» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
3 / 11
»»

Jerry000 ::

Kaj pa občutljivost na praske? Nekdo mi je rekel da ta gorilla glass je en nateg, da je stvar tako občutljiva da ne more verjet, je nujna neka zaščita...jaz sem pa ravno brez vsega mislil imeti

Dober dan ::

Vse se spraska že od samega žepa. Jaz sem imel s8 v silikonskem ovitku, pa se je v hlačnem žepu zaslon kar dobro popraskal. Sedaj imam apla 8 enako v silikonskem ovitku, na zaslonu pa.. sprednje steklo je pravo pokopališče prask. In to samo od hlačnih žepov. Kdorkoli trdi drugače, mu ni za verjet. In ne verjamem da bo z s9 kaj drugače.

Vazelin ::

Gorila glass je fake news

Jerry000 ::

S8 pa ne pride z folio čez ekran ne? Bo potrebno posebej kupit. OnePlus X me je presenetil ker je telefon že vseboval zaščitno folio ter ovitek. Upam da ima vsaj samsung že zaščitno folio, ker to lepit gor je pa mora :D. Stekla pa ne maram.

Egidij88 ::

Jaz na Nexus 5X po dveh letih nimam nobene praske, pa je vedno naked in nič kaj ekstra ne pazim. Isto prej Nexus 4, ki sem ga imel 3 leta. Kako vam to uspe.

edi45 ::

shintaro je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ajd po pravici povej koliko ur si ga imel na dan v rokah.....jaz sem ga imel cca 8ur, tako da sem ga na dan 2xpolnil.....delam skoraj vse na telefonu....

best frendica je ženskega spola tko da zdej razumeš kolko je to pisanja ..

si predstavljaš en dan vse naredit na telefonu in računalnik malo ignorirat, pa da maš cel dan na razpolago za to? no tok.

Nevem jaz ti kok si pišeš, sam jaz imam precej 'spammerjev' na pogovorih , skratka dosti se piše.


Torej ujet si v "friendzonu" drugace se nebi tolko pogovarjal z "najboljso prijateljico":D

Jaz mam kaksen mesec ali dva na zacetku etui in steklo, ko prvic zlomim steklo pa dam vse dol in imam brez vsega. Trenutno imam X-a brez vsega saj so telefoni najlepsi in najboljsi obcutek v roki je ko so brez vsega:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

shintaro ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj pa občutljivost na praske? Nekdo mi je rekel da ta gorilla glass je en nateg, da je stvar tako občutljiva da ne more verjet, je nujna neka zaščita...jaz sem pa ravno brez vsega mislil imeti


Nevem kaj dela folk s telefonom. Očitno eni res al so ekstremno nerodni al preprosto ne vedo s takimi aparati.

Evo ti tukaj brez zaščite slike, nekje 8-9 mesecev vsakdanje rabe. Niti ene praskice !! Nikjer. Samo malo paziš ,to je vse.
Ko sem kupil telefon sem kupil tudi zaščito. Problem je nastal ker pol zgleda ful slabše, je bolj clumsy , bolj debel.. Skratka nočem nobene zaščite. Mel sm pa gumijasto zadaj in spredaj plexiglas. Malo sprobal pa odvrgel.

Brez zaščite greš kamot, jaz znam bit pošteno neroden včasih, drugače. pa vidiš da je telefon koda sm ga sedaj kupil.





edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ajd po pravici povej koliko ur si ga imel na dan v rokah.....jaz sem ga imel cca 8ur, tako da sem ga na dan 2xpolnil.....delam skoraj vse na telefonu....

best frendica je ženskega spola tko da zdej razumeš kolko je to pisanja ..

si predstavljaš en dan vse naredit na telefonu in računalnik malo ignorirat, pa da maš cel dan na razpolago za to? no tok.

Nevem jaz ti kok si pišeš, sam jaz imam precej 'spammerjev' na pogovorih , skratka dosti se piše.


Torej ujet si v "friendzonu" drugace se nebi tolko pogovarjal z "najboljso prijateljico":D

:))


Ima fanta.. Torej nism friendzone, ker za spadat v tole grupo bi mogla bit single, kar pa ni. Poznam tudi fanta mal, je ful v redu.
Tako je naneslo pač, prava dolga prijateljstva pa so redka, sam z njo že ene 3 leta vsak dan pisanje, zaenkrat gre dobro.
Nič novega drugače, ženske so boljši prijatelji od moških.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Jerry000 je izjavil:

S8 pa ne pride z folio čez ekran ne? Bo potrebno posebej kupit. OnePlus X me je presenetil ker je telefon že vseboval zaščitno folio ter ovitek. Upam da ima vsaj samsung že zaščitno folio, ker to lepit gor je pa mora :D. Stekla pa ne maram.


Folija je samo tista provizorična gor, katere pa ne moreš imeti kot zaščito,

Absolutno se ekran spraska, enim prej enim pozneje, odvisno od uporabe in načina nošenja telefona, kdo trdi drugače, laže sam sebi...

Shintaro, seveda se na sliki ne vidijo mikro praske, če telefon daš pod svetlobo in ga malo obračaš pa vidiš vsako mikro prasko, če je globlja pa se vidi že pri ugasnjenem telefonu.

Jaz sem imel nillkin ukrivljeno zaščitno steklo, paše v nulo in se z lahkoto čišti, priporočam...

Jerry000 ::

No jaz imam trenutno screen folijo ter ovitek. Ampak S8 bi pa res rad imel brez. Načeloma pazim na telefon, se pa kdaj zgodi nezgoda nehote. Nisem pa štorast tip :)

Dimnik je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

S8 pa ne pride z folio čez ekran ne? Bo potrebno posebej kupit. OnePlus X me je presenetil ker je telefon že vseboval zaščitno folio ter ovitek. Upam da ima vsaj samsung že zaščitno folio, ker to lepit gor je pa mora :D. Stekla pa ne maram.


Folija je samo tista provizorična gor, katere pa ne moreš imeti kot zaščito,

Absolutno se ekran spraska, enim prej enim pozneje, odvisno od uporabe in načina nošenja telefona, kdo trdi drugače, laže sam sebi...

Shintaro, seveda se na sliki ne vidijo mikro praske, če telefon daš pod svetlobo in ga malo obračaš pa vidiš vsako mikro prasko, če je globlja pa se vidi že pri ugasnjenem telefonu.

Jaz sem imel nillkin ukrivljeno zaščitno steklo, paše v nulo in se z lahkoto čišti, priporočam...

Mam folijo za te manjše praske, trenutno mi 3 leta dobro služi na OPX. Stekla pa žal ne maram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

4knative ::

Telefon je zelo pomemben za socializacijo, zato se splača dat kakega jurčka, da se kvalitetno socializiraš v tem hitrem svetu.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

Huda veriga, Shintaro:)

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Telefon je zelo pomemben za socializacijo, zato se splača dat kakega jurčka, da se kvalitetno socializiraš v tem hitrem svetu.

No f. way :)

Egidij88 ::

4knative je izjavil:

Telefon je zelo pomemben za socializacijo, zato se splača dat kakega jurčka, da se kvalitetno socializiraš v tem hitrem svetu.


Tako je. Za prikazno sliko na FB se tudi velja potruditi in narediti kar se da kvalitetno. Potem pa status update na instagramu, sploh ob kakšnih sončnih vikendih je treba folku pokazati, kako rulaš u lajfu.

shintaro ::

Dimnik je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

S8 pa ne pride z folio čez ekran ne? Bo potrebno posebej kupit. OnePlus X me je presenetil ker je telefon že vseboval zaščitno folio ter ovitek. Upam da ima vsaj samsung že zaščitno folio, ker to lepit gor je pa mora :D. Stekla pa ne maram.


Folija je samo tista provizorična gor, katere pa ne moreš imeti kot zaščito,

Absolutno se ekran spraska, enim prej enim pozneje, odvisno od uporabe in načina nošenja telefona, kdo trdi drugače, laže sam sebi...

Shintaro, seveda se na sliki ne vidijo mikro praske, če telefon daš pod svetlobo in ga malo obračaš pa vidiš vsako mikro prasko, če je globlja pa se vidi že pri ugasnjenem telefonu.

Jaz sem imel nillkin ukrivljeno zaščitno steklo, paše v nulo in se z lahkoto čišti, priporočam...


Bom jaz slikal na ZELO dobri svetlobi (in digitalc je 22mp) da ti dokažem da GOVORIŠ NEUMNOSTI. Ker jaz, nimam NITI ENE praskice. Pa je brez zaščite skoraj 9 mesecev. In znam bit štorast, vseeno pa mi uspe pazit na telefon.
Če pa najdem kako, pa lahko rečeš da sm noob.

Sem ga večkrat TEMELJITO pregledal in prosim to ni res da se ekran praska, enim prej enim pozneje, ti 9 mesecev uporabe ni dovolj kot dokaz da nimam niti praskice?
Mogoče spadaš v tisto skupino k sm zgoraj omenil 'nevem kaj dela folk s telefoni'

Egidij88 je izjavil:

4knative je izjavil:

Telefon je zelo pomemben za socializacijo, zato se splača dat kakega jurčka, da se kvalitetno socializiraš v tem hitrem svetu.


Tako je. Za prikazno sliko na FB se tudi velja potruditi in narediti kar se da kvalitetno. Potem pa status update na instagramu, sploh ob kakšnih sončnih vikendih je treba folku pokazati, kako rulaš u lajfu.


To ni nič. Tisti k najamejo profi fotografa za slike katere pol uploadajo na fb celi ponosni, nosečnost, poroka in te scene. To je to.
In pol taka ženska z slikami poroke kot cover, ji njen mož piše potrebna sporočila moji kolegici.

Šlo đabe ful dnarja za slike ko jo mož vara online.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

bambam20 ::

Egidij88 je izjavil:

4knative je izjavil:

Telefon je zelo pomemben za socializacijo, zato se splača dat kakega jurčka, da se kvalitetno socializiraš v tem hitrem svetu.


Tako je. Za prikazno sliko na FB se tudi velja potruditi in narediti kar se da kvalitetno. Potem pa status update na instagramu, sploh ob kakšnih sončnih vikendih je treba folku pokazati, kako rulaš u lajfu.



Res je. Ob tem je pametno, da najameš še za kakšen vikend 1 ali dva res draga avtomobila in se posnameš in pokažeš, da si uspešen.

4knative je izjavil:

Telefon je zelo pomemben za socializacijo, zato se splača dat kakega jurčka, da se kvalitetno socializiraš v tem hitrem svetu.


Če nimaš dobrega in novega high end telefona nisi resen v življenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

shintaro ::

Zakaj vi tolko dajate na te druge faktorje.

Kaj pa to 'vsakodnevna uporaba' pripomočka in nočeš nek trash imet? Zakaj ne bi mel res kvaliteto pri stvari k uporabljaš vsak dan? Za avto najdete 17.000€ ? Za telefon pa 1.000€ ne? K btw se avto pokvari, s čim boš klical avtovleko? Huawei k te kitajci vmes prestrežejo stokrat in ti pol pojejo psa?

Kaj pa namesto da izpadaš in tako dalje, si samo želiš imet kvaliteten aparat. Imate težave

Jerry000 ::

Kvaliteto dobiš tudi za 400€, ni potrebno 1k, ker 1k pa res neb rad dal za telefon :). S8 je kvaliteten in še bo nekaj let :).

shintaro ::

ja lej, mel sm huawei, htc,lg v rokah itd. , pa to je tak krš, čudaški tehnološki zmazki
pa to da na htcju , čim sem imel malo potne roke, ekran ni prijel? a na samsungu tega ni nikoli? to je tudi kvaliteta za 400EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

4knative ::

Moj moto je da kupim vse najboljše kar uporabljam vsaj eno uro na dan. Avto se ne šteje, ker to spada pod vrednote povprečneža, razen če gre za avto ki je vreden vsaj 200 jurčkov.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

shintaro ::

4knative je izjavil:

Moj moto je da kupim vse najboljše kar uporabljam vsaj eno uro na dan. Avto se ne šteje, ker to spada pod vrednote povprečneža, razen če gre za avto ki je vreden vsaj 200 jurčkov.

In verjetno se imaš kar dobro če se tega držiš.

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Moj moto je da kupim vse najboljše kar uporabljam vsaj eno uro na dan. Avto se ne šteje, ker to spada pod vrednote povprečneža, razen če gre za avto ki je vreden vsaj 200 jurčkov.

Smuče/bord bi tudi kupil najboljše, glede na to da je za parkrat na sezono?

shintaro ::

Jerry000 ti si al troll al manjši primanjkljaj inteligence


btw folk:
http://money.cnn.com/2018/02/14/technol...

Resno vredno te špijune kupovat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

klinker ::

Jerry000 je izjavil:

S8 pa ne pride z folio čez ekran ne? Bo potrebno posebej kupit. OnePlus X me je presenetil ker je telefon že vseboval zaščitno folio ter ovitek. Upam da ima vsaj samsung že zaščitno folio, ker to lepit gor je pa mora :D. Stekla pa ne maram.


S8 Gorilla ni bas nekaj. Moj ze ima nekaj lepih prask, medtem ko na 5X je zgleda boljsa zadeva saj je bil zaslon brez pikice.
Folja pa je srot, steklo obvezno. Vzames od Nillkin in ne ves da je gor karkoli.

shintaro ::

mogoče 3 mikrokraspice sm najdel, katere je nemogoče sploh opazit (imam zelo oster vid in komaj opaziš pod kotom pravim), kaj šele da bi sploh kaj vplivalo na vidnost ekrana.

Će paziš, bo display kot nov. Če delaš s telefonom prevale pa drugo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Oooo, a nekaj si našel ha? Glej, eni delamo tudi druge stvari, kot samo sedenje pri računalniku, seveda se ti tam ne more spraskat ekran.....delo v delavnici, zunaj, gozd, itd....

shintaro ::

nič se ne skraspa bolj kot vsi ostali. Kvaliteta materiala je pa zelo visoka. Če mislite nabijat da se bolj spraska kot ostali, potem imejte tiste cheap smeti ostale. Tisto niso ekrani tisto je hujš k plastika od barbie doll.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Ajnstajn` ::

Ne morem verjet da folk tukaj pravi da prehod iz s8 na s9 ni upravičen. Imam galaxy s3, pa se mi prehod na s9 zdi komajda upravičen. rabim nek nov telefon za naslednjih 5-6 let. Zbiram pa med s9,s9+,pixel 2 in iphone x. nekako se nagibam s9+ ker vse ostalo ne bo zdržalo vsaj 5 let zaradi premalo rama. Za 840$ se bo dobil čez lužo ampak kolikor sem razbral do sedaj, bojo čez lužo drugi procesorji not, kot pa v eu al se motim? Bom počakal tudi na kakšne profesionalne teste kamer in telefonov.
//

blackbfm ::

Za 840$ se bo dobil čez lužo ampak kolikor sem razbral do sedaj, bojo čez lužo drugi procesorji not, kot pa v eu al se motim? Bom počakal tudi na kakšne profesionalne teste kamer in telefonov.


verjetno je treba vračunat not še kakšen davek ali dva..

v ameriške dajejo snapdragone, ker imajo boljšo podporo za ameriška omrežja, no neka taka finta je bila pri prejšnjih modelih

klinker ::

shintaro je izjavil:

nič se ne skraspa bolj kot vsi ostali. Kvaliteta materiala je pa zelo visoka. Če mislite nabijat da se bolj spraska kot ostali, potem imejte tiste cheap smeti ostale. Tisto niso ekrani tisto je hujš k plastika od barbie doll.


Hja glej, 5X ni imel ene praske po 5 mescih, nato sem imel gor steklo, S8 pa je po 4ih mescih solidno zdrsan. Sicer se res vidi le pod dolocenim kotom in ne vpliva na vidljivost, je pa vsekakor gorilla na S8 slabsi kot ta na 5Xu.

Ajnstajn` ::

blackbfm je izjavil:

Za 840$ se bo dobil čez lužo ampak kolikor sem razbral do sedaj, bojo čez lužo drugi procesorji not, kot pa v eu al se motim? Bom počakal tudi na kakšne profesionalne teste kamer in telefonov.


verjetno je treba vračunat not še kakšen davek ali dva..

v ameriške dajejo snapdragone, ker imajo boljšo podporo za ameriška omrežja, no neka taka finta je bila pri prejšnjih modelih


verjetno, ni pa obvezno.

aha, no bom počakal in videl teste obeh različic.
//

Vazelin ::

Huda logika s čim pokličete avtovleko če se pokvari avto haha?
Ja s fonom za jurja a ne

gusto ::

Vazelin je izjavil:

Huda logika s čim pokličete avtovleko če se pokvari avto haha?
Ja s fonom za jurja a ne


Tako je to, ko daš zadnje pare za telefon, pa se potem v kripi voziš naokoli. Ampak vsaj avtovleko pokličeš kot gazda. :))

blackbfm ::

Hja glej, 5X ni imel ene praske po 5 mescih, nato sem imel gor steklo, S8 pa je po 4ih mescih solidno zdrsan. Sicer se res vidi le pod dolocenim kotom in ne vpliva na vidljivost, je pa vsekakor gorilla na S8 slabsi kot ta na 5Xu.


možno, ampak to so neke amaterske ugotvitve.. mogoče si mel kdaj kakšen fin pesek v žepu ali na prstih in si zdrajsal

bambam20 ::

gusto je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Huda logika s čim pokličete avtovleko če se pokvari avto haha?
Ja s fonom za jurja a ne


Tako je to, ko daš zadnje pare za telefon, pa se potem v kripi voziš naokoli. Ampak vsaj avtovleko pokličeš kot gazda. :))


Taki ne plačajo asistence pač pa vzamejo zgolj osnovno zavarovanje. Kaj ti bo asistenca, če maš fon za jurja.

Ajnstajn` je izjavil:

Ne morem verjet da folk tukaj pravi da prehod iz s8 na s9 ni upravičen.


Sej ni upravičen. A avto tud vsako leto kupiš nov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

MrStein ::

klinker je izjavil:


Hja glej, 5X ni imel ene praske po 5 mescih, nato sem imel gor steklo, S8 pa je po 4ih mescih solidno zdrsan. Sicer se res vidi le pod dolocenim kotom in ne vpliva na vidljivost, je pa vsekakor gorilla na S8 slabsi kot ta na 5Xu.

Sem imel 5X in se je "praskal" čist enako kot vsi drugi. Pa ne delam v kamnolomu.

Bom tak rekel: če je to "top of the glasses", potem lahko zaključimo, da je vse skup en nateg in nevredno omembe.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klinker ::

blackbfm je izjavil:

Hja glej, 5X ni imel ene praske po 5 mescih, nato sem imel gor steklo, S8 pa je po 4ih mescih solidno zdrsan. Sicer se res vidi le pod dolocenim kotom in ne vpliva na vidljivost, je pa vsekakor gorilla na S8 slabsi kot ta na 5Xu.


možno, ampak to so neke amaterske ugotvitve.. mogoče si mel kdaj kakšen fin pesek v žepu ali na prstih in si zdrajsal


Amaterska so tvoja predvidevanja. Fin pesek, kluce ali kaj tretjega sem imel tudi pri 5X. Telefonov ne bozam in glancam, ampak uporabljam. Dejsvto pac je da ima 5X odlicen gorilla, ker je edini telefon ki sem ga imel, da v pol leta ni imel niti pikice na zaslonu, na vseh ostalih pa sem vedno kako fasal.

shintaro ::

z asistenco , pa lahko greš na online banko... To pa nism vedel. Tko da zdej bom raje asistenco k telefon.

bambam20 ::

shintaro je izjavil:

z asistenco , pa lahko greš na online banko... To pa nism vedel. Tko da zdej bom raje asistenco k telefon.

V online banko greš lohk s fonom za 100€. kaj teb ni jasno. Nimaš niti enega dobrega argumenta da rabiš fon za 900€. Samo preseravanje.

shintaro ::

bambam20 je izjavil:

shintaro je izjavil:

z asistenco , pa lahko greš na online banko... To pa nism vedel. Tko da zdej bom raje asistenco k telefon.

V online banko greš lohk s fonom za 100EUR. kaj teb ni jasno. Nimaš niti enega dobrega argumenta da rabiš fon za 900EUR. Samo preseravanje.

hotel sem povedat kaj se vse dela na telefonu.

preseravanje ... uhm ne morem verjet... en bogi telefon za 950EUR je za vas preseravanje. K uporabljaš vsak dan. Kjer socjaliziraš. Kje kličeš. Večina še služba. In ti vztrajaš da je to preseravanje. A si kot zobnik v tisti temi na cesti k mu je nek ventil predrag??

Stavim da voziš nek avto dražji k moj, pa pomojem se ti preseravaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

drgač jaz s telefonom za 100EUR , oz več. za 400EUR (moj bivši htc) , ne morem na banko online ne nič konkretnega, čim so potne roke. Ker je ekran slabe kvalitete in ne prepozna dotika. Sorry rupsi, evo ti enga kr tehtnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

Shintaro: ti samo nabavi sgs 9+.

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

Shintaro: ti samo nabavi sgs 9+.

ne bom ,zaradi tepeža s strani slo techa

shintaro ::

zdej sm klical na A1 in vprašal če je LTE isto hiter kot VDSL in me je skenslala na grobo (po ovnikih naj odjebem) in prekinla.

Ne bom prav nč pr njh vzel.

XLapsus ::

Pravilno, kaj pa sprašuješ bedarije.
Še slabše pa je, da jih na slo-tech pišeš.

Jerry000 ::

shintaro je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shintaro je izjavil:

z asistenco , pa lahko greš na online banko... To pa nism vedel. Tko da zdej bom raje asistenco k telefon.

V online banko greš lohk s fonom za 100EUR. kaj teb ni jasno. Nimaš niti enega dobrega argumenta da rabiš fon za 900EUR. Samo preseravanje.

hotel sem povedat kaj se vse dela na telefonu.

preseravanje ... uhm ne morem verjet... en bogi telefon za 950EUR je za vas preseravanje. K uporabljaš vsak dan. Kjer socjaliziraš. Kje kličeš. Večina še služba. In ti vztrajaš da je to preseravanje. A si kot zobnik v tisti temi na cesti k mu je nek ventil predrag??

Stavim da voziš nek avto dražji k moj, pa pomojem se ti preseravaš.

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300€ ma vse kar ma za 900...povej mi v čem je S8 prikrajšan napram S9...pa ne detajle govort. Prav tako OP5...ali iPhone SE. Seveda, če potrebuješ vse top šit ker se ukvarjaš z tem potem ok, sem pa enako mnenja (osebno) da telefon za 900 je preseravanje

shintaro je izjavil:

drgač jaz s telefonom za 100EUR , oz več. za 400EUR (moj bivši htc) , ne morem na banko online ne nič konkretnega, čim so potne roke. Ker je ekran slabe kvalitete in ne prepozna dotika. Sorry rupsi, evo ti enga kr tehtnega

Z S8 pa greš lahko kajne? pa je tudi 400

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

shintaro ::

XLapsus je izjavil:

Pravilno, kaj pa sprašuješ bedarije.
Še slabše pa je, da jih na slo-tech pišeš.


uh sorry k nisem tak bogi geek kot večina tukaj da morem vse vedet o omrežjih.

Se opravičujem če nevem ali je LTE isto al več hiter kot VDSL...
Kakšn folk fak.


Glede na to da lahko izbiram med t2 kablom in A1 lte kamor grem živet, je totalno nepomembno.
telefon uporabljaš vsak dan torej ni nobeno preseravanje. To je personal assistant. Meni je mar če bo dober. Vam ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

avto
plačaš 2.000 , maš avto
plačaš 18.000 , maš ful dober avto

telefon
plačaš 200€ , maš telefon
plačaš 950€ , maš ful dobr telefon

4knative ::

Avto je avto. Telefon je telefon. Nevem kako ste lahko navdušeni nad tem.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Wrop ::

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300€ ma vse kar ma za 900.


No ja... predvsem nima enake uporabniške izkušnje. Vidim razliko vsak dan.

Mare2 ::

klinker je izjavil:

Dejsvto pac je da ima 5X odlicen gorilla, ker je edini telefon ki sem ga imel, da v pol leta ni imel niti pikice na zaslonu, na vseh ostalih pa sem vedno kako fasal.


Če sicer dobro vidiš, poglej pri dnevni svetlobi pod določenim kotom...

Ali pa ga prinesi, bom jaz našel kako praskico... :)
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719790 (16677) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620746 (14708) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530671 (22977) markobj

Več podobnih tem