» »

Avtomat na Petrolu mi je dvakrat požrl keš

Avtomat na Petrolu mi je dvakrat požrl keš

BorutO ::

Sem tankal teden dni nazaj na Petrolu v Šenčurju, plačal kar direkt s kartico, ki je na pumpi, da nisem hodil notri k blagajni, ker je bila gužva ... Dobim račun, da mi je za 55EUR zaračunalo, vse ok in grem domov. Danes pa vidim na spletni banki, da mi je dvakrat požrlo po 55EUR.

Zanima me, a morem klicat na tisti Petrol ali lahko grem na banko ali obje?
  • zaklenil: Tilen ()

Mare2 ::

Naslednji dan dobijo na Petrolu online zahtevo po razporeditvi plačil kartic. Operater bo videl dva plačila, enega lahko stornira samo z enim klikom, če ga o napačni transakciji obvestiš. :)

BorutO ::

kaj zaj to pomeni? da se lahko obrišem pod nosom za ostalih 55 eur?

sandmat ::

Verjetno je samo 2x bila narejena rezervacija.
Mare2 ti je napisal kaj se bo zgodilo. Kaj ni tukaj jasnega?

FrRoSt ::

BorutO je izjavil:

kaj zaj to pomeni? da se lahko obrišem pod nosom za ostalih 55 eur?


Ja REKLAMIRAJ zadevo. Obvesti Petrol. Pošlji sporočilo z opisom.

Potem pa se bo že odprla neka rešitev. :))

Da se bo kar samo od sebe vse uredilo, v take pravljice jaz ne verjamem. :)):))

Naj ti jih kar drugi pripovedujejo. :P
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

BigWhale ::

Verjetno je, da bo denar prisel sam nazaj, ce pa ne bo, pa lahko obvestis in banko in Petrol.

OZZY ::

Daš reklamacijo na banki za transakcijo na posu. Zadevo uredijo ponavadi v roku 1-tedna. Lahko je pa 1x šlo dol, druga je pa rezervacija in ni šla skozi (se je zgodila napaka pri procesu plačila) ter se stornira ponavadi v roku 3-7 dni. Odvisno od banke. Zadevo lahko komot reklamiraš tudi čez 1 teden.
Go with the flow.

fosil ::

Počakaj do ponedeljka, zelo verjetno se uredilo samo.
Tako je!

kingsix ::

Imel 1x podobni v eni gostilni. Plačal s kartico, šel slučajno na ebanko in videl 2 isti transakciji. Počakal do ponedeljka in ena je izginila.

šernk ::

zelo verjetno se bo avtomatsko samo uredilo, ko bodo ugotovili napako.

jst v šparu ko sem plačal sploh nisem videl da so mi 2x trgali. čez teden dni dobim povrnjen znesek v višini tistega računa in debelo gledam. pol sem šel gledat zgodovino in vidim da mi je 2x trgalo za isto stvar.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zenith1 ::

Verjetno se dela predavtorizacija. Vmes mora biti tudi storno.

Petrol Slo ::

BorutO je izjavil:

Sem tankal teden dni nazaj na Petrolu v Šenčurju, plačal kar direkt s kartico, ki je na pumpi, da nisem hodil notri k blagajni, ker je bila gužva ... Dobim račun, da mi je za 55EUR zaračunalo, vse ok in grem domov. Danes pa vidim na spletni banki, da mi je dvakrat požrlo po 55EUR.

Zanima me, a morem klicat na tisti Petrol ali lahko grem na banko ali obje?


Spoštovani,

postopek točenja na avtomatu za točenje in plačilo na cestišču oziroma t.i. petromatu poteka tako, da stranka pred začetkom točenja goriva vanj najprej vnese želeno količino goriva ali pa vrednost točenja. Na tej podlagi petromat izvede predavtorizacija, ki je v prometu imetnika kartice prikazana kot nakup. Po končanem točenju se kartica obremeni z dejansko vrednostjo natočenega goriva, predavtorizacijska vrednost kartice pa se izbriše iz prometa. Kdaj točno se to zgodi je odvisno od poslovne banke, ki je izdajateljica kartice, saj pri nekaterih bankah to opravijo takoj, pri drugih pa do tri delavne dni po točenju goriva.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,

Tomaž Jamnik
Organizacija in upravljanje prodajnega mesta
Petrol d.d., Ljubljana


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617120839 (10144) Karen
»

Točenje goriva prekinja

Oddelek: Na cesti
132098 (1691) ian wolf
»

Moneta, a je to dovoljeno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
253776 (2741) next3steps
»

Bencinske črpalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8420840 (18285) Nesta
»

Diners kartica

Oddelek: Loža
115137 (4922) djordjevic

Več podobnih tem