» »

SEC preiskuje ponudbe kritožetonov, Twitter prepoveduje oglaševanje kriptovalut

1
2
»

K0l1br1 ::

oxyuranus je izjavil:

kar vem, da je nateg?
Torej, ker ti veš, da je nateg, bi ti prepovedal ljudem, da s svojim počnejo, kar hočejo?

oxyuranus je izjavil:

imam stanovanje, brez kredita in nikogar mi ni bilo trebe prikrajsati za njegov denar,
Torej so ti starši dali ali pa si podedoval. S poštenim delom ga ne bi zaslužil. Koga si okradel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

oxyuranus ::

K0l1br1 je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

kar vem, da je nateg?
Torej, ker ti veš, da je nateg, bi ti prepovedal ljudem, da s svojim počnejo, kar hočejo?

oxyuranus je izjavil:

imam stanovanje, brez kredita in nikogar mi ni bilo trebe prikrajsati za njegov denar,
Torej so ti starši dali ali pa si podeoval. S poštenim delom ga ne bi zaslužil. Koga si okradel?


Tudi droge so prepovedane, ker so skodljive za druzbo. Ponzijeve sheme, piramidni sistemi, se smatrajo za goljufijo. Manipulacije vrednosti delnic tudi. Zakaj bi bilo tukaj kaj drugace?

Te lo*okatova pregovorna slovenceljska zavist daje, a? Mogoce sem pa na loteriji nekaj miljonov zadel? :D Z delom se da cisto lepo do stanovanja priti, samo moras znati kaj delati, kjer pa precej pride v postev intelekt in vzgoja (delavnost, pa to, saj si ze kdaj slisal, ne?). Kaj pa ce preprosto nisem star 13 let tako kot vidva? :))

Sicer pa mi je vsec "s postenim delom ga ne bi zasluzil", izhaja iz situacije, v kateri je zdaj druzba, manjsina nategovalcev da ostalim premalo drobtin, da bi si lahko normalno uredili zivljenje, namesto, da pa bi morda razmislili o kaksni revoluciji in se zavzemali proti kapitalisticnemu sranju, se raje nategujete eden drugega. In smo pri kriptovalutah. Pa se tukaj, namesto, da bi se postavili v stalisce, da to ni vredu, raje postanete nategovalci se sami. Bravo. Prelepi novi svet.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

K0l1br1 ::

oxyuranus je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

kar vem, da je nateg?
Torej, ker ti veš, da je nateg, bi ti prepovedal ljudem, da s svojim počnejo, kar hočejo?

oxyuranus je izjavil:

imam stanovanje, brez kredita in nikogar mi ni bilo trebe prikrajsati za njegov denar,
Torej so ti starši dali ali pa si podeoval. S poštenim delom ga ne bi zaslužil. Koga si okradel?


Ali pa preprosto nisem star 13 let tako kot vidva :))
MHM. Težave z vprašanji in hitro pričneš z izogibanjem. Kako si torej prišel do denarja?

Še tretjič te vprašam: kaj ti narediš zato, da frizerke ne bi vlagale, razen da pametuješ tu po forumu? (vsi vemo, da je odgovor nič).

oxyuranus je izjavil:

Te lo*okatova pregovorna slovenceljska zavist daje,
Zavisten bi ti bil, če bi videl, da ti prepričuješ frizerke, da je to slabo, če bi mislil, da je to slabo. Bi rekel, glej ga, ta pa skrbi za druge. Vendar ker tega ne počneš, nimam biti za kaj zavisten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

oxyuranus ::

K0l1br1 je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

kar vem, da je nateg?
Torej, ker ti veš, da je nateg, bi ti prepovedal ljudem, da s svojim počnejo, kar hočejo?

oxyuranus je izjavil:

imam stanovanje, brez kredita in nikogar mi ni bilo trebe prikrajsati za njegov denar,
Torej so ti starši dali ali pa si podeoval. S poštenim delom ga ne bi zaslužil. Koga si okradel?


Ali pa preprosto nisem star 13 let tako kot vidva :))
MHM. Težave z vprašanji in hitro pričneš z izogibanjem. Kako si torej prišel do denarja?

Še tretjič te vprašam: kaj ti narediš zato, da frizerke ne bi vlagale, razen da pametuješ tu po forumu? (vsi vemo, da je odgovor nič).

oxyuranus je izjavil:

Te lo*okatova pregovorna slovenceljska zavist daje,
Zavisten bi ti bil, če bi videl, da ti prepričuješ frizerke, da je to slabo, če bi mislil, da je to slabo. Bi rekel, glej ga, ta pa skrbi za druge. Vendar ker tega ne počneš, nimam biti za kaj zavisten.


Denar sem zasluzil, saj sem ti povedal. Z delom. Ne preprodajo. Proizvajanjem. Vec pa ni primerno za na forum, anonimnost pa taksne reci, tu se skriva "tezava" tvojega vprasanja, na katerega odgovora pac ne bos dobil.

Delam svoj mali doprinos, ko pride naslednja, ne bo brala samo o tem, kako se lahko obogati in katere valute bojo zmagale, ali se bolje letela po kredit na banko, ampak bo slisala se kaj drugega. Pa za hec sem se zaprosil "upravo" slotecha, da ukine debate o kriptovalutah izven samega tehnicnega podrocja. Mislim, da sem kar nekaj naredil. :)
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Aquafriend ::

oxyuranus je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ne, mi sluzimo tudi ko bitcoin pada, temu se rece shortanje oziroma stava na padec, nismo poroceni z bitcoinom in ga holdali v dobrem in slabem. Za uporabo so drugi projekti, nekaj jih holdam. Razen ce vidim, da bo cena full padla in jih nato kupim vec za isto ceno.


Saj ves, da ta tvoj zasluzek od nekje pride, ne? Da vsak evro, ki ga ti dobis, nekdo izgubi... si kdaj pomislil na to?


Ja, mi smo robin hood skupina, ki da signale manj premoznim, na izgubo bogatim

Zgodovina sprememb…

detroit ::

lol da fook:D ta tema...
a veš da ko zapreš oči je temno?
Skero

looser ::

če ste prebrali, ste, če niste, niste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

nsignific ::

Jezus Kriptus vas bo vse kaznoval.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako FURS in ATVP regulirata kriptožetone in kriptovalute (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
507148924 (113070) Aquafriend
»

Google prepovedal oglaševanje kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7125481 (19667) techuser
»

Tudi Južna Koreja prepovedala financiranje s kriptožetoni

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4315377 (12798) Markoff
»

Kitajska prepovedala javne ponudbe kriptovalut za financiranje (ICO)

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1214915 (12725) DeeJay
»

Ukradenih za pol milijona dolarjev enot ethereuma

Oddelek: Novice / Kriptovalute
156478 (4560) Horejšio

Več podobnih tem