode!

download

PB ::

a si 100% v svoje pisanje ?:|

Koci ::

Kaj pa je to. Detonatorji namreč?

TheHijacker ::

Beta gonilnika za Nvidia GeForce/2 TNT TNT2 grafične kartice... 11.00 so res hitri!

MRB0rYS ::

sam mene zanima ena zadeva: ko sm že prej menjaval detonatorje 10.80 me je mal zafrkavalo ko sm jih inštaliral.
Namreč ko določim pot kje so driverji mi pol teži za eno datoteko ki je ni v tem direktoriju zakaj to. Pa sm prej dal navadno vga grafiko tako kot piše???
b0rys

PB ::

11.00 driverji so res najboljši-zaenkrat
ravnokar sem jih install in 3dMark2001 mi je pokazal 250 pik več, kot 6.50...cool

Ko menjavaš driverje, je najbolje, da zbrišeš tudi nvagp.inf iz direktorija INF v WIN....8-)

TESKAn ::

Tist fajletek je v direktoriju, kamor si odzipal gonilnike:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mmisv ::

čez en tedn bojo pa 11.50 pa boste pol une hvalil....
Čist trivialna stvar...

BigFoot ::

ja no, tko je, men se pozna. sm pridobu 39 pik v 3D Marku 2001 glede na 10.80. tko da zdej mam 2701 pik. OGL performans pa se nism sprobu.

BlackHole ::

Dobro, hitrost že hitrost, mene pa zanima kako je kaj z Twinview (CLone) pa DVD predvajanje na TV itd. Je kdo preskusil?

R@C@ ::

Men se zdi tale 11 mal brezvezn, mogoče malo boljša podpora na Glide-u, vendar stvar stesterite na Marku2000, pa boste vidl kolk so slabši od 10.80!

Sicer ne vem zakaj, sam mi tud slika večrat trzne, pri predvajanju Dema iz Marka2001, čeprav teče kao z cca 3 FPSji več.

VASkO ::

na Glideu?!?! WTF??????????

8-O

glide je knjiznica, s katero delajo voodoo kartice in nima z nvidio nobene zveze<

||_^_|| ::

Glide??? Diđej_Raca a jst kej pomembnga zamujam tle??:))

Alec999 ::

pomoje se je zmotu pa hotu rect OpenGl :\

lukaf101 ::

Mam winse XP (isto kot win 2000) pa me zanima, če so teli detonatorji tud za win 2000?
Sej detonatorji so tud za geforca mx, ane?


||_^_|| ::

luka: detonatorji so referenčni gonilniki za vse kartice z nVIDIA procesorji, se pravi tut za MXa.
Zaenkrat pa so sam za 9x pa ME windowse.

R@C@ ::

Je se globoko skuzam z tistim glajdom sem res postran brcnu! OpenGL that is!
Ja stvar sem na svojmu Geforcu DDR še enkrat stesteral in ja...........10.80 bojo pr men ostal gor!

tintorel ::

Jaz imam težave s Clone prikazovanjem....TV Out. Včasih dela, toda zaklene mi frekvenco osveževanja računalniškega monitorja na 60Hz, tako da je dobra slika le na TV...pa tudi detonator se ne obnese - ima manj nastavitev, kot driverji na priloženem CD-ju. Imam WinFast GF2 MX TV OUT...

PB ::

Ravnokar sem probal zalaufat igro MM2 ( Midtown Madness ) in so texture vse pobezljale - detonator 11.00, ostalo -Colin..dela ok. Ali je imel še kdo tak problem z 11.00 driverji. Na 6.50 je MM2 delal OK.:|

PB ::

Po temeljitem testiranju sem ugotovil, da so še vedno najboljši detonatorji 6.50. 11.00 so res nekoliko hitrejši ( malenkost ), imajo pa zasran TVOut, v nekaterih igras svinjajo s teksturami ipd. Torej vzamem prejšnje mišljenje nazaj

R@C@ ::

...No kot sem predvideval, je Guru3D na svojem seznamu označil Detonatorje 10.80 za priporočene...

...se pridružujem mnenju!

BoO ::

Men najbolj delajo 7.52 od Propheta (Hercules); mam tut njihovga MXa.

R@C@ ::

Tko drgač 7.52 niso od Porpheta, ampak od Nvidie kot vsi ostali.

BoO ::

Sej vem, sam tam sem jih snel.
A je možno, da so jih dodelali (izboljšali)?

BigFoot ::

ne. edino svoje logote so prpopali.

tejo ::

Vsi BETA Detonatorji so dosedaj pogoreli v igrah, dobre rezultate (včasih) kažejo le v raznih testnih programih. |O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMark 2000 - Kakšni so vaši rezultati?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121249 (1003) MaD_Mavr0
»

katere gonilnike za geforceMX

Oddelek: Pomoč in nasveti
8992 (867) Voodoo
»

Kratka raziskavica

Oddelek: Novice / Grafične kartice
182038 (2038) R@C@
»

Novi Detonatorji!!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
91583 (1583) BigFoot
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251780 (1340) Mate

Več podobnih tem