» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
6 / 11
»»

feryz ::

Telefon je OK. Ampak, kdor ima S8 naj niti pomisli ne na menjavo. Ko preneseš podatke in nastavitve, misliš, da imaš stari telefon v roki.
No ja, ne čisto. S8+ lepše leži v roki, ker je bolj zaobljen. Ta je nekako "oster" na robovih.
Še eno sranje. S9+ je glaaaadek, resnično gladek. Sicer prsti zelo lepo drsijo po ekranu, ampak... Tisti, ki ne uporabljamo olagum in podobne šare, moramo hudičevo paziti, kako odložimo telefon. Zdrsne v momentu. S8 sem imel eno leto ponoči na stolu BP, S9 mi je prvo jutro počil s stola na tla, zjutraj, ko je začel brenkati alarm.

Drugače je telefon hitrejši od S8, to se občuti. Zanimivo, da je S8 dobil Android 8 prejšnji teden, v mojem primeru dan prej, preden je prišel S9. Android je dejansko boljši, škoda ker nisem hkrati menjal telefona in androida, bi bilo bolj zanimivo.
Senzor je postavljen OK, tudi na S8 je bil OK, ko se enkrat navadiš.

Doma imam tudi Jabuk. No ja, deluje otročje proti temu. Ampak če si ga kdo želi, naj ga pač kupi. Jaz ga ne bi imel nikoli.

edi45 ::

shadeX je izjavil:

Aja, sem spregledal če si napisal. In kaj je narobe z 8+? Ker ni nič bistveno drugačen od X-a, razen malenkosti v dizajnu in kar sem zgoraj napisal.


Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

shintaro ::

feryz je izjavil:

Telefon je OK. Ampak, kdor ima S8 naj niti pomisli ne na menjavo. Ko preneseš podatke in nastavitve, misliš, da imaš stari telefon v roki.
No ja, ne čisto. S8+ lepše leži v roki, ker je bolj zaobljen. Ta je nekako "oster" na robovih.
Še eno sranje. S9+ je glaaaadek, resnično gladek. Sicer prsti zelo lepo drsijo po ekranu, ampak... Tisti, ki ne uporabljamo olagum in podobne šare, moramo hudičevo paziti, kako odložimo telefon. Zdrsne v momentu. S8 sem imel eno leto ponoči na stolu BP, S9 mi je prvo jutro počil s stola na tla, zjutraj, ko je začel brenkati alarm.

Drugače je telefon hitrejši od S8, to se občuti. Zanimivo, da je S8 dobil Android 8 prejšnji teden, v mojem primeru dan prej, preden je prišel S9. Android je dejansko boljši, škoda ker nisem hkrati menjal telefona in androida, bi bilo bolj zanimivo.
Senzor je postavljen OK, tudi na S8 je bil OK, ko se enkrat navadiš.

Doma imam tudi Jabuk. No ja, deluje otročje proti temu. Ampak če si ga kdo želi, naj ga pač kupi. Jaz ga ne bi imel nikoli.


jaz sem dobil na s8+ včeraj OREO...

Sem tudi jaz opazil da je na robovih čuden in sprva sem mislil na stvarno napako.

Zdej ga bom prvič vžgal.. Kolegica pa nenormalno jezna k sm zmenek zjebal zato da se lahk zajebavam z novim telefonom.

OREO je meni smeti. Recimo apps edge je zdej skor čez cel ekran namesto samo majhno kot je blo.

edi45 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Aja, sem spregledal če si napisal. In kaj je narobe z 8+? Ker ni nič bistveno drugačen od X-a, razen malenkosti v dizajnu in kar sem zgoraj napisal.


Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

very nice.

Težava : ZAKAJ JE FAKIN SPREDNJA KAMERA ISTA KO NA S8+ A NI BLO OGLAŠEVANO CAMERA REDEFINED... nabijem jih nekam! .. pa isti MegaPixli tud. Yawn samsung

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

Zakaj pa nisi prodal?

feryz ::

Oreo je dober, hitrejši, bolj večopravilen.
Navigacija laufa v oknu na namizju, video, youtube...
Aplikacije zapira boljše, zato baterija drži dlje.

To so prvi vtisi. Drugih žal ne bo, ker gre S8+ v pokoj. Vsaj pri meni.
Pri S9 pa itak nimaš primerjave.

mmcmmc ::

Bo treba S10 kupit, ni druge variante.

Vazelin ::

OP je odpeketal?:)

Jerry000 ::

edi45 je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

lahko utemeljiš?


Sem imel iphona 8, 8+ In sedaj X. Pravtako sem imel S8 lani 2 al 3 mesce pol sem se reso tega krsa in do zdaj sem imel parkrat s9 v roki, ker ga ima kolega. Lahko recem da se en prenapihjen samsungov izdelek slabe kvalitete, ze izdelava je bolj slaba imas bolj tisti cenen obcutek kot pri iphonu in tudi samo delovanje je pocasnejse, ceprav je komaj telefon bil star par dni in se brez vseh aplikacij razen fb sc in insta in je ze blo bolj pocasnejse delovanje kot na iphonu, zatikanje med sprehajanjem v meniju pocasno odpiranje aplikacij in dva random crasha kjer je enkrat instagram prenehal delovati drugic pa kamera itd ni tako gladko delovanje kot na iosu sad but true pa ma lahk samsung nevem kaki hardware samo kaj ti pomaga ce je operacijski sistem v dreku. Ravno zarad tega sem sel iz androida, zaradi nestabilnosti pocasnega delovanja stekanja random crashanja itd.

Pa se toti glupi citalec odtisov ki ga ima takoj pod kamero se mi zdi se bolj nerodna zadeva kot pri s8 ko je bil na strani ob kameri

Rad berem tvoje komentarje, so duhoviti in sem se pošteno nasmejal. Hvala.

shintaro ::

en izredno hiter vtis, bom kasneje boljš:

ZELO POZITIVNO PRESENEČEN. Se vidi razlika med s8+ in še kako!!!

Navdušen!Ni boljšega kot si pričakovat smeti, pa se izkaže da je BOLANO HUD!!!!

shadeX je izjavil:

Zakaj pa nisi prodal?


ker bi zaslužil samo 300EUR.. Tko da raje mam nov s9+ k zdej ugotavljam da je ZBOLEL OD tega kok je hud!!!!!!!! brb zvečer


s8+ pa gre zastonj družinskem članu.. al pa ga prodam delavcu za 360EUR.. bom se odločil zvečer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Shintaro, vklopi si možnosti za razvijalce n spremeni vse tri animacije na 0,5, sedaj so na 1,0....

Vazelin ::

Shintaro v petek: s8 je isti kot s9
Shintaro danes: s9 je nenormalno bolano hud

;-) ::

S8plus me je tako razocaral da sem menjal 1:1 za huawei p10. Tolk nerealnih barv na ekranu in fotografijah, ki dajejo "wow" obcutek samo na tvojem telefonu se nisem videl pri nobeni drugi znamki.

shadeX ::

Vazelin je izjavil:

Shintaro v petek: s8 je isti kot s9
Shintaro danes: s9 je nenormalno bolano hud


Shintaro v petek: Prodal bom S9 in zaslužil 300EUR
Shintaro danes: Obdržal bom S9 in S8 šenkal sorodniku
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

mmcmmc ::

Ma ta tip je tak labilen. Še aprilsko vreme je bolj stanovitno.

edi45 ::

Jerry000 je izjavil:

edi45 je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

lahko utemeljiš?


Sem imel iphona 8, 8+ In sedaj X. Pravtako sem imel S8 lani 2 al 3 mesce pol sem se reso tega krsa in do zdaj sem imel parkrat s9 v roki, ker ga ima kolega. Lahko recem da se en prenapihjen samsungov izdelek slabe kvalitete, ze izdelava je bolj slaba imas bolj tisti cenen obcutek kot pri iphonu in tudi samo delovanje je pocasnejse, ceprav je komaj telefon bil star par dni in se brez vseh aplikacij razen fb sc in insta in je ze blo bolj pocasnejse delovanje kot na iphonu, zatikanje med sprehajanjem v meniju pocasno odpiranje aplikacij in dva random crasha kjer je enkrat instagram prenehal delovati drugic pa kamera itd ni tako gladko delovanje kot na iosu sad but true pa ma lahk samsung nevem kaki hardware samo kaj ti pomaga ce je operacijski sistem v dreku. Ravno zarad tega sem sel iz androida, zaradi nestabilnosti pocasnega delovanja stekanja random crashanja itd.

Pa se toti glupi citalec odtisov ki ga ima takoj pod kamero se mi zdi se bolj nerodna zadeva kot pri s8 ko je bil na strani ob kameri

Rad berem tvoje komentarje, so duhoviti in sem se pošteno nasmejal. Hvala.


Se en revez ki ne prenese resnice da je njegov slab android samo za v smeti :) ni kaj

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

shintaro ::

kr ena uslužbenka k smo neki delali mi prbije na random : kok se dobro vidi. To je blo za s8+. In res krejzi ekran, top top. Pa tud ta material ekrana pa kako lahko kaj tako kvalitetnega izdelaš, smo res daleč prišli.

S9+ , omg... Jaz koda gledam risanke iz otroštva kok je to kjut prikupen ekran , grafika je nora
Zdej že vidim okvara prstov in rok in kmalu tudi smrt posledično od tega telefona. Sm že padel noter, če ne štrkam ga vsake 15 minut , življenje ni isto.

V glavnem da neham hecat, je kr razlika z s8+, do te mere da mi je zdej občutek s8+ koda sm bil na avtu iz leta 1960, pa sm zdej šel na avto leta 2020.
Če bi še uporabljal kak dan s8+, namesto s9+ , nevem če bi mentalno zdržal, to bi bile hude travme da vem kok je hud s9+ pa da sm na s8+ še vedno.

Kamera je res, wtf???? Kako lahko to slika in predvsem snema, tako dobro. Da še taka grdoba k jaz zgleda dobro na fotkah. Snemanje totalen odklop, to zgleda k filem, pa boš snemal najbolj bedno stvar, k je taka quality se zdi hudo.

Hitrost je nadmočna , to jaz rabim, svetlobno hitrost.

DESIGN : Dejansko ko ga vžgeš, opaziš da ni isti kot s8+. Je nekoliko bolj kvadraten, skratka ŠE LEPŠI! Da zaključim res priporočam telefon , če hočeš dober telefon.

@AppleFanBoyŠtajerc : če imaš Android k dela brez napak (kot recimo s8 in s9) , ne rabiš nbenga iOs ...

Jaz dobim vedno notifikacije za vse, vse dela kot mora. Mam multitasking k lahko delaš kar hočeš, prepisuješ bla bla. Telefon je zakon, sm ful vesel da ga mam. Je pa res to ,da veliko uporabljam smartphone. Zato za enga manj zagrizenega uporabnika je drugače.
Kamera je pa res, fullllll huda... like what.... Glede na to da snapchat , instagram in še marsikaj uporabljaš načeloma za fotke iz telefona.. Pa tud na Fbju recimo , brez se mučit fotoaparat=upload=fb , maš direkt iz phona kako dobro fotko za dat na story al whatever.

Telefon je profi. Če se kdo sprašuje če bi kupil, ne bo vam žal niti malo.

@AppleFanBoyŠtajerc : Glede občutka iPhone-ve izdelave, priznam, imajo res poseben občutek. Kupil sem novega iPhone5s pred leti, sm bil presenečen kakšn feel je to , izdelava je noro profi. Te nove itak sm hendlal.
SPREDAJ in iz strani pa, zgledajo bolj cheap kot s9 z edge screenom. Zadaj pa iPhone izpade bolj kvalitetno.
Se pa ne strinjam da je s8/9 cheap feel, ker to res ni, kr občutiš kvaliteto izdelave. Je tudi robusten in vzdržljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

MrStein ::

feryz je izjavil:


Doma imam tudi Jabuk. No ja, deluje otročje proti temu. Ampak če si ga kdo želi, naj ga pač kupi. Jaz ga ne bi imel nikoli.

Kaj zdaj? So ti ga vsilili? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

shintaro ::

Dimnik je izjavil:

Shintaro, vklopi si možnosti za razvijalce n spremeni vse tri animacije na 0,5, sedaj so na 1,0....

sploh nevem o čemu ti to

feryz ::

Ne, drugi so si ga zaželeli. Zdaj pa potihem solze točijo zvečer.

Shintaro, ne pretiravaj, da ti ne bo kdo verjel. Če sta oba na Oreo, sta skoraj neločljiva.

feryz ::

Dimnik je izjavil:

Shintaro, vklopi si možnosti za razvijalce n spremeni vse tri animacije na 0,5, sedaj so na 1,0....
Ne morem se odločiti, ali je boljše, ali ne.

shintaro ::

feryz je izjavil:

Ne, drugi so si ga zaželeli. Zdaj pa potihem solze točijo zvečer.

Shintaro, ne pretiravaj, da ti ne bo kdo verjel. Če sta oba na Oreo, sta skoraj neločljiva.

ne trollaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

edi45 wrote:
Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

Bro rabiš očala?




In kamera sprednja je tudi boljša. In to precej boljša! Jeah im hella cute zdej
telefon je WIN

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

shintaro je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Shintaro, vklopi si možnosti za razvijalce n spremeni vse tri animacije na 0,5, sedaj so na 1,0....

sploh nevem o čemu ti to


Kaj neveš? Takšen telefon imaš, pa ga ne veš izkoristit.....ti sploh nisi zahteven uporabnik

feryz je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Shintaro, vklopi si možnosti za razvijalce n spremeni vse tri animacije na 0,5, sedaj so na 1,0....
Ne morem se odločiti, ali je boljše, ali ne.



Je, boljše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

shintaro ::

zahteven sem po temu kaj vse delam na telefonu. če ti meriš po temu al bom dajal na 0,5 al 1,0. namesto povedat o čem se gre, si pričakuješ da vsi vse vedo in vmes še kritiko vržeš

a ga ti maš tega s9 al what? oz. čaki s9+, ker ma drgačno kamero.
tist k pa kupi s9 pa butec

Vazelin ::

ni vsem cilj cegu okol prenašat..

shintaro ::

ti dam priporočilo : naredi si lajf in boš dobr telefon rabu k satan. Sorry bro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

jaz umiram od smehaaaa... sm Čisto zamešal edi45 post.. on piše o iphone X, ne pa s9+...

Tko da sorry za zmedo. Vsekakor stojim za tem da je telefon ful doberrrr hell yea



Za toliko sem ga dobil. No ???? Kaj zdej negativci ??? V prosti je 1.000EUR !!!!
Dobil na srečo zarad starega paketa tkole, plus 100EUR popusta ker sem prednaročil, plus imam 50% popusta na naročnino še 1 leto.

In jutri ga grem odplačat. Tko da niti obrokov ne bom več mel za plačevat. Za 600 mam najnovejši telefon. če še prodam starega galaxyija, pa za okoli 220EUR.

p.s. će je kdo dobil manj, naj se javi , k grem stavim da nben ga ni tok malo plačal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

koliko je redna naročnina, ki jo plačuješ? da ni potem 50 eur mesečno obrook :)

In jutri ga grem odplačat. Tko da niti obrokov ne bom več mel za plačevat.

hahaha tip odplača kredo predčasno in potem zanosno, da ni več obrokov:D:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

koliko je redna naročnina, ki jo plačuješ? da ni potem 50 eur mesečno obrook :)

In jutri ga grem odplačat. Tko da niti obrokov ne bom več mel za plačevat.

hahaha tip odplača kredo predčasno in potem zanosno, da ni več obrokov:D:))


Obrok = 25,8EUR
Naročnina = 10,8EUR
Članarina Moneta: 0,5EUR

Skupaj okoli 36EUR.

Ja veš, kaj je narobe s tem da odplačam? Kreda je , ampak dosti bolj ugodno.

Tako da sm malo shekal te ponudbe na koncu plačal za najnovejši high end samsung 620EUR.

Da ni več obrokov je pa dobro , kaj ni? Tako imaš manj stroškov na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

Da ni več obrokov je pa dobro , kaj ni? Tako imaš manj stroškov na mesec.

Če so obroki brezobrestni, kot je to v tvojem primeru je identično:)

feryz ::

A ti si ga šele ta teden dobil?
Jaz sem svoje 3 že davno. V bistvu že 10-tko čakam.
BTW, eden izmed njih me pride 0,01 evra. Ddv vključen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

shintaro ::

feryz je izjavil:

A ti si ga šele ta teden dobil?
Jaz sem svoje 3 že davno. V bistvu že 10-tko čakam.

a si zdej jezen ker si ga plačal dosti več kot jaz?

Ufff mel si ga par dni prej od mene. Dans sm ga dobil.

Ne skrbi ti, 10ka bo tud moja.

Vazelin ::

Jaz se bom Samsunga taknil tja pri seriji 12:D
Sem pa mel Galaxy S1, eden prvih v SLO. Predvsem zato, ker so bli iphoni 3g razpodani:D

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

Da ni več obrokov je pa dobro , kaj ni? Tako imaš manj stroškov na mesec.

Če so obroki brezobrestni, kot je to v tvojem primeru je identično:)

manj se obremenim vnaprej, ni identično. če imam dovolj zalogaja za poravnat, zakaj ne bi.

Vazelin je izjavil:

Jaz se bom Samsunga taknil tja pri seriji 12:D
Sem pa mel Galaxy S1, eden prvih v SLO. Predvsem zato, ker so bli iphoni 3g razpodani:D

depra

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

gusto ::

Shintaro, tvoji posti so v 90% smeti. Na začetku mi je bilo še smešno, sedaj je pa že žalostno. Ne vem če je opravičilo, da si star 16, upam da je in da boš čez nekaj let drugače razmišljal.

Vazelin ::

Tip ma 16. Nakupuje pa več kot redno zaposleni z 10 letnim stažem glede na teme:))

shintaro ::

gusto je izjavil:

Shintaro, tvoji posti so v 90% smeti. Na začetku mi je bilo še smešno, sedaj je pa že žalostno. Ne vem če je opravičilo, da si star 16, upam da je in da boš čez nekaj let drugače razmišljal.

smeti so ti starši

Vazelin je izjavil:

Tip ma 16. Nakupuje pa več kot redno zaposleni z 10 letnim stažem glede na teme:))

nimam 16. prelahko vas je trollat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

ko ti pride en k ma Huawei (k posta v Huawei temah) in ti reče v temi SAMSUNG, da si smeti in da je žalostno.

Meni je bolj žalostno da imaš Huawei in tle neki težiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

gusto ::

shintaro je izjavil:

smeti so ti starši

Vau, kakšna replika, kaže tvoj neverjeten intelekt. *plosk, plosk*

shintaro je izjavil:

nimam 16. prelahko vas je trollat.

No potem je pa res žalostno.

shintaro ::

gusto je izjavil:

shintaro je izjavil:

smeti so ti starši

Vau, kakšna replika, kaže tvoj neverjeten intelekt. *plosk, plosk*

shintaro je izjavil:

nimam 16. prelahko vas je trollat.

No potem je pa res žalostno.

žalosten je bil trenutek ko si pricurljal na svet

shintaro ::

First of all, the Galaxy S9 and S9+ aren't even made out of the same glass or metal as last year's models. Instead, Samsung used glass that is 20% thicker, and 7000 series aluminum that is far stronger. The phones should be more durable than the S8 and S8+ as a result, and they're also heavier in the hand. They feel sturdier and more premium as a result.

The dimensions of the Galaxy S9 and S9+ are also slightly different from their predecessors. Both new models are shorter and narrower than last year's flagships, and they're each half a millimeter thicker as well. The screens are the exact same sizes as last year's Galaxy S8 and S8+ though, which means that the bezels above and below them have been made smaller.

To sm jaz prej govoril predn sm to sploh prebral.


http://bgr.com/2018/02/28/galaxy-s9-plu...



S9+ boljš zgleda

kratek video.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Bolf3nk ::

Resno shintaro? Zgleda, da si še svoje lastne riti ne moreš zbrisat, brez da bi uporabil navigacijo na telefonu.

Dimnik ::

Hmm nevem, če sploh zna uporabljat navigacijo, saj niti nastavitve telefona ne zna uporabljat.. no glavno, da je pri hiši s8+ oz s9+

mmcmmc ::

Bo zanimivo ko bo čez pol leta napovedan nov samsung in bo začel prst bolet in bo treba telefon menjat.
Za zdravje gre.

edi45 ::

shintaro je izjavil:

edi45 wrote:
Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

Bro rabiš očala?




In kamera sprednja je tudi boljša. In to precej boljša! Jeah im hella cute zdej
telefon je WIN


kaj si nor slučajno? 8+ ima LED backlit IPS 1920x1080 5,5" Medtem ko ima X SUPER AMOLED 2436x1125 5,8". Torej ima boljši in večji ekran z večjo resolucijo ali ne??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

shintaro ::

Dimnik je izjavil:

Hmm nevem, če sploh zna uporabljat navigacijo, saj niti nastavitve telefona ne zna uporabljat.. no glavno, da je pri hiši s8+ oz s9+

a ja spet neki predpostavljaš v prazno, a je to tukaj nek poseben šport na tem forumu vse sklepat?

Video je kratek, krneki sm klikal v prazno. Nastavitve sm samo tikal brightness za foro. O ostalih kaj bi rad mel.. Sm jaz v informatiki od 5 leta, ne bluzi. že takrat mi je fotr kupu računalnik. Nisem iz neizobraženih staršev kot večina tukaj.

mmcmmc je izjavil:

Bo zanimivo ko bo čez pol leta napovedan nov samsung in bo začel prst bolet in bo treba telefon menjat.
Za zdravje gre.


Ne bo čez pol leta. Prst ne boli več.

edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

edi45 wrote:
Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

Bro rabiš očala?




In kamera sprednja je tudi boljša. In to precej boljša! Jeah im hella cute zdej
telefon je WIN


kaj si nor slučajno? 8+ ima LED backlit IPS 1920x1080 5,5" Medtem ko ima X SUPER AMOLED 2436x1125 5,8". Torej ima boljši in večji ekran z večjo resolucijo ali ne??


vem da je te je ta napaka pri postu tok impulzivno naredila da replajaš, ampak očitno nisi prebral ko sm napisal da je sem naredil POMOTO. V napadu folka k kritizira sm te kar nekaj quotal in zamešal x in s9+.
2960x1440 se tebi zdi kar si napisal btw?

Toliko ima moj s9+, kar je še več kot iphone x!

Kaj tle neki butci pišete



Najbolje vas vseh dat na tisto vrv za sprehod predšolskih otrok (vrtec) in tam združeni si med sabo govorite vse kar tle nabijate. Skupaj z žuželkojedci spyware Huawei-arji

Vazelin ::

Shintaro zabaven shitposter:D

edi45 ::

shintaro je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hmm nevem, če sploh zna uporabljat navigacijo, saj niti nastavitve telefona ne zna uporabljat.. no glavno, da je pri hiši s8+ oz s9+

a ja spet neki predpostavljaš v prazno, a je to tukaj nek poseben šport na tem forumu vse sklepat?

Video je kratek, krneki sm klikal v prazno. Nastavitve sm samo tikal brightness za foro. O ostalih kaj bi rad mel.. Sm jaz v informatiki od 5 leta, ne bluzi. že takrat mi je fotr kupu računalnik. Nisem iz neizobraženih staršev kot večina tukaj.

mmcmmc je izjavil:

Bo zanimivo ko bo čez pol leta napovedan nov samsung in bo začel prst bolet in bo treba telefon menjat.
Za zdravje gre.


Ne bo čez pol leta. Prst ne boli več.

edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

edi45 wrote:
Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

Bro rabiš očala?




In kamera sprednja je tudi boljša. In to precej boljša! Jeah im hella cute zdej
telefon je WIN


kaj si nor slučajno? 8+ ima LED backlit IPS 1920x1080 5,5" Medtem ko ima X SUPER AMOLED 2436x1125 5,8". Torej ima boljši in večji ekran z večjo resolucijo ali ne??


vem da je te je ta napaka pri postu tok impulzivno naredila da replajaš, ampak očitno nisi prebral ko sm napisal da je sem naredil POMOTO. V napadu folka k kritizira sm te kar nekaj quotal in zamešal x in s9+.
2960x1440 se tebi zdi kar si napisal btw?

Toliko ima moj s9+, kar je še več kot iphone x!

Kaj tle neki butci pišete



Najbolje vas vseh dat na tisto vrv za sprehod predšolskih otrok (vrtec) in tam združeni si med sabo govorite vse kar tle nabijate. Skupaj z žuželkojedci spyware Huawei-arji


Popolnoma zastopim tvojo jezo in agresijo, ki jo stresaš na nas, samo ti nismo mi krivi da si se spet nategnil in preplačal tolko to samsung jajco :o Tak ti že vrjetno šteka, crasha, se sam resetira tu pa tam..pač standard za androida :)

shadeX ::

Sm jaz v informatiki od 5 leta


Ne zgleda, pa tudi ustvarjanje novega youtube račua ne pomaga če pa povsod po netu stresaš svojo identiteto.

shintaro ::

povzetek :

na začetku vam ni v redu, ker je telefon drag itd. bla bla, zaključek : ni vam v redu
potem, čeprav še nobeden ga nima, vse možne kritike, pridejo še huawearji in ostala banda težit
potem še iOs zagrizenci pridejo trashat Android, spet vam ni v redu
na amazon.it je normalna cena 1.000€ , nobenega ne briga da sm ga dobil za 620€ , vseeno ni vam v redu.
napišem da je precejšna razlika z s8+, celo v designu (boljše zgleda) tudi linkam kjer piše da je nov material, še bolj vzdržljiv kot s8.. ni vam v redu
pokažem kr en video uporabe : ni vam v redu in zdej kr naenkrat nevem uporabljat telefona

nič vam ni v redu.
Tko da preimenujmo forum v 'tehnološko nazadovanje'

Ekran pa , ti edi45, preberi si review-je, piše da je od Samsunga boljši kot X ... Pa tudi glede resolucije, je 2960x1440. X je manjši. Igračkal sem se z njim malo in takoj opazil kako je majhen. Proti s9+ je velikost iphonea x za več k 1k, kriminal!

Seveda priznam da so apple telefoni zelo dobri. Glede primerjave pa je tako, display je boljši, večji je, android na temu dela brezhibno... Tko da če maš vse te lastnosti in brezhibno delovanje, zakaj bi bil iOs boljši. Lepo sestavljeno vse glede software-a na applih, raje pa samsunga osebno.

edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Hmm nevem, če sploh zna uporabljat navigacijo, saj niti nastavitve telefona ne zna uporabljat.. no glavno, da je pri hiši s8+ oz s9+

a ja spet neki predpostavljaš v prazno, a je to tukaj nek poseben šport na tem forumu vse sklepat?

Video je kratek, krneki sm klikal v prazno. Nastavitve sm samo tikal brightness za foro. O ostalih kaj bi rad mel.. Sm jaz v informatiki od 5 leta, ne bluzi. že takrat mi je fotr kupu računalnik. Nisem iz neizobraženih staršev kot večina tukaj.

mmcmmc je izjavil:

Bo zanimivo ko bo čez pol leta napovedan nov samsung in bo začel prst bolet in bo treba telefon menjat.
Za zdravje gre.


Ne bo čez pol leta. Prst ne boli več.

edi45 je izjavil:

shintaro je izjavil:

edi45 wrote:
Face ID, 3D bitmoji, boljsi in vecji oled ekran z vecjo resolucijo in ne ips kot na 8+, lepsi design, bolj mocna baterija, boljsi stabilizator, glasnejsi zvocniki pa se kaj bi se mogoce naslo

Bro rabiš očala?




In kamera sprednja je tudi boljša. In to precej boljša! Jeah im hella cute zdej
telefon je WIN


kaj si nor slučajno? 8+ ima LED backlit IPS 1920x1080 5,5" Medtem ko ima X SUPER AMOLED 2436x1125 5,8". Torej ima boljši in večji ekran z večjo resolucijo ali ne??


vem da je te je ta napaka pri postu tok impulzivno naredila da replajaš, ampak očitno nisi prebral ko sm napisal da je sem naredil POMOTO. V napadu folka k kritizira sm te kar nekaj quotal in zamešal x in s9+.
2960x1440 se tebi zdi kar si napisal btw?

Toliko ima moj s9+, kar je še več kot iphone x!

Kaj tle neki butci pišete



Najbolje vas vseh dat na tisto vrv za sprehod predšolskih otrok (vrtec) in tam združeni si med sabo govorite vse kar tle nabijate. Skupaj z žuželkojedci spyware Huawei-arji


Popolnoma zastopim tvojo jezo in agresijo, ki jo stresaš na nas, samo ti nismo mi krivi da si se spet nategnil in preplačal tolko to samsung jajco :o Tak ti že vrjetno šteka, crasha, se sam resetira tu pa tam..pač standard za androida :)


620€ SEM PLAČAL. TI SI PA ZA IPHONE X KOK PLAČAL??? primerjamo??? no povej, kok dobiš iphone x ? Si videl ceno brez vezave? Preplačal?

Ponavlja, v 1 letu uporabe mi s8+ ni enkrat zaštekal, crashal, NIČ OD NIČ. Je izpopolnjen , ni več stari android.
NE trollaj s tem applom pri korejcih

shadeX je izjavil:

Sm jaz v informatiki od 5 leta


Ne zgleda, pa tudi ustvarjanje novega youtube račua ne pomaga če pa povsod po netu stresaš svojo identiteto.

boli me dobesedno za identiteto saj nisem pablo escobar

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()
««
6 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7720097 (16984) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620908 (14870) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530957 (23263) markobj

Več podobnih tem