» »

vprasanje glede bartona

vprasanje glede bartona

mihhec ::

Mene pa zanima ali so vsi bartoni rjavi ali obstajajo tudi zeleni

ADF ::

obstajajo, obstajajo...

mihhec ::

a je potem razlika ce je zelen ali pa rjav pri navijanju kteri so bolsi k se neb rad nategnu

ADF ::

Vedno je razlika med procesorji, pa naj bodo zeleni ali rumeni ali vijolični (nikoli nista dva enaka).

Zaenkrat ne vem za to, da bi bili kateri boljši (razen kolikor je lahko moder golf boljši od sivega golfa).

Poglej si naprimer na overclockers.com bazo s CPU-ji in boš videl steppinge (koda na procesorju) od tistih, ki se najbolje navijajo, pa poskusi poiskat takšnega.

Kar pa se natega tiče, pa mislim da je odvisno od prodajalca, ne od barve procesorja.

BaRtMaN ::

Kakor sem nekje bral, je barva procesorja odvisna od kraja izdelave; torej zeleni AMDji so iz Nemčije, rjavi pa iz Malezije.

EDIT: barve so ravno obratne. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

OwcA ::

@BaRtMaN:
Kakor sem nekje bral, je barva procesorja odvisna od kraja izdelave; torej zeleni AMDji so iz Nemčije, rjavi pa iz Malezije.
ravno obratno je. :)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

BlackHole ::

Kaj je posebnost teh Bartonov? se boljše navijajo ali samo tečejo na višji frekvenci, kaj? Katere (tihe) hladilnike pametni ljudje danes kupujejo za procesorje okrog 2500+ (sprašujem za AMD-je)?

ADF ::

www.amd.com

Q: Is the AMD Athlon XP processor 3200+ for desktop PCs based on the “Barton” core?

A: Yes. The AMD Athlon XP processor 3200+ has a total cache of 640KB. Additionally, the core is based on AMD’s state-of-the-art 0.13-micron technology.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342823 (15607) peter_ki
»

A se to jedro dobr navija?

Oddelek: Navijanje
5907 (767) e-marko
»

Pomen oznake procesorjev AMD: AXDA.....?

Oddelek: Navijanje
121650 (1462) TribesMan
»

Lastniki Bartona 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
504832 (3484) Alexius Heristalski
»

Malo zmeden okoli imen procesorjev !

Oddelek: Strojna oprema
91204 (959) VASkO

Več podobnih tem