» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
4 / 11
»»

Vazelin ::

shintaro je izjavil:

avto
plačaš 2.000 , maš avto
plačaš 18.000 , maš ful dober avto

telefon
plačaš 200EUR , maš telefon
plačaš 950EUR , maš ful dobr telefon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mare2 ::

vazelin, kje si pa John Connor-ja našel? :)

4knative ::

Hipsterji so šli na NOKIA 3310 DUAL SIM. En SIM za biznis in en za privat. Razvijajo svoj potencial do fula, medtem ko vi pa drkate Snap, Instagram, Facebook in tekmujete kdo naredi boljši selfi, ki ga je izumila živa legenda, velika vizionarka in inovatorka Kim Kardashian. Kam gre ta svet? Lahko gremo še nižje?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

shintaro ::

Wrop je izjavil:

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300EUR ma vse kar ma za 900.


No ja... predvsem nima enake uporabniške izkušnje. Vidim razliko vsak dan.

Ja in tega oni NOČEJO ali NE MOREJO razumet.

Torej zgleda da brezveze tukaj nabijat..


Sicer je tle malo problem.. Se ne ve več ali je debata o nakupu s9+ ali je tema o nasplošno anti high end telefoni (relativno dragi)..
Pa jerry000 , nov s8+ ni 400EUR , je 880EUR v prosti prodaji.

Having said that, berite kaj je napisal ta k sm quotal... Visoka kvaliteta, odzivnost, display lepote da ne moreš verjet itd. itd. itd. ... Če primerjam ko sm mel HTC je tisto bla Muka dobesedno proti temu.

In ti anti socjalna omrežja.. Poleg fb imaš še Wikipedia, Quora , opravke, aplikacije in ostalo v zvezi z svojim delom itd. , če še malo fb insta in snap drmaš nisi nobena Kardashian. (pa plus tega si ravnokar na socjalnem omrežju, forumu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

klinker ::

Mare2 je izjavil:

klinker je izjavil:

Dejsvto pac je da ima 5X odlicen gorilla, ker je edini telefon ki sem ga imel, da v pol leta ni imel niti pikice na zaslonu, na vseh ostalih pa sem vedno kako fasal.


Če sicer dobro vidiš, poglej pri dnevni svetlobi pod določenim kotom...

Ali pa ga prinesi, bom jaz našel kako praskico... :)


Ma nemoj. Mislis da ne znam pogledat za praskami na zaslonu :D
Pa nov lasnik si ga je verjemi tudi zelo dobro ogledal ;)

Jerry000 ::

Wrop je izjavil:

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300€ ma vse kar ma za 900.


No ja... predvsem nima enake uporabniške izkušnje. Vidim razliko vsak dan.

Povej kaj nima S8 kar ima S9. A po 1 letu na S8 kr vse šteka in ni isti UX? Dajte no

shintaro ::

jerry000 ti o temu med s8 in s9

zdej o čemu, o high end dragmu phonu al o s8 vs s9 ?

K btw now s8+ je kot sm napisal, okoli 870... S9+ pa 950..
Recimo tudi če pade cena s8 je še vedno dražji.

Drugače ta specifičen prehod iz s8 na s9 , mogoče res ni pametna odločitev.
Bom pa vsaj imel najnovejši model nečesa kar uporabljam veliko.

lahko še vedno ne kupim, samo prednaročil sem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

Valda da kupi da boš gazda

shintaro ::

še kamere.. namesto da so za večji detajl slik, so bolj zarad zooma dvojne na s9plus.

Fingerprint na s8+ mi je perfektno postavljen

Mogoče procesor bolj varčen.
Jaz pa samo zamenjam baterijo na s8+ in mi lahko še kamor traja nekaj časa in magar raje k je s10.

Treba razmislit, mam še nekaj tednov cajta dok ne pridejo prednaročila na vrsto

blackbfm ::

shintaro je izjavil:

Wrop je izjavil:

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300EUR ma vse kar ma za 900.


No ja... predvsem nima enake uporabniške izkušnje. Vidim razliko vsak dan.

Ja in tega oni NOČEJO ali NE MOREJO razumet.


Imej telefon za 900, sam ne nabijat o uporabniških izkušnjah.. Na fore z uporabniškimi izkušnjami smo padal leta 2010 z iphone4, takrat resnično ni blo primerljivega telefona. Danes primes flagship in midrange, sploh ne opazis neke bistvene razlike.

Edino kjer še trpi uporabniška izkušnja so underspec-ed čunga lunga telefoni ki jih dobiš zraven praška:))

shintaro ::

imej s8 plus nekaj tednov pa se vrni.

njyngs ::

Primi S7 in S8 ali S9 v roko. Uporabljal. Upam trditi, da ne boš opazil razlike, če ti ne bi povedali kateri je kateri. Novi S7 je 300 eur. Novi S9 bo jurja? Vsekakor so razlike v performansah, kar je logično in pričakovano, ampak UX za daily usage bo pa isti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

shintaro ::

https://www.strategyanalytics.com/strat...

http://bgr.com/2017/08/03/samsung-galax...

s7 in s8 je velka razlika. s8 in s9 ne tolko, v moji uporabi je nobena razen kamere, katera je itak zoom usmerjena, nič kaj nevemkok boljša od s8

ko bo pa s10 bo spet razlika od s8.. takrat šele bo nizka cena s8

jaz joinam bandwagon teh linkanih podatkov. Vi mlatite svojo slamo , ste tok dosadni da ne bom več te teme bral.. Tehnološki forum... Bolj like 'grem v Lidl in mam Kitajca' .. mogoče še kakšno temo 'hofer' ponudba odpret.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

4knative ::

Vazelin je izjavil:

Valda da kupi da boš gazda

Gazda. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

njyngs ::

shintaro je izjavil:


s7 in s8 je velka razlika. s8 in s9 ne tolko, v moji uporabi je nobena razen kamere, katera je itak zoom usmerjena, nič kaj nevemkok boljša od s8


Jaz ti govorim o UX za daily usage, ti pa verjetno misliš na spremenjen dizajn in logično izboljšan hardware. This is not what I meant.

Ampak, če se nekdo počuti bolje, ker je v koraku z zadnjim modelom pa kar. Podpiramo potrošništvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Wrop ::

Jerry000 je izjavil:

Wrop je izjavil:

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300€ ma vse kar ma za 900.


No ja... predvsem nima enake uporabniške izkušnje. Vidim razliko vsak dan.

Povej kaj nima S8 kar ima S9. A po 1 letu na S8 kr vse šteka in ni isti UX? Dajte no


S8 in S9 sta oba v istem cenovnem razredu. Tako, da primerjava ni tako smiselna kot npr. med telefonom za 300 € in tema dvema.

Dimnik ::

shintaro je izjavil:

imej s8 plus nekaj tednov pa se vrni.


Imel štiri mesece, prodal in mi sploh ni žal...pred tem imel s7edge in lg g6...

ziga1990 ::

^^kaj je bilo narobe z S8 ?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Jerry000 ::

shintaro je izjavil:

jerry000 ti o temu med s8 in s9

zdej o čemu, o high end dragmu phonu al o s8 vs s9 ?

K btw now s8+ je kot sm napisal, okoli 870... S9+ pa 950..
Recimo tudi če pade cena s8 je še vedno dražji.

Drugače ta specifičen prehod iz s8 na s9 , mogoče res ni pametna odločitev.
Bom pa vsaj imel najnovejši model nečesa kar uporabljam veliko.

lahko še vedno ne kupim, samo prednaročil sem.

Govorim o cenovnem rangu. Novi S9 je 800+€, S8 je pa 400€, še kak mesec pa bo 300, in to je že kar dober približek budget-phone ceni. Kaj ma en več kar drug nima je sedaj vprašanje. Če želiš vse novo je jasno. Ampak če želiš pa za majhen denar najboljše, pa ne vem kaj fališ z S8 recimo. Enako z drugim firmam...

Wrop je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Wrop je izjavil:

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300€ ma vse kar ma za 900.


No ja... predvsem nima enake uporabniške izkušnje. Vidim razliko vsak dan.

Povej kaj nima S8 kar ima S9. A po 1 letu na S8 kr vse šteka in ni isti UX? Dajte no


S8 in S9 sta oba v istem cenovnem razredu. Tako, da primerjava ni tako smiselna kot npr. med telefonom za 300 € in tema dvema.

S8 bo čez kake 2 meseca se dalo dobit za 300€...že sedaj ga lahko za malo več ko 400 če se malo potrudiš pobrskat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

mmcmmc ::

Brez veze da sploh kaj pravite.

OP si bo kupil telefon, ga ma že rezerviranega. Vaša naloga je da mu racionalizirate nakup novega telefona. Vprašanje ali je to dobra ideja je že davno šlo skozi okno.

Jerry000 ::

Sploh je brezveze kaj komentirat. Ljudje smo različni, en raj da več za telefon kot za avto...zakaj ne? En da raje več za avto kot telefon...zakaj ne? En pa pač se rad skešira za vse...spet, zakaj ne? En pa pač rad da tok dnarja kolikor bo uporabljal...zakaj ne?
Zdaj pa odgovori na vprašanja, go.

blackbfm ::

Pa jerry000 , nov s8+ ni 400EUR , je 880EUR v prosti prodaji.


To je ziher telekomovska cena, ki je bolj iz riti potegnena kot pa realna tržna.. Slednjo dobis ce pogledas na geizhals.eu oz amazon.de

shintaro ::

njyngs je izjavil:

shintaro je izjavil:


s7 in s8 je velka razlika. s8 in s9 ne tolko, v moji uporabi je nobena razen kamere, katera je itak zoom usmerjena, nič kaj nevemkok boljša od s8


Jaz ti govorim o UX za daily usage, ti pa verjetno misliš na spremenjen dizajn in logično izboljšan hardware. This is not what I meant.

Ampak, če se nekdo počuti bolje, ker je v koraku z zadnjim modelom pa kar. Podpiramo potrošništvo.

točno to ti pravim UX in daily usage je opazna razlika med s7 in s8...


Po razmisleku pa se strinjam da smo prišli tako daleč , da so izboljšave zanemarljive.

Kot design pri motorjih, saj nimajo več kaj risat, zelo malo možnosti.

Vseeno pa je s8+/s9+ , iphonex, 8plus neke vrste višek trenutno in je seveda razlika med prejšnimi modeli, iphonex in ostali iphonei pa sigurno.
S8+ je vse od design do daily usage, vse zelo napredno. S9+ pač v praksi je isto glede daily usage in ux.

Vseeno jaz vem da če bi mel S7 namesto s8plus, bi bil depresiven kakšn krš imam.

Jerry000 je izjavil:


S8 bo čez kake 2 meseca se dalo dobit za 300€...že sedaj ga lahko za malo več ko 400 če se malo potrudiš pobrskat


temu se reče napredek

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

MrStein ::

blackbfm je izjavil:

Pa jerry000 , nov s8+ ni 400EUR , je 880EUR v prosti prodaji.


To je ziher telekomovska cena, ki je bolj iz riti potegnena kot pa realna tržna.. Slednjo dobis ce pogledas na geizhals.eu oz amazon.de

Sem pogledal in nikjer niti blizu 400 EUR ni.

Jerry000 je izjavil:


S8 je pa 400€

Kje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

shintaro ::

samo da se nekaj zaničuje in trolla...

Je verjetno mislil 400€ 2ge roke. Seveda je trollu vseeno al je novo al 2ge roke.

Vazelin ::

Shintaro: when sgs9+?

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

Shintaro: when sgs9+?

bojim se tepeža

drgač 7 dni pred 15. marcom

blackbfm ::

Sem pogledal in nikjer niti blizu 400 EUR ni.


še vedno stane občutno manj kot pri telekomu:)) s tem da da ti ga pripeljejo do vhodnih vrat:))

S8+ je vse od design do daily usage, vse zelo napredno. S9+ pač v praksi je isto glede daily usage in ux.


škoda ker ni pozicija fingerprint readerja zelo napredna in "ux".. ker take butaste poteze kot so jo na s8 naredil z readerjem bi pričakoval kvečjem od drugorazrednega huawei:))

Jerry000 ::

shintaro je izjavil:

njyngs je izjavil:

shintaro je izjavil:


s7 in s8 je velka razlika. s8 in s9 ne tolko, v moji uporabi je nobena razen kamere, katera je itak zoom usmerjena, nič kaj nevemkok boljša od s8


Jaz ti govorim o UX za daily usage, ti pa verjetno misliš na spremenjen dizajn in logično izboljšan hardware. This is not what I meant.

Ampak, če se nekdo počuti bolje, ker je v koraku z zadnjim modelom pa kar. Podpiramo potrošništvo.

točno to ti pravim UX in daily usage je opazna razlika med s7 in s8...


Po razmisleku pa se strinjam da smo prišli tako daleč , da so izboljšave zanemarljive.

Kot design pri motorjih, saj nimajo več kaj risat, zelo malo možnosti.

Vseeno pa je s8+/s9+ , iphonex, 8plus neke vrste višek trenutno in je seveda razlika med prejšnimi modeli, iphonex in ostali iphonei pa sigurno.
S8+ je vse od design do daily usage, vse zelo napredno. S9+ pač v praksi je isto glede daily usage in ux.

Vseeno jaz vem da če bi mel S7 namesto s8plus, bi bil depresiven kakšn krš imam.

Jerry000 je izjavil:


S8 bo čez kake 2 meseca se dalo dobit za 300€...že sedaj ga lahko za malo več ko 400 če se malo potrudiš pobrskat


temu se reče napredek

Nikjer nisem napisal da ni napredek. Zdaj pa kec...lahko brskam po netu, imam fb app, instagram, koledar, klicem, slikam na obeh telefonih tekoce, nemoteno in udobno? Ze na mojem 250€ in 3 leta starem telefonu lahko tocno to pocnem...ok fotoaparat je slabsi, ampak to je to

MrStein je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Pa jerry000 , nov s8+ ni 400EUR , je 880EUR v prosti prodaji.


To je ziher telekomovska cena, ki je bolj iz riti potegnena kot pa realna tržna.. Slednjo dobis ce pogledas na geizhals.eu oz amazon.de

Sem pogledal in nikjer niti blizu 400 EUR ni.

Jerry000 je izjavil:


S8 je pa 400€

Kje?

Ebay, idealo,...

shintaro je izjavil:

samo da se nekaj zaničuje in trolla...

Je verjetno mislil 400€ 2ge roke. Seveda je trollu vseeno al je novo al 2ge roke.

Nop, nov zapakiran. Ne samo telekom gledat pa.bo vse ceneje. Sem se pa zlagal, 450 je bil na idealo...nov seveda. Svasta najdes na ebay in idealu, tud nove stvari, sam stran od telekoma k se vedno ceno drzi ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

shintaro ::

blackbfm je izjavil:

Sem pogledal in nikjer niti blizu 400 EUR ni.


še vedno stane občutno manj kot pri telekomu:)) s tem da da ti ga pripeljejo do vhodnih vrat:))

S8+ je vse od design do daily usage, vse zelo napredno. S9+ pač v praksi je isto glede daily usage in ux.


škoda ker ni pozicija fingerprint readerja zelo napredna in "ux".. ker take butaste poteze kot so jo na s8 naredil z readerjem bi pričakoval kvečjem od drugorazrednega huawei:))

meni je fingerprint pozicija več kot odlična ... kaj boljšega kot to , koda sem v Blade Runner , klikne zvok ko prepozna prst. Dal sem LEVI KAZALEC in gre tako naravno odklepanje da ne moreš verjet.

Jerry000 je izjavil:


Nikjer nisem napisal da ni napredek. Zdaj pa kec...lahko brskam po netu, imam fb app, instagram, koledar, klicem, slikam na obeh telefonih tekoce, nemoteno in udobno? Ze na mojem 250EUR in 3 leta starem telefonu lahko tocno to pocnem...ok fotoaparat je slabsi, ampak to je to



Te prosim. Ekran k je k commodore 64, kvaliteta materjalov da se smeješ cel dan , vse bolj počasno , ni edge , kamera itak zgledaš grši z slabimi slikami , ni fingerprinta ... lahko naštevam še dolgo , to so vse majhni detajli k zgradijo drugačno izkušnjo.

Kolko krat ti morem napisat da sem prej imel enga HTCja za 400EUR ko je bil nov tok in je razlika koda bi šel iz yugo na mercedes. In nism rabil plačat 25.000EUR več za to, sem plača 'samo' okoli 800EUR.
In spet ponavljam, poleti kakšn dan sm mel potne roke in HTC je tak slabo kvaliteto mel ekrana da to ni prijelo ali pa je šaralo po svoje. Včasih kdo klical al kej pomembnega in zaradi potnih rok nisem mogel reagirat. Na s8+ sem še isti dan spet imel potne roke in na a1 sm probal htc, je kot vedno prijemal defektno dotike, s8+ pa lahko si jih zmočim z vodo bo še vedno delalo pravilno.
Materijali ti tudi ne povejo nič? Kvaliteta izdelave tudi nič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

zakaj pa pol ne vzameš iphone X pa boš car careva? topshit kvaliteta izdelave, natančnost, prestiž, zagotovo dela če maš potne roke ipd:D

shintaro ::

jaz se z Yugotom tudi zapeljem od kopra do ljubljane.
z Mercedesom se tudi zapeljem iz kopra do ljubljane.


A je izkušnja ista?

Vazelin je izjavil:

zakaj pa pol ne vzameš iphone X pa boš car careva? topshit kvaliteta izdelave, natančnost, prestiž, zagotovo dela če maš potne roke ipd:D

premajhen mi je. ne kupujem jaz zaradi prestiža. potnih rok nimam več. to je blo slučajno. Velja pa tudi če so samo malo mokre. Bo zdej v redu Vazelin ? Je lep lajf met nek troll screen name in subtle trollat in se smejat sam sebi kako si witty ? Vmes še malo bolj postalkaj me po forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Točno tako je, kot si napisal shintaro...imamo bar malo popestritve vmes, med resno debato...

shintaro ::

izkušnja sigurno ni ista z yugotom v lj kot z mercedesom. za mercedes pa moreš plačat ogromno.
dosegel si pa isto, šel si v lj.
Za dobr telefon pa več k 1k ,ne greš.

Zdej res da smo prišli zelo daleč v razvoju telefonov. Tko da zdej lahko že s8 dobiš poceni. TOLIKO BOLJ RAZLOG DA NE KUPUJEŠ SMETI. oz. upgradeaš iz nekega kot daje za primerjavo jerry000

Kaj se bodo še spomnli pr s10, pa moremo videt, možno da je še dosti prostora za napredek, nism jaz zaposlen pri razvoju na samsungu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

sem mislil da je bistveno, da dela tudi če imaš potne roke. konec koncev si ene N-krat izpostavil to kot zelo pomembno, sploh ko primerjaš na 400eur htcju:)

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

sem mislil da je bistveno, da dela tudi če imaš potne roke. konec koncev si ene N-krat izpostavil to kot zelo pomembno, sploh ko primerjaš na 400eur htcju:)


Velja tudi če imaš malo mokre roke, s katerim se itak vsak sreča kdaj. Vazelin, pravi nickname imaš.

4knative ::

Mene zanima ali prime prstni odtis če imaš roke od Vazelina?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Vazelin ::

baje gre pri HTCjih samo na suho (tako Shintaro):))

Jerry000 ::

shintaro je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Sem pogledal in nikjer niti blizu 400 EUR ni.


še vedno stane občutno manj kot pri telekomu:)) s tem da da ti ga pripeljejo do vhodnih vrat:))

S8+ je vse od design do daily usage, vse zelo napredno. S9+ pač v praksi je isto glede daily usage in ux.


škoda ker ni pozicija fingerprint readerja zelo napredna in "ux".. ker take butaste poteze kot so jo na s8 naredil z readerjem bi pričakoval kvečjem od drugorazrednega huawei:))

meni je fingerprint pozicija več kot odlična ... kaj boljšega kot to , koda sem v Blade Runner , klikne zvok ko prepozna prst. Dal sem LEVI KAZALEC in gre tako naravno odklepanje da ne moreš verjet.

Jerry000 je izjavil:


Nikjer nisem napisal da ni napredek. Zdaj pa kec...lahko brskam po netu, imam fb app, instagram, koledar, klicem, slikam na obeh telefonih tekoce, nemoteno in udobno? Ze na mojem 250EUR in 3 leta starem telefonu lahko tocno to pocnem...ok fotoaparat je slabsi, ampak to je to



Te prosim. Ekran k je k commodore 64, kvaliteta materjalov da se smeješ cel dan , vse bolj počasno , ni edge , kamera itak zgledaš grši z slabimi slikami , ni fingerprinta ... lahko naštevam še dolgo , to so vse majhni detajli k zgradijo drugačno izkušnjo.

Kolko krat ti morem napisat da sem prej imel enga HTCja za 400EUR ko je bil nov tok in je razlika koda bi šel iz yugo na mercedes. In nism rabil plačat 25.000EUR več za to, sem plača 'samo' okoli 800EUR.
In spet ponavljam, poleti kakšn dan sm mel potne roke in HTC je tak slabo kvaliteto mel ekrana da to ni prijelo ali pa je šaralo po svoje. Včasih kdo klical al kej pomembnega in zaradi potnih rok nisem mogel reagirat. Na s8+ sem še isti dan spet imel potne roke in na a1 sm probal htc, je kot vedno prijemal defektno dotike, s8+ pa lahko si jih zmočim z vodo bo še vedno delalo pravilno.
Materijali ti tudi ne povejo nič? Kvaliteta izdelave tudi nič?

Ampak aplikacije pa tekoče laufajo, edge...me ne mika, počasno? Nič ni počasno :D, kamera ja, je slabša, to je tud en faktor da razmišljam o nabavi novega ampak mi je škoda po eni strani ker mi OPX še vedno deluje tekoče in dobro. Fingerprint ne rabim. Torej temu dodam, zakaj bi za to dal 900€ če pa pol funkcij ki si jih naštel mi niso ključne? Torej zame top telefon ni enako tebi top telefon. Ko je bilo govora da je bolje imeti vse top šit. Top šit je dokaj relativen. Se pa strinjam da je druga uporaba, ne nujno boljša, tle je subjektivno. Drugače pa sorry, OPX je imel za tako ceno top izdelavo. Ampak še vedno, uporaba aplikacij itd je zame enaka kot pri tebi, meni deluje vse tekoče in hitro. Ok, če greš v stotinke je mogoče tvoj hitrejši, pa mogoče sekundo...ampak who the fuck cares za sekundo al pa tisočinko? No, to, je pa zame preseravanje (osebno). AMpak kot sem napisal, vsak da raje več denarja nekam, zame to ni telefon...pa bo še vedno top šit ;).

shintaro je izjavil:

izkušnja sigurno ni ista z yugotom v lj kot z mercedesom. za mercedes pa moreš plačat ogromno.
dosegel si pa isto, šel si v lj.
Za dobr telefon pa več k 1k ,ne greš.

Zdej res da smo prišli zelo daleč v razvoju telefonov. Tko da zdej lahko že s8 dobiš poceni. TOLIKO BOLJ RAZLOG DA NE KUPUJEŠ SMETI. oz. upgradeaš iz nekega kot daje za primerjavo jerry000

Kaj se bodo še spomnli pr s10, pa moremo videt, možno da je še dosti prostora za napredek, nism jaz zaposlen pri razvoju na samsungu.

Tukaj se pa strinjam. To želim povedat in ali sem nerazumno pisal ali pa je napaka v komunikaciji. Zakaj kupovati takorekoč "smeti", če pa dobiš top šit (še vedno) telefon za cca 400€ danes. Premium/flagship goes budget :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

edi45 ::

Jerry000 je izjavil:

shintaro je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shintaro je izjavil:

z asistenco , pa lahko greš na online banko... To pa nism vedel. Tko da zdej bom raje asistenco k telefon.

V online banko greš lohk s fonom za 100EUR. kaj teb ni jasno. Nimaš niti enega dobrega argumenta da rabiš fon za 900EUR. Samo preseravanje.

hotel sem povedat kaj se vse dela na telefonu.

preseravanje ... uhm ne morem verjet... en bogi telefon za 950EUR je za vas preseravanje. K uporabljaš vsak dan. Kjer socjaliziraš. Kje kličeš. Večina še služba. In ti vztrajaš da je to preseravanje. A si kot zobnik v tisti temi na cesti k mu je nek ventil predrag??

Stavim da voziš nek avto dražji k moj, pa pomojem se ti preseravaš.

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300EUR ma vse kar ma za 900...povej mi v čem je S8 prikrajšan napram S9...pa ne detajle govort. Prav tako OP5...ali iPhone SE. Seveda, če potrebuješ vse top šit ker se ukvarjaš z tem potem ok, sem pa enako mnenja (osebno) da telefon za 900 je preseravanje

shintaro je izjavil:

drgač jaz s telefonom za 100EUR , oz več. za 400EUR (moj bivši htc) , ne morem na banko online ne nič konkretnega, čim so potne roke. Ker je ekran slabe kvalitete in ne prepozna dotika. Sorry rupsi, evo ti enga kr tehtnega

Z S8 pa greš lahko kajne? pa je tudi 400


Mam telefon za 1400EUR da delam izredno lepe slike za instagram z dvojno kamero ali pa slow motion v 240fps pri 1080p, ter kvalitetne snape in story-e na snap chatu. Občasno kaj komentiram in lajkam na facebooku, ter obiskujem slo tech forum :)). Tu pa tam kaj plačam v mercatorju, mcdonaldsu ali na petrolu z moneto, če nimam gotovine in pridem do limita na kartici in ignoriram klice od nezaželjenih oseb:)) Rabim tak drag telefon? Seveda ne, samo ne vem zakaj ga nebi imel če ga lahko imam, še brez zaščite ga imam, čeprav je cel steklen. In najboljši del? All paid in cash8-) se pa pozna ja razlika že v samem prijemu ko držiš kvaliteten in drag telefon ali pa neko kršo ceneno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

next3steps ::

Fak, so te pa lepo nategnili, če si ga skeširal in še vedno dal čuka štirsto.

edi45 ::

next3steps je izjavil:

Fak, so te pa lepo nategnili, če si ga skeširal in še vedno dal čuka štirsto.


ne dobil sem ga za konkretno manj, samo se gleda cena v trgovini, ne kolko plačaš

dj_uro ::

edi45 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Fak, so te pa lepo nategnili, če si ga skeširal in še vedno dal čuka štirsto.


ne dobil sem ga za konkretno manj, samo se gleda cena v trgovini, ne kolko plačaš

... od kdaj pa to?? :)):)):))
vw-klub.si

Jerry000 ::

edi45 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

shintaro je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shintaro je izjavil:

z asistenco , pa lahko greš na online banko... To pa nism vedel. Tko da zdej bom raje asistenco k telefon.

V online banko greš lohk s fonom za 100EUR. kaj teb ni jasno. Nimaš niti enega dobrega argumenta da rabiš fon za 900EUR. Samo preseravanje.

hotel sem povedat kaj se vse dela na telefonu.

preseravanje ... uhm ne morem verjet... en bogi telefon za 950EUR je za vas preseravanje. K uporabljaš vsak dan. Kjer socjaliziraš. Kje kličeš. Večina še služba. In ti vztrajaš da je to preseravanje. A si kot zobnik v tisti temi na cesti k mu je nek ventil predrag??

Stavim da voziš nek avto dražji k moj, pa pomojem se ti preseravaš.

Telefon za 900 je preseravanje, ker telefon za 300EUR ma vse kar ma za 900...povej mi v čem je S8 prikrajšan napram S9...pa ne detajle govort. Prav tako OP5...ali iPhone SE. Seveda, če potrebuješ vse top šit ker se ukvarjaš z tem potem ok, sem pa enako mnenja (osebno) da telefon za 900 je preseravanje

shintaro je izjavil:

drgač jaz s telefonom za 100EUR , oz več. za 400EUR (moj bivši htc) , ne morem na banko online ne nič konkretnega, čim so potne roke. Ker je ekran slabe kvalitete in ne prepozna dotika. Sorry rupsi, evo ti enga kr tehtnega

Z S8 pa greš lahko kajne? pa je tudi 400


Mam telefon za 1400EUR da delam izredno lepe slike za instagram z dvojno kamero ali pa slow motion v 240fps pri 1080p, ter kvalitetne snape in story-e na snap chatu. Občasno kaj komentiram in lajkam na facebooku, ter obiskujem slo tech forum :)). Tu pa tam kaj plačam v mercatorju, mcdonaldsu ali na petrolu z moneto, če nimam gotovine in pridem do limita na kartici in ignoriram klice od nezaželjenih oseb:)) Rabim tak drag telefon? Seveda ne, samo ne vem zakaj ga nebi imel če ga lahko imam, še brez zaščite ga imam, čeprav je cel steklen. In najboljši del? All paid in cash8-) se pa pozna ja razlika že v samem prijemu ko držiš kvaliteten in drag telefon ali pa neko kršo ceneno.

Legit :). Men grejo na živce sam tist ko nekdo nekomu ubija v glavo da naj top telefon vzame. To da maš ti tak telefon in tko rečen tak odnos in pač ja ker lahko....why not :).

dj_uro je izjavil:

edi45 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Fak, so te pa lepo nategnili, če si ga skeširal in še vedno dal čuka štirsto.


ne dobil sem ga za konkretno manj, samo se gleda cena v trgovini, ne kolko plačaš

... od kdaj pa to?? :)):)):))

Ne poznaš naše predrage bolhe vidim. So take cene kot bi na telekomu gledal, ne padejo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

next3steps ::

Saj se tudi ne prodajo.

Trupl0 ::

Telefon za jurja daš v aliexpress ovitek z 3 eure...

Osebno se mi zdi preskok iz sedanjega SG6E+ na devetko nesmiseln. Mogoče note 9... al pa kar na X generacijo...
na šestki lani novembra menjal baterijo na servisu in dal 50€. Drži cel dan, tam cca 2 uri SOT s stalno 4G
If you are going through Hell, keep going !

edi45 ::

next3steps je izjavil:

Saj se tudi ne prodajo.


Se prodajajo tudi tak dragi telefoni, res da sicer na narocnino ali obroke. Sam imam iphone X 256gb in ce pogledamo cene na telekomu, a1 in big bangu je cena cca 1400€, kar je seveda prevec za en navaden telefon ce smo iskreni, vendar sem ga sam dobil za 950e novega zapakiranega par mescov nazaj, kar po mojem je bila lepa cena glede na to da so se za tak denar ali pa se vec prodajali 64gb modeli ter za 870€ sem kupil lani 8+256gb, ki je cca 200e cenejsi, tak da mislim da ga ne bi mogel dobit bolj poceni in sem zadovoljen z njim, ker je nekaj "novega" vsaj iz strani appla. In prejsni post je bil malo napisan v hecu in sarkazmu.:)) saj dosti vec stvari pocnem na telefonu..vendar sem lahko isto vse delal tudi na prejsni 8ki in vcasih me se vedno gnjavijo kolegi ce se mi je izplacalo prodat in doplacat skoraj 400€ za X-a in ce mi je zal? Splacalo glih se mi ni ce sem iskren, je boljsi saj gre za "najboljsega iphona do zdaj" vendar toliko spet ne da bi upraviceval taksno razliko v ceni, ma vec rama boljsi vecji ekran vecjo resolucijo, boljsi stabilizator, baterijo, zvocnike, lepsi novejsi design, face recognition itd..vendar mi pa ni zal, da sem se odlocil za njega in kot sem rekel ali Rabim tak drag telefon? Seveda ne, ampak ce ga hocem, nevem zakaj si ga nebi kupil in dokler se mi financno izidejo taksne stvari ne vidim problema, ce si zazelim nekaj kljub temu da ne rabim da si lahko privoscim, ker vem da denar pride in gre in ce nebi kupil X-a bi pa kaj se bolj butastega kupil in zapravil vseeno tisti denar:)) ampak od telefona imam vsaj korist..lol

Dimnik ::

A nisi ti zgrešil teme?

ivanuscha ::

Ajnstajn` je izjavil:

Ne morem verjet da folk tukaj pravi da prehod iz s8 na s9 ni upravičen. Imam galaxy s3, pa se mi prehod na s9 zdi komajda upravičen. rabim nek nov telefon za naslednjih 5-6 let. Zbiram pa med s9,s9+,pixel 2 in iphone x. nekako se nagibam s9+ ker vse ostalo ne bo zdržalo vsaj 5 let zaradi premalo rama. Za 840$ se bo dobil čez lužo ampak kolikor sem razbral do sedaj, bojo čez lužo drugi procesorji not, kot pa v eu al se motim? Bom počakal tudi na kakšne profesionalne teste kamer in telefonov.


Ti raje vzemi prihajajoči Redmi Note 5 Pro za 200€ in mi boš hvaležen. Sam sem zamenjal Galaxy S4 za Redmi Note 4 in lahko samo rečem da je Redmi svetlobna leta pred Samsungom. Prišparaj raje tistih 700€ in garantirano ti bo glede na S3 padla čeljust dol.

rkobarov ::

nov video
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719749 (16636) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620708 (14670) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530621 (22927) markobj

Več podobnih tem