» »

drobilniki za veje

drobilniki za veje

igor1968 ::

Tokrat me zanimajo drobilniki za veje. Malo sem pogooglal in izvedel da obstajajo takšni na nože in takšni na zobata kolesa. Zanima me vaše mnenje kateri so boljši

fikus_ ::

Nisi napisal, kako debele veje boš mlel in za kaj boš potem porabil to?!

igor1968 ::

Veje bodo največ 2 centimetra debele in bodo od sadnega drevja. nameravm pa imeti za kompost (Gnojilo)

fikus_ ::

Potem nekaj takšnega:
https://www.merkur.si/vrt-in-okolica/vr...

In poglej še kakšen BauBau, po internetu, . . .

VIP58 ::

Za 2cm veje bo vsak dober.
Imam boscha 25D iz zgornjega linka, ima zobato kolo, nareže in zdrobi, poje vse sveže veje, ki ti jih uspe spravit noter. Pri suhih debelejših in grčavih ima včasih malo težav.
Veje od sadnega drevja so včasih precej "skuštrane" zato jih je težko spravit v odprtino, jaz take raje požgem.
Too much of everything is just enough.

waters ::

Še moj komentar, z vsakim od teh boš razočaran. Že malce večja veja pa zatrokira.

Žal!

next3steps ::


Tudi 10 cm debela debla niso ovira.

fikus_ ::

Naslednja opcija pa do drobilci/sekalniki, ki se priklopijo na traktor. So precej bolj zmogljivi, cena pa tudi temu primerna 2,5 - 3 k€ in naprej!

igor1968 ::

drobilec vej je super. Odločil sem se za Einhell GC-RS 2540 CB ki sem ga kupil na Mimo vrste. Drobilec je super. Dela kot se spodobi. Med drugim je dobra lastnost tudi ta da je izredno tih med delovanjem. Ima zobato kolo, ki samo vleče veje not


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero motorno zago (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5817338 (3065) twom
»

Drobilec vej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9016641 (3546) BCSman
»

Nakup drobilca vej

Oddelek: Kaj kupiti
53861 (3767) starfotr
»

Sestava medu in deklaracija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411757 (9452) boss-tech
»

Prepoved kurjenja v Sloveniji

Oddelek: Loža
465015 (3498) dzinks63

Več podobnih tem