» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
9 / 11
»»

clancy ::

Screen On Time. To je mišljeno, koliko časa od zadnjega polnjenja, je prižgan zaslon, če se ne motim.
Jaz sem imel včeraj z svojim novim LG V30 in prvim polnjenjem, 5ur 45min SOT.

Alessio983 ::

Mogoče kdo pogleda tole. Js sem probal bomo videli če bo razlika ...
https://android.gadgethacks.com/how-to/...

klinker ::

Lol. Gres pod nastavitve, aplikacije in izklopis kar ne potrebujes. Ni nobene potrebe se nek bloat gor namescat.

MrStein ::

clancy je izjavil:

Screen On Time. To je mišljeno, koliko časa od zadnjega polnjenja, je prižgan zaslon, če se ne motim.
Jaz sem imel včeraj z svojim novim LG V30 in prvim polnjenjem, 5ur 45min SOT.

To je zelo varljiv podatek, odvisen od veliko spremenljivk.
V redu je, če primerjaš en svoj telefon z drugim svojim, ker bodo te spremenljivke podobne.
Na primer Samsung Note 3* drži v 3D igri 4 ure, v gledanju videa pa 17 ur.

* - star, a imam test ravno pri roki
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

System ::

klinker je izjavil:

krucymucy je izjavil:

System je izjavil:

Kak hitro ponavadi Telekom izda update za Samsunge ?


Kaj pa ima telekom z update?


Ima se kako veze. Tako hitri so samo ko so prisotni "hujsi" bugi.

Jap, telefon se mi je prej konkretno grel, zdaj je boljse pa morda malo hitreje deluje, sem upal da bo update popravil tudi "ghosting" na črnem ozadju z belim tekstom, pa je mogoče malo boljše...
Zgleda pa, da simobil malo bolj redno dobi update, oz prej in tudi dlje pri določenih modelih.
P.S update ti telefon ponudi komaj cez kaksen dan...Jaz sem uporabil Smart Switch še isti dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: System ()

klinker ::

Na sammobile si lahko pogledas kako so nasi hitri napram drugim. Jst imam telekomov S8 z UK romom in sem ze 2 update-a naprej od default telekomovega. TK je na CRD7, jst sem pa pred par dnevi dobu CRED

Mare2 ::

Meni je na S9 zadnjič posodobilo 29.maja 2018 G960FXS1ARE6/ in še veliko črk...

shadeX ::

S9/S9+,Note 8 naj bi sami pošiljal slike iz galerije random stikom iz imenika. Ne posodabljajte Samsung Messages, dokler bug ni odpravljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

mAXTER ::

MrStein je izjavil:

clancy je izjavil:

Screen On Time. To je mišljeno, koliko časa od zadnjega polnjenja, je prižgan zaslon, če se ne motim.
Jaz sem imel včeraj z svojim novim LG V30 in prvim polnjenjem, 5ur 45min SOT.

To je zelo varljiv podatek, odvisen od veliko spremenljivk.
V redu je, če primerjaš en svoj telefon z drugim svojim, ker bodo te spremenljivke podobne.
Na primer Samsung Note 3* drži v 3D igri 4 ure, v gledanju videa pa 17 ur.

* - star, a imam test ravno pri roki


Dost velik dejavnik je tudi nastavljena stopnja svetlosti zaslona.. sam uporabljam telefon vsakodnevno za iste stvari (browser, youtube, klici, smsi) pa sem imel pri 18% baterije 4 ure sot, drugic pa pri 10% baterije 8 ur sot... pri ugotavljanju razlogov sem si gor prisel da je v prvem primeru zaslon bil vecinoma na 100% svetilnosti, pri drugem pa vecinoma na 10-30%

klinker ::

shadeX je izjavil:

S9/S9+,Note 8 naj bi sami pošiljal slike iz galerije random stikom iz imenika. Ne posodabljajte Samsung Messages, dokler bug ni odpravljen.


Nekam dosti napravam se to zadnje cajte dogaja.
Smart kamere, alexa, zdaj Samsung...hmm

miha1135899 ::

Kupujem nov telefon, pri Telekomu na Neodvisni B paketu torej najcenejsa akcijska cena v postev pride pa me zanima kaj v danem trenutku je pametno vzet. S9 pride 24x20€ so kar lepo pocenili, po drugi strani pa neke blazne razlike napram S8 ne vidim? Zanimajo me seveda tudi drugi, P20Pro je nekoliko drag, P20 pride v postev, Mate10Pro...? Huawei imajo nekoliko vecje kapacitete baterij, kako se pa v praksi obnese, ce dlje drzi pa ne vem? Kateri pa boljse slike dela?

Mare2 ::

Jaz sem z video posnetki na mojem Galaxy S9 zelo zadovoljen. V zelo slabih svetlobnih razmerah, ko je skoraj tema, naredi posnetek, kot da bi snemal podnevi. Tu se vidi kvaliteta kamere. :)

Kawl6 ::

Alessio983 je izjavil:

Mogoče kdo pogleda tole. Js sem probal bomo videli če bo razlika ...
https://android.gadgethacks.com/how-to/...


To imam gor že od s7ke,tudi na 9+ mi laufa.
Zadnja posodobitev je bila včeraj na G965FXXU1BRF8/itd velikost 302,25MB

miha1135899 ::

Mare2 kako pa je z baterijo? Recimo prvi teden, ko je se tisto navdusenje pa konstantno nekaj delas cim imas malo casa, bi sfolgalo cel dan? Oziroma povprecno zdaj, ko si upeljan, si zadovoljen z baterijo? Huawei ima nekaj vec mAh in zene manjso resolucijo zaslona, kako je pa kater optimiziran je pa tud druga zgodba... Sem imel iPhone 5s od zacetka do zdaj, delal do zdaj kot nov, baterija do pred pol leta kot nova drzala, potem pa kar naenkrat bilo treba 2x dnevno filat, nimam kaj rect cez telefon, bi ostal na iPhonu s perspektive zadovoljstva delovanja, s subjektivne sem pa raziskovalen tip cloveka in vsakic vzamem nekaj z drugim OS-om, pa tudi vidim da neke drasticne prenove niso Jabuki dobili, androida sem pa ze nekako pozabil in od Xperie S se je verjetno tudi ze znatno spremenil, upam tudi izboljsal, tako da sem se odlocil da spet probam, da bo spet mal nekaj novega pa spet zanimivo...

Zanima me se ena melenkost, a se da enostavno v originalu vklopit bliskavico ob zvonenju, namrec, budilko zelo tezko slisim, sploh ko se je navadim je treba ton zamenjat ker jo dobesedno preslisim, me pred zvokom zbudi flash in vibracija

RedDrake ::

Lahko ti povem za S8.
Baterija pri celodnevnem ukvarjanju s telefonom (net, nezahtevni appi) drži zagotovo cel dan.
Najbolj kuri baterijo zaslon, tako, da če boš na soncu (kjer se svetlost zelo pojača) zna do konca dneva bit zelo prazno.
Možno tudi, da kakšne igrice spraznijo baterijo hitreje (nimam pojma, ker jih ne igram na telefonu).

Fotoaparat je že na S8 izjemen, sklepam da je na S9 le še boljši.
Opcije utripanja flasha samo pri alarmu ne najdem, se pa da pod možnostnimi za "dostopnost" vklopiti da pri vseh obvestilih (klici, sms, budilke, opomniki, ...) utripa tako flash kot tudi zaslon recimo. Ampak to zna motit potem pri klicih, razen če bi vsako jutro to izklapljal. Je pa 100% za takšno rabo 3rd party app.

In S8 za tistih dobrih 400 EUR kolikor hočejo zanj je izjemen price/performance.
P20 ni kar se tiče zaslona in fotoaparata niti blizu.
P20 pro morda, ampak je občutno dražji ...

Btw, danes sem po pošti dobil še S9 duos v sunset zlati iz nemčije za skupaj 600 EUR. Zanimivo, da je občutno težji v roki, čeprav je uradno samo par % razlike v teži. Lahko čez par dni poročam, kako se obnese, ko ga bo moja dala čez vse možne napore (ure in ure govorjenja in brskanja po netu) - pa prej je imela Sony Z3 compact, ki je bil v tem pogledu izjemen. Bomo videli ...

miha1135899 ::

S9 je 480€, P20, Mate10Pro se nekaj 10€ drazji, S8 pa 60€ cenejsi. Se mi zdi kr OK cena za tale S9 in najbolj se tud sam nagibam, bom sel iskat zdaj za vikend pa da vidim :) hvala

Mavrik ::

Odvisno koliko telefon uporabljaš, ampak meni recimo S9 komaj zdrži čez dan - okoli desetih zvečer je večinoma pod 15%. Pa ga niti ne uporabljam kaj dosti - če bi dejansko igral igre ali klical bi umrl že popoldne.
The truth is rarely pure and never simple.

MrStein ::

To imaš evropskega (Exynos)?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mavrik ::

Jap, SM-G960F. Imam pa aktivni obe SIMki, tako da ne vem koliko to vpliva, ampak nekaj več kot 3-4hr SoT ne vidim pri nikomur na Redditu.

(Je pa res da imam prižgan AoD in nimam vklopljenega power saving modea. Ampak tudi s tema opcijama telefon ni bil kaj dosti preko 25% zvečer.)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

miha1135899 ::

Uporabljam ga ne dost, med malico mal po brskalniku, sudoku, fb, klicem pa kr 2-3h na dan, predvidevam pa da to ni ravno pozresna funkcija ker je ekran izklopljen? AoD verjetno tudi ne pozre dost kakor sem videl na enem A6

strukelj17 ::

Živjo.

A kdo ve sledeče. Pri Samsung internet aplikaciji ali pri naloženem FIREFOXu v vsakem primeru mi default tipkovnico prikaže Angleško, čeprav je povsod slovenska.
A se da to kje popravit? A kdo ve?

Han ::

Vključi samo hrvaško.

miha1135899 ::

Hja tkole, nekaj casa ga zdaj ze imam, vklopljeno imam vse - svetlost se trudim pod 50% imet - brez power savinga, polna resolucija, kliknem optimize vsak vecer in mi vsak drugi dan zmanjka baterije. Slabo. Ce bi se mi dnevi zavlekli v naslednji dan pa sploh brezveze... pa nisem uporabnik, ki bi pretiraval s telefonom. Ne razumem kako hudica je vsem tak problem vgradit spodobno primerno baterijo in optimizirat software. S tretje perspektive: Ce se hocemo it nek EKO narod, ukinit nafto, varovat naravo in vozit baterijske avte je prva in edina stvar, da ljudje dobijo zaupanje v baterije v telefonih, ki so najpogosteje uporabljen baterijski predmet in sele potem bodo morda razmisljali o nakupu elektricnega avta. Ce pa en pof. telefon ni sposoben zdrzat en dan, zakaj bi clovek razmisljal o e-avtu? Baterij na splosno ne maram in se jih izognem kjerkoli se jih le da, vse moje miske in slusalke so kabelske in kot kaze bo tako pri meni naslednjih 50 let tudi ostalo. S telefonom pa sem sicer v vseh drugih pogledih zaenkrat zadovoljen, glede baterije pa ni drugega kot nabavit kroznicke, kable, adapterje, 12V stekarje, zal...

bajtek88 ::

Pozdravljeni,

Imam sledeč problem. Pred nekaj dnevi sem kupil S9+, star 3 tedne (kupil od privat kupca). Sedaj sem ga prižgal in sem rahlo razočaran. Telefon seveda dela vse ok, razen ko koga kličem ga zelo slabo slišim (klub temu, da imam glasnost med klicanjem na full). Se bojim, da ni bil kje potopljen, čeprav drugače tega ni videti. Kaj mi svetujete? Probal sem tako z drugo sim kartico, kakor z tovarniškimi nastavitvami ampak se nič ne izboljša.
Hvala.

Jerry000 ::

Nesi nazaj? Sigurno je v garanciji...ali?

Dimnik ::

Saj je vodotesen....

Uveljavljaj stvarno napako

bajtek88 ::

Kupljen je bil od privat lastnika,je nov telefon (10.9. kupljen).

Dimnik ::

Nima veze, tam kjer ga je kupil, uveljavljaj stvarno.napako, saj imaš račun?

Vazelin ::

Je bil vakumsko pakiran? :P

bajtek88 ::

Telefon je bil v uporabi 15 dni..ok, ga nesem na telekom.

Mare2 ::

bajtek88 je izjavil:

Telefon je bil v uporabi 15 dni..ok, ga nesem na telekom.


Če imaš račun, naj ne bi bil problem. :)

Dimnik ::

bajtek88 je izjavil:

Telefon je bil v uporabi 15 dni..ok, ga nesem na telekom.


Samo ne uveljavljaj garancijo, ampak stvarno napako in zahtevaj drug telefon.....najdi na spletu obrazec za stvarno napako in izpolni, ter komplet z vso opremo in v škatli odnesi v poslovalnico, kjer ga bodo poali na servis in ti v 8 dneh javili, če je odobreno

Mare2 ::

Imam eno vprašanje. Če imaš vklopljen WIFI in podatke, kaj torej npr. pri brskanju GSM uporablja? Samo WIFI? Samo moblne podatke? Vsakega po malo?

klinker ::

Ce si na wifiju, bo uporabljal wifi, ce wifija ni na voljo pa mobilne.

pwn3rrr ::

Dokler si v dosegu WIFI-ja, telefon ne bo uporabljal mobilnih... izjema so verjetno MMS-i, ki jih lahko preneseš le z mobilnimi podatki, le-ti se v tem primeru vklopijo tudi, če si povezan na WIFI.

Mare2 ::

pwn3rrr je izjavil:

Dokler si v dosegu WIFI-ja, telefon ne bo uporabljal mobilnih... izjema so verjetno MMS-i, ki jih lahko preneseš le z mobilnimi podatki, le-ti se v tem primeru vklopijo tudi, če si povezan na WIFI.


To je sicer lepo napisano, ampak, ali je to 100%? :)

To bi lahko počeli le "pametni telefoni". Aja, saj je pametni telefon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

ziga1990 ::

Mare2 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Dokler si v dosegu WIFI-ja, telefon ne bo uporabljal mobilnih... izjema so verjetno MMS-i, ki jih lahko preneseš le z mobilnimi podatki, le-ti se v tem primeru vklopijo tudi, če si povezan na WIFI.


To je sicer lepo napisano, ampak, ali je to 100%? :)

To bi lahko počeli le "pametni telefoni". Aja, saj je pametni telefon.


Jaz imam na S9+ WiFi in mobilne vedno prižgane in je doma na wi fi-ju ko pa zapustim njegov domet pa takoj da na mobilne ko pa pridem nazaj pa takoj sam na wi fi mi ni treba nič delat
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-Back ::

ziga1990 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Dokler si v dosegu WIFI-ja, telefon ne bo uporabljal mobilnih... izjema so verjetno MMS-i, ki jih lahko preneseš le z mobilnimi podatki, le-ti se v tem primeru vklopijo tudi, če si povezan na WIFI.


To je sicer lepo napisano, ampak, ali je to 100%? :)

To bi lahko počeli le "pametni telefoni". Aja, saj je pametni telefon.


Jaz imam na S9+ WiFi in mobilne vedno prižgane in je doma na wi fi-ju ko pa zapustim njegov domet pa takoj da na mobilne ko pa pridem nazaj pa takoj sam na wi fi mi ni treba nič delat

Ja samo kot je rekel pwn3rrr to je 100% ja.

bajtek88 ::

Dimnik je izjavil:

bajtek88 je izjavil:

Telefon je bil v uporabi 15 dni..ok, ga nesem na telekom.


Samo ne uveljavljaj garancijo, ampak stvarno napako in zahtevaj drug telefon.....najdi na spletu obrazec za stvarno napako in izpolni, ter komplet z vso opremo in v škatli odnesi v poslovalnico, kjer ga bodo poali na servis in ti v 8 dneh javili, če je odobreno


Iz tega je ratala cela štala. Jaz kontaktiram prejšnjega lastnika, da mi pove v kateri poslovalnici je kupil telefon, da potrdim garancijo (zaradi slušalke oz zvočnika nesel aparat na servis), nakar me kliče in začne: da ne pove, kje je kupljen, da itak če moje ime ni na računu ne morem dati popravljat pod garancijo. IN da mu vrnem telefon (je še na servisu), da mi da 300eur in čao (zanj sem 4 dni nazaj dal 450eur).
Se dobiva in telemachu in še vedno tip po svoje, kljub fantu ki mu tam pove da je vse ok.
Očitno je videl, da je telefon prodal pod ceno, sedaj mu je žal.
Napišem mu sms, da naj ne pise več, saj ga prijavim na policijo. in se usuje kup sms..da mu moram priensti še dodatnih 450eur,...in da naj se javim..jaz pa ga ignoriram. Bil sem na policiji in tudi povedal stvari. Tip mi tudi grozi, da me bo prijavil da sem telefon ukradel.
Kakšna ideja? Imam pa vse kar mi je predal ob nakupu (original škatlo, račune,..garancijo..).

Kaj mislite?

klinker ::

Ce imas vso komunikacijo glede prodaje se nimas kaj sekirat, ker imas dokaz da ti je telefon prodal.
Mislim fak, kaki debili obstajajo na tem svetu se vcasih res zacudim. Prav so brez kancka mozganov v glavi ;((

bajtek88 ::

Ja, imam račun, garancijo, aparat, orignal škatlo in vse kar je v njej.
Verjetno je poštekal (njegova žena) da mi je prodal pod ceno.
Se pa malo bojim, ker non stop pošilja mesice da mu moram dat še 450e (450 je pa bila cena aparata), torej bi rad dobil 900e.
Kljub opozorilom, da ga bom prijavu se ni umiril, obvestil sem tudi PP.

Razlog, da hoče telefon nazaj je pa, da se ''žena'' boji da jo ne bom vedno klical ko kaj ne bo štimalo. A jaz sem njega klical samo, zato, da vem, kje potrdim garancijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bajtek88 ()

Mare2 ::

bajtek88 je izjavil:

Ja, imam račun, garancijo, aparat, orignal škatlo in vse kar je v njej.
A jaz sem njega klical samo, zato, da vem, kje potrdim garancijo.


Saj ne rabiš potrjevat garancije. Zadostuje račun in garancija. Če imaš oboje original, ne vem, zakaj si sploh klical prodajalca. Na računu tudi piše, kje je bil GSM kupljen. A ni tako?

bajtek88 ::

Tako je, telefon je bil kupljen na telemachu. Meni je pa blo bližje nest na telekom, kjer so mi telefon zavrnili, ker nima potrjene garancije. Potem sem zato prašal prodajalca to.
Šele kasneje ko sem nesel telefon na Telemach (čez kako urco) sem se spomnu, da bi mogu nest takoj na Telemach in ne bi blo problemov, saj je pri njih kupljen.)...

tip pa še kar teži da mu moram dat 450e....dodatnih.

Mare2 ::

bajtek88 je izjavil:


tip pa še kar teži da mu moram dat 450e....dodatnih.


Če si telefon kupil od fizične osebe in ti je on dal zraven original račun in garancijo, je zadeva prodana,, četudi o tem nista sklenila pisne pogodbe.

Galaxy S9, takoj ko ga nekdo prinese iz trgovine in prodaja, ni vreden več kot 500 EUR. Po tej ceni se tudi prodajajo.

klinker ::

Torej bi mu mogu placat za novega Note 9 :))
Ampak imas komunikacijo, ki omenja 450€ in ne 900€, ane?
V nastavitvah ga dej na blacklisto, al ga pa enostavno prijavi policiji za groznje.

Mare2 ::

Imam eno vprašanje: A ni nekje opcija na S9, da ko zapustiš "domače" območje wifi-ja, da le tega izklopi. Torej izklopi, zaradi varčevanja.

bajtek88 ::

Ja, bil sem na policiji in tudi jim pokzal sporočila z besedilom:''prinesi še 450e'' in podobno...in policist je reku, da to še ni grožnja, ampak si je useeno zabeležil dogodek v knjigo.
V komunikaciji je pogovor,...prvo je bilo govora o menjavi za mojo s8, nato pa ni pristal, ker me ni moral čakati do zvečera da naredim backap in mi je reku da če bi kupu s9+ na keš. in sm mu reku koliko..je rekel 450, To je bilo to.

Bojim se samo, da ne bo nehal in da ne pride na dom kj težit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bajtek88 ()

klinker ::

Ce pride, klices policijo.
Folk prizadet do amena, res ;((

GRT ::

bajtek88 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

bajtek88 je izjavil:

Telefon je bil v uporabi 15 dni..ok, ga nesem na telekom.


Samo ne uveljavljaj garancijo, ampak stvarno napako in zahtevaj drug telefon.....najdi na spletu obrazec za stvarno napako in izpolni, ter komplet z vso opremo in v škatli odnesi v poslovalnico, kjer ga bodo poali na servis in ti v 8 dneh javili, če je odobreno


Iz tega je ratala cela štala. Jaz kontaktiram prejšnjega lastnika, da mi pove v kateri poslovalnici je kupil telefon, da potrdim garancijo (zaradi slušalke oz zvočnika nesel aparat na servis), nakar me kliče in začne: da ne pove, kje je kupljen, da itak če moje ime ni na računu ne morem dati popravljat pod garancijo. IN da mu vrnem telefon (je še na servisu), da mi da 300eur in čao (zanj sem 4 dni nazaj dal 450eur).
Se dobiva in telemachu in še vedno tip po svoje, kljub fantu ki mu tam pove da je vse ok.
Očitno je videl, da je telefon prodal pod ceno, sedaj mu je žal.
Napišem mu sms, da naj ne pise več, saj ga prijavim na policijo. in se usuje kup sms..da mu moram priensti še dodatnih 450eur,...in da naj se javim..jaz pa ga ignoriram. Bil sem na policiji in tudi povedal stvari. Tip mi tudi grozi, da me bo prijavil da sem telefon ukradel.
Kakšna ideja? Imam pa vse kar mi je predal ob nakupu (original škatlo, račune,..garancijo..).

Kaj mislite?

Kot prvo: vsaka zgodba ima dve plati. Zakaj je prodajalec tako odreagiral je sumljivo?:|
Ne vem no po tvojem odzivu sumim, da tudi ti nimaš čiste vesti.
Kot drugo telefon se ne nosi na popravilo v poslovalnice kjer je bil kupljen, še posebej ne, če ne veš kje je bil kupljen(sploh ne razumem zakaj takoj na telekom??? če pa imaš račun, kjer piše kje je bil kupljen) ampak direkt na servis, kjer nima veze kje je bil kupljen,(pa ne rečt da si predaleč, tam priložiš garancijski list ali račun(oboje velja kot garancijsko potrdilo) samo ena stvar mora bit potrjena. To da če ni na tvoje ime račun ne moreš uveljavljat garancije je bullshit.
To da si telefon ukradel(ja s računom, original škatlo in vsemi dodatki) to je bullshit.
Zato sploh ne vem zakaj bi kontaktiral oziroma težil prejšnemu lastniku, on je telefon prodal in nima nobene veze več z telefonom. Itak se pa prej pozanima pred nakupom kje je bil telefon kupljen, valjda ne kupuješ telefona brez osnovnih podatkov.
OK sedaj si naredil štalo, kar je je(ja ti). Težil si mu preko telefona,(po tvojem pisanju ženi) osebno šel na policijo in sedaj se bojiš, da ti pride mož na vrata. Prav je, da se bojiš drugič prej premisli v kaj se spuščaš.
Pa prej tukaj gor vprašaj in poslušaj kaj ti svetujejo.

Mare2 ::

Najbolj ziher je telefon kupiti v trgovini. Pri preprodajalcih je možnost zajebancije že samo zaradi tega dejstva. :)
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719834 (16721) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620780 (14742) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530725 (23031) markobj

Več podobnih tem