» »

Pro Plus zaposlitev

Pro Plus zaposlitev

famous ::

Hello good people :)

Zanima me, če kdo dela na Pro Plusu ali pa pozna koga? Kakšne so izkušnje/zadovoljstvo/plačilo?

Lp

_Denny_ ::

Poglej malo po tej temi in kontaktiraj tiste uporabnike, ki jih tako vneto branijo - https://slo-tech.com/forum/t664600/0
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

PARTyZAN ::

Moral boš še povedat za kakšno pozicijo te zanima. Načeloma ne zaposlujejo direktno, samo preko študentskega servisa, avtorske pogodbe ali s.p. ja. Na reality showih mislim, da smo imeli vsi pavšal, v povprečju pa se je delalo po 10 ur na dan, z mešanimi izmenami vsakodnevno.

Meizu ::

Jaz sem trenutno v lovu na poziciji asistenta tonskega mojstra na proplusu. Javim, ce bo kaj iz tega.

Yohan del Sud ::

Sicer je že 20 let od tega, ampak če kaj pomaga, nisem imel slabih izkušenj. Živa produkcija, čudne ure, dober denar, ampak ne preveč reden (odvisno od potreb trenutne produkcije). Stalne službe so zato tam bile in so najbrž še bolj izjema kot ne - takrat je bilo nekje v razmerju 1:2, sam se delal po avtorski pogodbi.
www.strancar.com

jakan123 ::

Jaz sem delal tam kot tonski tehnik na enem projektu. Bil zelo zadovoljen. Sem pa takrat delal še preko študentske napotnice.

famous ::

Videl sem oglas na njihovi strani glede zaposlitve.
Sem v fazi menjave službe in mesta iz lokalne videoprodukcije tako, da mi delo ni tuje. Sicer oglas je za asistenta vodje projektov trženja in reality reporter, slednji mi ravno ni všeč. Želja je produkcija (lučkar, grip snemanje,...). Po izobrazbi sem informatik tako, da tudi pisarniško delo me ne moti. Poslal bom prošnjo pa bom videl kako se bo izšlo.
Če ima kdo kakšno infomacijo glede druge medijske hiše naj sporoči.

D3m ::

famous je izjavil:

Videl sem oglas na njihovi strani glede zaposlitve.
Sem v fazi menjave službe in mesta iz lokalne videoprodukcije tako, da mi delo ni tuje. Sicer oglas je za asistenta vodje projektov trženja in reality reporter, slednji mi ravno ni všeč. Želja je produkcija (lučkar, grip snemanje,...). Po izobrazbi sem informatik tako, da tudi pisarniško delo me ne moti. Poslal bom prošnjo pa bom videl kako se bo izšlo.
Če ima kdo kakšno infomacijo glede druge medijske hiše naj sporoči.


Sem pa mislil, da si že dobil, ko si odpiral temo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

famous ::

Žal ne :) je pa plan

Meizu ::

famous je izjavil:

Videl sem oglas na njihovi strani glede zaposlitve.
Sem v fazi menjave službe in mesta iz lokalne videoprodukcije tako, da mi delo ni tuje. Sicer oglas je za asistenta vodje projektov trženja in reality reporter, slednji mi ravno ni všeč. Želja je produkcija (lučkar, grip snemanje,...). Po izobrazbi sem informatik tako, da tudi pisarniško delo me ne moti. Poslal bom prošnjo pa bom videl kako se bo izšlo.
Če ima kdo kakšno infomacijo glede druge medijske hiše naj sporoči.


Moj nasvet glede na nasvete, ki sem jih jaz dobil neposredno od ljudi ki so delali ali se delajo na pro plusu je, da klici direkt njihovo kadrovsko sluzbo in se najavi kot ponudnik storitev ki jih iscejo, nato pa po dogovoru sestavi ponudbo.

T-h-o-r ::

Pro plus ne zaposluje veliko, zgolj jemljejo ljudi prek pogodb, sodelujejo z s.p.-ji itd.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Meizu ::

T-h-o-r je izjavil:

Pro plus ne zaposluje veliko, zgolj jemljejo ljudi prek pogodb, sodelujejo z s.p.-ji itd.


Zato pa govorim o ponudbi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namesto osem kar 32 milijonov evrov za osebno asistenco (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9218468 (1330) PgSurfer
»

Kako najti delo?

Oddelek: Programiranje
388993 (7177) listje123
»

CV in/ali življenjepis (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6419501 (16538) Invictus
»

Zagon java programa

Oddelek: Programiranje
91044 (944) Spura
»

Zaposlitev diplomanta FRI

Oddelek: Šola
316333 (5088) Glodko

Več podobnih tem