» »

Yahoo search engine vsiljuje!

Yahoo search engine vsiljuje!

Jerry000 ::

Na frišno formatiral domači PC, inštaliram FF, odstranim (remove) vse nepotrebne search engine da ostane samo google. Zaprem FF, odprem nazaj in se spet pojavi Yahoo search engine ki je izbran kot default. Ponovim vse in ni efekta. Kako za hudiča dokončno odstranit ta vsiljen Yahoo search engine?

Seljak ::

V nastavitvah brskalnikah moraš napisati katera stran se ti bo naložila kot domača stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

kingsix ::

Yahoo search engine? Thats a thing?

TheBlueOne ::

kingsix je izjavil:

Yahoo search engine? Thats a thing?



Je, ampak samo, ce instaliras tako, da cim hitreje pritiskas next in finish, ce jih ni na voljo pa I agree. :)

Jerry000 ::

TheBlueOne je izjavil:

kingsix je izjavil:

Yahoo search engine? Thats a thing?



Je, ampak samo, ce instaliras tako, da cim hitreje pritiskas next in finish, ce jih ni na voljo pa I agree. :)

Ni res, sploh ni bilo opcije za odstranit, ali je pa nisem videl

b3D_950 ::

Iz kje si downloadal FF, ker zgleda, kot da nimaš prave verzije, ali pa ti je ta Yahoo search namestil nek drug program - #podzavestno_klikanje_na_gumb_Next?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Jerry000 ::

Tu: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/n...
Inštaliral sem na frišno formatiran PC. Inštaliral sem prvič, potem ko sem videl da se enostavno ne da zbrisat sem FF zbrisal in ponovno naložil ter previdno gledal da nisem kaj spregledal ob nastavitvi. Žal nisem nič kaj takega opazil, a Yahoo search engine je še vedno tam bil. Sedaj sem se znebil tako, da sem kot default stran dal google.si (prej je bil default stran od firefox - vendar do sedaj sem vedno tako dal in mi je vedno preko googla iskalo).

Han ::

Pri meni je privzeti iskalnik tisti, ki je prvi na seznamu. Nisem nič odstranjeval, Google je prvi in vse deluje tako kot mora...

TheBlueOne ::

Jerry000 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

kingsix je izjavil:

Yahoo search engine? Thats a thing?



Je, ampak samo, ce instaliras tako, da cim hitreje pritiskas next in finish, ce jih ni na voljo pa I agree. :)

Ni res, sploh ni bilo opcije za odstranit, ali je pa nisem videl


Ce se ne da spremeniti, potem je praviloma nalozena se kaksna yahoojeva aplikacija ali pa addon. Poglej dodaj ali odstrani programe, ce je na seznamu kaj od Yahooja, potem poglej ce imas v brskalniku instaliran addon in ko je vse cisto spremeni se nastavitve za privzeti brskalnik. Praviloma pride s kaksnim free antivirusom ali cem podobnem.

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

daj nastavi si duckduckgo kot default SE

b3D_950 ::

Jerry000 je izjavil:

Tu: https://www.mozilla.org/en-US/firefox/n...
Inštaliral sem na frišno formatiran PC. Inštaliral sem prvič, potem ko sem videl da se enostavno ne da zbrisat sem FF zbrisal in ponovno naložil ter previdno gledal da nisem kaj spregledal ob nastavitvi. Žal nisem nič kaj takega opazil, a Yahoo search engine je še vedno tam bil. Sedaj sem se znebil tako, da sem kot default stran dal google.si (prej je bil default stran od firefox - vendar do sedaj sem vedno tako dal in mi je vedno preko googla iskalo).


Probaj slovensko: https://www.mozilla.org/sl/firefox/new/

ker US verzija naj bi bila nastavljena na Yahoo:
https://www.cnet.com/news/in-major-shif...
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

borut_p ::

jaz sem moral ene 4x dat da skensla to sraje potem je pa prijelo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priljubljenost iskalnika DuckDuckGo raste

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
369694 (3187) dunda
»

Mozilla po 10 letih sodelovanja z Googlom podpisala z Yahoojem, ki bo nov privzet isk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5320063 (16887) johnnyyy
»

Alternativni spletni iskalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7211724 (10715) matej_jack
»

Bo Microsoft kupil Yahoo?

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
123787 (3157) Brody
»

Kaj imate za "domačo stran"?

Oddelek: Omrežja in internet
423498 (2473) MadMicka

Več podobnih tem