» »

Iphone 6 se noče polniti

Iphone 6 se noče polniti

Vanskyl ::

Sej je že enkrat prej to zgodilo in so popravili. Ampak zdej se je spet zgodilo. Če sem vštekal kabl v iphone 6 , se ni nikakor hotel polniti. Pocakal sem ,da se je izpraznila baterija. Ko sem ga dal polniti se je pokazala baterija pa čisto malo rdeče. Potem sem pocakal,da se bo kaj zgodilo. Ćez eno uro ko sem ga hotel prizgati se ni hotel.
Sem že:
- tiščal home pa sleep gumb za 20 sekund
- tiščal home pa sleep gumb za 8 sekund in nato izpustil sleep gumb , medtem ko je il priključen na komp.
- ga sušil s sušilnikom za lase ene 2 minuti in ga priklopil.
Ali lahko kaj še naredim? Če ga dam na popravo , moram plačati za novo baterijo ali za nov vhod za usb?

aborko ::

Si probal z drugim (novim) kablom? Sam sem zamenjal že 2 originalna kabla in 3 neoriginalne,... Na originalnem se mi po cca pol leta potemnijo kontakti, kot da bi kabel prišel v stik z vodo.

Vanskyl ::

Sem že probal pa ni blu nc drgac.

msjr ::

Dobesedno - pihni mu v rit - se pravi v polnilni konektor, včasih se mu tam nabere prah in ni stika na enem od pinov in ne polni.

Drugače pa je menjava konektorja cenovno tam blizu menjave baterije, tako da ene 50 eur bo šlo. Na žalost sem že 2x menjal konektor na 5s, ko sem le ugotovil da je krivec neoriginalen malo debelejši vtič, ki je zgleda [vsakič] po letu dni uporabe uničil konektor in telefon posledično ni polnil.

Map ::

Mogoče zabasan vhod s prahom in kabla ne moreš vtaknit do kontaktov? Preveri z zobotrebcem, nikakor pa ne s šivanko.

Vanskyl ::

Uf sem pozabil povedat ,da sem tudi s zobotrebcem in na žalost s šivanko odstranjveal prah od tam. Res upam,da nism tega poškodoval. Toda se mi ne zdi da sem. Ker ko se mi je spraznla baterija in priključil telefon , mi je pokazalo kot da se polne kar pomeni da konektor odspodaj še dela. To da od zdaj naprej mi nič ve ni neč ne pokaže. Pihnil sem tudi ze notri.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dilema huawei ali samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8612985 (11059) next3steps
»

HTC ONE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20746936 (27839) Cooper
»

Ali je nakup SSDja smiselen

Oddelek: Strojna oprema
325249 (4115) solatko
»

Pohitritev računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141520 (1199) Han
»

Kako vgraditi nove komponente?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
302621 (1847) solatko

Več podobnih tem