» »

Glasba, program

Glasba, program

SmeskoSnezak ::

Isce se program, podoben Dance eJay-u, za nekoga, ki bi rad ustvaril enega ali pa dva, tri ROCK pesmi. Obstaja kaj podobnega? Enostaven program, s sampli, ki jih "meces" na "track". Po moznosti, da se doda tudi "glas iz mikrofona" na ta "track". Clovek nic ne najde...
@ Pusti soncu v srce... @

shadeX ::

Zadnje čase je kar velik porast appov na App Storu na točno to tematiko. Sem enkrat pobral nek app na tablici dol (slučajno sem dobil ad, pa se mi je zdelo zanimivo) in iz samplov v nekaj minutah naredil nek komad samo z drag & dropom. Izpadlo je svetovno in bil celo ponosen na svoj "izdelek" :) . Exportal si lahko v več formatov, vmes se tudi snemal, itd. Žal ne vem več ime tistega appa, ampak če začneš z iskanjem "music creator", "create music", "dj music creator" itd, boš zagotovo dobil kaj podobnega.

Če se spomnim kako je bilo ime appa dopišem.

SmeskoSnezak ::

Aplikacije na telefonu? Kaj pa racunalnik?
Za telefon, imas zavihek v google playu, katere aplikacije si ze imel namescene, a jih vec nimas.

A res nobeden ne ve za kaksen taksen program?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

A res nobeden ne ve za kaksen taksen program?

Bilo bi super, ce bi se nasel enostaven program, da se lahk zabava zacne. Iscemo pa res nic ne najdemo, razen te eJay serije...
@ Pusti soncu v srce... @

nonamer123 ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če obstaja kak program, s katerim bi lahko pri recimo 4 glasnem petju lahko slišal vsako linijo posebej? (1 oz 2. tenor ali pa 1 oz 2. bas)

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem program

Oddelek: Programska oprema
111520 (1206) bluefish
»

Kater program za delat Hip Hop glasbo?

Oddelek: Zvok in slika
51961 (1811) Blazzz
»

ustvarjanje MUSKE ...kakrsn kol nasvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
81556 (1429) zile
»

Kakšen dober program za delat hip hop muzko

Oddelek: Programska oprema
121538 (1430) Tr0n
»

Music Stuff

Oddelek: Zvok in slika
61899 (1716) Tr0n

Več podobnih tem