» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
2 / 11
»»

LeQuack ::

Povprečna velikost človeške dlani se je povečala za pol centimetra/leto zadnje desetletje, zato tudi potreba po vedno večjih telefonih.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

klinker ::

Ne vem no, samo meni je 5x blo precej tezje hendlat z eno roko od S8ke, pa sta telefona skoraj enakih dimenzij.

Mare2 ::

LeQuack je izjavil:

Povprečna velikost človeške dlani se je povečala za pol centimetra/leto zadnje desetletje, zato tudi potreba po vedno večjih telefonih.


A zato. Jaz pa ravno razmišljam, kako bom prijel Galaxy s9. :)

Vazelin ::

Preveč dr*#%š shintaro:D

shintaro ::

nisem uporabljal telefona 3 dni. oz. brez prsta. In je nehal bolet. Zgleda prekomerno tipkanje. Treba samo dat cap na tipkanje pa bo.
Poleg tega sem se spomnil da sm ga med športom (ekstremno rolanje) večkrat udaril močno in v kombinaciji z prekomerno uporabo pol zaboli. Ampak narediš pavzo oz curb na uporabo in rešeno.


Sm prednaročil(rezervacija) danes na A1 S9 plus silver. Cene še sploh nevem... Bral sm pa da bo 1.000€ nekje...

s8 plus bom podaril mtki, al en delavec ga hoče za 300 (mu bi naredil uslugo, zahodna evropa ni za burek) , al pa na bolhi al drugje bi dobil nekje 370€. Bom verjetno podaril - če pa koga zanima s8 plus za 370€ kot nov, 8 mesecev star, ZS. S tem da do sredine marca ga še rabim. Ker takrat pride s9+

klinker je izjavil:

Ne vem no, samo meni je 5x blo precej tezje hendlat z eno roko od S8ke, pa sta telefona skoraj enakih dimenzij.

je totalno clumsy s8+ , oz. ti ne opaziš in se ti zdi da lavfa upravljanje , očitno pa prsti in to trpijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

TOP ::

edi45 je izjavil:

klinker je izjavil:

bambam20 je izjavil:

David83 je izjavil:

8 in X pa skoraj ni :)

Če odmislimo obliko neke hude razlike ni. :)

Po moje je najboljša izbira S8+ ...


Fixed ;)
Je namrec cenejsi in ponuja opazno vec...razen ce nisi zagrizen applovec :)


P/P je boljsi 8+, drugace pa je X boljsi. Boljsi vecji zaslon z vecjo resolucijo, boljsa kamera, stabilizator, ter oblike je lepse. Pa se kaj se mogoce najde.

Pa zakaj se vsaki temi najde nekdo,ki trdo stoji in pametuje kar on ima je najbolše.O kakem štekanju ti praviš pri Android gsm,če ga maš za 100e šteka,če ga maš za 300e ne šteka nič in iphona sploh ne dobiš za tak denar.Ti primirjaš Iphona X,za ta denar kupiš že super prenosnik ne pa nekaj kar rabiš za klicat in sporočila pisat.

shintaro ::

100EUR popusta dobiš , če prednaročiš pred 15. marcem. A1

Tko da čim sm zagledal 100 popusta, sm takoj prednaročil s9 plus 64gb.




Wop wop 100EUR popusta pa to praktično ne bom dal centa takoj , za met s9 plus, s8 plus bo kupu tle en znanc ... imam še nekje 15 mesecev 50% popust na naročnino. Tko da ni groznega.
komaj čakam. Je pa barva razočaranje (črno sm vzel), na prodajnem centru mi je rekla da lahko silver.. tle pa za popust lahko samo na netu in ni silver barve na izbiro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

LeQuack ::

Samsung te ima rad.
Quack !

Dober dan ::

Shintaro je zaveden potrošnik, kapo dol :D

shintaro ::

Korejcem in Japoncem , ostalim Azijcem pripomorem z velikim veseljem. Razen Kitajce, te pa treba prepovedat ..
self fail proizvodnja v kitajski lmao.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

harvey ::

Uradna predstavitev S9/S9+. The Camera. Reimagined.:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mmcmmc ::

Dober dan je izjavil:

Shintaro je zaveden potrošnik, kapo dol :D



On je idealen moderen potrošnik. Pride malo novejša stvar, on že pred vrati čaka.

Sploh ni nuje po planned obsolescence pri takem samopogojevanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mmcmmc ()

rkobarov ::

kot lastnik s8 opažam, da nakup s9 ni dovolj opravičen. kamera je nova, kaže da bo dobra in seveda nov procesor.
Jaz sm pricakoval fingerprint na ekranu :(

Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

edi45 ::

TOP je izjavil:

edi45 je izjavil:

klinker je izjavil:

bambam20 je izjavil:

David83 je izjavil:

8 in X pa skoraj ni :)

Če odmislimo obliko neke hude razlike ni. :)

Po moje je najboljša izbira S8+ ...


Fixed ;)
Je namrec cenejsi in ponuja opazno vec...razen ce nisi zagrizen applovec :)


P/P je boljsi 8+, drugace pa je X boljsi. Boljsi vecji zaslon z vecjo resolucijo, boljsa kamera, stabilizator, ter oblike je lepse. Pa se kaj se mogoce najde.

Pa zakaj se vsaki temi najde nekdo,ki trdo stoji in pametuje kar on ima je najbolše.O kakem štekanju ti praviš pri Android gsm,če ga maš za 100e šteka,če ga maš za 300e ne šteka nič in iphona sploh ne dobiš za tak denar.Ti primirjaš Iphona X,za ta denar kupiš že super prenosnik ne pa nekaj kar rabiš za klicat in sporočila pisat.


Ker je dejstvo da je Apple svetlobna leta pred androidom. Sem imel nazadnje od androida S8 ko je prišel ven in katastrofa, kak je čez 3 mesce začelo štekat, sam mi je začel sproti zapirat aplikacije, parkrat se je sam restartno, tako da sem moral narediti factory reset,samo sem se kr znebil teh smeti hitro potem, pa ni bil telefon za 100€ pa je vseeno bilo razočaranje. Ja super al kaj ti naj rečem, samo bolj potrebujem telefon kot pa prenosnika haha

gusto ::

@rkobarov, senzor pod ekranom realno ni bilo za pričakovati, zadeva še ni dodelana in jo šparajo za okroglo deseto izdajo. V ostalih pogledih je pa 9-ka evolucija 8-ke, prinaša nekaj izboljšav, odpravljenih "napak", sam prehod iz 8 na 9 ni preveč smiseln. Tole je podobna zadeva kot S6->S7. Bo pa zanimivo videti, kaj bodo pripravili naslednje leto, ob obletnici, verjetno ne uide že omenjeni senzor pod zaslonom, dvojna kamera, pa zagotovo še kakšna večja sprememba.

@edi45, imaš prav, Android ni zate, drži se Japke.

feryz ::

Bluziš.
Ko pogledaš ostale telefone, jabuk included, s tistimi širokimi robovi zgoraj in spodaj, je kot bi gledal v preteklost.
Ampak nič se sekirati, počasi bodo ujeli Samsung. In Apple bo iz tega naredil revolucijo. Uspel mu bo 1 mm manjši rob in to bo šlo v zgodovino. Kot prvi, najboljši, bla bla.

Jaz sem prednaročil 3 kos S9+. Tako bom imel viška enega S8+ in dva S7 edge. Jih bom že raztalal.

edi45 ::

gusto je izjavil:

@rkobarov, senzor pod ekranom realno ni bilo za pričakovati, zadeva še ni dodelana in jo šparajo za okroglo deseto izdajo. V ostalih pogledih je pa 9-ka evolucija 8-ke, prinaša nekaj izboljšav, odpravljenih "napak", sam prehod iz 8 na 9 ni preveč smiseln. Tole je podobna zadeva kot S6->S7. Bo pa zanimivo videti, kaj bodo pripravili naslednje leto, ob obletnici, verjetno ne uide že omenjeni senzor pod zaslonom, dvojna kamera, pa zagotovo še kakšna večja sprememba.

@edi45, imaš prav, Android ni zate, drži se Japke.


Tak ti bom rekel, vcasih sem bil za android vendar ko probas ios ne gres vec nazaj. Ker to je nekaj cist tretjega kar se tice optimizacije in samega delovanja. Je razlika noc in dan in lahko ima android 2x boljsi hardware vendar ga ios se vedno povozi.

LeQuack ::

Res so nazadoval s kamero pri Samsungu.

Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Vir: https://phandroid.com/2017/05/04/galaxy...
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Gambino ::

edi45 je izjavil:

TOP je izjavil:

edi45 je izjavil:

klinker je izjavil:

bambam20 je izjavil:

David83 je izjavil:

8 in X pa skoraj ni :)

Če odmislimo obliko neke hude razlike ni. :)

Po moje je najboljša izbira S8+ ...


Fixed ;)
Je namrec cenejsi in ponuja opazno vec...razen ce nisi zagrizen applovec :)


P/P je boljsi 8+, drugace pa je X boljsi. Boljsi vecji zaslon z vecjo resolucijo, boljsa kamera, stabilizator, ter oblike je lepse. Pa se kaj se mogoce najde.

Pa zakaj se vsaki temi najde nekdo,ki trdo stoji in pametuje kar on ima je najbolše.O kakem štekanju ti praviš pri Android gsm,če ga maš za 100e šteka,če ga maš za 300e ne šteka nič in iphona sploh ne dobiš za tak denar.Ti primirjaš Iphona X,za ta denar kupiš že super prenosnik ne pa nekaj kar rabiš za klicat in sporočila pisat.


Ker je dejstvo da je Apple svetlobna leta pred androidom. Sem imel nazadnje od androida S8 ko je prišel ven in katastrofa, kak je čez 3 mesce začelo štekat, sam mi je začel sproti zapirat aplikacije, parkrat se je sam restartno, tako da sem moral narediti factory reset,samo sem se kr znebil teh smeti hitro potem, pa ni bil telefon za 100€ pa je vseeno bilo razočaranje. Ja super al kaj ti naj rečem, samo bolj potrebujem telefon kot pa prenosnika haha


Nabijaš. Imam še zmeraj S5 pa mi dela telefon BP. In verjamem da telefoni od S5 naprej še zmeraj delajo OK.

edi45 ::

Gambino je izjavil:

edi45 je izjavil:

TOP je izjavil:

edi45 je izjavil:

klinker je izjavil:

bambam20 je izjavil:

David83 je izjavil:

8 in X pa skoraj ni :)

Če odmislimo obliko neke hude razlike ni. :)

Po moje je najboljša izbira S8+ ...


Fixed ;)
Je namrec cenejsi in ponuja opazno vec...razen ce nisi zagrizen applovec :)


P/P je boljsi 8+, drugace pa je X boljsi. Boljsi vecji zaslon z vecjo resolucijo, boljsa kamera, stabilizator, ter oblike je lepse. Pa se kaj se mogoce najde.

Pa zakaj se vsaki temi najde nekdo,ki trdo stoji in pametuje kar on ima je najbolše.O kakem štekanju ti praviš pri Android gsm,če ga maš za 100e šteka,če ga maš za 300e ne šteka nič in iphona sploh ne dobiš za tak denar.Ti primirjaš Iphona X,za ta denar kupiš že super prenosnik ne pa nekaj kar rabiš za klicat in sporočila pisat.


Ker je dejstvo da je Apple svetlobna leta pred androidom. Sem imel nazadnje od androida S8 ko je prišel ven in katastrofa, kak je čez 3 mesce začelo štekat, sam mi je začel sproti zapirat aplikacije, parkrat se je sam restartno, tako da sem moral narediti factory reset,samo sem se kr znebil teh smeti hitro potem, pa ni bil telefon za 100€ pa je vseeno bilo razočaranje. Ja super al kaj ti naj rečem, samo bolj potrebujem telefon kot pa prenosnika haha



Nabijaš. Imam še zmeraj S5 pa mi dela telefon BP. In verjamem da telefoni od S5 naprej še zmeraj delajo OK.


Nic ne nabijam, samo ce si ti navajen na slab in star telefon z zastarelim operacijskim sistemom je tvoj problem. Isto kot da bi en hvalo cliota kak je hiter in dober avto ceprav vsi vemo da ni

Dimnik ::

Gambino, kaj češ...hvalisanje ajfonboja

Pa preden boš začel nabijat....sem imel s8+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Master_Yoda ::

Malo smesno je to kako ljudje vedno primerjajo 1 specificen android telefon z iphonom ter zakljucijo kako so vsi telefoni z androidom zanic. Kupi si android telefon s stock androidom ne pa telefona z 10 kilami bloata, na katerega se ti pol ne da stock androida flashati, ali pa vsaj developer opcije enablati in izklopiti animacije. Da ne govorimo o tem da so za vecino pocasnosti krive aplikacije ki jih je uporabnik namestil sam in jih laufa hkrati, ter ne ve da se jih zapre z back gumbom in ne z home (a ima Iphone ze vecopravilnost ali se vedno ne?)

c3p0 ::

rkobarov je izjavil:

kot lastnik s8 opažam, da nakup s9 ni dovolj opravičen. kamera je nova, kaže da bo dobra in seveda nov procesor.
Jaz sm pricakoval fingerprint na ekranu :(


Kot lastnik S6 opažam podobno, morda bo pa S10 končno vreden switcha.

bambam20 ::

edi45 je izjavil:


Isto kot da bi en hvalo cliota kak je hiter in dober avto ceprav vsi vemo da ni


Vsi vemo, da je. Razen tebe, ki živiš v jami.

Egidij88 ::

Če imaš par kilometrov do službe, je Clio čisto okej. Tale post ni tako offtopic, kot se sprva zdi.

hojnikb ::

LeQuack je izjavil:

Res so nazadoval s kamero pri Samsungu.

Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Vir: https://phandroid.com/2017/05/04/galaxy...

tole zgleda kot prevec stisnjena slika, kot pa slab senzor oz. postprocesiranje.
#brezpodpisa

Goody ::

Kdo ve bo Telekom v kratkem imel v ponudbi S9+? (bi moral počasi zamenjat telefon...)

link_up ::

dve spremembi, ki sta ze od s8 in n8...ozje in daljse, senzor zadaj...to je to in je odlicno!
In and Out

Machete ::

LeQuack je izjavil:

Res so nazadoval s kamero pri Samsungu.

Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Galaxy S6 (left), Galaxy S8 (right) 100% crop:



Vir: https://phandroid.com/2017/05/04/galaxy...


Tudi meni je malo bosa tale primerjava. Nekaj ne štima tu.

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?id...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dober dan ::

Zakaj v vse nove telefone tišijo razmerja fotografij 4:3? A vam niso boljše širše sliko čez cel zaslon? Vem, da se da nastavit to v nastavitvah, ampak so že kompromisi.

Jerry000 ::

Bom kar to temo uporabil. Sem pri nakupu novega mobilca. V igri so nekako S8, S9 ali Pixel 2. Zdaj, nikoli si nisem lastil Samsung telefona ker sem vedno videl pri frendih da so štekal zaradi bloateware in touchwiz. Lastniki S8, kako se vam zdi? Je fotoaparat bomba? Podpira RAW? Se splača dat 400 več in kupiti kar S9? Ali bo še kaj nadgradnje androida pri S8 al je odpisan?

bambam20 ::

Egidij88 je izjavil:

Če imaš par kilometrov do službe, je Clio čisto okej. Tale post ni tako offtopic, kot se sprva zdi.


Ker si pozabil, da se da zelo ugoden denar kupit Cliota RS. Ki je hiter.

LeQuack ::

Dober dan je izjavil:

Zakaj v vse nove telefone tišijo razmerja fotografij 4:3? A vam niso boljše širše sliko čez cel zaslon? Vem, da se da nastavit to v nastavitvah, ampak so že kompromisi.


Hočejo biti podobni Applu, to je vse, generacije mobitelov kot so S6 so imele skoraj vse 16:9 native senzor, in ja definitivno zgledajo 16:9 slike boljše na zaslonih. Saj tudi 18:9 razmerje stranic je debilno, pa so šli vseeno to zdaj dajat kot standard, čeprav bi lahko isto bezels odstranili pri 16:9 razmerju, pa bi imeli še bolj kompaktne telefone.
Quack !

gusto ::

4:3 razmerje kamere tudi meni ni preveč všeč, bi imel najraje razmerje 3:2, ali pa pač tistih 16:9.
Podobno za ekran, 16:9 je top razmerje, ostalo so daljinci.

fujtajksel ::

Dober dan je izjavil:

Zakaj v vse nove telefone tišijo razmerja fotografij 4:3? ...


Mogoče zato da malčk manj neumno izpade ko na landscape obrnjenem monitorju predvajaš film posnet s pokonci zasukanim telefonom >:D

Nekoč pri m43 sistemu za fotoaparate mislim da so šli iz 3:2 na 4:3 predvsem zato, da so bili objektivi lahko malo manjši pri neki zahtevani optični kvaliteti. Mobi kamere so strašno "zoptimirane" da jih lahko stlačijo v tako majhne škatlice, tudi njihova naravna slika je precej ribja in rabi hudo softversko obdelavo pod pokrovom.

Bo še hec če bodo enkrat šli s pravokotnega na okrogli format ;)

RedDrake ::

Jerry000 je izjavil:

Bom kar to temo uporabil. Sem pri nakupu novega mobilca. V igri so nekako S8, S9 ali Pixel 2. Zdaj, nikoli si nisem lastil Samsung telefona ker sem vedno videl pri frendih da so štekal zaradi bloateware in touchwiz. Lastniki S8, kako se vam zdi? Je fotoaparat bomba? Podpira RAW? Se splača dat 400 več in kupiti kar S9? Ali bo še kaj nadgradnje androida pri S8 al je odpisan?


Telefon je super, za moje potrebe - ne igram iger, nimam fb/twitter/insta nesnage, cca 2h na dan uporabe vse skupaj.
Deluje hitro, odzivno, zaslon JE bomba, vmesnik je dober, vse se da narediti z eno roko, baterija mi drži z mojo (ne)uporabo cca 65h (imam pa ves čas vklopljeno lokacijo in WiFi ali mobile data).

Kamera je zelo solidna, z lahkoto se primerja s poceni kompaktnimi fotoaparati. RAW nima, a kot amaterski fotograf s pol omare DSLR-jev, ti povem, da se mi z RAW ne da ukvarjati v 95% primerih, pa še to največkrat počnem samo z FF RAW, kjer se da "iztisnit" precej iz fotke. Imam tudi par kompaktov z RAW, pa pri majhnih senzorjih ni nekega haska od tega. Tako, da vrednost RAW v telefonu je _zelo_ vprašljiva.

S9 za 400 EUR več se 100% ne splača.
Če se ti ne mudi, počakaš še en mesec in dobiš S8 za verjetno okoli 450 EUR (toliko je bil S7 kak mesec,dve po izdaji S8).
Za nadgradnjo ne vem, ampak trenutno ne vidim potrebe po kakršnihkoli izboljšavah. Varnostni popravki verjetno bodo, ostalo je vprašljivo.
Če hočeš zanesljive nadgradnje, potem sta Pixel ali iphone edina "garancija".

4knative ::

Zeham ko gledam te tanove "supertelefone". Zeh, zeh, zeh.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Jerry000 ::

Ampak malo gredam, S8 ima RAW...vendar shrani JPEG in RAW. Lahko kdo potrdi z S8? Fotoaparat mi je kar velik faktor pri mobilcu, zato sprašujem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

RedDrake ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak malo gredam, S8 ima RAW...vendar shrani JPEG in RAW. Lahko kdo potrdi z S8? Fotoaparat mi je kar velik faktor pri mobilcu, zato sprašujem

Sem šel gledat, in je res.
Ampak skrito ko sto mater.
Najprej v nastavitvah, potem pa RAW proizvede samo, če je v "pro" načinu.
Moj fail v prejšnjem postu ... v obrabmo, pa imam aparat šele dober mesec in pol.

hojnikb ::

bambam20 je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

Če imaš par kilometrov do službe, je Clio čisto okej. Tale post ni tako offtopic, kot se sprva zdi.


Ker si pozabil, da se da zelo ugoden denar kupit Cliota RS. Ki je hiter.

RS ni ravno ugoden :)
#brezpodpisa

fujtajksel ::

Ja z RAW na mobijih je hecno. Na LG G4 ga naredi (poleg JPG) samo v manual načinu. Na tavelkem mi je RAW najbolj uporaben pri ostri svetlobi, ker potem v LR lahko znatno bolje dvigam sence. Ampak pri G4 je v ta namen malo boljši HDR način - izgleda kot da nekako hardversko združi dva različna ISOta, ker ni zamikov pri gibajočih objektih kot pri združevanju ekspozicij. HDR pa dela samo v auto, hiba mu je edino da ne moreš popravit osvetlitve...
Za RAW je tudi nujno da ima konverter vgrajeno kompenzacijo za ukrivljenost in vinjetiranje, sicer je s tem delo. G4 sam snema v Adobe DNG format ki ga je LR razumel brez da bi rabil poseben update za njegovo kamero - za nove fotoaparate je treba ponavadi čakat par mesecev da jih podprejo.
Tole s HDR postaja bolj aktualno ker imajo novi ekrani visoka kontrastna razmerja in gamute in lahko prikazujejo visok dinamični razpon brez kompresije, pa tudi HDR standardi so se dejansko začeli razširjat po telefonih, windowsih itd.

blackbfm ::

Zakaj v vse nove telefone tišijo razmerja fotografij 4:3? A vam niso boljše širše sliko čez cel zaslon? Vem, da se da nastavit to v nastavitvah, ampak so že kompromisi.


slika pade na senzor v obliki kroga, zdaj pa še enkrat pomisli če je wide senzor smiselen

Kamera je zelo solidna, z lahkoto se primerja s poceni kompaktnimi fotoaparati.


dvomim.. za postprocesing verjamem da je boljsi ker dobis najnovejsi tech, ampak se vedno ne mores mimo fizikalnih omejitev

next3steps ::

shintaro je izjavil:

Korejcem in Japoncem , ostalim Azijcem pripomorem z velikim veseljem. Razen Kitajce, te pa treba prepovedat ..
self fail proizvodnja v kitajski lmao.

Drugs are not okay, mkay?

shintaro ::

Jerry000 je izjavil:

Bom kar to temo uporabil. Sem pri nakupu novega mobilca. V igri so nekako S8, S9 ali Pixel 2. Zdaj, nikoli si nisem lastil Samsung telefona ker sem vedno videl pri frendih da so štekal zaradi bloateware in touchwiz. Lastniki S8, kako se vam zdi? Je fotoaparat bomba? Podpira RAW? Se splača dat 400 več in kupiti kar S9? Ali bo še kaj nadgradnje androida pri S8 al je odpisan?

s8 s8+ dobijo OREO.

Ne boš razočaran z s8. Jaz nimam nbenga bloatware .. Pa to je taka zabavna igračka , ti ne bo žal, še1x.
s9 plus pa nevem.. 400 več je neki.
Jaz sem ga včeraj prednaročil na A1, črn s9+

Dimnik ::

Ja, samo pazit moraš na palec, da te nebo bolel....

shintaro ::

Dimnik je izjavil:

Ja, samo pazit moraš na palec, da te nebo bolel....

Ja. tisto je blo slučajno napad uporabe bil ,5 dni sm tok ga šaral da sem dobil pošiljko. Zdej samo v primernih merah in je problem rešen. Ne boli več btw.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Jaz sem imel s8+ cele dneve v rokah....pa ne duha ne sluha o bolečinah v prstih

shintaro ::

ja ti ga verjetno nisi 100x ful močno udaril med treningom (saj samo palec boli, ti noob, kaki prsti množina) .. si imel cele dneve.. jaz pa trikrat tolko kot ti.

Ne teži

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Ajd po pravici povej koliko ur si ga imel na dan v rokah.....jaz sem ga imel cca 8ur, tako da sem ga na dan 2xpolnil.....delam skoraj vse na telefonu....

shintaro ::

Dimnik je izjavil:

Ajd po pravici povej koliko ur si ga imel na dan v rokah.....jaz sem ga imel cca 8ur, tako da sem ga na dan 2xpolnil.....delam skoraj vse na telefonu....

best frendica je ženskega spola tko da zdej razumeš kolko je to pisanja ..

si predstavljaš en dan vse naredit na telefonu in računalnik malo ignorirat, pa da maš cel dan na razpolago za to? no tok.

Nevem jaz ti kok si pišeš, sam jaz imam precej 'spammerjev' na pogovorih , skratka dosti se piše.
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719860 (16747) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620821 (14783) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530791 (23097) markobj

Več podobnih tem