» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
7 / 11
»»

Jerry000 ::

Pubeci...Pixel 2 al S8? (shintaro naj ne odgovarja na to vprašanje prosim)

shintaro ::

kdo pa je reku da ti hočem odgovarjat.

slikca obeh


Prvo sliko sebe k sm objavil na instagramu z s9+, sem dobil spam všečkov od zelo lepih žensk. spet sm nekje lendal, k sm napisal opis nek. Evo eno banalno glede kamere.

Jerry000 je izjavil:

Pubeci...Pixel 2 al S8? (shintaro naj ne odgovarja na to vprašanje prosim)

sploh ti vidiš da je naslov teme S9 IN S9+ IN da imaš v 'mobilne tehnologije' posebej temo za s8. Torej si se odločil trollat zdej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

Število všečkov lepih ženske JE ENAKO kvaliteta telefona.

Ti si gazda, Shintaro8-)

Dimnik ::

In kaj bi rad zdaj s to sliko povedal.....

feryz ::

Da je primorc?

klinker ::

Jerry000 je izjavil:

Pubeci...Pixel 2 al S8? (shintaro naj ne odgovarja na to vprašanje prosim)


S8 je naceloma samo lepsi, no, meni je tudi UI boljsi od AOSP, je pa Pixel2 na dolgi rok boljsa nalozba po moje.

feryz ::

Kaj pa je to dolgi rok? Za koliko časa pa bo telefon?

klinker ::

@shintaro & edi45...prosim, speljta se v vrtec in vaso zalost stresajta na ZS, ker nas ostale te bedarije ne zanimajo.

Dimnik ::

Klinker, ma pusti shintaroja, je bar malo popestritve vmes...se človek malo nasmeje....

feryz ::

Ej, shintaro, a si našel 0,5 nastavitev?

Dimnik ::

Mu bo moral en osebno it naštimat, ker drugače nič ne bo....

shintaro ::

feryz ,ne.


@klinker, moja tema , jaz sem jo odprl. Me podiš iz moje teme?

prvo pride Jerry000 off topic nabijat, ko je pa točno tema za njgov s8 odprta posamezno drugje
potem me podijo iz moje teme
imam dejansko s9+ da lahko sploh komentiram, odpiram itd.
apple sm tudi uporabljal itd.

in zdej kaj, uničil sem vas vseh negativce. Telefon je izredno dober, jaz bom veselo štrkal po njemu in se zabaval vi pa naprej vašo depro šopajte. Ne pozabit se užalit če napišem da je Huawei al ostala jajca, krš.

Dimnik je izjavil:

Mu bo moral en osebno it naštimat, ker drugače nič ne bo....

ne, bom pogooglal. Samo trenutno se mi ne da

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

klinker ::

shintaro je izjavil:

feryz ,ne.


@klinker, moja tema , jaz sem jo odprl. Me podiš iz moje teme?


Jup. Si pac nekoristen oz. skodljiv. Forum s takimi posti deluje kot neresen vrtec in s tem skodis ugledu.
Torej, spokaj se al pa kaj uporabnega in pametnega napisi, ker tvoje orgazmiranje na nek telefon in osebne frustracije tu nobenega ne zanimajo in niso zazeljene.

mmcmmc ::

Plot twist:

Shitarova mama si je v resnici kupla s9, zdaj pa malo flexa njen telefon po internetu.

shadeX ::

feryz je izjavil:

Da je primorc?


Khm... če že potem meče na nas primorce slab glas.

Vazelin ::

Če odpreš temo si samodejno njen admin + lahko neomejeno shitpostaš

edi45 ::

shintaro je izjavil:

povzetek :

na začetku vam ni v redu, ker je telefon drag itd. bla bla, zaključek : ni vam v redu
potem, čeprav še nobeden ga nima, vse možne kritike, pridejo še huawearji in ostala banda težit
potem še iOs zagrizenci pridejo trashat Android, spet vam ni v redu
na amazon.it je normalna cena 1.000EUR , nobenega ne briga da sm ga dobil za 620EUR , vseeno ni vam v redu.
napišem da je precejšna razlika z s8+, celo v designu (boljše zgleda) tudi linkam kjer piše da je nov material, še bolj vzdržljiv kot s8.. ni vam v redu
pokažem kr en video uporabe : ni vam v redu in zdej kr naenkrat nevem uporabljat telefona

nič vam ni v redu.
Tko da preimenujmo forum v 'tehnološko nazadovanje'

Ekran pa , ti edi45, preberi si review-je, piše da je od Samsunga boljši kot X ... Pa tudi glede resolucije, je 2960x1440. X je manjši. Igračkal sem se z njim malo in takoj opazil kako je majhen. Proti s9+ je velikost iphonea x za več k 1k, kriminal!

Seveda priznam da so apple telefoni zelo dobri. Glede primerjave pa je tako, display je boljši, večji je, android na temu dela brezhibno... Tko da če maš vse te lastnosti in brezhibno delovanje, zakaj bi bil iOs boljši. Lepo sestavljeno vse glede software-a na applih, raje pa samsunga osebno.

edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hmm nevem, če sploh zna uporabljat navigacijo, saj niti nastavitve telefona ne zna uporabljat.. no glavno, da je pri hiši s8+ oz s9+

a ja spet neki predpostavljaš v prazno, a je to tukaj nek poseben šport na tem forumu vse sklepat?

Video je kratek, krneki sm klikal v prazno. Nastavitve sm samo tikal brightness za foro. O ostalih kaj bi rad mel.. Sm jaz v informatiki od 5 leta, ne bluzi. že takrat mi je fotr kupu računalnik. Nisem iz neizobraženih staršev kot večina tukaj.

mmcmmc je izjavil:

Bo zanimivo ko bo čez pol leta napovedan nov samsung in bo začel prst bolet in bo treba telefon menjat.
Za zdravje gre.


Ne bo čez pol leta. Prst ne boli več.

edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

edi45 wrote:
Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

Bro rabiš očala?




In kamera sprednja je tudi boljša. In to precej boljša! Jeah im hella cute zdej
telefon je WIN


kaj si nor slučajno? 8+ ima LED backlit IPS 1920x1080 5,5" Medtem ko ima X SUPER AMOLED 2436x1125 5,8". Torej ima boljši in večji ekran z večjo resolucijo ali ne??


vem da je te je ta napaka pri postu tok impulzivno naredila da replajaš, ampak očitno nisi prebral ko sm napisal da je sem naredil POMOTO. V napadu folka k kritizira sm te kar nekaj quotal in zamešal x in s9+.
2960x1440 se tebi zdi kar si napisal btw?

Toliko ima moj s9+, kar je še več kot iphone x!

Kaj tle neki butci pišete



Najbolje vas vseh dat na tisto vrv za sprehod predšolskih otrok (vrtec) in tam združeni si med sabo govorite vse kar tle nabijate. Skupaj z žuželkojedci spyware Huawei-arji


Popolnoma zastopim tvojo jezo in agresijo, ki jo stresaš na nas, samo ti nismo mi krivi da si se spet nategnil in preplačal tolko to samsung jajco :o Tak ti že vrjetno šteka, crasha, se sam resetira tu pa tam..pač standard za androida :)


620EUR SEM PLAČAL. TI SI PA ZA IPHONE X KOK PLAČAL??? primerjamo??? no povej, kok dobiš iphone x ? Si videl ceno brez vezave? Preplačal?

Ponavlja, v 1 letu uporabe mi s8+ ni enkrat zaštekal, crashal, NIČ OD NIČ. Je izpopolnjen , ni več stari android.
NE trollaj s tem applom pri korejcih

shadeX je izjavil:

Sm jaz v informatiki od 5 leta


Ne zgleda, pa tudi ustvarjanje novega youtube račua ne pomaga če pa povsod po netu stresaš svojo identiteto.

boli me dobesedno za identiteto saj nisem pablo escobar


860EUR sem dal za X-a in če ga oba prodama čez eno leto, kdo bo na večji zgubi? ti:)) Ne rabimo vsi velikih telefonov, saj veš kaj pravijo za fante z vlkimi telefoni, da kompenzirajo za nekaj haha..s8 se mi je bolj dopadel, tudi lepše je sedel v roko, ni imel tako ostrih robov. Glavno da si srečen glej, sa ga maš ti in ga ti uporabljaš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

shadeX ::

Ponavlja, v 1 letu uporabe mi s8+ ni enkrat zaštekal, crashal, NIČ OD NIČ. Je izpopolnjen , ni več stari android.


Zakaj si ga potem zamenjal za novejši model, če si bil z njim zadovoljen?

Dimnik ::

Fantje, saj ga je prodajal, pa ga noben ni hotel vzeti po njegovi super ugodni ceni...

Vazelin ::

Fak zakaj citirate pol strani?;(

Trupl0 ::

sem na otip vzel v telekomovem centru S9+ in takoj v roke in zadaj naravnost prst na kamero.
Zame je senzor prenizko in moraš prst ukrivljat.
Po občutku deluje bolj "premium" napram S8+

Osebno pa je v rokah bolj čutit mojega S6 Edge+ ... oba seveda drsita z rok ampak mislm, da je design šel tukaj nazaj kar se premium občutka tiče...Kos kvalitetne plastike za jurja .. ne vem no...
Za Note9 se že kaj govori?
If you are going through Hell, keep going !

feryz ::

Ok, saj to dam skoraj vse prav.
Ne vem pa, kje si plastiko zatipal.
Tipke mogoče?

Trupl0 ::

Ko ga primeš ob straneh ne zareže oz. je občutek tak plastičen recimo, ne narobe vzet.
Dobr mi je Note8 prjet ... čudno da se o primežu pogovarjamo ampak saj pravim, ko sem ga prijel v roke ni bilo tistega wau občutka. Je pa ekran noro dober :) Vsakič ko ga vidim je kristalno oster.
If you are going through Hell, keep going !

shintaro ::

bi bil na note ker:

Je bolj kvadraten.
Je še dražji.

Nisem na note ker :

FUCKING STYLUS. !!!!!! Da tisti neuporabni odpadek k smo uporabljali leta 2001 na Palmih, vlačim s sabo v telefonu, grem raje na petrol nebotičnik ,na dunajski .... pa sam dol.

shadeX ::

V 1 mesecu??? :O:O:O:O:O

/soff

Mislim, da nam prekrivaš še dobo v kateri si to zaslužil. Ne pozabi, da si še kakšen mesec nazaj povedal, da zaslužiš nekje 900e na mesc, kar pomeni, da si pod povprečno slovensko plačo.

kr naenkrat phone freak in hočm najboljše in najnovejše


Pa se zavedaš, da ti mnenja in svoje počutje spreminjaš na vsake 3 ure?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

dvihtelic ::

sam kam smo prišli, postavil sem neko vprašanje, pričakoval odgovor, na koncu pa dobil malo drugače kot kreganje

Jerry000 ::

dvihtelic je izjavil:

sam kam smo prišli, postavil sem neko vprašanje, pričakoval odgovor, na koncu pa dobil malo drugače kot kreganje

SloTech in a nutshell.

dvihtelic ::

No danes sem dobil še s9 plus in sedaj bom primerjal med iphone x...pa da vidimo iz prve roke, ker tu ni bilo nobenega predloga.

shadeX ::

Prvi problemi za S9 in S9 Plus.

https://www.androidauthority.com/samsun...

dvihtelic ::

Je kdo ki je imel prej ipnoe x pa je kupil sedaj galaxy s9 ali plus?

klinker ::

Zakaj bi pa to sel delat? Oba sta dobra telefona in nima smisla saltat iz enega na drugega, razen ce ni zaradi neke specifike.

mmcmmc ::

Tudi z s8 na s9 nima smisla hodit pa vidiš, da ljudi to ne ovira.

ziga1990 ::

mmcmmc je izjavil:

Tudi z s8 na s9 nima smisla hodit pa vidiš, da ljudi to ne ovira.


jaz sem ponavadi menjal telefoni na 2 leti, ker se vsako leto ne splača
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

shadeX ::

A na vsake dve pa se? (razen če nimaš nekega low end telefona že v štartu).

Jerry000 ::

ziga1990 je izjavil:

mmcmmc je izjavil:

Tudi z s8 na s9 nima smisla hodit pa vidiš, da ljudi to ne ovira.


jaz sem ponavadi menjal telefoni na 2 leti, ker se vsako leto ne splača

Lol a na 2 leti se pa splača :D? Pomojem se na 3-4 leta splača menjat.

MrStein ::

Definiraj "splača" ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

6151 ::

Na vsake 2 leti se splača menjati le baterijo
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

hojnikb ::

Ni nujno.
#brezpodpisa

Vazelin ::

kje je shintaro?

Jerry000 ::

MrStein je izjavil:

Definiraj "splača" ;)

Splača - najdeš p/p telefon da ga zamenjaš z 3-4 leta starim. Zamenjava v primeru da telefon že kaže znake staranja in da si se ga že naveličal.

Mare2 ::

Ali je možno Samsung Galaxy S9 nastaviti, da se ob 23. uri ugasne, ob 08.00 zjutraj pa prižge?

Obstoja kaka aplikacija?

Funkcijo "ne moti" poznam. :)

Netrunner ::

Odločam se med s9, s9+ in note 8.

- S9 mi je zanimiv predvsem zaradi širine, saj lepo sede v roko
- s9+ je pač boljši in dolgoročno bi mi verjetno bolje služil
- note 8 pa predvsem zaradi pisala katero bi mi znalo marsikdaj priti prav.

Po vseh premislekih se najbolj nagibam k s9+ predvsem zaradi novejšega procesorja in tisto pisalo na note 8 mi je malo precenjeno in ne tako uporabno kor se zdi na prvi pogled. Je imel kdo enako dilemo :) ? in mi zna podati kako konstruktivno kritiko ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mare2 ::

Netrunner je izjavil:

Odločam se med s9, s9+ in note 8.

- S9 mi je zanimiv predvsem zaradi širine, saj lepo sede v roko


To je pri meni glavni argument za S9. Večjih GSM-ov ne bi nosil s sabo, telefoniral...

Netrunner ::

Ja širina plus verzije mi je moteča in se ne moram odločit ali so prednosti plusa vredne da bi potrpel z širino.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

lukass ::

Ne priporocam ti nakupa, tako s9 kot s9+ imata velike tezave z baterijo oz. exynos procesorjem (power usage) ravno v tem casu se pogajam z samsung slovenija kako in kaj nadalje glede baterije in tezave. Z s9 dosezem 3,5h SOT. Od samsung slovenija sem dobil odgovor da ziher nekaj ne delam prav in da na samsung community eu samo 14letni otroci pisejo o velikih tezavah z power consumption z s9..... uglavnem prodajam svojo s9 ce kdo zeli za 560evrov.... kao flagship telefon z 3,5h SOT.... kje si to vidu....

Mare2 ::

lukass je izjavil:

Ne priporocam ti nakupa, tako s9 kot s9+ imata velike tezave z baterijo oz. exynos procesorjem (power usage) ravno v tem casu se pogajam z samsung slovenija kako in kaj nadalje glede baterije in tezave. Z s9 dosezem 3,5h SOT. Od samsung slovenija sem dobil odgovor da ziher nekaj ne delam prav in da na samsung community eu samo 14letni otroci pisejo o velikih tezavah z power consumption z s9..... uglavnem prodajam svojo s9 ce kdo zeli za 560evrov.... kao flagship telefon z 3,5h SOT.... kje si to vidu....


Če je tvoj S9 tak kot pišeš, ni vreden niti 450 EUR. :)

Mavrik ::

Moj S9 se obnaša približno isto. Tako da ne kupovati S9 (ali S9+) s te generacije če rabiš baterijo ko dolgo drži.
The truth is rarely pure and never simple.

Netrunner ::

Hm... Sem si pogledal en kup testov in videov in nikjer niso omenjali te težave. Npr. v tem videu:



s9+ SOT zdrži dobrih 7 ur in je takoj za P20 pro od Huawei, kateri je moj backup nakup če se ne odločim za S9 pro

Pa se ve v čem je težava ? Ali ste mogoče naleteli na kakšo slabo serijo ali ... ?

Kaj pa delaš tiste 3,5h ? ... če igraš kako intenzivno igro, potem mi je jasno da ne more zdržati 7 uro kot na onem videu.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

hm... očitno imate prav. EU trg ima drugi CPU kateri pa povzroča omenjene težave. Mogoče bo kak patch to rešil vendar ni za računatm tako da očitno bom šel na Huawei.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

klinker ::

Pri Huawei si poglej ce ti UI stima, sicer zgleda P20 Pro kr top buy ta moment.
Sam imam S8, moja pa Note 8. Sem ji ga vzel predvsem zaradi pisala in boljsega fotkica, saj oboje ogromno koristi. S8 je pac dober highend fon, Note pa je kr drugi svet s tako velikim zaslonom, pisalom in overall funkcionalnostjo ki jo nudi za kreativce kot je moja. Tezav za zdaj nobene, kar me sploh pri moji cudi, saj je do zdaj pocepnu prav vsak fon v njenih rokah, ker je res heavy user, res pa so do zdaj bli njeni telefoni v vecini srednje visok cenovni razred, razen Lumie 1520 in i6S, so bli se P8, G4, X3 compact, N5X, mi5 ter najcenejsi R3Pro
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719851 (16738) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620815 (14777) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530751 (23057) markobj

Več podobnih tem