» »

Nakup zvočnikov

Nakup zvočnikov

Dodgeviper ::

Živjo
Kupujem namreč zvočnike nerabim jih za gledanje filmov bolj za igranje.
V PC-formatu sem videl logitech-Z560 to se pravi 4.1 naj bi jih pri eventusu prodajali za 33k. Pa nisem lih siguren če je ta prava cena sem klical pa so na dopustu je mogoče to kdo preveril? zvočniki so vrjetno dost bolši od Z540 te imam zdaj.
Če kdo kaj ve naj mi sporoči predvsem če je cena ta prava.
Hvala
LP
Dario

Golden eye ::

Hudi zvočniki8-O priporočam nakup, sem jih mislu že kupit pa sem si pol premislu (ni blo dnarja:( ). Kaj za 33k 8-O to ni mogoče. Jest sem jih vidu za 70k, sam osebno jih pa lahko dobim za 50k8-)

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Golden eye ::

btw: kje si jih vidu za toliko, daj mi link do strani!!

Dodgeviper ::

Ja sej jst tudi nevrjamem zato sem jih poklical pa se tajnica oglasi pri eventusu zadevo sem pa zasledil v PC-Formatu Št avgust. Ko bi le bila ta prava cena upam:))
Drugač šele 10.8 pridejo fantički nazaj z dopusta.
;(

monster-x ::

Malo čudno je tole, da je cena pol nižja. Drgač pa sm jst glih pršu domov z Genius zvočniki. Jih grem priključit. :))
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

dunker ::

Katerimi Geniusi?
Poročaj pol!!!

Arkadij ::

Mogoče ti lahko jaz odgovorim, ker imava enake zvočnike -- Genius SW 5.1 Home Theater.

Močni so še preveč, zvok je ful dobr (leseno ohišje), deljinca majo za upravljat ...

Stanejo pa dobrih 30k.

Golden eye ::

sam btw: tile logitech z-560 imajo 400 RMS(realno 160 RMS8-O ) kar je ogromno. Ne pa vaši sistemi ki imajo od 20-50 RMS pa še to ne vem če čist tapravih Watov:\

dunker ::

[Marley], en private message sem ti spisal... Please, ne ga spregledat. ;)

Dodgeviper ::

Nevem če kdo ma slučajno Pcformat pri roki naj pogleda na stran 42 če se ne motim tam je nekaj zvočnikov opisanih na kratko med temi je ta logitechov komplet in piše 33k pri eventusu. Vrjetno gre za kakega tiskarskega škrata, sicer bi pa bilo lepo da stanejo toliko bomo počakal da pridejo z dopusta pri eventusu pa bomo vidl kaj bo.

Golden eye ::

ja poročaj.....

morphling1 ::

33k so Z-640 model, Z-560 sigurno ne dobiš za tak denar. Sicer pa Z-560 imajo kar lepo 400W RMS moči. 188W sub ter po 53W sateliti, ker če jih je kdo imel priložnost poslušat, ve da so to pravi podatki.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

monster-x ::

Golden Eye, res so zverina tisti zvočniki, tako kot je že rekel morph. Vendar pa so tudi več kot dvakrat dražji. Za moje potrebe so taki Genius še preveč.:D Drgač pa ja, 33k lahko stanejo le Z-640, ki sem jih še do včeraj skoraj ziher hotel kupit, pol pa sem si premislil in vzel tele Genius. Res, zakon so. 8-)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

boom-bar ::

Jst mam Inspire 5300 in so čist hudi.
Zvok je dost močn in razločn pa še manjši so od Geniusovih.
Ampak so pa plastika.
Legalizirajte mehke droge!!!

Dodgeviper ::

Vse to je čisto res sej moji Z-540 tudi sekajo sam če bi ta cena bila ta prava jih takoj kupim sej vrjetn bi jih vsi.
No poleg tiste cene ki je bila objavljena v PCformatu je seveda tudi slika zdraven in na sliki so tapravi Z-560. tko da nevem kaj naj si mislim in malo je nelogično ta ostale trgovine držijo cene za Z540 23k Z640 31k.
Lepo bi bilo jih imeti doma sam kaže da se bom moral poslišat še zmerom Z540.

monster-x ::

Dario, sej v PCFormatu sem tudi jaz zasledil že nemalo napak.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

jRk0 ::

v pcformatu majo zlo dosti napak, sploh pr cenah in imenih:)
sem ze veckrat zasledil to.


z560 sem poslusal in mislim da bo kar drzalo teh 400W, kot je rekel morph :)

nekako pa bi jaz tudi najraje geniuse kupo, ker za majhno ceno dobis najvec.
You fuck up once, you loose two teeth.

dunker ::

Monster-X, en private message sem ti poslal. ;)

nodes ::

Logitech ali Altech Lansing, sem iskal 251. Mal morš verjet testu in svojim ušesom.

Genusovi so res lepi in to je vse. Not so papirnati zvočniki, ki proizvajajo zvok, kot bi bili zaviti v deko.
;(

nodes ::

640 dobiš za dobre 26KSIT, nam delal reklame, sem jih zmontiral, za ta dnar so vsekakor bolši za poslušat kot gledat.

boštjan ::

jaz sem tud gledal za te z640 in jih res dobiš za okol 26k v mlacomu in izishop


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658460 (7120) Clone
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382044 (1502) twingosport
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564062 (3446) jest10
»

Katere zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
141433 (1138) cash1970
»

Kater komplet zvočnikov - Mogoče LOGITECH Z-560?

Oddelek: Kaj kupiti
151423 (1124) Golden eye

Več podobnih tem