» »

Menjava mame plate z težavo

Menjava mame plate z težavo

e-jay ::

razen taboljsega racunalnika pri hisi, ki je fotrov, imam jaz svojega P166MMX. od strica sem dobil plato PII 233 (zanimivost: procesor je v crni skatlici)
ki sem jo takoj zamenjal v ohisju z starejso predhodnico.... vzgem rac, plata ne reagira, napajalnik se zazene, monitor se ne vzge, le power LED mezika. v cem je problem? ramov in diska in ostale krame nisem menjal, vse je isto le plata je druga. pa se to: plata nima integrirane graficne, ima pa zvocno pa USBje (tadruga ki sem jo dobil jih nima) vendar obe kazeta znake nereagiranja, le lucka za power utripa. kaj in kako naj to odpravim da bo delalo?
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

blazp88 ::

Poskusi zbrisati bios

e-jay ::

izbrisati bios? ...

mogoce je bila tezava v tem, ker se nisem priklopil disketnika.. moral bom probat se enkrat vse skupaj.. namrec doma sem zlozil 6 486tk pa nobena ni delala brez disketnika preden je bilo kaj na disku...
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

monster-x ::

blayco, misliš update-ati?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

blazp88 ::

a se opravičujem, sem se narobe izrazil; mislil sem tko zbrisati nastavitve biosa (baterija ven, ali pa prestaviš pin, če ima plata)

e-jay ::

resetiral sem bios (en jumper je ki ga das ven pa not) in baterijo sm tut vn vzel pa nazaj not dal.. zgodilo se pa ni nic.. a je problem banalna napaka kot "nisi storil tega ali onega"? kaj naj nardim.. plata ni pokvarjena ker je bla testirana ravno preden sem jo v roke dobil...

a kdo ve kaj je prednost SCSI CD ROM-ov?



pa se to: V PC Formatu sem prebral da plosca s PII procesorjem (ta pretpotopni ki so v crnih skatlcah) zmore le (!!) 1,4 GHz... je bla napaka v tisku al kaj to pomeni?
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sesul sistem!

Oddelek: Navijanje
471667 (1179) blblb
»

noscreen po neuspesnem apdejtu biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
171469 (1129) Pyr0Beast
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885753 (3502) MasterMiG
»

BIOS FLASH - Problem - NUJNO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191900 (1652) steiner
»

Kako pripravit plato k delovanju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
381233 (938) zile

Več podobnih tem