» »

Katere zvočnike?

Katere zvočnike?

cash1970 ::

Pozdravljeni!
Zopet rabim vaš nasvet glede nakupa rač.zvočnikov,premišljujem o Cretive Inspire 5300 ali Logitech Z-540.Hvala.

dunker ::

Sem v isti dilemi... Zdele sem prebral po netu na kile reviewov enih in drugih...
Torej, Inspire 5300 imajo baje precej neizrazit subwoofer, ostali toni pa so dobro pokriti.
Logitech Z-540 pa imajo bas v razredu dvakrat dražjih zvočnikov, visoki toni so dobri, srednji toni (najpomembnejši za poslušanje glasbe) pa naj bi bili neizraziti... Takšni, prazni.
Jest sem obupal nad temi 5.1 zadevami... Ker usaki nekaj manjka. Če boš kaj pametnega našel, me pa please obvesti.
Zdej bom pa kupil DVD-Rom, ker me je malo sram, da ga še nimam. ;)

M4TECH ::

X-Tensions Iridium 4.1 zvočniki so za svoj denar 1A. Stanejo okrog 17000 sit pa so zelo dobri.Jaz bi ti priporočal te, če pa imaš kaj več denarja pa si kupi Logitech Z560.

ganzi ::

Men so creative inspire 5300 čist kul.
Za musko,filme..

Pejta v eno trgovino k jih lahk sprobata pa se pol odločta kere bota vzela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

cash1970 ::

Sm danes,ops,včeraj vandrav po Ljubljani (bof,bigbeng,harvey...),pa nisem nikjer mogel sprobat 5300 ali Z540 majo sam močnejše oz.dražje varijante.So mi pa v oči padli Z-640 (logitech),res so dražji ampak izgledajo bolj prepričljivi kot 5300.Kaj menite o Z-640?
Sem pozabil omenit da mam SB Creative audigy.
Hvala.

cash1970 ::

Ja še zmeraj čakam na nasvet!!!

M4TECH ::

Z640 so kul, vendar bi jz raje dal nekaj denarja zraven in vzel Z560 (THX);)

DjTonic ::

Če izbiraš med Cretive Inspire 5300 ali Logitech Z-540. Jaz bi raje vzel Creativove 5300 inspire. Moje mnenje.

cash1970 ::

Sorry fantje ,sm kr šou popoldne pa sm kupu Z-640 v ponedeljek dobim še mlinček pol pa vam bom napisu kako se bodo obnesl...

dunker ::

Čudovito. Let us know.

Oblivion ::

Tudi jst sm o njih razmisljal sam me ni prepricalo to, da moras glasnost na center zvocniku stimat. Tako da sem se zdej v dilemi kaj nabavit.

cash1970 ::

No pa smo sprobal Z-640,res nisem poznavalec zvoka a ti zvočniki mi kar ustrezajo moti me le nastavitev glasnosti na centru-majhen potenciometer s še manjšo oznako in nastavitev basa na nizkotoncu-zadaj (pa še pod mizo)...za nekaj časa bo...

DrAndy ::

Če bi slišali Genius SW 5.1 Home Theater v akciji, bi takoj pozabili na te Creative in Logiteche.
Pa še poceni so in daljinca imajo, skratka carujejo v svojem cenovnem razredu.

Ampak, dobro, zdaj si kupil Logitech Z-680, čeprav sistemu Genius SW 5.1 Home Theater, ki ga dobiš za precej podoben denar, ne segajo niti do kolen.

cash1970 ::

Ma sej sm hotu probat geniuse pa niso mel nikjer priklopjene (razen v Mediasvetu,pa mi je prodajalec dejal,da se ne da probat..???),ali pa v Bofu kjer imajo priklopljene same zverine nad 60ksit(prodajo pa vse druge razen teh...).Sicer pa sem že prekoračil začetni proračun za 10 ksit..pol bi ga mogu še za 5 ksit....kaj vse bi šele pol vidu za višje denarce..Ja tko je ,kupu pa basta...

cash1970 ::

Aja kupil sem Z-640 ne 680(ti so sigurno poglavje zase)..čao


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658299 (6959) Clone
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472287 (1584) boštjan
»

Nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
201235 (989) boštjan
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232277 (1605) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332691 (2001) partysound

Več podobnih tem