» »

Iščem program

Iščem program

Origa ::

A veste za kak dober program za izdelovanje muzike?

JLP ::

Povej več. Za izdelovanje muzike je velik vrst programov.
Live long and prosper!

OCCULT ::

Pozdravljeni.

Iščem program za izdelovanje muzike ampak ne tehno.
Rabil bi nekaj takšenega,da je kitara bobni,itd bolj za metal muziko ali kaj podobnega.
Nekaj sem iskal po googlu ampak nič kaj nisem našel.

Lp
Occult

Rotaidal ::

bluefish ::

Cubase, Reason,...
Seveda pa sta to profi programa, ki ju nedeljski izdelovalec muzike verjetno ne bo imel užitka spoznavati in se učiti dela z njima.

Manj zahtevnih programov pa je na tone. Ponavadi imaš pri njih na voljo nekaj stez, kamor potem mečeš že vgrajene efekte (bobni, piano,...). Če te je volja lahko priključiš še mikrofon in razgibaš glasilke. Seveda pa od tovrstnih programov ne moreš pričakovati kaj posebnega in izvirnega.

OCCULT ::

Aha hvala...kateri bi pa bili manj zahtevni,da bi samo kake efekte metal pa kaj združil.
Kaj pa program Guitar pro ali je to samo kitara ali podoben program za izdelovanje muzike z raznimi efekt.

Hvala za odgovore.

Lp
Occult

LedStorm+++ ::

Poznam boljšega (ni ravno Cobase pa Reason): FRUITY LOOPS

http://www.fruityloops.com/
Pingvin :-)

bluefish ::

sem pred parimi leti naletel na tak program v eni od rač. revij. Se pa žal ne spomnim več imena. So bile pa na voljo ene tri različne verzije (ena z efekti za trance, druga za hiphop,...).

Ja, tudi FL ni slab. Je pravzaprav takoj za prej omenjenima (Cubase, Reason). Nekatere reči pa ima celo boljše in smiselno poenostavljene. Poleg tega pa je tudi učna krivulja dokaj nezahtevna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Alfonzo ::

sem pred parimi leti naletel na tak program v eni od rač. revij. Se pa žal ne spomnim več imena. So bile pa na voljo ene tri različne verzije (ena z efekti za trance, druga za hiphop,...).


Mogoče eJay? Ker oni so meli verzije Dance eJay, Techno eJay,...

bluefish ::

jap, to je to.

OCCULT ::

Hvala za odgovore.Čeprav tej ostali programi za Dance eJay, Techno eJay,...itd...mi ne pridejo v poštev ,ker verjetno........... no sigurno nebom tam našel teh efektov kot so za metal death metal muziko ali celo bol žaganje black metal efektov.Čeprav s takšnim programom bi verjetno pobral iz benda samo kitaro ali celo vokal in ga potem preuredil v čisto nekaj drugega.
Sedaj vlečem dol reason program pa bom videl ,če bo kaj iz tega ,ker so profesionalni programi.Nakoncu bom ta program namestil in gledal kot tele v nova vrata;((.Vsekakor nekaj je treba probati vsaj malo.
Pol pa kaj drugega ............nekaj programov ste mi dobili tako,da bom verjetno vse počasi izprobal:)

Najlepša vam hvala za pomoč.
Vsekakor se pa še priporočam za kakšen program za omenjeno zvrst muzike ali efektov.

Lp

Damir
Occult

bluefish ::

sicer pa je glede efektov in samplov težko v samem programu najti želene (sploh kakšne bolj eksotične - po mojem mnenju omenjeni sodijo v to kategorijo).
Ponavadi je potrebno dodatne kupiti, posneti,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater program za delat Hip Hop glasbo?

Oddelek: Zvok in slika
51958 (1808) Blazzz
»

ustvarjanje MUSKE ...kakrsn kol nasvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
81550 (1423) zile
»

Glasba - Ustvarjanje

Oddelek: Sedem umetnosti
463034 (2596) tha_man
»

Kakšen dober program za delat hip hop muzko

Oddelek: Programska oprema
121532 (1424) Tr0n
»

Music Stuff

Oddelek: Zvok in slika
61893 (1710) Tr0n

Več podobnih tem